Opinie o Simple Creative Products w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Simple Creative Products. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Simple Creative Products o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Simple Creative Products w Warszawa

Lotka

Ja również mogę polecić prawe w Simple pracuje już ponad 3 lata i wszystko jest ok , nie zarabiam najniższej krajowej tylko więcej . Od tego roku jeszcze podnieśli zmieniły się zasady premiowania więc jest coraz lepiej . Tak jak poprzedniczka potwierdzam , że na śląsku jest świetna regionalna która jest miła i sympatyczna o nic się nie czepia , przyjedzie pogada pośmieje się. Atmosfera na sklepie również jest świetna wszystkie dziewczyny pracują długo brak zwolnień i wszyscy są zadowoleni dlatego nie wiem skąd te wszystkie negatywne komentarze . Polecam prace na śląsku w Simple ! ; )

rakieta
@Lotka

to tylko pozazdroscic dla ślaska :)

nicol
@Lotka

Cieszę się, ze jest jeszcze ktoś kto ma podobne zdanie do mojego, bo zaczęłam sie już zastanawiać czy mówimy o tej samej firmie ;)

Carolina
@Lotka

Chyba takim tekstem to strzeliłaś regionalnej w kolano ( oba kolana )

nicol

Witam, Nie wiem dziewczyny w jakim obrębie pracowałyscie, aczkolwiek ja nie mogę nic złego powiedzieć. Na terenie śląska i Krakowa mamy świetna menadżerkę, która nigdy w żaden sposób nas nie zastraszała a wręcz przeciwnie, za każdym razem możemy na nią liczyć bez żadnego stresu. Zarobki wcale nie są takie marne i wcale nie jest to najniższa krajowa, a nie oszukujmy się ze w tej branży w prawie każdej firmie zarobki są porównywalne. Atmosfera tak naprawdę zależy od zespołu oraz kierownika, a w Katowicach kierownicy są naprawdę zajebisci. Można na nich liczyć w każdej sprawie i potrafia zmotywować pracowników. Pisze to przede wszystkim dlatego, ze pracowałam w wielu sklepach odzieżowych na terenie Katowic i śmiało mogę stwierdzić ze Simple to najlepsza praca jaka dotychczas miałam. W porównaniu z poprzednimi sieciowkami atmosfera jest o niebo lepsza, a jeśli chodzi o obowiązki, nie wykraczają poza standardy. To tyle, pozdrawiam :)

Zniesmaczona firma Simple

Odradzam,zarobki najnizsze.wieczne pretensje ze slabe wyniki.brak chetnych do pracy wieczne nadgodziny.I powrot menagerki z warszawy po urlopie macierzynskim zawsze wszystko zle ,brak wsparcia I motywacji z jej strony .tylko wieczne maile,ze wszystko zleeeeee.

Ktoś

Niestety prawda taka, że w Simple można się dorobić ale garba! bardzo słabe zarobki, najniższa krajowa, to absurd do tego co trzeba wykonywać w pracy i co trzeba wiedzieć, za to atmosfera miła w Simple w Klifie w Warszawie, jedynie to dobre

asystent sprzedaży

Omówienie historii firmy

Zainteresowania, pytanie o zarobki, dlaczego akurat ta firma, przedstawienie dwóch sytuacji i tego jakbym się w czasie ich zachował,

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
zebra 78

Drogie menadżerki Simple dziękuje Wam za wasze wsparcia sprzedażowe i za straszenia pracowników. Oby wasza praca dalej była owocna tak jak sobie to wyobrażacie.Pamiętajcie o tym, że ludzie mówią o waszej marce,na dzień dzisiejszy jest ona niszczona właśnie przez takich ludzi jak wy.Sprzedawca też jest człowiekiem i szanujcie się nawzajem i ludzi tam pracujących na wasze tyłki.A ludziom z zewnątrz odradzam ta firmę..Dostaniecie podstawę i na tym się skończy obroty są male do wykonania mimo zapewnień menadżerów .Kłamstwo,obłuda,brak szacunku,ciągłe bezpodstawne pretensje

Zuza

Jak sie komuś nie chce pracować to szuka pretekstu żeby nic nie robić! Tyle w temacie.

julia

ta firma to smiech. zero organizacji, począwszy od kadr, przez menadzerów jak i zwyklych pracownikow. nie wspomne juz o jednej konretnej menadzerce pan G. ktora w ogole nie spelnia swoich obowiazkow pracy, manipuluje i klamie byle zeby nie spelniac swoich obowiazkow. w tej firmie doceniani sa jedynie ludzie leniwi. duzo spraw jest ignorowanych. szczerze zycze tej firmie upadłości.

Biedronka
@julia

Ten komentarz wygląda jak słowa centrali...wstyd :P

kirka

Porażka traktuja Cię bez szacunku drodzy regionalni czym się kierujecie w motywowaniu pracowników ,którzy sa ciagle przez was zaszczuci proponuje szkolenia Wam i kierownikom salonow i niedlugo sami powylatujecie bo firma ma sie coraz gorzej

pracownik warszawa

Ta firma to porażka. Brak profesjonalizmu i kultury u menedżerów . Wyzysk i obóz pracy to chyba dość delikatne określenia. Proponuje dziewczyny zgłaszać sprawę do Państwowej Inspekcji Pracy

zainteresowana

A jak jest w Simple w Lublinie? bo tez ciągle ogłoszenia, ze szukają pracowników.

hulagula

Jeśli chcesz się nudzić i nie wiesz co zrobić ze swoim potencjalem jako sprzedawca, jeśli chcesz zarabiać marny hajs i czytać durne meile od B., jeśli nie zależy Ci na rozwoju swoich kompetencji, jeśli chcesz przeczekać okres studiów i pracować za najnizsza krajowa idź do Simple.

Olalaaaaa

No emeile od Basi to mistrzostwo ! zaraz po mistrzostwie z promocjami hahah nigdzie tak nie ma ze wchodzi nowa kolekcja z za chwilę rabat tak jak teraz -25% a klientki olały bo czekaja na -40 % ! a firma potrzebuje kasy bo koniec miesiaca mysleli ze jak znowu zrobia promkę to wszyscy się rzucą jak na mieso a tu (usunięte przez administratora) D

aneczka_24

Hej, miałam "przyjemność" pracować w Simple, jednak to, co się wyprawia w tej firmie to totalne dno. Dzień bez promocji jest dniem straconym, za braki przy inwentaryzacjach płaci się z własnej kieszeni; nie wiem kto wybiera kierowników salonów, ale są to ludzie, którzy mają wielkie mniemanie o sobie, a słoma z butów im wystaje (wielkie kierowniczki salonu simple, które zrobiły niewiadomo jakie kariery - hahaha). Jedyne o czym myślę z przyjemnością to moje koleżanki sprzedawczynie, które naprawdę są bardzo pomocne i miłe, zawsze można się z nimi dogadać. Niestety przed każdym klientem trzeba się płaszczyć, włosy muszą być związane (12 h w kucyku - hahah), makijażu prawie wcale, ubrania robocze to totalne badziewia, a Ty musisz być ciągle uśmiechnięta; poza tym ciągłe czepianie się kierowniczki o wychodzenie do toalety (bo konwersja bardzo niska), ciągłe problemy i trucie (usunięte przez administratora) o wskaźniki, które są totalnie nieadekwatne do wykonywanej pracy (trzeba klientkom wciskać pasek, biżuterię itd, żeby była jak największa sztuka na paragon, za co i tak nie dostajesz premii). Dla kierowniczki najważniejszy jest ranking, który przychodzi 2-3 razy w miesiącu i wtedy też kierowniczka przepytuje każdą z dziewczyn na którym miejscu jest nasz salon, co jest niemożliwe do zapamiętania, ponieważ jest tam około 10 kategorii, a w każdej z nich salon jest na innej pozycji. A później pytania dlaczego tak słabo??? No nie wiem, może jak kierowniczka jest totalnie słaba, to takie są efekty! Praca jednak sama w sobie nie jest trudna i męcząca; wiadomo, że przy kierowniczce trzeba się pilnować, ale przy innych dziewczynach naprawdę jest luz :) Co do ubrań - musisz się zachwycać brzydką poliestrową sukienką, która kosztuje 700zł, a najlepsze są maile od Basi W. lub area jakie to piękne kreacje szyje polska marka simple oczywiście nie w Polsce... Nie polecam nikomu; pensja to najniższa krajowa, zero premii, a o podwyżce możesz pomarzyć. Pozdrawiam :)

małami
@aneczka_24

Nie pracowałaś czasami w Bydgoszczy w ZA lub Focusie?

aneczka_24
@małami

Nie :)

warszawska lala

w salonie w którym ja pracowałam było cos takiego jak wyscig szczurów do stałych klientek... uskuteczniały to dwie dziewczyny plus kiero :) reszta klietek była nasza... oczywiscie były to klientki takie z ulicy,stare babcie klient bez tak zwanego potencjału dla wyzej wymienionych koleżanek:) ciezko tworzyć zespól z takimi osobami, bo na dłuższą mete można sie wykonczyc nerwowo :) szkoda ze area... D. tego nie widziała :)

Zezłoszczona

Dziewczyny, ta firma to jest jakiś żart... Rozumiem, że w sklepie praca polega na sprzedaży, ale to co się tutaj wyczynia przechodzi czasem ludzkie pojęcie. Niby trzeba być miłym dla klienta, doradzić itd., tak jak to powinno być, ale tak naprawdę każą nam być pijawkami, które widzą w potencjalnym kliencie jedynie utarg, który może zostawić, wciskanie komuś wszystkiego, co popadnie na milion różnych sposobów, nawet jeśli Pani pięć razy powie, że już niczego więcej nie potrzebuje. Tym samym z siebie robimy idiotki, a klientkę doprowadzamy do szału.. I ten nacisk na sztuki na paragon.. Musisz się starać, latać, pocić nad każdą klientką byle coś sprzedać, ale nawet jeśli osiągasz świetne wyniki sprzedażowe, to i tak nic z tego nie masz.. Nie ma premii sprzedażowych, procentu od utargu, nie ma nic z tego, że dajesz z siebie wszystko. Nie ma żadnej motywacji do pracy, do tego, by się chciało działać. Po prostu nie warto .. Jedyne na co można liczyć za dobrą sprzedaż to pochwała na forum, którą (droga góro) nie da się zapłacić za rachunki... Albo te przekupstwa ciastem lub zaproszeniami na kawę? Firma ma centralnie w (usunięte przez administratora) pracownika, nic tak naprawdę nie znaczymy, choć to dzięki nam wszystko się kręci. Płacą nam ochłapy, które nie wystarczają nawet na podstawowe sprawy. Na święta nie potrafią nawet napisać maila o treści "wesołych świąt", już nie wspominając o żadnym podarku, premii świątecznej. Naprawdę trzeba wiele umieć, ogarniać, a w zamian dostaje się kopa w prosto w tyłek. I to stanie na baczność przez 12 godzin, odpowiedzialność materialna i wiele innych tego typu spraw... Nie polecam nikomu..

ania

Dzien dobry Jestem po okresie próbnym (3 miesiace) w Simple CP. Praca zdecydowanie nie dla wszystkich. W przeciwieństwie do sklepów sieciowych z niższej półki klientki naprawde słuchaja spzedawczyn, wiec trzeba dobrze sie orientowac w asortymencie, duzo dawac od siebie. Praca nie ogranicza sie do samej "technicznej" obslugi przy kasie czy podaniu odpowiedniego rozmiaru ;) Na stanowisku sprzedawca zarabialam 2050zl brutto. Dodatkowe obowiazki w sklepie: dbanie o czystosc sklepu, poranne porzadki (mycie podlogi, odkurzanie), praca z systemem (przesuniecia, odsylki itp.), ogólna znajomosc materiałow (niezbyt szczegołowa, ale zawsze). Dla mnie największym minusem były dwunastogodzinne zmiany! a bylo ich dosyc sporo Niestety nie bylam sie w stanie do nich przyzwyczaic. Kolejny minus? wciskanie poliestru w cenie jedwabiu :P mysle, ze wiecej nie trzeba komentowac Atmosfera w pracy byla dosyc napieta, bo duzo sie od nas wymagało, ale traktowanie pracownika pozostawia troche do zyczenia :/ rotacje pracownicze w sklepach sa spore, grafik dosyc czesto sie zmieniał. Pracownicy płaca z wlasnej kieszeni za braki, brane sa wtedy pod uwage ceny magazynowe (znacznie nizsze od standardowych).

Niezadowolona klientka

Kupiłam sukienkę na wesele niestety nie da się w niej chodzić ponieważ materiał strasznie się gniecie ... :/ musiałabym tylko w niej stać całe wesele to było by ok. Szkoda bo strasznie się zawiodłam na firmie i już nigdy tam nie wrócę i nic nie kupię ponieważ ceny sa nie adekwatne do jakości.Tak wiem ,że można zanieść na reklamację ale ja nie jestem z ,,TYCH,, klientek już wole ją oddać biednym.

vvvvvvvv
@Niezadowolona klientka

Najlepiej biedniejszej koleżance, żeby zrobić jej przykrość....

Ola

Najniższa krajowa.... zero premii... ciagle braki i płacenia za inwentaryzacje co miesiaca gdyz zespół co pare miesięcy sie zmienia... kierownictwo? Bez doswidczenia zatrudniają ludzi na to stanowisko osoby bez najmniejszego doswidczenia zarządzaniem zespołem, jakiejkolwiek wiedzy radzenia sobie m.in z zespołem nie mówiąc o reszcie rzeczy brak ludzi kompetentnych odpowiedzialnych firma niedługo splajtuje gdyz obroty sa coraz niższe... jak i sprzedawcy maja obluhe głęboko w poważaniu Serdecznie pozdrawiam firmę która wyzyskuje pracowników i obciąża wszystkimi możliwymi kosztami przy najniższej krajowej Odradzam tam pracy!!!! Wystraczy popytać co ile ludzie sie zwabiają

Zakupocholiczka

Simple ma się niestety daleko od ,,Simple" wchodząc teraz do salonu wygląda raczej jak w przebieralni dla cyrkowców ;) nawalone wszystkiego tak ze reki włożyć nie można a jak już dotkniesz jedną rzecz to albo wszystko leci z wieszaków, albo masz zaraz nad sobą Panią ekspedientkę która chce Ci wcisnąć byle co. Byłam klientką tej firmy kilka lat temu. Szkoda, że firma się tak skrzywdziła i pewnie ciężko będzie jej się odpić od dna. Opinia jaka ma teraz może ciągnąć się za nią bardzo długo.

o premii w tej firmie możecie pomarzyć. spotkałam jakiś czas temu koleżankę, która nadal tam pracuje i powiedziała ze w styczniu były takie wysokie budżety do wyrobienia że ani JEDEN salon w polsce nie zdołał budżetu wyrobić. no bo jak się ma poliester za 500 zł :D

Zostaw merytoryczną opinię o Simple Creative Products - Warszawa

• Jak się pracuje w Simple Creative Products?

Zobacz opinie na temat firmy Simple Creative Products tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Simple Creative Products?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Simple Creative Products?

Kandydaci do pracy w Simple Creative Products napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Simple Creative Products