Opinie o Rieter Automotive Poland w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Rieter Automotive Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Rieter Automotive Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rieter Automotive Poland w Katowice

?

Dzięki za info,rozumiem że cv trzeba dać do agencji?, to trochę lipa,bo napewno jest kilka miejsc,a chętnych setki.

...

jak ma być z tymi weekendami w pracy? czy każdy weekend? czy wszyszcy muszą iść,a jak ktoś chodzi do szkoły,albo niema dojazdu w weekend,to co wtedy?

nowik

fakt faktem ze jest tu do [usunięte przez moderatora] w innych firmach jest lepiej i to o wiele!!!!!!!!!!!!!!! a co do wolnych to ktos im takie porawo dal!!!![usunięte przez moderatora] W innych fabrykach jest lepiej i lzej ale wymagania sa wieksze co do wiedzy a nie tylko umiejetnosci szybkiego i długiego chodzenia. Ilu zwykłych pracowników ma przynajmniej średnie techniczne lub automatyczne????!!! , jezyk angielski i to przynajmniej w stopniu srednio zaawansowanym , zna rysunek techniczny itd! Umiejetnosci i wiedza chodza w parze z wynagrodzeniem!!! [usunięte przez moderatora]

były

Zgadzam się z tą opinią .

Brałeś udział w rekrutacji do Rieter Automotive Poland. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
luuna

Popieram ten wpis w 100% !

MULTISPORT
@luuna

Do pracowników RIETER KATOWICE !!!: przyłącze się jako osoba towarzysząca do karty multisport benefit najlepiej od grudnia. Płacę 190 zł miesięcznie. Zainteresowane osoby proszę o kontakt. Tylko konkretne osoby :) Jestem z Katowic :) e:mail: luisxxxgarcia@op.pl Dwie strony zyskają: Ty DODATKOWY ZAROBEK a ja kartę. liczę na dłuższą współpracę:) Pozdrawiam serdecznie

Były operator

Jeśli chcesz się zatrudnić w autoneum to : Musisz być niezwykle silnie odpornym na stres, pracować na najwyższych obrotach, lubisz prace pod presją, I nie masz za dużych wymagań wynagrodzeniowych - - Masz szanse przeżyć okres próbny:) Ale dlatego ze firma ciągle ma coraz większe wymagania i nic nie daje w zamian oprócz 1400 zeta na rękę za miesiąc. To poszukaj czegoś lepszego bo mało kto ma szanse na awans. Firma również wprowadziła obowiązkowe soboty lub niedziele wiec z życia rodzinnego tez już nie wiele zostaje. [usunięte przez moderatora]

?

kasa faktycznie do [usunięte przez moderatora] sa lepsze fabryki gdzie ludzi doceniaja [usunięte przez moderatora]

Gdzie trzeba się zgłosić żeby dostać u was tam robotę ? I czy są przyjęcia ?

?

No dalej pracuje i dalej jest tak zle jak było!!! [usunięte przez moderatora]

?

Ala - 2013-09-12 18:39:57 3 miechy.. a premia zależy od wydajności [usunięte przez moderatora] pozdro dostaniesz premie za tyle ile przepracowałeś/łaś jak było 1,5 miesiąca to za tyle dostaniesz. nie musi być 3 pełnych miesięcy

?

hmm to lipa,bo następna premia w styczniu,a wtedy już mnie tam nie będzie,bo za mała kasa w autoneum.pzdr.

Ala

3 miechy.. a premia zależy od wydajności[usunięte przez moderatora] pozdro

?

czy jak zatrudniłam się w sierpniu,to załapie się na premie w październiku?, czy trzeba przepracować 3 pełne miesiące aby dostać tą premię? proszę o info.dzięki

VLR

Fabryka zysku jak wszędzie. Żaden takt czy cnota. W oczach wroga nie ma zmian. Wtykają bzdury. Nękanie i brak możliwości uzyskania najwyższej oceny. Dostajesz 2.0. [usunięte przez moderatora], których nie stać na pracę jaką wykonujesz u nich i przyznanie, że pracujesz. Zaserwowałbym im zatrzymanie kontrahentów i likwidację zakładu aż po Szwajcarię. Byłoby miło jakby się obawiali tego co robią. Nadużywanie stwierdzeń jednego z kierowników" Ja bym ich wszystkich/tego od razu (usunięte przez administratora) wiadczy o braku rozumienia czym ma być ten zakład w Polsce. A mianowicie miejscem pracy. Pamiętaj masz prawo rozumieć, że jest dobrze i najwyższej oceny.

operatorek

ja wolę Przemusia

?

Tomek i Dorota to najlepszy skład z liderów

?

ktoś - 2013-08-29 18:06:06 Pracuje tu już ok miesiąca,praca taka sobie,tylko kasa nieodpowiednia do wykonywanej pracy,jak na Katowice,to pieniądze strasznie małe,trochę więcej niż minimum krajowe,jak tylko znajdę lepszą pracę to odejde,ale na przeczekanie jak najbardziej polecam prace w autoneum:)Nie zgadzam sie najlepszy tim to Dorota i tomek. pozdrawiam

?

liderem jest bo dziobie [usunięte przez moderatora]

?

jak to jest,że jedni są zatrudniani bezpośrednio pod autoneum,a drudzy pod agencje AAS?,od czego to zależy?, po jakim czasie można przejść z AAS do autoneum??pod AAS mają gorsze warunki bo umowa zlecenie i żadnych dodatków i urlopu,i mniejsza kasa chyba?

ktoś

Zostaw merytoryczną opinię o Rieter Automotive Poland - Katowice

Rieter Automotive Poland
1.8/5 Na podstawie 379 ocen.
  • Owsiana 60A
    40-780 Katowice