Opinie o AUTONEUM PL Sp. z o.o. w Złotoryja

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie AUTONEUM PL Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AUTONEUM PL Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AUTONEUM PL Sp. z o.o. w Złotoryja

Niebiescy

Byliśmy najlepsi, jesteśmy najgorsi. Wszystko zaczęło się od nowego mistrza, przyszedł i zaczął wprowadzać swoje nowe zasady. Pozbył się dobrego reworku oddał dziewczynę na inną zmianę tak samo starszego operatora gość byl mega pozytywny, później lider z Mercedesa, lider scanii dwoch gosci na ktorych mozna bylo zawsze liczyć... o dobrych operatorach nie wspomnę. Wszystkich dobrych się pozbył... Niech teraz bawi się tam ze "swoimi" imprezowiczami i niech mają "tą" swoją miła atmosferę

@Niebiescy

Są pewne stanowiska, które powinny się odznaczać większą kulturą, tudzież powściągliwością nawet w sytuacjach nagłych - po prostu stracili autorytet w oczach innych.

Baitz

Czytając wszystkie opinie, komentarze, docinki, groźby sądzę że dobrym pomysłem byłoby zatrudnienie psychologa dla pracowników. Nie tylko dla produkcji ale i dla zarządzających. Albo przymusowe karnety na siłownię, strzelnicę lub basen by można było dać upust swoim emocjom

Niebiescy

Była
@Niebiescy

Pracowałam tam troszkę i mocno się zawiodłam właśnie na tym mistrzu.Wydawał się rozwazniejszy.Wielka jedna pomyłka.

@Była

Dokładnie teraz na naszej zmianie źle się dzieje bardzo. Widać jak dużo dla nas i dla całej firmy znaczyli nasi poprzedni dwóch liderzy. Bo teraz widać tak naprawdę że bez nich nasza zmiana to pomyłka. Bo liderzy wszyscy z mistrzem nie znają produkcji na naszej zmianie

Niebieska

Zgadzam się z tobą. Kiedyś to byli liderzy reagowali na to bo gwiazdy lidera z vs mogą robić wszystko i ich kolezaneczki. To one rzady sprawują na tej zmianie. Jak byli poprzedni liderzy to ukrucali to że wszyscy jednakowo traktowani byli a teraz dramat i doprowadzili zmianę to upadku i więcej ludzi odejdzie. Dlaczego jak Hubert i Łukasz byli to zgrana ekipa i nikt nie odchodził i robota była fajna. Zarząd musi to zobaczyć i mamy nadzieję że nowy manager ukróci to i zadzwonią do naszych liderów którzy mają u nas szacunek

Niebieska

Nie wiem warto spróbować. Bo widać gołym okiem jak oni byli a jak ich nie ma jaki spadek zmiany i same liczby mówią. Albo coś zrobią z obecnymi. Bo to co pani E robi to dramat . Nie zna się na produkcji. Na naszej zmianie żaden lider nie ma pojęcia o produkcji , o zarządzaniu ludźmi a co jeszcze o maszynach. Nawet inne działy mówią to wprost wszyscy się teraz śmieją z naszej zmiany . No i tak naprawdę dziewczyny z vs rządzą i siedzą w mistrzowce

Niebieska

Na starych liderów nigdy nie narzekaliśmy. Bo zawsze pomocni byli a o procesie przewyższali wszystkich i znajomości maszyn. Oni bez technika czy inżynierów sami ustawiali maszyny i proces. A teraz więcej części nok jest . Tamci wszystko nam załatwiali i każdy ich uwielbiał

Gwiazda pana m

A mi tam praca pasuje bo robię co chce i nikt mi nie zwraca uwagi. Na inne maszyny nie idę i mogę posiedzieć bez pracy. Mój lider nie da mnie na cele i często mogę postać i pogadać o niczym. Czasem w mistrzowce posiedzę i fajnie jest . Teraz jak nie ma liderów którzy odeszli jestem najważniejsza z koleżankami

Niebieski
@Niebiescy

Na waterjet w zeszlym roku też byli operatorzy którzy naprawdę ogarniali wszystko (usunięte przez administratora) jak na akord sam osobiście z jednym robiłem i nie dawałem rady przy nim gdzie chłop prawie 40 dychy a ja młodzik wielki szacun nie umieją docenić i tak się pozbywają dobrych ludzi

Gwiazda pana m

Oj czepiacie się bo my jesteśmy zadowolone co się dzieje. Naprawdę mamy względy na zmianie od roku możemy zupełnie wszystko i nic nam nie mówią. Bo my jesteśmy gwiazdeczkami a inni mają pracować tak to na zmianie teraz u nas wygląda bo wcześniej aż tak nie moglysmy bo tamci liderzy się czepiali i każdy musiał być traktowany jednakowo a teraz mamy lajcik

Mercedes
@Gwiazda pana m

Hipokryta stara się przedstawić siebie w jak najlepszym świetle. Inaczej może zachowywać się w otoczeniu swoich kolegów z pracy, a kompletnie inaczej w domu, przy swojej rodzinie. Hipokryta opowiada o swoich osiągnięciach, poczynaniach, ale w rzeczywistości to tylko i wyłącznie słowa. Hipokryci uważają się za osoby bez winy. Takie osoby mają również poczucie wyższości moralnej nad innymi. Hipokryta traktuje ludzi z wyższością, a także bywa plotkarzem. Jest ciekawski, a wszelkie afery, domysły czy historyjki dają mu pole do popisu. Dzięki temu może wykreować swoje teorie, które zostaną przez niego wykorzystane do osiągnięcia wyznaczonego sobie celu.

Ninka
@Gwiazda pana m

@Niebieski

A to pracuje się tutaj na akord? Czy różnie to bywa? Będąc na tym akordzie można jakąś ekstra fajną sumę wyrobić? Daj znać, jak to w tej kwestii wygląda.

Mercedes
@Niebiescy

Nie trzeba być (usunięte przez administratora), żeby być skutecznym mistrzem. Bądź takim pracownikiem, którego chciałbyś mieć, i takim szefem, dla którego sam chciałbyś pracować.

Poległy
@Niebiescy

To nie wina Mistrza tylko nowej kadry zarządzania od kiedy w firmie Pani Kadrowa Mierzy Czas Operatorowi ile Sztuk Części robi? A Pan Prokurent jest strasznie z tego zadowolony , do dokładki Utrzymanie Ruchu hmm chcieli by coś chłopaki zrobić ale brak mocy przerobowej a najlepsze Awaria o kurcze nie mamy części bo ucięli budżet i nie pozwalają zamówić części no i finał Premia ucięta bo czas usunięcia Awarii zbyt długi .Wracamy do Produkcji . Amtosfera Wyścig (usunięte przez administratora) każdy każdego ciśnie a Sprzedaż idzie hurtowo mówimy o ludziach a nie częściach każda (usunięte przez administratora) Góra wie wszystko hmm

Ja Nowy wpis

Hehe Nowy wpis

Czyje dziecko wkoncu jest tej blondyny ze zmiany niebieskiej ,co z każdym co chwilę biegała do ubikacji a jej facet obok pracował hahaha fajnie tam macie

adolf Nowy wpis
@Hehe

"moje" ale moze tez byc" twoje" wychowam jak" swoje" mozemy wychowywać je we "troje"

Życie Nowy wpis
@Hehe

Której blondyny? Jak tam prawie wszystkie blondynki haha

Natalia

Nie pozostawiacie suchej nitki na firmie czy liderach, ale może praca jako Lead Buyer nie należy do najgorszych pod względem warunków? Oczekiwania mają spore, m.in. 5 lat doświadczenia i tak się zastanawiam, czy widełki są adekwatne do nich. Z góry dziękuję za info :)

@Natalia

Osoby z prawdziwym doświadczeniem i zaangażowaniem już tam nie pracują zostali wyrzuceni jak niepotrzebny przedmiot z powodu zbyt dużej wiedzy

Trochę tu sobie zrobiliście wewnętrzną gazetkę zakładową. Człowiek znalazł ogłoszenie i chciałby się coś dowiedzieć o pracy elektryka na Utrzymaniu Ruchu, a tu po imieniu ludzie są omawiani :0 Może ktoś z UR napisze, czy da się rodzinkę podpiąć pod opiekę medyczną i ubezpieczenie? Ile elektryk zarabia miesięcznie?

A o świątecznej premii cisza ... Pewnie sami sobie opłaciliśmy ten bezsensowny poczęstunek ..

Głowa mała co tu się dzieje we wpisach. Naprawdę aż tak źle pod względem atmosfery na produkcji, nie da się nic z tym zrobić tzn. zgłosić wyżej? Liderzy też mają szefa nad sobą. Dacie jakieś przykłady co tu się wyrabia, bo wpadła oferta dla operatora. Chce aplikować, ale chyba jak wszystkim, zależy mi już nawet nie na atmosferze, ale na szacunku do pracownika. A sama oferta spoko wygląda, podobno nawet jest możliwosć premii 30% od wynagrodzenia. Jest uznaniowa, czy regulaminowa?

Baitz

Zastraszony

Chcesz sobie zniszczyć psychikę i zdrowie to ta firma jest dla Ciebie . Zakład stawiający na bezpieczeństwo a na zmianie żółtej liderka pozwala jeździć ludziom baz uprawnień. Profesjonalizm jaj jest na niskim poziomie. Na tej zmianie są rodzinne układy , nie ma z kim gadać . Pozdrawiam panią B.B

Kulay
@Zastraszony

Pracownik, nad którym znęca się przełożony, często milczy w obawie przed zwolnieniem z pracy. Nie jest to jednak jedyna przyczyna. (usunięte przez administratora) w pracy inaczej będą odbierać osoby, których dotyczy on bezpośrednio, a inaczej obserwatorzy stojący z boku. Przykłady z życia pokazują, że pozornie zwykły konflikt, będący przedmiotem dowcipów przy kawie może rujnować życie innego pracownika. Warto dbać o solidarność i nie brać udziału w grupowym ignorowaniu istniejącego problemu.

I mamy kolejny pożar. Pracownicy się śmieją ale wszyscy jesteśmy tym przerażeni.

Były

Tak racja oszczędności to jedno a drugie to reagowanie liderów wcześniej. Pracowałem na zmianie niebieskiej i tam wcześniej reagowali liderzy jak pożar był mały lub przed pożarem już reagowali bo coś nie tak. Ale to trzeba chodzić obok maszyn i się interesować i mieć znajomość maszyn. Dlaczego za Huberta czy Łukasza było mniej pożarów? Gasili od razu i każde kapanie oleju zgłaszali i stop produkcja. Na zmianie niebieskiej tylko jedna ewakuacja była ale to przez pamiętny wybuch więc tutaj nikt by nie zareagował wcześniej z liderów. Ale nawet wtedy na naszej zmianie dwie osoby poszły gasić i to był mistrz doa i lider mercedesa bo wiedzieli jak zachować się w czasie pożarów. Dalej oszczędzajcie i wykorzystujcie ludzi aż w końcu coś się komuś stanie. PIP powinien to przejrzeć

@Były

Jestem w szoku, że w pracy dochodzi do jakichkolwiek pożarów... W takim razie są to bardzo niebezpieczne warunki. Czy macie z tego tytułu płacony jakiś dodatek do pensji? Czy wg firmy nie ma tutaj żadnego niebezpieczeństwa?

rak nieborak

Kiedyś była umieszczona informacja na drzwiach o czynnikach rakotwórczych panujących na hali produkcyjnej, a potem została zdjęta, więc o czym my mówimy?

Byly

Dodatki ? Taki dodatek że jak pożar to marzniemy jak ewakuacja lub wentylacja nie działa. No i tylko że malo i mało . Ludzie większość tutaj tylko gada dużo a nic z tym nie robią tak samo jak liderzy zostali tacy że (usunięte przez administratora)pracujących (usunięte przez administratora)Teraz większość płacze za panem Mateuszem i innymi

Części
@Byly

Ja tak z innej beczki po(usunięte przez administratora)tyle części leży na paletach przecież to jest tak niebezpieczne że jeszcze nikt sobie krzywdy nie zrobił. Leżą krzywo, wielkie hałdy połamane brudne jeszcze komuś na nogę się zsuna i nieszczęście morowane. Wyrzućcie to skoro nikt nic z tym nie robi

w sieci widnieje oferta pracy na stanowisko specjalisty ds. Lean. firma wymaga od pracownika komunikatywnej znajomości języka angielskie. powiedzcie mi, czy poziom B2 wystarczy? jeśli chodzi o wynagrodzenie rynkowe, to na jaką stawkę mogę liczyć? jesteście w stanie przywołać mi widełki? wspomniano również o możliwości podnoszenia kwalifikacji. czy pomaga to w drodze do awansu? jest on w ogóle możliwy? (:

Były

Mistrz chodzi i się pyta pracowników czy części są dobre bo sam niewie???? omijajcie z dala tą firme jedynie co można się dorobić to zapalenia płuc przez zadymienie

@re to na jakich projektach te liderki na zmianie n?

@Zainteresowany

I do tego był wcześniejszy lider Hubert miał wszystko ogarnięte a tu tragedia teraz niewłaściwa osoba do tego stanowiska

#byly a z tego co kiedyś słyszałem na mieście to niby zmiana niebieska ma najlepszego lidera że warto tam iść tylko nie wiem na którym o projekcie robi. To co nagle się zmieniło?

#bolo a co już nie mają? A na którym o on projekcie był?

#bolo to warto iść do tego Łukasza pracować? No i nadal on na zmianie niebieskiej? Bo chcemy ze znajomą złożyć podanie ale powiedzieć że najlepiej właśnie na zmianę do tego lidera dobrego

Kiedyś pracownik

Prawda !!! Ani Pani Ewa ani jej syn nie pracują w standardzie pracy ,liderka pali co pół godziny a jak ktoś wyjdzie oprócz jej koleżanki to rypie i wyzywa ludzi ???????????????? ale jak się dają to wogole mi ich nie szkoda ????????????

@Kiedyś pracownik

No to nie możecie iść do mistrza lub wyżej to powiedzieć? Dobry lider/mistrz powinien rozwiązać problemy . A kiedyś słyszałem że ta zmiana najlepsza i ogarniętych liderów mają że dbają o atmosferę a teraz jak słyszę na mieście od znajomych to najlepiej na zmianę żółtą trafic

Ale że w firmie nie ma czy że na zmianie niebieskiej? Bo muszę znajomych popytać co tam pracują dokładnie czy warto i na którą zmianę

W sieci widnieje oferta pracy na stanowisko specjalisty ds. lean. Firma oferuje wynagrodzenie rynkowe, adekwatne do posiadanych kwalifikacji. Powiedzcie mi, czy składa się ono tylko z gołej podstawy? Czy można liczyć na jakąś premię? Poza tym, czy dzięki możliwości podnoszenia kwalifikacji można spodziewać się awansu? Rozjaśnicie, bo myślę, czy składać CV, czy nie. :-)

Hej, wyjaśnisz co tu się podziało w firmie? Trafiłem tu z oferty pracy, szukają Starszego Inżyniera Jakości i chcę zaaplikować. Przeglądam forum i mam wrażenie, jakbyście opisywali okręt, który tonie i trzeba uciekać :P Benefitów niby mają sporo, umowa o pracę jest, widełek jedynie nie podali niestety.

Kulawy

Banda baranów

Jak jest z pakietem medycznym w Borgers? Można dołączyć rodzinę?

hej, szukają kogoś na stanowisko Quality Assistant Manager, wszelkie obowiązki zawarte w ogłoszeniu są dla mnie jasne poza jednym, a mianowicie nadzór nad procesem reklamacji (8D)? Co oznacza (8D), może ktoś wyjaśnić? Oferują stawki rynkowe, ktoś podałby dokładne widełki płacowe i czy poza podstawowym wynagrodzeniem można liczyć u nich na premie?

Zwolnienia

Dlaczego tyle ludzi zwolniło się z Borgers? Co dzieje się na hali że co chwilę ktoś odchodzi?

Angelka
@Zwolnienia

A to pracujesz tam, że wiesz? Czy ktoś z Twoich znajomych tam pracuje? A powiesz ile osób się zwolniło i w jakim odstępie czasu?

Dyscyplina

Tak Adaś ok . Ale też i Brzostek ok i Grzegorz. Reszta to na szkolenie Ale bezpłatne,to może coś pomogłoby ..

@Dyscyplina

A z tymi pozostałymi to co jest nie tak, że szkolenie sugerujesz

Kara
@Dyscyplina

Widać zazdrość lub zawiść, pewnie któryś z liderów się sprzeciwił lub wydał jakieś polecenie które się nie spodobało pracownikowi i wypisuje swoje żale. Gdyby był dojrzały porozmawiałbys z kadrami/kierownikiem

@Kara

Kierownik i kadry też do wymiany. Żadne rozmowy nie pomogą A było ich trochę. Ci co próbowali rozmawiać, to odeszli , a niektórzy zostali zwolnieni. Góra na szkolenie w kierunku szacunku dla ludzi,bo to ludzie ciężko na dole na was pracuja. I nie mów o zazdrości , bo nie ma czego,naprawdę nie ma. W tym zakładzie wszyscy rządzą. Robią co chcą,jak i kadry, niektórzy liderzy to pracownicy też. Żadnej dyscypliny nie było i nie będzie. To wiadomo.. . A takie kokosy za marną najniższa krajową . Pozdrowionka.

@Dyscyplina

Jak jest źle to szukaj innej pracy, tego teraz na pęczki. Legnicka strefa potrzebuje mnóstwa ludzi i nie za najniższą krajową. Ale czy opłaca się jeździć do Legnicy co niektórm jak mają zakład pod domem i nie muszą wydawać pieniędzy na paliwo. Kalkulując nawet jeśli zarobię więcej w Legnicy to około tysiąca będę musiał wydać na paliwo a tu zatankuje raz na miesiąc do pełna i się bujam do pracy. Dlatego czasami warto zagryźć zęby i pracować bez unoszenia.

@Nowy

Ale ja nie mówię że mi źle. Ja tylko podkreślam że nie ma żadnej dyscypliny. Każdy robi co chce,niektórzy pracownicy zachowują się skandalicznie. Liderzy to samo i biura też. I proszę Cię nie mów mi żeby to zgłaszać, bo to jak do wiatraków. Biuro powinno przemyśleć ,czy szkodliwego nie płacić tym normalnym co uczciwie pracują. Ale to temat rzeka. Jedno jest pewne,góra swoje zasady,pracownicy swoje,liderzy swoje i co wychodzi? Jedno wielkie g...........o i tak jest od początku. Jeszcze jak Jarek był kierownikiem ( serdecznie go pozdrawiam) to było jako tako. Później i aż do dziś to cyrki i błoto. Ot co. Pozdrowionka i mimo to życzę pracy w miłej atmosferze..

Jajo
@Dyscyplina

Co jak co ale kierownik J to był gość. Wielki szacunek, był kierownikiem ale i człowiekiem. Nie był "Panem" był swój chłop. Kiedy trzeba opierdzielil kiedy trzeba to docenił, kiedy trzeba to wspierał i tłumaczył i nigdy nie mydlił oczu tylko operował konkretami

marek
@Dyscyplina

Prawda wielkie jedno (usunięte przez administratora)...

krzyś
@Dyscyplina

Tutaj już nie ma milej atmosfery.Zrobilo się nie ciekawie .PRACA jest bardzo ciężka i należy się każdemu pracownikowi szacunek.

Puchatek
@krzyś

Atmosfera jest niemiła ponieważ są wysokie zamówienia, presją od strony klienta wpływa na presję liderów wla liderzy naciskają na pracowników. Fakt praca nie jest lekka ale sami sobie taką wybraliśmy i cieszmy się że wogole jest taka a nie gorsza. Najważniejsze że na miejscu

@Puchatek

Przepraszam, ale to że są naciski od liderów i praca jest na miejscu, to nie znaczy że każdy może robić co chce. Ty czytasz sam siebie? Na miejscu, pracy jest wiele A opinie zaklad ma straszna i prawdziwa. Szacunek każdemu się nalezy czy to się gorze podoba czy nie. Tyle na ten temat.

Major
@Dyscyplina

Na której zmianie jest tak źle? U mnie na vs30 jest spoko atmosfera i klimat, ludzie do życia i lider też

maks.
@Major

Jak by nie ten hipokryta to by była miła atmosfera.Ale człowiek do wszystkiego się przyzwyczai .Zaciśnie zęby i robi swoją robotę. Po prostu mam tą osobę głęboko w .....

KM
@Major

ACH .A GDZIE TA KULTURA MIEDZYLUDZKA SIE PODZIALA.

T
@KM

W tej firmie nigdy nie było i nie będzie kultury miedzyludzkiej a szkoda bo praca w tej firmie jest naprawdę super tylko brak poszanowania dla ludzi

KT
@T

NO NIE WIEM CZY PRACA JEST TAKA SUPER.

@T

To tak w zasadzie co tu takiego super według Ciebie jest, że tak chwalisz? Bo rozumiem, że na Twoje oko atmosfera leży...

rychu
@Major

Chyba była ,ale się skończyła.

rr
@maks.

co nie które osoby to straciły szacunek .więcej rozważności a nie lekkomyślności w nie których sprawach

maro

prawidlowa odpowiedz

otto
@Major

Tak jest nasz lider jest najlepszy.Pokazał klasę.

kolo

święta prawda

@kolo

To co w końcu z tą robotą i zarobkami, ile oni płacą, że jednym nie pasuje a drudzy widzą też zalety? Żebym wiedział, czy zarobek odpowiada obowiązkom?

On
@Paweł

W sumie jest ok. Zależy gdzie pracujesz kasa na start ok. 3700 i 700 premii na zwykłym dziale produkcji. A jak się przyjmiesz na maty to masz dodatek jeszcze do tego 400zl. No i płacą za dojazd do pracy i dopłacają do jedzenia. Nie jest źle. Praca nie jest ciezka, nikt nad toba nie stoi od czasu do czasu lider się przejdzie i sprawdzi co robisz. Można dorabiać na weekendy bo płacą 100.

Mieczysław
@On

Ooo to warunki finansowe całkiem, całkiem. To dofinansowanie do jedzenia to specjalna karta z tytułu benefitów czy jest stołówka i płacą za posiłki dla pracowników?

Gościu
@Mieczysław

Kasa całkiem całkiem, ale zarządzenie produkcja to dno. Dwóch Panów którzy dawno powinni zostać zwolnieni.

Kk
@Gościu

Ale chyba ich wymienia? Bo skoro nowa firma przejmuje Borgersa to raczej nie pozwolą sobie na taki styl zarządzania. Poza tym jakiś czas temu zaczęła się wymiana managerów. Dyro zatrudnił nowy HR i ona teraz ludzi wymienia i wyglada na to,ze jeszcze nie skończyła. W biurze tez duzo zmian. Inzynierowie sie sypia( to akurat dobrze, bo i tak nic nie robili) Cala logistyka odchodzi. Ciekawie ciekawie

Nn
@Kk

Jaka wymiana managerów? Oni sami się zwalniają. Nie Dyro zatrudnił nowy HR, tylko HR się sam zwolnił. I jakich 'ona' ludzi wymienia? Chyba szuka na miejsce tych co wymienili się sami.

Mieczysław
@Kk

Aż tak dużo ludzi zwolnili? Czemu cała logistyka? Nie będzie takiego działu czy gdzieś go przenoszą?

r
@Mieczysław

Podobno do Kaczorowa przenoszą, ale nie wiem, ile w tym prawdy.

@Mieczysław

Warto składać CV do biura? Jak tam atmosfera? Jaki jest dyro?

@r

To nie proponowali ludziom żeby przenieśli się do Karczowa? Lepsze to niż strata pracy, a może by ktoś na odpowiednich warunkach się zgodził. Wiesz może czy już działają coś z Karczowem, ilu będą nowych ludzi potrzebować?

Witam. Jak w firmie z zarobkami na produkcji z doświadczeniem,? Pracują tam obcokrajowcy? Na którą zmianę próbować się dostać? Z góry dziękuję.

@Kandydat

Cześć, zarobki nie są powiązane z doświadczeniem jakie zdobyłeś w innych firmach. Zakład daje na start dana kwotę i co rok jest podwyżka zależna od spełnionych kryteriów. Oczywiście można starać się osobiście o podwyżkę wynagrodzenia. Obcokrajowcy oczywiście Ukraińcy, Białorusini. Jeśli chodzi o zmianę to każda zmiana ma swoje plusy i minusy.

Gabriela

A jest szansa na doprecyzowanie tych kryteriów? najlepiej na przykładzie? fajnie jest mieć jakieś ewentualne wyobrażenie na co patrzą i jak się starać

@Gabriela

Ciężko doprecyzować, to zależy np. od stanowiska, na które aplikujesz. W dużej mierze na pewno trzeba mieć "zdolności wzrokowe" żeby nie przepuszczać ewentualnych wad na produkcie. Ogólnie wg mnie praca jak każda inna. Jak ktoś chce pracować i robi to sumiennie to będzie zadowolony.

Dorota

Szef mówił w artykule w październiku, że B. w PL nie zwalnia, a nawet zatrudnia, w przeciwieństwie do tego, co w Niemczech się dzieje. Ale teraz ja nie widzę, żeby szukali ludzi na produkcję. Wiesz coś może? Coś mówią, że np. będą ogłaszać w nowym roku?

Pracownik roku

Olaf

Fabryka w Złotoryi zostanie zamknięta.

Karal
@Olaf

Hahaha skąd ty masz takie informacje ????????????

Paulina
@Olaf

To jakieś sprawdzone info czy tak tylko wymyslasz?

?
@Olaf

Kiedy firma zostanie zamknięta?

Zostaw merytoryczną opinię o AUTONEUM PL Sp. z o.o. - Złotoryja

• Jak się pracuje w AUTONEUM PL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AUTONEUM PL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTONEUM PL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 7 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AUTONEUM PL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AUTONEUM PL Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AUTONEUM PL Sp. z o.o.