FAIST CHEMTEC SP. Z O.O.

Złotoryja

FAIST CHEMTEC SP. Z O.O.

Opinie o FAIST CHEMTEC SP. Z O.O.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, i żadne oszczerstwa nie wpłyną na nasz rozwój i pozytywną opinię w świecie. Ze względu na dalsze szkalowanie naszej firmy, wszystkie negatywne opinie będą usuwane, a osoby, które chcą dalej prowadzić taki precedens powinny się WSTYDZIC !!! Firma Faist ChemTec dba o swoich pracowników i odpowiednio ich wynagradza, czego dowodem są ostatnie podwyżki. Pozdrawiam

@. 04.09.2018 08:44

U nas zawsze słońce świeci i wesoło śmieją się dzieci. Psy tu nie szczekają ale pięknie śpiewają nawet ptaszki nam nie stają.

chwila, chwila
@. 04.09.2018 08:44

Na portalu GOWORK można wyrazić opinię o danym pracodawcy-także negatywną! Usuwanie tylko tych negatywnych(nie obrażających nikogo) uczyni ten portal propagandowo-reklamowym. Na szczęście mamy wolność słowa :) Może zamiast dbać o pozytywną opinię w świecie zadbać o tą na własnym podwórku. Ogólnie firma OK :)

Wiktor

Jak ktoś pracuje dłużej i da się poznać z dobrej strony to z pewnością nie narzeka na zarobki!!

Zofia
@Wiktor 29.08.2018 19:17

A za przeproszeniem która to ta dobra strona? Bo nie wiem jak się ułożyć?

pole pole, łyse pole
@Zofia 01.09.2018 17:49

ja też im się chyba muszę pokazywać z mojego lepszego- greckiego profilu bo en face to nawet przywitać się buraki nie potrafią

esc

Brawo Michał, nastroje panują na zakładzie jakie panują. Ja Ci powiem tak, ja spierd alam z tej degrangolady bo to może i jest normalna praca ale za nienormalne pięniądze. Trzymaj się Michał, ogarnę się w nowej robocie to Cię jakoś połapię i pracujemy ;)

Szacun dla Ciebie i nie przejmuj się w Faist nie ma przyszłości. Ogarniesz coś szybko powodzenia !

Aleksandra

@Liniowy miałeś okazję pracować w firmie FAIST CHEMTEC i mógłbyś podzielić się swoimi przemyśleniami na jej temat? Na pewno sporo osób chciałoby się dowiedzieć jak wyglądają warunki zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie. Podziel się swoją wiedzą w sposób merytoryczny.

Liniowy

Prosze jak mozna urlopu zaoszczedzic, Panie z biura na zwolnieniu niby chorobowym, a wypoczywaja sobie nad morzem

Biurokrata
@Liniowy 01.06.2018 13:09

Bo lekarz im zalecił zmianę klimatu. Więc co ferment zaczynasz siać

Aleksandra

@Kosmita pamiętaj, że każdego obowiązuje regulamin i kultura słowa. Wpisy go łamiące są usuwane przez admina. Dzielmy się opiniami, ale pamiętajmy o nadrzędnych zasadach, jakie nas obowiązują.

miły

czy ktoś zatrudniał się przez agencje ? pracują tam ukraincy ?

obcy
@miły 11.04.2018 14:50

ukra-incy nie... kosmici tak..

Seniorita

O! Brawo! To pokazuje że nikt w internecie nie jest anonimowy ☺️ Następnym razem każdy sie dwa razy zastanowi zanim zacznie oczerniać innych. Skąd w was ludzie tyle jadu?!?

Daria

Bardzo dobra metoda żeby pamiętać o pisaniu rzeczy sprawdzonych!!!

Kubica

Kto jest teraz kierownikiem- były pracownik

Fernando Alonso
@Kubica 14.02.2018 09:25

Robert to Ty ?

Hołek
@Kubica 14.02.2018 09:25

Monte Carlos

ptyś

Atak naprawde to za co zdegradowali TOMKA,,co wyszło na jaw zaczeło się to po tej rozprawie w legnicy

?o?

a co wyszło?

Krysztal
@ptyś 04.02.2018 07:33

Ales pojechala pisia. Co w nocy bralas

Krysztal
@Krysztal 04.02.2018 08:20

A może dali mu żółtą kartke i ostrzeżenie, bo za dużo powiedział.

pysia
@Krysztal 04.02.2018 08:20

Może dali mu żółtą kartkę bo za dużo powiedział i dostał ostrzeżenie

Pulusia
@Krysztal 04.02.2018 08:20

Może boją się że ktoś głośno powie co się dzieje

Stary
@ptyś 04.02.2018 07:33

Pewnie dajcie im spokój. A za to że wasze życie jest do bani nie wyzywajcie się na chlopakach

Zamieszczona

Moim zdaniem pierwsze wpisy były spontaniczne bo ludzi ruszylo to co się wydarzyło i byli szczerzy. Teraz to jadą takie brednie ,że czytac tego nie idzie. Pewnie trzeba się jakoś bronić a najgłośniej zawsze krzyczą winni. Wierzą w te swoje klamstwa i oszczerstwa że beda tak tu pisac i pisac. Dajce spokój bo pierwsza reakcia ludzi byla spontaniczna i szczera a wy tylko chcecie sie pastwic i komuś do kopać. Dzisiaj wygrywacie ale jutro może sie wszystko obrócić i to na Was będą pisac takie bzdury.

Spokój

Obrażacie jednego i drugiego bo wiecie, że tu nikt przed tymi wpisami się nie obroni. Fajnie byc anonimowym i wypisywac te obelgi. Dajcie i spokój bo żaden z nich nie zasłużył sobie na to co tu wypisujecie.

Pozytywnie

Dobrze Łukasz tak powinno być gratulacje ! flustraci muszą się wypłakać a ty jesteś odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku kumaty i nie strugasz głupa jak małpa w zoo powodzenia z tymi zakapiorami płaczą bo skończą się machlojki

Ukasz
@Pozytywnie 03.02.2018 21:34

masz 200 zł premji

Pozytywny
@Ukasz 03.02.2018 21:38

Łukasz to potrafi swoje imię napisać a ty pewnie tylko opinie faist flaszka w ręce i zapijasz smutki bo co innego ci pozostało haha

Ukasz i reszta
@Pozytywny 03.02.2018 21:42

Dobra masz ukasz 250 i rzadz nam w chwale

Historyk

No bo uwierzę, że nowy kierownik to taki bez układów jest. Mial z ciarą uładziki, kazdy wie jakie to ciara zrobił z niego zastępcą kierownika i pół rodziny przyjął. Ale temu było malo i się rozochoc. Zoneczka podsluchiwala co w trawie piczczy i meżowi z ucha strzelala, a ten leciał do dyrektora. I tak drugiego kierownika wykonczyli. Wiec niech nikt nie pisze o ukladzikach. Bo sprzedawczyk i donosiciel ma dobre uklady. Dlatego awansowal. A drugi kierownik dał się zrobić w ciu..... I ot cala historia

Pamietam tak bylo

Ciara zrobił szwagrowi przysługę

Bo
@Historyk 03.02.2018 15:23

Ciara dobrze wiedział że długo nie pożądzi kierownik , a teraz jak to czyta to napewno sie zastanawia jakim cudem i tak długo go trzymali na tym stanowisku

Zk
@Bo 03.02.2018 20:47

Tobie to pewnie łukasz ciągnie

pracownicy

Hanysz trzymaj się ludzie są z tobą.

Zdziwiony
@pracownicy 01.02.2018 14:59

Którzy ludzie bo nie kojarzę ?

Pan Nikt
@Zdziwiony 01.02.2018 15:37

No te dwie co prowadzą tą konwersację

@Zdziwiony 01.02.2018 15:37

A co liste robisz

Super gość
@pracownicy 01.02.2018 14:59

Tomek to jest kolega co można było załatwić wszystko a nie jak te sprzedawczyki aby do starego donieść

Litosci
@Lis 02.02.2018 09:51

Nie ma sensu listy robić bo będziesz tylko ty na niej

Matematyk
@Litosci 03.02.2018 14:38

Kierownik Sprzedawczyk i tak wygra bo za dużo swoich zatrudnil

Myśliciel
@Matematyk 03.02.2018 14:48

Wystarczy mała garstka szczerych ludzi, a nie takich sprzedawczyków i donosicieli jak wy

Hmm
@pracownicy 01.02.2018 14:59

Jacy pracowmicy bo ja nie !!!

Doradca
@Hmm 03.02.2018 15:19

Ty nie musisz

Hmm
@Hmm 03.02.2018 15:19

Oczywiście że nie muszę i nie chcę! Brak słów na tą obłude która się z was wylewa przecież dobrze wiecie jak było i co robił, śmiech i żal mnie ogarnia co piszecie a załatwić to można było fakt oooo wiele wiele niektórzy doborze o tym wiedzą i dlatego razi mnie wasza obłuda.

Wyznawca prawdy
@Hmm 03.02.2018 16:52

A tyco wiesz jak bylo. Bylo tak, ze jeden wystawil drugiego i wygral lepszy w obsłudze i napuszczaniu . Nowy kierownik poprostu jest lepszym kombinatorem bo wygrał i temu zaprzeczyć nie możesz. Nie wmowisz mi, ze dyrektor nagle zaczął doceniac prawych i lojalnych sam w to nie wierzysz. Robi tak jak mu wygodnie gdyby tak było wymienił by caly biurowiec.

Oświecony
@Wyznawca prawdy 03.02.2018 17:44

Ludzie też wiedza jak było. Myslicie, że jak odstawcie jednego i zrobicie z niego wariata to wszyscy się nabiorą i zapomną jak nowy kierownik dążył do celu. Nie wszyscy w tej firmie to glupki

Stefan
@Oświecony 03.02.2018 18:02

Linia nr 1 w końcu odzyje dla niektórych skończą się wczasy a ty już tak nie placz

Oj
@Stefan 03.02.2018 18:07

Oj płaczą Ci którzy wiedzą że wczasy się skonczyły i darmowa kasa za przekręty . Moi drodzy czas się wziąć do roboty koniec z darmoszką i nabijaniem sobie kasy za nic a przecież długi trzeba spłacać a tu problem za co? Nareszcie konkretne będą pożądki i na produkcji i na FLISIE !!!

Oj2
@Oj 03.02.2018 18:49

Oj oj oj jak się nowy kierownik unosi co nam wszystkim buzi pozamyka. A może wszystkich zwolni .

Stefan 2
@Oj 03.02.2018 18:49

Nowy to powinien dostać awans na sprzątaczke a nie na kierownika jak tak wymiata

Stefan 2
@Oj 03.02.2018 18:49

Niech on zacznie pozadki od żony i szwagra bo to niezly sklad. A swoja droga to wyjaśniło się co donosil dyrektorowi

Niektórzy do tej pory bronia Judasza

ZADOWOLONA
@666 03.02.2018 14:41

Oj nie wijcie się tak bo skóra wam zajdzie ha ha ha ŻENADA.

Ciota
@ZADOWOLONA 03.02.2018 15:12

Lepij niech tobie zejdzie z (usunięte przez administratora)

Sprawiedliwa

Mam nadzieję że kara spotka tego co sobie na to zasłużył

Alleluja

Dzięki BOGU w końcu odpowiednią osoba na odpowiednim stanowisku a ty się wyzal na opiniach niech się ludzie trochę posmieja czyżbyś był ta osoba z którą już zrobili porządek ?

Rzeźnik
@Alleluja 03.02.2018 15:47

Ja sie tylko zastanawiam jak taka świńa może potrzec w lustro

Oj

WIDZĘ ŻE NAJSPRAWIEDLIWSI Z ZAKŁADU SIĘ URUCHOMILI. GADZINA CO UKŁADY UKŁADZIKI SIĘ KOŃCZĄ? CZAS SIĘ WYCOFAĆ I W CIENIU SIEDZIEĆ KASA SIĘ SKOŃCZY ZA NIC? NARESZCIE! CZAS ZAKASAC RĘKAWY I POPRACOWAC NA WYPŁATĘ.

@Oj 03.02.2018 13:26

Pewnie nowy kierownik to franca i donosiciel dlaczego awansował

@Lis 03.02.2018 13:53

Wmówił debilowi ktoś że jest lepszy, a on uwierzył. Wiara gnojowi nie pomoże

Swojak
@Oj 03.02.2018 13:26

Tersz bedzie dostawac rodzinka nowego kierownik malo ich tam nie ma dyrektor musi zwiekszyc budżet

Sroczka
@Oj 03.02.2018 13:26

To pewnie ktoś z rodznki pisze cieszą się że dorwali się do koryta. Teraz kierowniczk sprzedawczk będzie robil tak sroczka kaszke ważyła troszkę dla zoneczki troszkę dla mamusi a i szwagierka też...

Pewniak

A tu co czułes się pominięty a teraz na coś liczysz. Musisz najpierw donosic i kogoś sprzedać, a może juz to zrobiłeś ?

Nawiedzony

Judasz też sprzedał kumpla dla kasy. I jak to się skończyło?

@Nawiedzony 03.02.2018 12:30

Dla tego sprzedawczyka to nic się nie liczy tylko po trupach do celu . On sumienia nie ma to taka patologia

Kir

Jak ten nowy cwaniak ma ogarnąć sam produkcję jak on wlasnej baby nie ogarnia

Misiek
@Kir 03.02.2018 09:50

Racja a do pracy przychodzi z mamusią. Żeby mu nosek wytarla. Dużo tu jego rodzinki pracuje. Pewnie mu pomogą.

@Misiek 03.02.2018 09:57

Wiadomo kto teraz będzie dostawał podwyżki i premię. W zeszłym roku też ludzi oszukał i rozdal swoim

Uważny

Ludzi uspokujcie się i nie dajcie się kolejny raz zmanipulować kto za ty stoi. Stary kierownik się wypalił w tym kieracie wzieli nowego ktorego za jakis czas też wymienia jak będzie zbedny. Przyjrzyjcie się lepiej kto tak miesza i ludzi ma za mieso armatnie. A chlopakow zostawcie w spokoju bo oni się lubią i do półki nikt nie mieszal doskonale jeden uzupełniał drugiego. Jak tego nie zrozumiecie to dalej wami będą manipulować, kłócić ze sobą i robić głupków. Pozdrawiam milego dnia

Ok
@Uważny 02.02.2018 11:12

Zgadzam się w zupełności

@Ok 02.02.2018 11:41

Wszystkich tak wykańczaja. To ich sposób

@Uważny 02.02.2018 11:12

Nie stary kierownik się wypalił, tylko nowy to lepszy sprzedawczyk, chodził, ćhodził i wychodził. Teraz wiadomo co się liczy w firmie, nie uczciwa praca i doświadczenie, tylko bycie cwanym. A co do kierownikowej to już w ogóle nic robić nie będzie.

ZADOWOLONA????

Ha ha nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka!!! Super brawo Panie Prezesie!!-jest Pan wielki nareszcie bardzo pozytywne zmiany.Gratuluję Panu i dziękuję za decyzję a chłopakom jeszcze raz gratulacje powodzenia!!!

Kibicu
@ZADOWOLONA???? 01.02.2018 19:52

Używaj znaków interpunkcyjnych i się podpisz.... może też awansujesz.

Ha
@Kibicu 01.02.2018 21:44

Jeżeli zna się dobrze na swojej pracy i jest kumata to czemu ma nie awansować koniec z awansami osób które nic nie potrafią

@ZADOWOLONA???? 01.02.2018 19:52

O jaki lizus. Podpisz się to tez może jakiś awansik

Lizus

To pewnie nowa kierownikowa

lis

Robią zmiany a reszta hołoty z biurowca siedzi cicho. kto teraz na was będzie robił. Bo mam nadzieje, że ten co poszedł w odstawkę wyłoży na was

lis

Misiek zapier.... praca czyni wolnym.

misiek

a ile zostało dyrektorowi jeszcze do emerytury zanim nas wszystkich zajedzie

zawiedziona

Po co ma chodzić. Przecież ona teraz aptekarka. Chyba że nowy kierownik aptekę otworzy w firmie

misiek

A Pani Kierownikowa to już w ogóle do pracy nie będzie chodzić.

zawiedziona

Ludzie tam chyba w końcu trzeba dyrektora wymienić bo chłop nie ogarnia od dłuższego czasu i pozbywa się najlepszych. Tylko kasa, kasa, a ludzie się nie liczą nawet ci co tą firmę stworzyli. Dla mnie kierownik był tylko ciara i hanysz a reszta niech się w (usunięte przez administratora) pocałuje.

mały

Dzisiaj nastąpił koniec tego zakładu. Jedni debile wybrali drugiego debila na kierownika, a ten co coś umiał i na czymś się znał poszedł w odstawkę. Panie Dyrektorze życzę powodzenia bo ciężko teraz będzie teraz ogarnąć ten (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o FAIST CHEMTEC SP. Z O.O. - Złotoryja

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FAIST CHEMTEC SP. Z O.O.