Opinie o AUTONEUM PL Sp. z o.o. w Złotoryja

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie AUTONEUM PL Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AUTONEUM PL Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AUTONEUM PL Sp. z o.o. w Złotoryja

Dobry

Panowie, nie przesadzajmy, nie jest tak źle. Jest lato to musi być gorąco. Trzeba zakasać rękawy i pchać ten wózek dla dobra ogółu.

Zażenowana

Na hali nie da się wytrzymać bo jest tak gorąco. Wentylatory (usunięte przez administratora) dają a firma myśli że jak da wodę, herbatę i kawę to wszystko załatwi. W tej firmie nikt nie chce robić. Okolo 25 osob się już zlozylo wypowiedzenia. Totalny brak poszanowania dla pracownika!

Robert

Nie polecam tej firmy!

Sfinx

Najgorsza firma w okręgu Legnicy! Zero poszanowania dla człowieka. Wyzysk za grosze. Doceniają osoby które się zwalniają a nie te co pracują i nie marudzą.

Dżon
@Sfinx

Potwietdzam

lol

Zastanawiam się ile realnie osób się tu udziela ..? Zastanawiam się gdzie tu logika żeby zamiast odejść do swoich utopijnych firm w których wszystko jest cacane lepiej tutaj kręcić drame jak jest źle, i nad tym czy to że tkwicie w miejscu do ktorego chodzicie zapłakani z gilem po brodę dzień po dniu przypadeczkiem nie wynika z za dużych kompetencji żeby móc być zatrudnionym gdzie indziej albo jak to jest w rozumku żeby normalnie chodzic do roboty przybijąc piatku i w wolnym czasie siedziec i sie uzewnetrzniac na gw. W sumie nie musze wiedzieć ale mnei to zastanawia.. Pzdr

@lol

Pewnie dużo patrząc na ilość osób która się zwolniła.

Hahha

Brawo dla pewnej zmiany co pokazała a w sumie sprzedała się za kilka złoty brutto.hahah dawajcie tak dalej. Inni jednak lubią być poniżani i takich ludzi właśnie brakuje w tej firmie

@Hahha

O co chodzi dokładnie?

Hahaha

Kilka osób zostało przekupionych 100zl brutto podwyżki i zaczęli gwiazdorzyc. Zaczął się wyścig szczurów ,na kolanach przychodzą na te "12stki" już nagle odpowiadają te godziny,każdy tylko na palarni gada jaki ten zakład i kierownictwo źli....a przy przyłożonych jak by mogli to by rowek wylizali i nawet rodzynka by nie zostawili

Nie
@Hahaha

Nie wiem ile w tym prawdy. Jednak jeśli faktycznie tak jest, nie znasz sytuacji życiowej tych ludzi. Może tę parę groszy ich poratuje, a wiedzą, że nic lepszego tutaj nie wywalczą.

Qwe
@Nie

HR

Nie
@Qwe

Produkcja :0

cygan jeden

co to takiego "bęben cyganów"? :)

Picer
@cygan jeden

Pracownik biurowy

On

Najgorsza firma w strefie ekonomicznej (usunięte przez administratora) szkoda tylko operatorów (usunięte przez administratora) Kierownictwo to powinno zastanowić się co robią ,Logistyka na bazie podstawówki operator sam się musi szkolić bo nie ma wsparcia od nikogo(usunięte przez administratora)

...
@On

na logistyce już jeżdżą paleciakiem, tak przyuczają od podstaw hahaha

;p
@...

Tam paleciakiem uczą załadunek robić haha po latach dopiero może dostanie się zgodę na wózek widłowy Haha

sab

Niestety ale do tej firmy zatrudnia się już tylko złotoryjska patologia. Ale co w tym dziwnego mając takie kierownictwo typowych jaskiniowców. Co do kierownika o ptasim nazwisku to sprawdza się stare powiedzenie że inteligencja nie idzie w parze z wykształceniem.

@sab

Piękne słowa. Inteligencja to zdolność wrodzona a nie jak w tym przypadku wyuczona i na siłę i nieudolnie prezentowana..

Jak to kto! Jeden z demonów R B

Chciałbym zadać pytanie dotyczące obsady. Dlaczego nasz zarząd nic nie robi w tym kierunku by utrzymać pracownika? Bardzo dużo zwolnień teraz wylądowało na biurku brygadzistów. I to od ludzi którzy pracują więcej niż 2lata można powiedzieć że odchodzą doświadczone osoby. Dlaczego nikt ich nie zatrzymuje? Dlaczego "stary" pracownik odchodzi? Dlaczego nikt nie chce doceniać "starych". Proszę tężnie mówić że na Twoje miejsce jest 20innych jak to nie prawda. Każda zmiana, każdy dział ma braki w obsadzie. Może zacznijmy doceniać ludzi którzy wkładają tony potu i sił do pracy w tym zakładzie.

Smog

Czyli "niemiłe złego początki"?

ZPH

Przecież nie mamy zarządu po odejściu Marko, słychać na hali jak firmy z zewnatrz narzekają ze nie mają umów bo nie ma kto podpisać papierów i robią ma czarnucha i mają gdzies to co mają robić bo i tak nic im nie zrobią w razie czego

@ZPH

Dobrze że Marko nie ma. Jedyne co robił to ufał QS. Wszystkie inne dzialy miał gdzieś. Aby nowy dyro zrobił porządek. Potrzeba jest dzialan a nie tylko pięknych i złożonych zdań które nic nie znaczą. Powinno się wymiennic wszystkim managerów z M. K I J. D na czele.

Tadam

Jak to leciało... "Płonie prasa w Borgersie i szumią odciagu knieje, kierownik jest wśród nas. Opowiada standardowe dzieje, Bohaterski wskrzesza czas ( dobra, dobra, wiem, wiem ) . O rycerstwie spod kresowych stanic, O obrońcach naszych maszyn. .. A ponad nami wiatr szumny wieje i DOA huczy Nam... Ale spokojnie, zatuszuje się i powie ze kabel gryzoń przegryzł, zrobiło się zwarcie i się samo zapaliło. Nikt nie widzi jak olej cieknie z pras, jak czyszczone są maszyny po wprowadzeniu oszczędności, jak pogorszyły się naprawy. Jak coś powiesz, to odrazu krzywo patrzą. Człowiek chce ale panciu, szew UR ma to gdzieś, coś powiesz to odrazu jesteś (usunięte przez administratora) kto go wybrał, nie wiem. Kiedyś może też szału nie było, ale jakoś takos inaczej z poszanowaniem i pomocom

@Tadam

Blisko było ponownej tragedii. W tej firmie nigdy nic się nie zmieni. Trzeba uciekać stąd póki nikomu się jeszcze mi nie stało.

ZPH
@Były

To prawda przy tym co się dzieje jakaś tragedia jeszcze przed Nami jeśli ten gość nadal będzie wprowadzał takie zmiany w UR. W lutym czy to marcu spadło narzędzie na suwnicy. Też było blisko tragedi. Że nikt się nie chce za to wziać. Ale jak to mówią pewne osoby na hali to brali co było na rynku, bo jak przyjeżdżają firmy zewnętrzne i mówią jaka gościu ma opinie na rynku i ile i gdzie pracował, to chyba mają rację co gadaja

Kazik

Toć roboty u nas ni ma, i co ty na to powiesz?

nieznany ;)
@Kazik

Na scanii nie ma roboty A za To sftp i vs 30 są 12H.nowa polityka firmy scania pracuje 8H I się (usunięte przez administratora) nadzorujac sftp i vs 30 .jakość zleci 8H,a premia ta sama?pomoc to spacery po hali to nowa polityka firmy?

Kalif
@nieznany ;)

Weź nie (usunięte przez administratora) bo jak Scania (usunięte przez administratora) i potrzebowała pomocy to żaden nie przyszedł do pomocy więc(usunięte przez administratora) i zamknij się. Scania będzie po wakacjach dumać 100 a ty będziesz siedzieć w domu z piwem w ręku i każdy będzie wydymany

Mała
@nieznany ;)

Od kad pamietam sftp wspomaga scanie szkoda ze to nie działa w druga stronę

nieznany ;)
@Kalif

Bo jak nie wyrabiaja na tygodniu co potrzeba to niech robią 7dni w tygodniu

Kazik
@nieznany ;)

Jaka to robota jak w pierwszym tygodniu 12h vs staje w piątek o 12 godzinie i ludzi na urlopy wysyłają? Po co te 12?

Rrrrr

Firma się sypie jak proszek z fotokopiarki hahaha

Gościu

Kolejna osoba z wypowiedzeniem ????

Dzidzia
@Gościu

Kto tym razem?

pies ciułała

Coś Ci się gościu pomyliło. Wyglądasz mi na jednego z bohaterów filmu pt. Goście Goście, tyle, że tego mniejszego wzrostem. A po zadanym pytaniu, o intelekcie nie wspomnę.

Jojo mad

Dajcie sobie spokój z tym narzekaniem. Nikt sobie nic z tego nie robi a wy tylko się nakręcacie. Myślicie że boli ich wasza opinia? Myślę że nie bo jeśli byłoby inaczej coś by zmieniali. Borgers w Złotoryi i okolicach ma już złą opinię mało kto mówi o tym zakładzie dobrze. Więc dajcie sobie spokój bo to i tak nic nie zmieni

może i tak , może i nie
@Jojo mad

Jak ktoś ma ochotę wyrazić opinie, to niech ją wraża. Potencjalny pracownik je przeczyta, potem podejmie decyzję, a życie wszystko zweryfikuje.

Upadek

W tym tyg kilkanaście podań o rozwiązanie dostali kierownicy. Mam nadzieję że to nie koniec. Ta firma i jej kierownicy produkcji nie warci są tego żeby się zajeżdżać za nich. Mają nas zwykłych roboli za nic. Sami mają o sobie bardzo wysokie mniemanie. Są lepsiejsi i bardziej wyjątkowi. Nie bez przyczyny mówią o nich perełki i demoni zarządzania. Swoimi umiejętnościami i 12h w lipcu pokazali swój szacunek do czasu wolnego pracowników i oczywiście podkreślili swoje umiejętności w organizacji produkcji!

Były

Nie nauczy się bo kierownicy nie mają pojęcia w czym tkwi problem. Żyją w przeświadczeniu o swojej wyższości i tym że są lepsi. A niestety ostatnie miesiące obnażyły wszystko. (usunięte przez administratora)

bURak

By było mało, temperatura w hali coraz wyższa, coraz więcej rzeczy nie działa a do tego szczędzą na tym na czym nie trzeba. Instrybutory z wodą nie działają, maszyny na kantynie nie działają tak samo jak te na hali bo się wzięli za rządzenie młodzi co są bez doświadczenia i wiedzy w tym ur. chodzi się i prosi ale nic cisza, bo tak najlepiej.

ona

Jestem kobietom czy mogę awansować? Dodam, że kobietom duzo pracującom....

haha
@ona

I pewnie dużo czytajoncom (zwłaszcza słowniki) i poprawnie mówioncom. Jakie wy szkoły kończycie?

Zostaw merytoryczną opinię o AUTONEUM PL Sp. z o.o. - Złotoryja

• Jak się pracuje w AUTONEUM PL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AUTONEUM PL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTONEUM PL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 7 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AUTONEUM PL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AUTONEUM PL Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AUTONEUM PL Sp. z o.o.