Opinie o Rieter Automotive Poland w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Rieter Automotive Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Rieter Automotive Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rieter Automotive Poland w Katowice

lolek

To jest racja z tym wzdychaniem i fochami starych pracowników. Uczą nowych i zamiast spokojnie wytłumaczyc i nauczyć to robią głupie miny i sa obrażeni,że szkolic muszą.Tak jakby oni odrazu wszystko umieli od początku.Masakra jakaś!!!!

stary pracownik

Nas starych pracowników nikt za rączkę nie prowadził...Sami musieliśmy sobie dawać radę a nie cały czas prosić o pomoc. Jak się ma dwie lewe ręce to i żadne szkolenie nie pomoże.

gosc

Jak sie u was pracuje. chce złozyc tam papiery, idzie zarobic.Prosze o rade. Pozdrawiam

fdcx

robiłam tam dość dawno temu i to bardzo krótko. miało być inaczej jak nam to mówił lider z zagranicy! miało być miło i prosto, od razu podpisać umowę zlecenie i to jeszcze w pracy kilka minut przed rozpoczęciem produkcji i żałowałam tego. nie przeczytałam i trafiłam na to coś. odjęli mi kasę za ciuchy, za to że nie dałam znać 48 godzin przed o wolnym dniu (no cóż każdy musi wiedzieć dwa dni wcześniej czy będzie chory, czy coś ważnego wam wypadnie). robię gdzie indziej też na produkcji i mam tą samą kasę co tutaj i mogę od czasu do czasu USIĄŚĆ a nie stać i robić, bo taka norma. I ta jedna przerwa na 20 minut..to jest wbrew prawom, dziwie się że ta firma jeszcze istnieje. I głupie docinki pracowników i wzdychanie że muszą uczyć nowych a im norma leci i będzie brak tej premii. Widzę nadal nic się nie zmieniło, szukajcie dalej buraków za tą kase

jo

ta typowa pensja byla 20 lat temu , ty pewnie dalej jestes na garnuszku mamusi!! Skoro to typowa pensja to zaplac za nia 800zl czynszu ze 200 za prad 50 za telewizje ze 100 za media i wystarczy ci na kit do okien (smacznego) , człowieku w fabryce w szopienicach w liptonie czy obok w rockwelu pod podwykonawca na dzien dobry dostaje sie 2600 brutto jak niwierzysz wej na strone randstadu i poczytaj oferty tam masz nr tel. zadzwon i spytaj sie ile bys zarobil jako niewykfalikowany pracownik masz 2600 BRUTTO!!!!!!!!!!!! TO wiele nie kosztuje a z tego co wiem z jednych z tych firm wlasnie sa przyjecia a CV nie musi nikt nosic wystarczy kliknac APLIKUJ , a jak ktos nie chce bo sie boi to niech sobie dalej pracuje przy znaczku KIA itd za jałmuzne.

Brałeś udział w rekrutacji do Rieter Automotive Poland. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Leszno
jo

Droga Aniu 1300 DA sie zarobic pracujac 2 godz dziennie zbierajac puszki i zawsze beda pieniadze na czas nieokłamujmy sie desperacja i głupota lub obawa ze nie znadzie sie gdzie indziej pracy tam ludzi trzyma!!!!! NIC MYLNEGO!!!

w/w

JAKI K.........................................!!!!!!!!!!! Wizerunek firmy!!!!!! Ta firma sory to nie jest nawet firma , nie wspominając o wizerunku , a specjalisci tam pujda pracować ale z PSYCHIATRYKA!!!!!!!!!!!!1

Wypłata na czas i umowa o prace.

jo

ja narzekalem i mówiłem co mysle jak tam pracowałem tylko ze zaden z liderów mnie nie tykał ani sie nie odezwał bo sie bał , powiedzmy ze miałem ogromniaste plecy . Ale powturze jeszcze raz- syf na sraczce perfumowany hińskim perfumem. tam pracuja ludzie bez zadnych ambicji ludzie dla kturych nie ma nadzieji albo głupki. Pensje 1300 na reke MOPS daje za darmo ZASIŁEM + DOFINANSOWANIE + KARKI NA ZYWNOSC , Ja złozyłem CV przez neta teraz zamiast 1300 mam około 3300 +bony +premie+prywatnego darmowego lekarza bez dentysty oczywiscie w MEDICOVER jeszcze dostałem karte do SELLGROS-u i kawe czy cherbate za darmo wystarczy ze przyłoze karte do automatu , LUDZIE ROBOTY ZA PONAD 2000 NETTO!!!!! jest w piz du wystarczy chciec a CV jeSC nie woła!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Siiisiii

Niee !! napewno nie chodzilo mi o to liderke, ktora dobrze ktos wyzej opisal " wiecznie niezadowolona z grymasem na twarzy". Dobra koniec tematu... Starych pracowikow Autoneum trzyma moze umowa na stale... ??

ww

NIC!!!!!!!!!!!!!

GoWork

Łatwo jest narzekać na kogoś na forum, zamiast samemu się wykazać. Takimi komentarzami tylko psujecie wizerunek firmy, do której nie będą chcieli aplikować specjaliści i wystawiać się na taką krytykę. Proszę o obiektywne opinie na temat całej firmy- nie tylko te nagatywne. Co Was trzyma w Rieter Automotive?

ona

Siiisiii man nadzieję że masz namyśli liderkę ze Skody ze zmiany C.Bo jest najlepszą liderką :}.

Siiisiii

Z kazdej zmiany po jednym... ;) aa z liderek to jedna jest tylko spoko, ktora walczy zawsze o swoich ludzi :) i za nic nie chcialabym zmienic brygady ani zmiany. "ona" -praca jet ciezka, ale kto chce ten ma... a Ci co marudza to niech sie zwolnia ;)

ona

Odwalcie się w końcu od tej liderki.Nie pomaga tylko pupilom ,piszecie pierdoły.No to napisz Siisii jacy to są liderzy .Ja osobiście znam tylko jedną liderkę co jest spoko.Ciekawe ilu z was było by chętnych na to stanowisko?.Umiecie tylko krytykować,narzekać.Nie powiem praca jest ciężka ,ale jak komuś nie pasuje niech się zwolni,i do pośredniaka po zasiłek.

Wujek

Sęk w tym, że w tym syfie nawet nie masz czasu poszukać nowej pracy.. Przychodzisz z roboty(usunięte przez administratora) jak meserszmit i jak już coś znajdziesz i wyślesz CV to masz 4 dni na żądanie z których możesz się urwać i iść na rozmowę kwalifikacyjna.. Ludzie tam mają strach w oczach co wymyśli "dziś" dla nich cudowny brygadzista - kierownik.. W ogóle jak ludzie mają godnie pracować jak tam nawet maszyny nie działają w pełni.. co dzień piankownice nie dolewają, czy maszyny nie docinają.. A super spece tylko kiwają głową i próbują coś "zrobić" żeby tylko szychta zleciała.. ale i tak winna jest zawsze po stronie operatora, bo nie wysuszył ringa albo Bóg wie co jeszcze.. Ogólnie ta firma nie będzie nigdy lubiana, (usunięte przez administratora)

haczki 2938
@Wujek

Witam pracowałem przez agencję AAS. powiem tyle że nory zostały zwiększone a mnie zwolnili w 4 miesiącu pracy.

Siiisiii

Zorro popieram ;) Tam jest moze max 3 normalnych liderów ;) "darekotworz" co z tym tel ? wyjasnilo sie cos ?

ZORRO

"OLO" NADZIEJA MATKĄ GŁUPICH PANI LIDER SIE NIE ZMIENI. TAK "ONA" PANI LIDER POMAGA ALE TYLKO SWOIM PUPILKĄ

olo

No to zwracam honor pani Lider .Ja jakiś czas tam nie pracuję .Ludzie się zmieniają.Może się myliłem.

darekotworz

UWAGA!!! 28.04.2014r. około godziny 21:50 z nowej hali za stolika z pod kamer telefon dostał nóżek i uciekł. jutro sprawa się wyjaśni. c.d.n.

ona

(usunięte przez administratora).Ja pracuję tam jakiś czas ,i wiem że na tą liderkę można liczyć.Zawsze pomoże jak ma oczywiście czas.(usunięte przez administratora)Ich tak samo opierniczają.Niema co zazdrościć takie jest moje zdanie.A ta liderka jest spoko.Pozdrawiam zm C.

Zostaw merytoryczną opinię o Rieter Automotive Poland - Katowice

Rieter Automotive Poland
1.8/5 Na podstawie 379 ocen.
  • Owsiana 60A
    40-780 Katowice