BIURO RACHUNKOWE "KSK"

Gliwice

Opinie o BIURO RACHUNKOWE "KSK"

adam

też takie słuchy mnie doszły @jan, dlatego w tym coś na pewno musi być ;) z resztą fajnie, że jest co raz więcej firm, które zdają sobie sprawę z tego, że warto inwestować w coś takiego, czym są szkolenia, nawet dla młodych i nowych pracowników :) pozdro

xxxxxx

kolejny stek bzdur wszyscy pracownicy pracują na umowach , za nadgodziny nie płacą bo ich po prostu nie ma żaden z pracowników nie zostaje po godzinach chyba że chce wyjść wcześniej a później to odrobić to już indywidualna kwestia każdego ,szefostwo mega tolerancyjne i z ludzkim podejściem. Jeżeli ktoś nie dostał przedłużenia umowy bo jego praca nie była zadowalająca to niech nie wymyśla takich bzdur jak powyżej , na szefostwo zawsze można liczyć są zawsze pomocni a relacje z pracownikami to już każdego indywidualna sprawa jak sobie je ułoży jak w każdej innej firmie....polecam bo takich procodawców jak w tym biurze to ze świecą szukać ...

toja

Szefostwo może i miłe,ale zupełnie nie pomocne. Obiecują pomagać pracownikom,po czym widząc ile jest roboty wycofują się z obietnic. Ludzie pracują bez umów,nadgodziny nie są wypłacane. Atmosfera w biurze dość napięta między pracownikami,co nie jest pomocne. Ogólne za te pieniądze które płacą,za pracę jakiej oczekują, nie dając umowy,nie płacąc nadgodzin, odradzam pracę w tym miejscu!

biuro super szefostwo bardzo wyrozumiałe z bardzo ludzkim podejściem polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bardzo dobre warunki pracy i wynagrodzenia na wysokim poziomie, a ci którzy pisali o [usunięte przez moderatora]i braku szacunku to chyba nie wiedzą co te słowa znaczą bo co jak co ale powyższe negatywne opinie to stek bzdur !!!!!!!!!!

Bzdura ,ci którzy to pisali chyba nie do końca wiedzą co to jest [usunięte przez moderatora]. Mam zupełnie inne zdanie na temat tej firmy. Atmosfera w niej panująca jest można powiedzieć bardzo luźna i przyjemna. Szefostwo bardzo tolerancyjne , dobrze traktuje pracowników, Zarobki też całkiem przyzwoite. Serdecznie polecam.

były 3

śmiało podpisuję się pod tą opinią - [usunięte przez moderatora]człowieka przez człowieka i brak szacunku do pracowników

Były pracownik 2

Zgadzam się z przedmówcą. Wszystko to szczera prawda. Nigdy więcej takiej pracy...

były

Firma eksploatuje swoich pracowników do granic możliwości. Brak szacunku do personelu jest główną cechą współwłaścicieli firmy. Współwłaściciele pomimo faktu iż są Doradcami Podatkowymi nie posiadają elementarnej wiedzy dotyczącej swojego fachu. W firmie wsród personelu panuje atmosfera grozy.

Zostaw opinię o BIURO RACHUNKOWE "KSK" - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIURO RACHUNKOWE "KSK"