Opinie o Aib Sp. z o.o. w Knurów Przemysłowa 22

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Aib Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aib Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aib Sp. z o.o. w Knurów Przemysłowa 22

Były

Witam. Zdecydowanie odradzam prace w nadmienionej firmie brak organizacji pracy co skutkuje ogólnym chaosem to tyle odnośnie samej pracy resztę niech sobie każdy dopowie. Jeżeli chodzi o relacje między ludzkie typu przełożeni pracownik kompletna klapa przerzucanie obowiązków z pupilków na innych a na jakich innych ? A na tych którzy się nie podlizują więc jeśli nie masz mentalności śliskiego typa to nie spodobasz się a jeśli masz to przykro mi te miejsca są już obstawione. Co za tym idzie przyjmujesz się do pracy zostaje ci przedstawiony zakres obowiązków ty się godzisz idziesz do pracy i zaczyna się własnie przerzucanie dodatkowych obowiązków gdzie mówią ci ze nie musisz tego robić ale jak nie zrobisz to zaczynają właśnie wymyślać i szczuć kierownicy na ciebie jaki to ty nie jesteś itp. itd. Także jeśli ktoś lubi takie klimaty to polecam tam znajdziecie wszystko to co wymieniłem jeżeli nie lubicie wolicie normalną prace z uczciwymi a nie fałszywymi ludzmi to nie polecam....

Kobra
@roma

Mistrzu, to nie spadek obrotów o 6 baniek, tylko nabita strata na sprzedaży z ujemną rentownością. Po sztuczkach księgowych i tak jest ponad 4.5 mln straty xD. Przy takiej inflacji, to 70m niedługo będziesz miał na jednym banknocie. Inne firmy z branży kręcą zyski i mają wzrosty, a tutaj nadal wszyscy pamiętają o zwolnieniach po 20 osob. Nawet główna księgowa opuściła okręt, handlowiec też. Klakierzy od marketingu już od pierwszego kwartału przestali pisać. Zarząd do samego końca będzie dostawał wypłaty, a pracownicy się dowiedzą, że się od nich oczekuje roboty za darmo dla ratowania firmy?

Jak wygląda sprawa grafiku w Aib Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Czy Aib Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Jonathan Dżdżazgowski Nowy wpis

Tak, jeżeli studiujesz kierunek (usunięte przez administratora) z wychowaniem bez życia w rodzinie, to jak najbardziej. Można odrazu zacząć od 16h dniówek, to wtedy sobie więcej zarobisz i nawet znajdziesz czas na sen :) Fajne jest to, że nie tracisz czasu na przerwę śniadaniową i poświęcasz się w 100% na pracy jedząc przy maszynie, tylko minus jest taki, że jak nakruszysz, to trzeba szybko posprzątać, bo porządki są chyba nawet ważniejsze niż sama jakość produkcji. Dobrze by było jakbyś miał też jakieś doświadczenie z mechaniką, bo jak coś się stanie z maszyną, to dobrze jakbyś umiał sobie ją sam naprawić, bo mechaników jest garstka, wszyscy są zajęci i nie pracują na nocki, bo w nocy się śpi, a my pracownicy produkcji nie pochodzimy od małpy, tylko widocznie od nietoperza. Aaaa i nie jest to wymagane, ale jakbyś był po Hogwarcie, to masz szansę na awans, bo narzędzia sobie wyczarujesz, materiały do produkcji i może odrazu na miotle podrzucisz do klienta. Podsumowując. Minusy: -coraz gorsza atmosfera, -organizacja okropna (masz robić coś z niczego), najlepiej jakby 3 leżało, a Ty robiłbyś za nich, -brak osób, które potrafiły zrobić porządek żeby każdy miał odpowiednio podzielone obowiązki, a nie że jeden zwala wszystko na drugiego i winnego zawsze brak, -brak przerw śniadaniowych (mowa tutaj o zjedzeniu jak człowiek w jadalni, a nie po kryjomu przy maszynie, -wykorzystywanie żeby zrobić coś co nie należy do naszych obowiązków, -brak sprzętu, środków czystości (myjesz samą wodą i starą (usunięte przez administratora) co nie jedno przeszła), Plusy: -dobre zarobki (jak robisz wszystkie weekendy i nadgodziny), -toaleta zazwyczaj wolna, - możliwość sprawdzenia się na innych stanowiskach takich jak (mechanik, magazynier, kierownik zmianowy, sprzątaczka, konserwator), -odpoczynek od rodziny -coraz więcej wolnych miejsc na parkingu przez kolejne zwalnianie się pracowników, -nowe ubrania robocze co roku, -mniejsze zużycie paliwa w swoim samochodzie przez to, że człowiek nigdzie nie jeździ, bo go nie stać, a poza tym jest cały czas w robocie, -czysta zadbana jadalnia (jakby nikt z niej nie korzystał), -maszyny podatne na modyfikacje katronami, taśmą klejącą i trytytkami, -możliwość podjęcia samemu decyzji i odpowiedzialności za kogoś. Jak widać plusów więcej niż minusów tak więc nic tylko się zatrudniać i zachęcać znajomych których nie lubimy żeby dostać po kilku miesiącach za nich 2000zł (NETTO!), bo i zarobisz i znajomego się pozbędziesz. Dziękuję za uwagę i liczę na zmiany, bo nie ukrywam jestem kolejną osobą która myśli o zmianie pracy, a pracuje tam dość trochę.

Kobra Bytoń
@Były

Takie podejście daje efekty. Zobacz sprawozdania finansowe na ekrs. Firma sobie świetnie radzi. Za ostatnie 1.5 roku prawie 6 baniek w plecy na sprzedaży. Nie byłoby to możliwe bez świetnej ręki do zarządzania, doboru pracowników i promowania zachowań, które opisałeś. Konkurencja uwielbia zarówno zarząd jak i głównego sprzedawcę i nie mogą narzekać.

roma Nowy wpis
@Kobra Bytoń

Norzeczywiście 6 baniek, przy obrocie 70m to nawet nie 10% obrotu. przy spadkach na rynku budowlanym o okolo 40%, to chyba raczej dobry wynik. (usunięte przez administratora) boli, zabrali ci premię za picie?

Kobra Nowy wpis
@roma

kawulski

Ja poszedłem do Wioli obok. Zarobki większe i atmosfera też spoko.nie trzeba się użerać z kierownikami jak w aib :)

Brałeś udział w rekrutacji do Aib Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
XadmX

Jak się pracuje na produkcji ? Czy przyjmują kobiety? Czy praca ciężka ?

suchy
@XadmX

Generalnie to stawka 22 brutto. Jak chcesz dorobić, to na 12 godzinną zmianę albo na weekend. Kobiety to się pożegnały z pracą na uszczelkach. Praca może i nie ciężka, ale nie polecam. Był koniec miesiąca i znowu 4 osoby poleciały na bezrobotne. Jak szukasz czegoś stabilnego, to szukaj dalej.

mari
@suchy

Co ty gadasz, minimalna stawka to 27pln.

Suchy
@mari

Szukali leszcza za 22 zł, nie znaleźli a załoga się zbuntowała, to podnieśli ;) masz cos jeszcze do dodania?

Były

Kilka miłych słów o pracy w AIB Czerwionka-Leszczyny. Więc zacznę od góry, główny kierownik nie ma pojęcia kompletnie o niczym pracuje tu już tyle czasu a nie potrafi się nauczyć prostych spraw co gdzie i z czego produkować mały przykład a ważny wszytsko za niego muszą robić kierownicy zmiany jak już przy nich jesteśmy to jest ich trzech krasnoludków było dwunastu i tymi krasnoludkami są pracownicy na maszynach którzy obręb maszyny muszą traktować jak własny dom zmierzam tu do tego że jedzą piją i muszą wszytsko robić podczas produkcji czasami się zdąży że kierownik zmiany z wielkim bólem serca i niechęcią zastąpi pracownika na maszynie jak on musi iść do toalety. Tych trzech krasnoludków jest pracowita ale jeśli powie im tylko o tym Główny K. Tak to siedzą w swojej komnacie i czarują na własnych telefonach są nie wyszkoleni i podchodzą z nie chęcią do pracownika produkcji. Jeśli chodzi o organizację jest na najwyższym poziomie cały czas brakuje czegoś potrzebnego do Produkcji tym bardziej, że pracownicy są zwalniani nawet ci którzy się naprawdę starali i chcieli wnieść dużo do firmy. Ogólnie jeśli kiedykolwiek będą przyjęcia do tej firmy to polecam ją każdemu do wdrożenia się w pracę na produkcji bo nie jest ona ciężka wystarczy mieć głowę na karku szybka reakcję i myśleć często do przodu. Spędziłem w tej firmie kilka ładnych miesięcy nie spodziewałem się czegoś... Przykro słyszeć o zwolnieniach pracowników, którzy kręcą słupek do góry z PLN a reszta się dobrze bawi i zarabia tyle samo może lepiej wziąć troszkę jednemu i drugiemu z wypłaty i zaoszczędzić dobrych fachowców, którzy oddawali serce i czas Firmie AIB. Pozdrawiam. Powodzenia dla chłopaków i Kobiet w firmie.

@Były

A ja wam powiem jaki pracownik się u nich utrzyma taki choć z krótkim stażem ale potrafi pracować za dwóch albo i trzech a dlaczego bo jest podwpływem i to nie alkoholu a takich uczciwych i nie obijających się zwolnili więc co myśleć o tej firmie i kto ma szansę na pracę w niej.

@Gość

Bo to jest prawda rozumie zwalniać obiboków bo takich tam wielu ale zatrzymywać pod wpływem używek to coś nie tak z tą firmą

Ilona
@Były

Skoro już polecasz prace na produkcji, to może wiesz ile tam można zarobić? O wiele mniej niż na innych stanowiskach, czy stawka jest ok? I adekwatna do pracy?

Janusz
@Ilona

Odpowiedź masz w wątku, w którym pytałaś o to podpisując się jako Katarzyna. Spytaj lepiej, czy na kartonach są przeklejanie naklejki z datą. Czy towar, który wrócił z reklamacji od jednego klienta jest wysyłany do innego? Czy klienci o tym wiedzą? Czy za reklamacje można dostać po premii?

@Jan

Bo to jest na fakcie niestety.Wystarczy taki jeden co zrobi za dwóch a pozostali mogą siedzieć z telefonem w ręce i olać pracę

Helmut

Witam serdecznie, na ogłoszeniach o pracę jest nabór na handlowca oraz do logistyki. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć jak się pracuje w tej firmie?

Brzuchaty Krasnal
@Helmut

Nie jest źle. W ogłoszeniach nie kłamią. Nie mówią też całej prawdy. Jeśli rozważasz aplikację, to na spotkaniu online poproś o przesłanie wzoru lojalki. Poproś o wykreślenie punktu o możliwości rezygnacji przez pracodawcę z lojalki w momencie ustania zatrudnienia, to przynajmniej masz gwarancję że dostaniesz z tego jakieś pieniądze. Możesz też spytać jak na lojalkach wychodzą dostawcy i pracownicy albo poczytaj resztę wpisów na tym forum ;) Jeśli chodzi o stanowisko handlowca: Pojeździsz sobie po niemieckich autostradach, wizyt planuj sobie ze 20 w miesiącu, bo takie są wymagania przełożonych. W ogłoszeniu są wymagane kwalifikacje jak na dyrektora handlowego, więc już na starcie będziesz miał pod górkę. Podstawa to pisanie raportów, nic innego się nie liczy. Prowizji ze sprzedaży i tak nie będziesz miał, dlatego jak znajdziesz jakiegoś dużego klienta to przełożony go przejmie. Chyba że zostaniesz dyrektorem, to i prowizja wpadnie. Premia to jakieś 10k netto rocznie. Firma ma sporą flotę handlową, 3-4 samochody handlowców. Aby sprawnie zarządzać taką flotą, samochody są monitorowane przez GPS. Tutaj znowu będziesz miał wsparcie dyrektora handlowego, który ci sprawdzi czy i kiedy byłeś u klienta albo czy dobrze rozliczasz diety. Na kartę paliwową nie licz. One byłyby przypisane do pojazdów, poza tym niektórzy mają dość duże spalanie w stosunku do przejechanych kilometrów. Kilkukrotnie już w przeszłości zdarzało się, że pracownicy poszukiwani na szeregowe stanowiska właściwie od razu zostawali kierownikami. Masz więc szansę szybko awansować. Sugeruję wszystko co się da załatwiać na piśmie, a rozmowy rejestrować aby uniknąć manipulacji drugiej strony. Twój potencjalny przełożony mógł mieć ostatnio wpływ na kilka niepopularnych decyzji o zwiększeniu rentowności sprzedaży. Co za tym idzie ograniczeniu lub przerwaniu uległa sprzedaż do kilku firm odbierających uszczelki, np. z okolic Lublińca i Nowego Sącza ;) Co do logistyki: 1. W zakupach jest tu teraz taka rotacja, że dostawcy nie będą wiedzieli czy jest sens zapamiętywać jak się nazywasz. 2. Będziesz się zajmować zakupami. 3. Ściągniesz od dostawców oferty. 4. R&D zrobi kalkulacje produktów, kalkulacje dostanie handlowy. 5. Handlowy poleci do zarządu że to jest niesprzedawalne bo za drogie. 6. Wzrośnie rentowność sprzedaży, jak wyżej w opisie stanowiska handlowca. 7. Zarząd będzie chciał skonsultować z tobą oferty od dostawców. 8. Wracamy do punktu 1.

Jurny
@Helmut

Panie zapytaj pan co zrobili z poprzednim handlowcem albo lepiej jak ogarnęli logistykę. Jak lubisz cyrk to i ta firmę polubisz ;) jest jeden właściciel i parę klaunów ;p

Helmut
@Jurny

A co się stało z poprzednim handlowcem i jak ogarnęli logistykę?

Katarzyna

cześć, czy jest na forum ktoś, kto pomyślnie przeszedł rozmowę rekrutacyjną i dostał faktycznie ofertę pracy of firmy? bo z tego co widzę mamy same opinie na temat wiecznych rekrutacji i zerowego odzewu, co jest dosyć dziwne. czy firma ma faktycznie wygórowane wymagania? może jakiś pracownik się wypowie?

@Katarzyna

Katarzyna, o jakim stanowisku konkretnie mówisz, kiedy na nie aplikowałaś, z którego portalu rekrutacyjnego? Jest wiele nowych osób, które przyjęto do firmy w tym roku (2022). Dotyczy to różnych działów. Chętnie odpowiem, tylko napisz jakieś konkrety.

Antoni
@pracownik

Jeśli jesteś obecnym pracownikiem to napisz coś o warunkach zatrudnienia i samej pracy, przynajmniej na stanowisku, które w firmie zajmujesz. Prawdą jest, że po 20 latach pracy w AIB zarobek wynosi 3,4 tyś. zł?

@Antoni

Pierwsza sprawa - rekrutacje prowadzimy tylko wtedy gdy mamy wolne wakaty na dane stanowiska, a nie w sposób ciągły. Druga kwestia- rekrutacje są prowadzone na dzień dzisiejszy na stronie pracuj.pl i na OLX, nie prowadzimy rekrutacji poprzez stronę firmową AIB. To może ulec w przyszłości zmianie ale na dzień dzisiejszy tak właśnie jest. Kolejna sprawa- na Pracuj.pl są w tej chwili widoczne 2 ogłoszenia: Inżynier mechaniki i budowy maszyn oraz Starszy konstruktor bo na te stanowiska prowadzimy obecnie rekrutacje. Na OLX mamy w tej chwili ogłoszenie na Młodszego operatora maszyn - do zakładu w Czerwionce-Leszczynach, ze stawką 22 zł brutto/godzinę (stawka jest widoczna w ogłoszeniu). Jeżeli potrzeby rekrutacyjne się zwiększą, będziemy zamieszczać kolejne ogłoszenia.

@pracownik

A z jakiego powodu na tych dwóch portalach są zamieszczone inne ogłoszenia? Czemu nie są w sumie zduplikowane, że po 3 tu i po 3 tu?

@Krystyna

Krystyno, o których portalach i ogłoszeniach mówisz? Doprecyzuj proszę, to będę w stanie odpowiedzieć Ci konkretnie. Ogłoszenia dotyczące stanowisk produkcyjnych i pokrewnych, zamieszczamy na OLX, natomiast pozostałe na Pracuj. Tak robimy na dzień dzisiejszy.

@pracownik

No właśnie to na co wskazałeś, że produkcyjne są na jednym a pozostałe na drugim. Ale mogłabym poznać jeszcze tylko powód takiej dywersyfikacji jeśli chodzi o wrzucanie ogłoszeń? Chyba, że nie ma żadnego i to po prostu taki zamysł

@Krystyna

Z naszego rozeznania wynika, że pracownicy produkcyjni szukając pracy częściej sięgają do serwisu OLX, a inżynierowie szukają na pracuj.pl. Niedawno zamieściliśmy dodatkowo ogłoszenie związane z produkcją na Lento.pl. Będziemy sprawdzać jego skuteczność.

@pracownik

A tu z goworka ktokolwiek już aplikował?

Krystian
@Krystyna

pewnie kadry. Piszą sami ze sobą w ramach ocieplania wizerunku.

@Krystian

Poczekaj, to sugerujesz, że wszystkie komentarze tu na forum to od nich? A Ty z jakiego stanowiska piszesz? ;p

Krystian
@Krystyna

jasne, już piszę... weźcie się tam w końcu do jakiejś roboty w biurach, bo nie ma czego produkować...

Dyl Sowizdrzał
@Krystian

Nie ma czego produkwać więc sprzątamy, przekładamy palety albo malujemy linię. Ale już nie długo. Będą zwolnienia. Ile i kiedy niewiadomo, bo od B. Od haeru nie można się nic dowiedzieć. Usłyszycie tyko: nie wiem pytajcie dyrektora, nie wiem pytajcie młodego, nie wiem pytajcie kierownika. Ale zwolnienia będą.

Krystyna

Ej serio? Ale po co tak właściwie i jak to wgl wyglądało?

@Dyl Sowizdrzał

Zwalniają ludzi z stażem pracy 15-20letnim a innym dawali podwyżki. To jest nie poważne. Plotkuje się że będzie druga tura zwolnień albo zamknięcie firmy całkowicie, ale spokojnie pracownik dowie się dwa tygodnie przed podjęta decyzja przez prezesa. Jak jest szansa na inną pracę to tu nie przychodźcie.

Krystyna

:( Jeśli to prawda to mnie zaciekawiłeś. A skąd te plotki i na jaki okres miałoby to być przewidziane?

Jan

a jaki jest powód zwolnień w firmie?

Cypis
@Jan

brak zamówień. Firma traktowała klientów tak jak pracowników. Gdy pojawiła się alternatywa, zmienili dostawców. Panowie Szpura i Dytko zrobili interes życia sprzedając udziały Panu Maciejowi. Szkoda tylko pracowników.

@Cypis

ilu pracowników zostało zwolnionych?

Cypis

może nam się HR wypowie?

Dyl Sowizdrzał

Po pierwsze narazie były zwolnienia pracowników, którzy podpadli. Pijących, takich co mało robili albo po prostu czymś podpadli. No szkoda że padło np na tokarza z 15 letnim stażem, ale to on miał problem. Po drugie: na pewno będą dalsze zwolnienia, bo narazie dotknęło nas, a nie tych z biura, konstruktorów, czy laboru. Oczywiście zwolnienia będą niezapowiedziane i nie będą oszczędzać starszych pracowników. Po trzecie: od kadrowych nie dowiesz się nic, a ta nowa, B., to już w ogóle boi się nas, z produkcji, warsztatu czy magazynu. No ale i tak nie ma co jej pytać. O wszystkim decyduje jednoosobowo dyrektor. Choć jest szansa, że nadal przeżywa decyzję o zwolnieniu dżejsona - kierownika warsztatu, która po czasie okazała się zła. Po czwarte: sporo wpisów tu to napisane przez Kubusia. Zwolnionego jakieś 2 lata temu, który założył konkurencyjną firmę. Ibktory wyzywa się na komentarzach. On nie ma pojęcia co się teraz w firmie dzieje i ile osób odeszło.

Karina
@Dyl Sowizdrzał

to ciekawe, rozwiń temat kim był ten Kubuś i za co go zwolnili? To wszystko on pisze?

Karina

świetna reklama: pijący pracownicy, zwolnienia starych pracowników, jednoosobowe zarządzanie no i szukanie kto co napisał ;) A ty możesz potwierdzić coś z tego co tutaj piszą?

Rozwielitka
@Dyl Sowizdrzał

To za tym Kubusiem detektyw był wysyłany i handlowcy pod firmą go szpiegowali? Nic dziwnego, że się zdenerwował.

Mandaryno
@Rozwielitka

Nie, pod firmą to handlowcy stali u Piotrusia. Ale przeboje z detektywami i próbami ciągania po sądach mieli obydwaj.

Co wchodzi w socjal Aib Sp. z o.o.?

Marian

darmowy parking ;)

Adrian
@Marian

I to wszystko? Nie żartuj ;)

Kadry

Dzień dobry, Spółki grupy AIB oferują szeroki pakiet socjalu, w skład którego wchodzą m. in. dofinansowania do wypoczynku pracowników, jak i ich dzieci; dofinansowania do kart Multisport; karty podarunkowe dla pracowników z okazji świąt oraz dla ich dzieci z okazji dnia dziecka. W celu otrzymania szczegółowych informacji zachęcam do kontaktu poprzez kadry@aib.com.pl

@Kadry

Przecież zwalniacie pracowników

gruby

Kadry nam tu tak ładnie zachwalały, a czy Pani Beatka mogłaby napisać coś o BHP w firmie, czy zdarzają się wypadki przy pracy? ;)

HR
@gruby

Dzień dobry, w temacie BHP, zachęcam kontaktu ze Starszym Inspektorem ds. BHP lub Specjalistą ds.BHP. Dział HR nie zajmuje się tą tematyką.

@HR

rozumie, a czy aktualnie szykują się zwolnienia? krążą słuchy że ma być jakaś ocena pracowników

@HR

halo... jaki dział zajmuje się tematyką oceny pracowników albo zwolnień? Widzę że tu taki sam odzew jak na firmie. Propaganda sukcesu i nic wiecej. Jak macie zwalniać to mówcie wcześniej to se robote znajde...

@gruby

Wy nie macie możliwości w firmie bezpośrednio z HR się skontaktować niż poprzez forum?

@Krystyna

tutaj przynajmniej jest szansa na odpowiedź z HR

Janek
@gruby

o jakich wypadkach przy pracy mówisz? co się stało?

@Janek

ach, chociażby ostatnio w Czerwionce ktoś sobie rękę przeciął. Pewnie jak zwykle wina pracownika, ale tutaj to by się musiało BHP wypowiedzieć albo HR ;) Czasami zdarzają się też wybuchy, oparzenia oraz przycięte palce.

kd;j;c

Napisze wprost : firma przeprowadza jakies dziwne rekrutacje nie zatrudniajac nikogo Nie wiem co to ma na celu chyba jedynie chodzi im o spalanie paliwa przez kandydatów i nic wiecej albo na ma na mysli znalesc kandydata który zgodzi sie pracowac za minimalna stawke godzinowa/

HR
@kd;j;c

Dzień dobry kd;j;c, napisz proszę, w którym procesie rekrutacyjnym wziąłeś udział (czyli na które stanowisko) i do którego etapu procesu doszedłeś. Jesteśmy wszyscy ciekawi skąd taka opinia i wrażenie o jakim piszesz. Aby merytorycznie odpowiedzieć Tobie i innym, na czym nam bardzo zależy, napisz proszę więcej szczegółów i konkretny przykład. Wszystkie procesy rekrutacyjne, które prowadzimy, są prowadzone pod konkretne stanowisko. Żaden kandydat nie pozostaje bez odpowiedzi na żadnym z etapów procesu rekrutacji.

Czy w Aib Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

obecny pracownik

Wszyscy mamy umowy o pracę.

Pół roku pracy w Amazonie 3,6 tyś na rękę, 20 lat pracy w aib 3,4 tyś. Jakieś pytania?

Magdalena

a z jakiej kwoty startowałeś?

Matti

Witam, jest oferta na z-ce kierownika technologii produkcji, co to za praca, jakie środowisko, i konkretne zadania, może ktoś podzielić się informacjami. Trzeba pracować ludźmi czy raczej przed komputerem.

WW
@Matti

Daj sobie spokój z ta aplikacja i może z firmą. Drugi raz szukają kogoś na to stanowisko i znaleźć nie mogą. Pewnie kierownik jakiś dupek i jak pomyślę że pod kimś takim można pracować to ...... Poza tym jak firma potrzebuje pracownika to go zatrudnia, a nie szuka w nieskończoność na rozmowach z wygórowanymi wymaganiami a ty i tak pewnie powiesz że chcesz za dużo zarabiać.

@WW

Ja też wysyłam CV i nic pierwszy raz spotykam się z tym moim zdaniem jak mają zamiar tak postępować to niech się zwiną z Czerwionka-Leszczyny takich beznadziejów nie potrzebujemy tylko normalnych firm życzę im aby upadli.

i ja
@Nowy

Aplikowałem na inne stanowisko, ale pomimo dużego doświadczenia na tym stanowisku (około 10 lat) zaraz na drugi dzień moja kandydatura została odrzucona. Słabe to, jeśli pracodawca szuka, ale sam nie wie kogo, albo wystawia ogłoszenie o pracy dla beki?

Kierowników zakupów

hej, jest rekrutacja na kierownika zakupów. ktoś może powiedziec co się stalo z poprzednim? może jest ktoś, kto zna ten dział? Jak z obiecanymi benefitami? POzdrawiam

haha

firma chyba dla zabawy prowadzi proces rekrutacji na jakiekolwiek stanowisko Juz od paru miesiecy prowadzi rekrutacje i nikogo wybrac nie potrafi Jak stara panna czekajaca 50 lat na swojego meza ;)

adua

po zapewnieniu na rozmowie kwalifikacyjnej ktora przebiegla super wbrew zapewnieniom zero odzewu juz ponad tydzien ze strony firmy jak rowniez brak odbierania polaczen to niepowazne zachowanie i podejscie do ludzi

Renata

Jak się Wam pracuje w Aib w okresie pandemii? Bardzo chętnie się dowiem, jakie środki bezpieczeństwa w tej sprawie zostały podjęte przez pracodawcę i czy wpłynęły jakoś na Waszą pracę.

Jak jesteś słabym inżynierem słabym mechanikiem lub słabym fizolem to parę miesięcy dostaniesz słabą kasę za nic nie robienie. A tak na poważnie kierownik uszczelek (usunięte przez administratora) jak by nie w miarę ogarnięci zmianowi to by poległ w ciągu parę dni (co się spodziewać po byłym fizolu który się wybił na cudzych plecach. Kierownik z butyli (usunięte przez administratora) taki sam awans jak uszczelkowy. Ale najlepszy jest synuś prezesa wprowadził anglojęzyczne nazwy działów i wciska nowym kit że firma jest drugim Microsof a sam poległ na wszystkim co robił(na konstruowaniu się nie zna, administracja go przerasta a teraz słyszałem od kolegów że zrobili go kierownikiem jakiegoś R&D). A tak na marginesie to że się wspólnicy zgodzili go zatrudnić to jakieś nieporozumienie. Dział UR to tak jak wszędzie czyli co tu robić żeby się nie narobić. Jak ktoś chce się zatrudnić w jakimś dziale służę swoją wiedzą o tzw KNURPLAŚCIE.

Jak praca w utrzymaniu ruchu?

Drzensla
@Tomek

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) a kierownik to największa (usunięte przez administratora) na świecie, robiłem na ur i najgorszemu wrogowi nie polece aib

Jasiu
@Drzensla

Trafione w punkt. Nawyki rodem z PRL-u....

DżEJSON Z hORZOWA
@Jasiu

ten pajac z wąsem jest chory umysłowo, wszyscy się zwolnili z jego powodu, szuka oszczędności tam gdzie nie trzeba. Traktuje ludzi jak ściery i jest dusi groszem. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Aib Sp. z o.o. - Knurów

• Jak się pracuje w Aib Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aib Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aib Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aib Sp. z o.o.

Aib Sp. z o.o.