"AiB" Ślączka , Szpura , Dytko Sp.Jawna

Knurów

Opinie o "AiB" Ślączka , Szpura , Dytko Sp.Jawna

Olek

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Trudno uwierzyć w tak dziwne zachowanie firmy!

Kirito

Mnie zatrudniono na okres próbny na trzy miesiące wszystko fajnie pięknie chwalili że dobrze mi idzie i szybko się uczę .Po prawie miesiącu pozwolili mi już samemu pracować na maszynie a na drugi dzień wezwał mnie kierownik i wyobrazcie sobie wręczył mi wypowiedzenie i zdziwicie sie co mi powiedział plus że chodzę do pracy a minus że mało rozmawiam fakt jestem małomówny i musze sie za aklimatyzować w nowym otoczeniu no i myślałem że chodzę tam pracować a nie na rozmowy.I takie to gówniane powody znajdują do zwolnienia jednego dnia chwalą a na drugi dzień dawaja wypowiedzenie.

Janusz

Zastanawiam się dlaczego przestaliście pisać? Mam zamiar aplikować.

@Janusz 25.03.2018 17:37

Na jakie stanowisko ?

Szukasz pracy?

Za wiele nie wiemy na temat warunków zatrudnienia. Ktoś chce się wypowiedzieć na temat firmy "AiB" Ślączka , Szpura , Dytko Sp.Jawna?

Stefan

Słyszałem o firmie sporo dobrego. Podpowiedzcie czy warto startować? Na jakie benefity można liczyć?

@Stefan 06.01.2018 19:18

Na jakie stanowisko ?

Giorgio

Witam jak wyglada praca oraz placa na stanowisku mechanika ?

Taki jeden
@Giorgio 17.09.2017 17:19

Czyszczenie maszyn sprzatanie piwnic itp. Czesto 3 siedzi a jeden robi.... Co do kasy to po zmianie kierownika rewelacji nie ma bo na wszystkim oszczędza.

Hanna

@Jasiurozumiem, że system premiowy nie odpowiada Tobie. Czy jest coś jeszcze z czego jesteś niezadowolony pracując w firmie "AiB" Ślączka , Szpura , Dytko Sp.Jawna? Czy podzielisz się taką informacją?

@Hanna 28.09.2017 09:57

Pewnie, że się podzielę. Praca w nadgodzinach do wybrania rozliczana w okresie kwartalnym. Potem w czasie kiedy nie ma zamówień posyłają ludzi na "wolne" z nadgodzin, ale wypłata już z przepracowanego czasu się liczy. Druga sprawą jest przerwa śniadaniowa. Niby stołówka jest ale i tak każdy je na maszynie, bo przecież produkcja musi iść. No i do tego kierownicy potrafią zagospodarować czas wolny w weekendy pracownikom (oczywiście jak jest dużo zamówień, czyli okres kwiecień-październik).

Jasiu

Nawet "podwyżka" była ... Ucięli premię i wciągnęli to w stawkę brutto.... Szkoda tylko, że przy wyższym punkcie premiowym pracownik zaczyna tracić na wypłacie zamiast zyskiwać ..... Żenuaaaaaa

Hanna

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Biuro Podróży Harctur? Jak przebiegł ten proces? Jakie pytania usłyszeliście? Macie na tę chwilę jakieś rady dla przyszłych kandydatów? Czekamy na Wasze opinie.

ew

pewnie ze ta podwyzka powinna byc..chociaz z tego co ja wiem to nie w kazdej firmie sie one zdazaja ale tak co jakis czas dobrze by bylo jakby jednak byla

Inny były pracownik

Pracowałem w tej firmie dłuższy czas - niech nikogo nie zmyli grzeczne zachowanie jej szefa na rozmowie kwalifikacyjnej i zapewnienia, że zawsze można przyjść i zapytać o radę. To co pisali poprzednicy o tym, że ktoś w tej firmie jest furiatem - to fakt. Osoba ta potrafi zniszczyć psychicznie człowieka. Nie pracuję tam już od dłuższego czasu ale mam kontakt z byłymi współpracownikami i raczej nie wiele się tam zmieniło. Jeśli ktoś jest amatorem mocnych wrażeń to zapraszam do tej firmy na stanowisko kierownicze - o ile jeszcze odbywają się słynne wtorkowe narady to po zmianie pracy jeszcze dłuuugo będzie je pamiętał. Szkoda zdrowia - szczególnie psychicznego. Co do płacy to płacili regularnie i niemało, ale to nie jest warte zszarpanych nerwów.

Grzegorz

AIB to firma prorodzinna zatroszczy się o ciebie w każdy weekend organizując ci pracę bo wie że i tak nie stać cię na wyjazd z rodziną np. nad wodę czy do wesołego miasteczka o zakupach już nie wspominając w dodatku za twoją pracę w weekend o premii możesz zapomnieć i powinieneś być wdzięczy że masz zajęcie na weekend i co najważniejsze to zapłacą ci za ten weekend po czterech miesiącach żeby się od nadmiaru gotówki w głowie nie przewróciło, acha właśnie poszukują nowych pracowników i pierwszy który przyszedł wytrzymał ok godziny ,chyba się nudził i głupio mu było nic nie robić za tak wysokie wynagrodzenie

Ja pracownik szukający innej pracy

Adam niestety masz rację znów się zaczyna podnoszenie norm nie zwracając uwagi na ludzi, oni wychodzą z założenia że ludzi można zawsze wymienić , liczy się tylko kasa

Adam

Nie wiem o co wam chodzi aib to firma z tradycjami , tradycją jest ciągłe podnoszenie norm nie zwracając uwagi na wynagrodzenie pracowników produkcji którym przybywa tylko i wyłącznie roboty nie pieniędzy na które bardziej zasługują niż pracownicy biura czy kierownictwo .

Z tego co widzę to chyba szukają nowych pracowników że tak ładnie piszą o tej firmie , kolejnym naiwniakom będą wciskac kity ile to nie zarobią a prawda wychodzi bardzo szybko na jaw bo już po pierwszej wypłacie .

wojtek

Firma niestety wykazuje się ogromnymi zaległościami w płatnościach... i to wszystko w tym temacie... Jeśli jest problem z płatnościami wobec kontrahentów to ciekawe jak mogą płacić terminowo pracownikom.

jajacuś
@wojtek 12.11.2015 12:12

Pracuje tam dobrych parę lat i nigdy nie było opóźnienia z wypłatami

mpw

Nie polecam szczególnie pracy w sekretariacie/biurze - szef to psychopata, który niszczy ludzi psychicznie. plus taki,że wynagrodzenie (marne) jest płacone w terminie.

ja

Super firma , wciąż nowe nagrody i zwiększające się dochody firmy , szkoda tylko że już od kilku lat pracownicy nie dostali ani grosza podwyżki .

Pracownik aib

Jak większość szukam innej pracy , w tymTullow nie da się normalnie pracować , brak przerw , marne zarobki , [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ........ kierownictwo , nie polecam wrecz odradzam. Jak nie zdychasz z głodu poszukaj normalnej pracy.

alojz

warto dla nich robic w dziale eksport?

xxx

Marne zarobki ,Tullow ,ciągłe podnoszenie norm i niesłuszne obcinanie premii.Nie polecam

galanonim

typowy polski kapitalizm - wyścig szczurów - fałsz - nie polecam

Zostaw opinię o "AiB" Ślączka , Szpura , Dytko Sp.Jawna - Knurów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "AiB" Ślączka , Szpura , Dytko Sp.Jawna