Premium Agnieszka Tarań

Gliwice

Opinie o Premium Agnieszka Tarań

Bardzo zadowolony

Ja bardzo polecam usługi Biura Rachunkowego PREMIUM. Dzięki ich usługom a konkretniej poradom Pani Agnieszki udało mi się wypracować o wiele wiekszy zysk niż u konkurencji. Nadmieniam, że współpraca z Biurem Rachunkowym opiera się na zasadach współpracy a nie na podejściu roszczeniowym "bo mnie się należy"

FODERA

W mojej opinii pani Tarań jest bardzo nieprofesjonalna, deklaracje składane są na ostani moment oczywiście zawsze z wytłumaczeniem. Dokumenty leżą czasami 2 miesiące zanim zostaną zaksięgowane. Jej zachowanie wobec klinetów pozostwia również wiele do życzenia, nie mówiąc już o jej przekonaniu iż jest wszechwiedząca i nigdy nie robi błędów. Odradzam współpracy jeśli chcecie zaoszczędzić problemów i nerwów.

Zostaw opinię o Premium Agnieszka Tarań - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Premium Agnieszka Tarań