Opinie o GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII w Gdańsk

Młody

Pracowałem już w wielu firmach ale w żadnej nie widziałem takich dobrych warunków i organizacji pracy jak w firmie Grafix. Kierownicy zawsze Cię wysłuchaja i pomoga. Bardzo dobra atmosfera. Wypłata zawsze na czas. Polecam !!!

DANIEL J.

To co najważniejsze w pracy jest: kasa na czas i fajna atmosfera. Jak chcesz pracować i starasz się robić wszystko jak najlepiej to praca dla ciebie. Jak we wszystkich firmach produkcyjnych firma może dobrze prosperować dzięki świetnej logistyce.

Mami

Pracowałam w Grafixie kilka lat temu. Teraz poświęcam się wychowaniu dzieci, jak tylko podrosną mam nadzieje wrócić tam do pracy. Bardzo dobrze wspominam ten czas. Polecam

gość

Pracuję już w firmie parę lat, jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobre warunki pracy, fajna przyjacielska atmosfera, wypłata zawsze na czas. Kierownik – szef produkcji bardzo sympatyczny, zawsze pomocny i życzliwy dla pracowników. Stara się pomóc jak tylko może. Nigdy nie ma problemu z wolnym dniem czy urlopem.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
pracownica

mnie również się dobrze pracuje, jestem pracownikiem produkcji na dziale pakowania od dłuższego czasu, przełożona nigdy nie robi problemów, jest wyrozumiała, jak nagle zachoruje dziecko dostaje wolne bez żadnych wymówek, bez stresu, że wrócę i będzie obraza, zapyta czy już wszystko dobrze, a nawet doradzi. Oczywiście są fałszywe osoby, które mają problem głównie ze sobą i opowiadają bzdury, ale cóż takie są wszędzie, grunt, że tych życzliwych jest więcej. Wypłata zawsze na czas, bardzo to doceniam, bo z doświadczenia wiem, że nie wszędzie tak jest. Czysto, wysoki standard i nowocześnie w całej firmie. Nie miałam jeszcze tak fajnej pracy, polecam wszystkim

mezowo
@pracownica

Mam podobne odczucia, dla chętych jest OK

Ziemowit

Jestem bardzo zadowolony z pracy w GRAFIX, firma z ogromnym potencjałem Standardy na wysokim poziomie, bardzo dobra organizacja pracy przez kadrę zarządzającą. Inteligentni i zgrani ludzie na poziomie, co przekłada się na dobrą atmosferę w pracy.

Mati

Pracowałem w tej firmie kilka lat temu na zastępstwie za innego pracownika, miła atmoswera , wypłata na czas zgodnie z umową . Polecam

AS

Na rynku 3miejskim polecam tę firmę. Wszystko się zgadza - praca, kasa, atmosfera.. dlatego żal już tam nie pracować.

DeltaForce

Jak dla mnie jest ok. Lepiej się nie da. Jeżeli reprezentujesz sobą odpowiedni poziom kultury osobistej, zaangażowania w wykonywaną pracę to współpraca przebiega bez zgrzytu. Wszystko na czas, można brać kredyt, planować emeryturę, spełniać marzenia. Polecam tego pracodawcę dla ambitnych.

Obecny

Polecam pracę w tej firmie. Pracuję 4 lata i wiadomo że bywały gorsze momenty ale nie miało to wpływu na zmianę mojej opinii. Uważam że jeśli ma się chęci do pracy to jest to miejsce odpowiednie dla takich osób. Trzeba też przyznać że, wraz z rozwojem firmy wzrasta również jakość i komfort pracy na każdym stanowisku, a do tego puki co, Grafix nie zmienia się w korporacje w której pracownik nie ma żadnego znaczenia.

Allozaur

Nowoczesna firma. Pod względem rozwoju technologi wzór do naśladowania. Wewnątrz przyjacielska atmosfera, co jest niesamowite przy dość dużym zatrudnieniu. Każdy kogo spotkasz z chęcią Ci pomaga. Każdy pozostałych wspiera nawet jeśli jest z innego działu. Wypłata zawsze na czas. Wszystkie reguły rozliczenia godzin jasne i czytelne.

Brajan

Bez wątpienia lider w swojej dziedzinie, firma na najwyższym europejskim poziomie. Znakomita atmosfera w pracy, można poczuć się jak część zespołu, który dąży do realizacji założonego celu, a nie jak przypadkowo zebrana grupa ludzi, która nie wie po co przychodzi do roboty. Hajs się zgadza, warunki pracy bardzo dobre. Szef produkcji - człowiek legenda, łapa jak niedźwiedź, mógłby zabić jednym ruchem, a jednak spokojny jak kwiat lotosu na wzburzonej fali oceanu, zawsze doradzi, zawsze pomoże i nigdy nie zostawi nikogo z problemem.

JanHus

Moim zdaniem, subiektywnym. Jest wybornie, firma interesująca, nowoczesna i czysta, silny dział R&D. Kierowniczki uśmiechnięte. Najfajnieszy jest jednak kierownik tzn: "SILNORĘKI, mistrz Polski, Moraw i WszechRusi" serdeczny i wyrozumiały z każdym chętnym i zaangażowanym rozmawia, wyjaśnia i w ogóle obrotny też jest. Wspaniały zawodnik, apoteoza gatunku, wzór cnót - takich już produkują. Ale robota musi szybko szafować, wartko i do przodu.

czajnik

@Leon najwidoczniej przez te 5 lat nikogo nie poznałeś w firmie :)

jjk

zgadzam się z Leonem, też pracuję kilka lat i nigdy nie miałam żadnej nieprzyjemnej rozmowy z żadnym kierownikiem, jak ktoś jest uczciwy i przychodzi do pracy nie na plotki to nie będzie narzekał......

Leon

Jak przychodzisz do pracy pracować a nie się obijać to nikt ci złego słowa nie powie. Ja pracuje tam od 5 lat i nigdy nie miałem nieprzyjemnej rozmowy i uwierz mi że stawkę też mam odpowiednią.

czajnik
@Leon

Nikt o takim imieniu tam nie pracuje, czego kłamiesz

Leon
@czajnik

o imieniu czajnik też nikogo nie znam - więc kto tu kłamie?

Robert

Ty Leon poczekaj jak od tego najlepszego kierownika dostaniesz zrypkę jak się nie wyrobisz z planem

Goebbels

1. Sprzet z najwyzszej polki 2. Ekipa dobrana i zgrana 3. ... Mozna by tak wymieniac... Kazdy pracuje jak by robil to dla siebie i dzieki temu kaska na koniec miesiaca sie zgadza Jak chcesz tu pracowac to musisz cos ze soba reprezentowac, jesli nie masz odpowiednich kfalifikacji to je tu zdobedziesz Ludzie tu pracuja po kilkanascie lat i to o czyms swiadczy

Wies-Baden

Bezdyskusyjnie najlepsza firma we wsi. Czysto, jest ordung.

Asa

3 lata pracowałam w B+R. Normalna firma, biali ludzie. Pieniądze odpowiednie i zawsze w terminie z premiami dużymi.

Zostaw merytoryczną opinię o GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII - Gdańsk

• Jak się pracuje w GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII?

Zobacz opinie na temat firmy GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII?

GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII
3.2/5 Na podstawie 103 ocen.
  • ul. gen. Bora-Komorowskiego 24
    80-377 Gdańsk