Opinie o European Active Projects Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy European Active Projects Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie European Active Projects Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o European Active Projects Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce w Gdańsk

Elektryk

Witam,od ponad pół roku pracuję jako elektryk na terenie Belgii. Jestem zadowolony z pracy na terenie Belgii -gdzie pracuję przy ciekawych projektach. Umowa jest belgijska, wypłaty tygodniowe. Polecam agencję rekrutacji European Active Projects - dzięki której wyjechałem do pracy zagranicą. Lubię atmosferę w European Active Projects Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce za: Miła obsługa.

Bolesław Nowy wpis
@Elektryk

Co tam robisz,ciągniesz druta czy obciągasz kabla?

ODRADZAM fileciarz ryb do newp

Od 5 lat wpychacie na siłę pożodnych fileterów do tego Belga w Nieuwpoort do żekomwgo filtrowania ryb a naprawdę do szorowania wszystkiego nawet chodnika przed sklepem dotego 2 razy dziennie mimo że za każdym razem każdy pracownik co się zwalnia wam mówi że to świr i że kupuje gotowe filety z ryb iniema ŻADNEGO filtrowania tylko dźwignie i szorowanie to dalej udajecie że pierwszy raz usłyszycie . Ogarnijcie się i przestanie kłamać albo szukajcie Ukraińców i niewmawiajcie że każdy co u tego Belg w newpoort pracował został wyżucony za alkohol bo to też jest zniesławienie naciogacze do h...ja do tego najbezczelniejsze jest z waszej strony że w ogłoszeniu piszecie że to wasz "zaufany partner"

@ODRADZAM fileciarz ryb do newp

Witam ponownie. Po pierwsze - naszym partnerem jest agencja belgijska Axintor, a nie sklep z rybami w Belgii. Po drugie dysponujemy kilkudziesięcioma ofertami pracy na terenie Flandrii Zachodniej, natomiast obecnie żadną w sklepie rybnym, czy tez przy produkcji ryb. Po ostatnie - nie zamierzam tolerować podobnych wulgaryzmow i po raz ostatni ostrzegam iż kolejny taki wpis uruchomi wobec Pana postępowanie we właściwych organach. Moze nie zdaje sobie Pan sprawy, ale to, ze zmienia Pan Nick nie oznacza, że nie można do Pana łatwo dotrzec po IP komputera...Pozdrawiam EAPL

Mariusz Nowy wpis
@European Active Projects Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Proszę o Kontakt jakiś do Was

Olga Nowy wpis

Czy ktoś pracował w Belgii w fabryce czekoladek prosze o opinie. Dzięki

Olga Nowy wpis

Witam czy ktoś pracował w fabryce czekoladek? Jak tam jest ? Jak atmosfera mieszkania ? Dzieki za info

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie European Active Projects Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
hmm

@Olek a rotacja duża czy jest stabilnie?

fileciarzmineciarz

podobno to najlepsza agencja w be

Olek
@fileciarzmineciarz

Najlepsza to Michna Hardcore xD

Arek

Dziwne to jest,że Agencje/Pośrednicy nie zatrudniają tylko pośredniczą/rekrutują.Płacimy dosłownie za wszystko,a wy od nas pobieracie pieniądze na naszej każdej godziny pracy.Jak jesteście Tylko pośrednikami,to dlaczego to robicie?

Tak się składa, ze w tej firmie za naszym pośrednictwem pracowały dwie osoby, w tym właśnie Pan, dzięki to któremu nie mamy już tam więcej ofert, ponieważ klient zrezygnował. Nie wiem czy myli Pan firmy, czy też faktycznie nie ma żadnego zajęcia. Myślę, ze o Pana rzetelności najbardziej świadczy słownictwo i " styl" pisania jakimi się Pan posługuje. EAPL

Witam ponownie. widzę, ze ewidentnie nie ma Pan co robić. Po raz kolejny z rzędu wypisuje Pan nieprawdziwe informacje. Zastanawiam się tylko dlaczego prawo nie pozwala na podawanie z imienia i nazwiska nierzetelnych pracowników, bądź takich, którzy tracą pracę z powodu nadmiernego spożycia alkoholu. W ten sposób można by łatwo uniknąć późniejszych problemów z pracownikami. To co natomiast Pan wypisuje jest krzywdzące i bezpodstawne.

ODRADZAM fileciarz ryb do Belg

Od 5 lat wpychacie na siłę pożodnych fileterów do tego Belga w newpoort do żekomwgo filtrowania ryb a naprawdę do szorowania wszystkiego nawet chodnika fotego 2 razy dziennie mimo że za każdym razem każdy pracownik co się zwalnia wam mówi że to świr i że kupuje gotowe filety z ryb iniema ŻADNEGO filtrowania tylko dźwignie i szorowanie . Ogarnijcie się i przestanie kłamać albo szukajcie Ukraińców i niewmawiajcie że każdy co u tego Belg w newpoort pracował został wyżucony za alkohol bo to też jest zniesławienie naciogacze (usunięte przez administratora)

@European Active Projects Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce

ODRADZAM fileciarz ryb do newp

Odradzam do newpoort w Belgii do żekomwgo filtrowania ryb bo ja tam pracowałem i jest to chory Belg i jest to sklep rybny gdzie kupowane są gotowe filety i nic się nie filetuje ale dźwiga wąskimi przejsciami boxy z rybami i lodem i szoruje wszystko nawet chodnik przed sklepem !!!!@. A robota jest od rana do południa i od 17tej do 19tej więc 2 razy trzeba jechać. Szef to naprawdę chory Belg .bardzo niepolcam

Andiu exworker

Asolutnie odradzam wyjazdu do belgiu i do ryb i do piekarń przez tę nieżetelną agencie . Bardzo odradzam

@Andiu exworker

ODRADZAM fileciarz ryb do newp

Odradzam do newpoort w Belgii do żekomwgo filtrowania ryb bo ja tam pracowałem i jest to chory Belg i jest to sklep rybny gdzie kupowane są gotowe filety i nic się nie filetuje ale dźwiga wąskimi przejsciami boxy z rybami i lodem i szokuje wszystko nawet chodnik przed sklepem !!!!@. A robota jest od rana do południa i od 17tej do 19tej więc 2 razy trzeba jechać. Szef to naprawdę chory Belg .bardzo niepolcam

Weronika

Kilka dni temu ogłoszono rekrutację na stanowisko Tapicera do Kortemark. Oferowana jest belgijska umowa o pracę tymczasową i tygodniowe wypłaty, 39 h pracy tygodniowo oraz zakwaterowanie. Ofertę możecie podejrzeć tutaj: https://www.gowork.pl/oferta/tapicer,6nharrTfKWOKKmZtGX0VKR,kortemark Czy polecacie pracę na tym stanowisku innym?

Norman

Jak wyglada sprawa mieszkania, kto opłaca i jakie warunki tam panują?

EAPL
@Norman

Dzień dobry, w przypadku pracy w Belgii zakwaterowanie organizuje agencja, z ktorą współpracujemy, podobnie z resztą jak i w Holandii. Zakwaterowanie jest odpłatne, pokoje sa przeważnie dwuosobowe, zdarzają się jedynki ( W Holandii są to z reguły pokoje jednoosobowe). Na zakwaterowaniu zapewnione są: kuchnia, łazienka, podstawowe wyposażenie typu łóżko, szafa, stół, krzesła i internet. Podajemy stawki z opłaconym zakwaterowaniem lub bez, co jest wyszczegłonine w treści ogłoszenia. Kwota za zakwaterowanie w Belgii to 95 euro tygodniowo, z tym, ze oczywiscie można samemu sobie coś wynająć - mamy też kandydatów, którzy już mieszkając w Belgii skorzystali z naszych ofert. Każdorazowo mozna otrzymać zdjęcia zakwaterowania. Rzecz jasna, nie jesteśmy w stanie zagwarantować kto bedzie mieszkal z kandydatem pod wspólnym dachem., natomiast agencja stara się by w jednym domu mieszkaly osoby z tego samego kraju. Dodatkowo są koordynatorzy, którzy sprawuja piecze nad domami. pozdrawiam

@Norman

Janek
@EAPL

• W Waszej ofercie [racy jest Zapewnione i opłacone zakwaterowanie (pokój 2-os.) – 95 euro tygodniowo To w końcu się zastanówcie,czy mieszkanie jest płatne,czy bezpłatne.Nie wprowadzajcie ludzi w błąd i piszcie czytelne oferty pracy!

Patrycja

@Andiu exworker czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź w bardziej merytoryczny sposób? Piszesz, że odradzasz pracy w firmie European Active Projects, jestem ciekaw jakimi kryteriami się posługujesz. Czy spośród użytkowników forum gowork jest ktoś, kto miał okazję pracować u tego pracodawcy i zechciałby podzielić się swoimi przemyśleniami na ich temat?

Pracownik budowlany

Przed EAP Ltd. pracuję na terenie Belgii od jakiegoś czasu. Jestem zadowolony zarówno ze współpracy z agencją EAP Ltd. jaki i z firmą na terenie Belgii. Wypłaty tygodniowe. Ogólnie jestem też zadowolony z pracy na terenie Belgii. Pozdrawiam z Belgii.

Krystyna

Pracuję w Belgii jako szwaczka. dzięki tej firmie. wszystko jest w porządku mieszkanie i wyplaty tez. opinie krzywdzace. ze mna pracuja jeszcze 4 osoby i nikt nie narzeka.

@Krystyna

Zgadza się ja również pracuję w tej samej firmie w Kortrijk. Już 4ty miesiąc. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o European Active Projects Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce - Gdańsk

• Jak się pracuje w European Active Projects Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy European Active Projects Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

European Active Projects Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce
1.5/5 Na podstawie 79 ocen.

European Active Projects Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce