Opinie o European Active Projects Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy European Active Projects Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie European Active Projects Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o European Active Projects Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce w Gdańsk

Patrycja

@MARTA, @Kinga - przypominam o obowiązującym forum regulaminie, obejmującym również kulturę wypowiedzi. Wasze wypowiedzi zostały zgłoszone do administracji i mogą być usunięte.

EAPL

Witam, po raz ostatni piszę Panu, bo domniemam, ze po prostu upodobał sobie Pan taki sposób spędzania czasu i wymyślania coraz to nowych nicków. My NIE ZATRUDNIAMY NIKOGO, a rekrutujemy dla różnych firm w Europie. NATOMIAST, jeśli podejmujemy długotrwała współpracą z firmami zatrudniającymi naszych kandydatów, to weryfikujemy, czy są to firmy wypłacalne i rzetelne. Jeśli zdarzy się sytuacja, w której firma taka okazuje się nierzetelną, zrywamy współpracę Generalnie, to co Pan robi podlega pod zniesławienia oraz naruszeń art. 212 § 2 i art. 216 § 2 Kodeksu Karnego. Jeśli spotkamy się w sądzie, to będzie to właśnie "sąd", a nie "sond". W związku z tym, po raz ostatni proszę, o zaprzestanie wypisywania bezpodstawnych oszczerstw. Radziłabym znaleźć sobie pracę i spróbować ją utrzymać przez więcej niż dzień, dwa lub trzy. Jeśli sytuacja będzie się powtarzać, zmuszona będę skierować kroki do odpowiednich organów. Pozdrawiam

Katarzyna

Od kilku miesięcy pracuję na terenie Belgii. Byłam zadowolona ze współpracy z firmą EAP Ltd. Innym znajomym też polecam tą firmę. Na terenie Belgii mam wypłacane wynagrodzenie na czas, pieniądze się zgadzają. Firma godna polecenia!

EAPL

Pani Kingo, prosiłabym o argumentacje do opinii. Nasza firma w żadnej mierze NIE ZATRUDNIA ludzi do pracy za granicą. Przeprowadzamy TYLKO I WYŁĄCZNIE rekrutację. W przeważającej mierze wszystkie negatywne opinie wydaja się nie odnosić do naszego biura, a niestety nie są korzystne dla naszego wizerunku. W ciągu roku za naszym pośrednictwem pracę za granicą znajduje duza liczba osób zarówno wykwalifikowanych, jak i niewykwalifikowanych. Zawsze staramy się udzielać wyczerpujących odpowiedzi jak i reagować w przypadku pojawienie się jakichkolwiek problemów. Chciałabym wyjaśnienia na czym owa "nieuczciwość" i domniemam "chamstwo" polega? A. EAPL

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie European Active Projects Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Pracowałem w Belgii dzięki tej firmie i dziwię się tym negatywnym opiniom. wszystko było na czas i tak jak uzgadnialismy. Zjechałem z powodów rodzinnych ale mam zamiar wrócić. Pracowałem jako elektryk

Shrek

Siemka czytam i czytam i nie wieżę pracowałem 2 razy przez tą firmę raz było super za drugim razem nie dopilnowałem kolegi i kolega prawie obcioł sobie palca a że nie było brygadzisty odpowiedzialność spadła na mnie bo nikt mnie nie poinformował że go zastepuje UPS zdążyło się ale nie powiem złego słowa na tą firmę

EAPL

Panie Krzysztofie (bo domniemam, ze tak ma Pan na imię) jak na osobę, która nie sprawdziła się w pracy po jednym dniu, a teraz daje upust swojej frustracji, widzę, ze nie przebiera Pan w środkach. Każda z wyjeżdżających osób ma wglad według życzenia, w zdjęcia zakwaterowania, niestety, my rzadko mamy wgląd w jakość pracy a przede wszystkim kultury osobistej kandydata. Cóż, nauczka, należy dokładniej sprawdzać referencje. pozdrawiam EAPL

No Mercy.

Wstyd dla naszej branży _agencji proponuje 7,5 funta dla montera konstrukcji do Anglii _Ludzie w Anglii na zmywaku mają tyle samo _to chyba najniższa w Anglia?.Totalny Wstyd i brak poszykanowania idący z brakiem zrozumienia dla tej profesi ..

Biloxi
@No Mercy.

9.50 to najniższa wiec łamią przepisy zgłosić ich

Driver

Witam. Moze wypowiedziec sie tutaj jakis kierowca? Nie chciał bym zrobić sobie wycieczki. A w/w agencja ogłasza się z propozycją pracy na adr. na takich warunkach: belgijska umowa o pracę. - zarobki na poziomie 3000 euro netto miesięcznie - bezpłatne zakwaterowanie - polskojęzyczna opieka administracyjna zapewniona przez klienta - wypłaty tygodniowe Nie interesuje mnie czy ktoś mowiacy po polsku będzie mnie tam "prowadzał za rękę" tylko czy z umowa i z kasą jest tak jak piszą. Przejechałem się już na dwóch agencjach.Ale mam też dobre doświadczenia.Ten pozytyw wynika z tego,że agencja robiła jedynie za "hedhantera".I tu teoretycznie zapowiada się podobnie..

Agnieszka EAPL
@Driver

Witam Pana Zgadza się, nasza firma rekrutuje dla firmy belgijskiej, co w praktyce oznacza, ze z nami podpisuje się umowę o skierowanie do pracy, na której są wyszczególnione wszystkie warunki. Dysponujemy różnymi ofertami pracy dla kierowców ciężarówek i każda z nich jest związana z innymi zarobkami, co łączy się rzecz jasna z umiejętnościami, doświadczeniem, ale i specyfiką samej pracy (odległości, czas spędzony w ciężarówce, etc.) W przypadku tej oferty zgadza się stawka jest taka, jak podana. pozdrawiam Agnieszka EAPL

Patrycja

Takie zainteresowanie ze strony agencji @łukasz elektryk, jest bardzo ważne przy pierwszym wyjeździe. Mógłbyś napisać jeszcze jak ze znajomością języka i dojazdami do pracy? To dość istotne kwestie, które dla wyjeżdżających zawsze są ważnym problemem.

Łukasz Elektryk

Witam. Ocenie TYLKO I WYŁĄCZNIE tą firme. Napiszę jak to było w moim przypadku. Obecnie pracuję jako Elektryk w Belgii. Co do EAP-Ltd moja ocena jest jak najbardziej POZYTYWNA. Poszukiwałem zatrudnienia za granicą, trafiłem na ogłoszenie na OLx-ie,że poszukiwani są elektrycy do Belgii. Wszystko na co mogłem liczyć było wyraźnie opisane w ogłoszeniu, stawka 8E/h netto, darmowe mieszkanie. Wymagania to upr. do 1kV ,wykształcenie i jezyk angielski. Wysłałem CV ,dodatkowo zadzwoniłem i trafiłem na Panią Natalię. Miło i sympatycznie odnalazła moje CV, przeprowadziła weryfikacje,rozmowe po angielsku,skany SEP i świadectw i w ciągu 3 dni juz mogłem pakować się na belgie. Ponieważ potrzebowałem jeszcze dodatkowego tygodnia nikt nie robił problemow, nie musialem tez jechac do gdanska by podpisac umowe, Pani Natalia sama zaproponowala skan podpisanej umowy oraz dowodu osobistego, poniewaz mam 130km do ich siedziby. Pełne zainteresowanie moją kandydaturą,codzienne telefony w ramach pomocy organizacji wyjazdu i potwierdzenia. To był mój pierwszy wyjazd zagraniczny,który przebiegł naprawde dobrze. W belgii podpisywalem juz identyczną umowe z Axintorem,wiec reszte opisze pod firma Axintor. EAP za pomoc przy znajezieniu pracy oceniam bardzo dobrze. Dziwią mnie niektóre wpisy, ponieważ najczęściej już za granicą podpisuje się umowe z docelową agencja zatrudnienia. Gdyby cos sie nie zgadzalo z umową w praktyce, zjezdzalbym i stracil tylko na bilecie, a tak to kazdy marudzi,ale dalej siedzi i pracuje. Pozatym Belgia dla Elektryków jest za prosta, w Polsce się lepiej buduje ;)) Pozdrawiam

Patrycja

@Anna czyli po przeprowadzeniu telefonicznej weryfikacji znajomości języka, na kolejnych etapach rekrutacji nie jest ona jż potem dodatkowo weryfikowana?

@Patrycja

Patrycjo w zależności od docelowego pracodawcy znajomość języka weryfikujemy telefonicznie, następnie to samo robi strona belgijska. Jeśli sa takie wymagania, to przeprowadzamy odpowiednie testy. pozdrawiam EAPL

Witam, Jeśli chodzi o weryfikację znajomości języka angielskiego - to dotyczy ona wybranych stanowisk pracy. Kiedy jednym z wymogów jest komunikatywna lub dobra znajomość języka angielskiego (lub innego) - jest ona sprawdzana w trakcie rozmowy telefonicznej najpierw z osobą z naszej agencji rekrutacji. Jeśli kandydat pozytywnie przejdzie taką rozmowę w naszej agencji w większości przypadków przechodzi pozytywnie również telefoniczną rozmowę z rekruterem z zagranicznej agencji rekrutacji. Każdego kandydata informujemy o ostatecznych wynikach takiej rozmowy. Pozdrawiam serdecznie, Anna J. European Active Projects Ltd.

Patrycja

Potencjalni pracownicy @zadowolony na pewno byliby też zainteresowani informacjami na temat znajomości języka. Czy obowiązują jakieś testy przed wyjazdem, ewentualnie rozmowa w danym języku?

zadowolony

Odnosnie pracy przez EAPL ani jednego zlego slowa nie powiedzialbym . Pracuje od 2016 r jako piekarz w belgii i nie dosc ze mi placa jak obiecane to mam nadgodziny wyplacane do raczki . mieszkanie spoko , klimat ok . Tu w Belgii w biurze pracuje osoby mowiace w jezyku polskim wiec jest lepiej bo moj angielski jest sredni. robie na nocki i dodatek mam, transport dali i nie marudze zona tez przyjezdza z dzieckiem bo obiecany kontrakt wiec ja tam nie marudze . kontakt z biurem jest ok

Witam, Z firmą Optima w Czechach nie współpracujemy już od kliku miesięcy. Nie spełniła ona naszych oczekiwań. Współpracujemy z firmami godnymi zaufania - gdzie kandydaci pracują od dłuższego czasu na różnych stanowiskach. Oferujemy również pracę sezonową za granicą - do której - sprawdzeni pracownicy - zazwyczaj wracają po roku. Pozdrawiam serdecznie, Anna J. European Active Projects Ltd.

Kuba

Witam. Mi się wydaję że większość opinii pisała jedna osoba. Wystarczy spojrzeć jak są napisane zdania, podobne błędy w pisowni i wgl.. Nie pracuje w eap i nie pracowałem chciałem poczytać opinie bo jestem zainteresowany współpracą jako spawacz do anglii ale tymi wpisami nie będę się sugerować. Pewnie pisze to osobą chlejąca wóde albo co sobie nie poradził bo myślał że się uda. Jak pojadę do pracy to dam znać

Spawacz

Pracowal ktos jako spawacz w Belgii ,,moze cos ktos napisze jak placa czy terminowo ,jakie lokum itd za odp,dziekuje i pozdrawiam

Poszukuje kontaktu z osobami,które pracują w Belgii jako elektryk

Ola

ktos pojechal na kwiatki do Belgii?

Zostaw merytoryczną opinię o European Active Projects Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce - Gdańsk

• Jak się pracuje w European Active Projects Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy European Active Projects Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

European Active Projects Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce
1.5/5 Na podstawie 79 ocen.

European Active Projects Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce