Opinie o European Active Projects Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy European Active Projects Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie European Active Projects Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o European Active Projects Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce w Gdańsk

Magda

Firma żałosna! Najpierw dostaje kase za wyslanych pracowników a później tłumaczy sie, ze to nie ich wina ze jest inaczej niz opisywali. Z daleka od tej firmy!!!

Agnieszka
@Magda

Pani Magdo, jest to oszczerstwo. Informuję, że ani nasza firma, ani też większość innych agencji zatrudnienia nie pobiera opłat z góry za rekrutację. Proponuję doczytać i zgłębić temat zanim napisze Pani o kimś nastepną nieprawdę

Łysy

Jak usłyszycie, że bedziecie zatrudnienie w Czechach przez firmę OPTIMA - to uciekajcie! Kantują maksymalnie. Niczego się nie dowiesz. A jak coś chcesz wyjaśnić to każą Ci przyjść z adwokatem. Z daleka od EAPL z Gdańska i od Optimy - agencji zatrudnienia z Pragi.

Monter

Witam, Czy w stoczni w Anglii ktoś byl z tej firmy? Mam propozycje jako monter na podstawy do wiatraków. Prosze o szczerą odpowiedz czy warto. Pozdrawiam

Diana

Czy ktoś pracuje w Belgii jako szwaczka w tapicerni? Proszę o opinię na temat tej pracy!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie European Active Projects Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ann

Witam, jeśli chodzi o prace w Czechach to jest to praca bezpośrednio w firmie Optima Recruit, czeskiego pracodawcy. Agencja rekrutacji EAP Ltd. jest podmiotem rekrutującym osobę do pracy za granicę. Za zakwaterowanie na terenie Czech bezpośrednio odpowiada pracodawca- firma Optima Recruit. Niestety warunki zapewnione pracownikom nie są zgodne z wytycznymi jakie były ustalane z naszą firmą. Anna EAP Ltd.

Pan P.
@Ann

Od 2 miesiecy nie moge doprosic sie o swiadectwo pracy i tzw. paska z rozliczeniem wynagrodzenia. Jesli ktos jest desperatem i chce jechac do Lanskroun w czechach do pracyz nimi to oznajmiam, ze zarobilem za 55 godzin pracy przy piecach przemysłowych 1700 koron. czyli pracujac caly miesiac zarobilbym 5100 koron. (793 zł.) minimalne wynagrodzenie w czechach to 11 tys. koron. naprawde odradzam. ja się zwolniłem tak jak i 80% innych osób, które dały się nabrać. spora czesc wyjechala juz po tym jak zobaczyla hotel pracowniczy... a raczej norę. o premii (dodatku 26 koron na godzine zapomnijcie - jeszcze nikt nie dostal) a 80 koron za godzine to jest brutto...

@Ann

Firmą Optima zajęła się już czeska Inspekcja pracy. jak ktoś ma problemy z EAPL z Gdańska i czeską agencją OPTIMA proszę o kontakt: tomasz.tynski@onet.pl

Mart

Potwierdzam. Jak nie chcecie zostać oszukani to z dala od tej firmy.

aNKA

Pracownik produkcji, Czechy, Lanskorun Opis obowiązków: Praca w firmie czeskiej polegająca na kompletowaniu i składaniu elektrycznych komponentów. PRACA W CZECHACH PRZY ELEKTRONICE ZA 101 KORON TO KLAMSTWO. JEST 80 KORON. I NIE PRZY ELETRONICE A PO PROSTU NA PRODUKCJI - PIECE PRZEMYSLOWE. NAWET USIASC NIE MOZNA. NORMALNIE PRACA JAK W HUCIE. ZAPIEPRZ I SYF. UMOWA JEST NA 3 MIESIACE. NIESTETY PODPISALAM I MUSZE SIEDZIEC BO SA KARY. W UBYTOWNI BRAK CIEPLEJ WODY, PRALKI (ZA PRANIE OPLATA 100 KORON), ZA OTWARCIE OKNA KARA 500 KORON. SYF, GRZYB I SMROD. Z LODOWEK W KUCHNI KRADNA UKRAINCY. JEDZENIE TRZEBA TRZYMAC W POKOJU. OD WSPOLNEJ KUCHNI LEPIEJ TRZYMAC SIE Z DALEKA. WYNAJECIE MALEJ LODOWKI DO POKOJU NA MIESIAC KOSZTUJE 500 KORON. POKOJE 4-6 OSOBOWE. TYLKO STARE TAPCZANY I STÓL. INNE ZDJECIA WYSYLAJA A INNA JEST RZECZYWISTOSC. OBIECUJA LEPSZA UBYTOWNIE ALE ZA 2 TYSIACE KORON ZA MIESIAC. LUDZIE Z DALEKA OD TEJ FIRMY.

Robert

3000euro to bez mala 2 miesiace pracy u was? Hahaha padlem...

Robert

Rekrutujecie na różne firmy. Sami nie wiecie gdzie... Żałosne

mayones

to i tak znacznie więcej niż mógłbyś dostać na polskim rynku pracy więc nie rozumiem dlaczego narzekasz. powiedz też może dokładniej na jakie stanowisko za tyle chcesz jechac do tej Ho,andii, ja chętnie pojadę

No jaja jakieś za 10 Euro z biegłym angielskim do Holandii...Po ..j...

marcin

mialem jechac do piekarni przez nich po tym co tu przeczytalem niepojade

Alex

Kordynatorzy i pracownicy tego burdelu europen active projects niemogą sie wypowiadac !!!!! Wiec zamilczcie i zacznijcie naprawde zgodnie z umową płacic (usunięte przez administatora)

ostry

Włąśnie ponowili ogłoszenie do piekarni,chyba to samo miejsce co kolega wyżej był.Pracuję w piekarni po sąsiedzku w St.Omer we Francji czyli jakieś 50 km od tej w Belgii( tylko bez pośredników).Zszokowała mnie stawka jaką proponują niecałe 8 euro netto hahahah za 1 h w Belgii-masakra .Nie dajcie się okradać i szanujcie się,dla porównania praca przy pakowaniu wafli ryżowych też praca w nocy 14,50 euro brutto 1 h. okolice Brukselii firma Adecco.Powiem tyle ,zę za tą robotę powinni Wam płacić 11-12 euro netto 1 h !!!

chudy

witam mozesz puscic sygnał do mnie to zadz podaje numer (usunięte przez administratora)

Leszek kaluźny

A mi ostatnio proponowali pracę w Belgi a ja się wacham ale teras wiem ze niepojade ,oby wiencej takich prawdziwych forów od oszukanych .

Tomas

Niejedzcie do belgi do źekomo filetowania ryb bo to żadne filetowanie koleś kupuje gotowe filety i kaźe szorowac od rana do wieczora ściany,podłogi w sklepie i nawet chodnik pszed sklepem do tego stoi nonstom i za każdym razem jest coś Nie tak do tego 2 razy dziennie potrzeba od 6am do 1pm i od 5:45 do 8pm tylko szorowanie i dźwignie skrzyń ,szef ma ostro nagrane a firma dalej nacioga ze to filetowanie ryb, oszuści w 2 tygodnie z 3 osób zrezygnował ,a firma kaźe się wyprowadzić i do tego na zakwaterowaniu Toekomstlaan 3, 8670 Koksijde, Belgia, właścicielka to bardzo nawiedzona i głupia baba bardzo Nie POLECAM ,wmawia dzwoniąc do firmy ze ukradziony jej portwel żeby się pozbyć poźodnego lokatora i wszyscy jej wierzą ,nienawidzę belgów

Agnieszka

Witam Państwa, Tak się składa, że wszystkie opinie dotyczące pracy w Belgii nie dotyczą bezpośrednio naszej firmy. Jako agencja zatrudnienia rekrutujemy dla różnych firm na terenie Europy, w tym włąśnie do opisywanej firmy belgijskiej. Faktem pozostaje, iż współpracujemy razem już od 3 lat, a ilość wysłanych i pracujących tam osób wciąż rośnie. Stawki za godzinę są zawsze określone w ogłoszeniu, stąd , jeśli wydają się niesatysfakcjonujące, proszę po prostu nie aplikować. Zakwaterowanie jest zapewnione i najczęściej jesteśmy w stanie przedstawić zdjęcia. I teraz gwoli ścislości: 1. Nie mamy własnego koordynatora w Belgii, Holandii czy też Norwegii 2. Jeśli chodzi o osoby, które "zostały nagle wyrzucone z zakwaterowania", to owszem, z mojej wiedzy wynika, że było może 2-3 pracowników, którzy po prostu nie stawiali sie w pracy, a ich stan nie wskazywał bynajmniej na chorobę, bądź też inny rzetelny powód absencji. Żadna firma, polska, belgijska, czy też islandzka, nie będzie "gościć" w swoich kwaterach osób nadużywających alkohol, co miało miejsce w przypadku panów: cukiernika, lakiernika i operatora wózków widlowych. 3. Umowy z agencją interim w Belgii są standardowo odnawiane raz w tygodniu do czasu przejścia na kontrakt stały z bezpośrednim pracodawcą, co rzecz jasna "nie należy" się z urzędu, a dotyczy tylko tych pracowników, którzy się sprawdzą i będą należycie wykonywać swoje obowiązki. 4. Ubolewam nad polskimi przepisami, które zakazują podawania danych nierzetelnych pracowników, ponieważ uważam, że powinna istnieć ogólnodostępna lista, dzięki której pracodawcy mogliby uniknąć problemów z nierzetelnymi osobami na niewłaściwym miejscu 5. Zawsze może się zdarzyć, że z przyczyn jakiegoś ludzkiego czynnika, nie wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, nie mniej jednak zawsze można pewne sprawy wyjaśnić, pod warunkiem, że samemu wypełnilo sie swoje obowiązki. 6. Nie słyszałam o pracowniku, któremu firma zalegalaby 3 tysiące Euro, swoją drogą ciekawe, że ktoś mógłby być tak cierpliwy i bez mała 2 miesiące pracować bez wynagrodzenia, biorąc pod uwagę fakt, iż wypłaty w Belgii są tygodniowe. pozdrawiam Agnieszka Kierownik Oddziału European Actuive Projects w Gdańsku, nie w Belgii

Marian

generalnie wygląda to tak, ze firma rekrutuje też i do holandii, gdzie jest juz umowa o pracę ,a warunki o niebo lepsze. Byliśmy na rafinerii z kolegami, super praca, dobre pieniadze, szkoda że jest przestój....

spawacz

byłem w New Castle jako spawacz i słabo było, stawka jak na branże niska 8 funtów płacą w złotówkach i kroją na kursie i z 8 robi się 7 funtów (teraz w ogłoszeniach nawet stawki nie podają :)). Domki z grzybem, byliśmy zimą a na gaz i prąd są jakieś limity i dopłacaliśmy do gazu spoooro (stawka znowu maleje) latem pewnie starcza. W sumie wychodzi się minimalnie lepiej od pracy w trójmiejskiej stoczni. W pracy nie cisnęli ale warunki bardzo kiepskie tylko zimna woda z kranu brak podstawowych narzędzi półałtomaty beznadziejne a robota była offshore i miało być ładnie i dobrze. Generalnie tylko na przetrwanie

Zostaw merytoryczną opinię o European Active Projects Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce - Gdańsk

• Jak się pracuje w European Active Projects Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy European Active Projects Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

European Active Projects Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce
1.5/5 Na podstawie 79 ocen.

European Active Projects Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce