They.pl Sp. z o.o.

Opinie o They.pl Sp. z o.o.

Art

Firma byłaby ok. Pracownicy są bardzo dobrze przygotowani merytorycznie. Ale kompetencje interpersonalne kadry kierowniczej i dyrektorskiej leżą. Byleby robić wyniki, nieważne jakim kosztem. Dlatego ci najlepsi, najbardziej merytoryczni pracownicy odejdą. Skuszeni lepszą płacą i bardziej komfortowymi warunkami. W ten sposób firmy nie czeka nic dobrego.

D.

To co się wybija na 1 plan w They pracują swietni ludzie, młody, zdolny zespół, pracy jest sporo jak to w każdej agencji, atmosfera swobodna, ludzie pomocni, uśmiechnięci

Ila
@D.

i to by było na tyle z pozytywów

D.
@Ila

No w mojej obecnej pracy w innej agencji tego "tyle" nawet nie ma ale to dopiero zaczynasz po czasie doceniać

kurek

nie wspominając o dyrektorach którzy są tylko od karania

kurek2
@kurek

...kilkanaście awansów w tym roku wśród "szeregowych" pracowników, premie uznaniowe i bonusy w tym roku to kara? w głowie ci się pomieszało. Pracuję w They.pl od 5 lat i nie słyszałem głupszej opinii.

kurek3

bbb
@aaa

Świetna firma.

b

czy w firmie są świeże owoce?

Brak

Naciągają jakimiś bezpłatnymi zadaniami rekrutacyjnymi. Nie polecam

@Brak

"Naciągają jakimiś bezpłatnymi zadaniami rekrutacyjnymi." - autor: BRAK... :) Niezwykle "pomocny" wpis. Wpisz może, co miałeś/miałaś do zrobienia, byłoby to trochę bardziej wiarygodne i dałoby trochę lepszy obraz. Tak czy inaczej wnioskuję, że się nie popisałeś/nie popisałaś na tym zadaniu rekrutacyjnym... :)

Brak
@Marcin

A płacicie za zadania rekrutacyjne?

ogr

duża rotacja pracowników, (usunięte przez administratora)niskie płace to wizytówka tej firmy.

Kazimierz

@Brak, czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w They.pl? Może mógłbyś powiedzieć jak wyglądała? @Bartek, z informacji zawartych na stronie internetowej They.pl wynika, że firma poszukuje pracownika na stanowisko Junior Grafik. Podaje link, który przekieruje Cię do strony, gdzie znajdziesz więcej informacji odnośnie wymagań i tego co oferuje pracodawca: https://www.they.pl/kariera @Marcin, @Ila, jeśli pracujecie w They.pl to zachęcam Was do tego, abyście napisali co sądzicie o pracy w tym miejscu. Mile widziane będą komentarze z konkretnymi informacjami. Jak oceniacie warunki zatrudnienia?

krypka
@Kazimierz

Marcin to szef we własnej osobie. Nie napisze nic złego.

Jest spoko, klimat dobry, duże projekty, pracuje w they od 1,5 roku i mam wrażenie, ze to co się tu wypisuje to jakieś informacje z księżyca.

ona

to chyba pracowałam w innej firmie niz ty...

Zenek

Warto aplikować? Tak dziwnie piszecie?

Bartek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutacje?

Jarek

Jaką macie atmosferę w firmie? Chyba zbyt niesprawiedliwie piszecie o firmie.

Dawid

They.pl to spoko firma. Jak ktoś lubi rozgłos to trzeba szukać innej pracy.

orange_boy

Brak odpowiedzi na temat statusu rekrutacji, pomimo zapewnienia na obydwu etapach że bez względu na jej wynik będzie feedback - sam proces ciągnący się w nieskończoność, nieprzestrzeganie założonych terminów także przez osoby z zarządu - bardzo nieprofesjonalnie

J

Jest spoko. Świetni ludzie, konkretni pracodawcy, fajne projekty i poważne podejście do spraw. Całkiem się wybija w agencyjnym, mordorowym środowisku.

kandydat

Na rozmowie rekrutacyjnej panie tak bardzo znudzone i niezainteresowane jakby tam były za karę. Pierwsze wrażenie tak słabe, że odechciewa się dalej z nimi gadać...

@kandydat

Może kandydat był tak interesującym i atrakcyjnym rozmówcą? :)

ty

Aktualnie poszukują - i tu podaję dokładnie nazwę stanowiska: Web Developer / Webmaster / Front-End Developer do Warszawy. Ktoś jest chętny ???? :)

Arti22

Nie ma żadnych śmieciówek, przynajmniej na mojej rekrutacji była mowa o działalności lub umowie o prace i firma mówiła, że nie zatrudnia na inny typ umowy aktualnie pracowników tj zadnych laczonych smieci jak w innych wiekszych agenturach (dziś po spotkaniu na frontend dev)

Zostaw merytoryczną opinię o They.pl Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w They.pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy They.pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w They.pl Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy They.pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w They.pl Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

They.pl Sp. z o.o.