Opinie o valeo.pl - Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. w Chrzanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Valeo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Valeo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Chrzanów

bystry

Operatorzy narzekają,ze po 15 latach malo zarabiaja,co z tego jezeli operatora z 15 letnim stazem zastapi swierzak po miesiacu nauki?Mogliście sie uczyc....setterom najwieksze podwyzki sie naleza bo ich nikt w tydzien nauki nie zastapi.

Bystry
@bystry

Świeżak miało być.

Men

Praca na produkcji to czas absolutnie stracony tutaj,nie wiem jak wyglada sprawa na montażu ale na wtryskach jest tak,że stanowiska wtrysk obstawiane sa przez dziewczyny lub facetów,którzy do niczego innego sie nie nadają,metalizacja obstawiana przez facetów,którzy coś potrafią,a jak nie ma ludzi to braki na metalizacji uzupełniają kobietami,potrafia tutaj ściągnać cie z maszyny abyś przezbrajał dziewczynie metalizator(która w tym samym czasie ucina sobie pogawedki z kolezankami a ty tyrasz aby ona mogła pracowac na nowych satelitach lub idzie na przerwe)+szukanie satelit(Niektóre satelity można podniesc w pojedynke,zalecałbym zapoznanie sie z tym ile kobieta wedlug prawa pracy może podnieść,daje wam gwarancje, ze zadna satelita nie wazy tyle,zeby przekraczało maksymalna wage na osobę, wiec nawet 2 kobiety powinny dac rade wedlug wytycznych z kodeksu podniesc satelite) w tym bałaganie na górze,a jak juz skończysz to znów do swojej roboty gdzie przez 30 minut narobiły sie nadstany i nikt ci nie pomoze sie odkopac a w tym czasie lider ze skoczkiem leseruja i nic nie robią.Wiec wykorzystaja cie tu na maksa,wyplata taka sama jak ten co robi mniej.Nie polecam pracy na produkcji nikomu,szkoda nerwów za ta kase.Dziewczyny mają tu bajke ale jak jestes facetem to nawet nie skladaj cv na produkcje bo cie zajezdzą na maksa za ta sama kasem

tossv
@Men

Potwierdzam,najgorzej jak trafisz na liderke i skoczka ,która tez jest kobietą ,w takiej sytuacji ona jedynie może na przerwy zmienić bo nic sama nie zrobi,nic nie podniesie,nic nie przyniesie, pomocy przy przezbrajaniu metalizatora nie uświadczysz,chyba,jedynie greenboxy przyniesie...co do przezbrajania komuś metalizatorów masz całkowitą racje,chłop sam musi ogarnąc sobie satelity i je założyć i nikt mu nie pomoże a dziewczyny tam za świete chyba mają skoro muszą 2 chłopów z sąsiednich metalizacji ściągać aby zrobić za nią robote, i nawet dziękuje nie usłyszysz za to,a satelity w wiekszości są lekkie , a kobieta może podnieść 20 kg , dwie to już 40 kg wiec zanim kogokolwiek tam wykorzystają to niech poczytają kto ile czego może dzwigać,a jak tacy są,ze nie pozwolą dzwigac kobietom to niech sobie lider z kierownikiem przezbraja a nie wyręcza sie zwykłymi operatorami.

Poblis
@tossv

Nie dość,ze nie przezbroją to nawet Ci ich nie przyniosą z góry,tylko sam musisz i szukać,pchanie stojaków na kółkach też za ciężkie dla nich?Śmiech na sali.

Blondyneczka

Brygada B przody liderka pięknie ładnie do wszystkich a tak naprawdę jest inaczej ,kogo nie lubi to działa przeciw niemu ale po cichu żeby fason zachować.... Wszyscy wiemy to na tej zmianie.....

Zal.pl
@Blondyneczka

No tak bo na B brygadzie na przodach tylko jedna liderka jest i kazdy bedzie wiedzial o kogo chodzi....takie opinie z których nic nie wiadomo to zachowaj dla siebie.

Nikifor
@Zal.pl

Każdy wie o co chodzi więc wystarczy tyle......

Zal.pl
@Nikifor

Odważniaki z was,w robocie łeb skulony i wykonujecie rozkazy jakie wam każą a na necie szczekacie i nie potraficie wskazać o kogo konkretniej chodzi,żadnego punktu zaczepienia,bo jakaś liderka z B brygady...takich jest tam sporo wiec chyba tylko wy szczekacze z jej montażu wiecie o kogo chodzi,nikt więcej.Zamiast prace zmienić to szczekacie na necie i nic ze swoim zyciem nie robicie.Takich w Valeo jest wielu.

Szofer

Na Valeo w Mysłowicach pozakładali szlabany,bałagan,jazda po chodniku.Droga wąska a na środku wysepka.A przy wjeździe pagórek! Wjazd na oklep.Ktos wydał decyzję o szlabanach bez pojęcia !!! Brak parkingu,ochrona goni!Na zatoczkach bliżej ronda goni policja.Narzekaja wszyscy kierowcy,mamy dość.Zablokujemy drogę,może nas uslysza

He
@Szofer

Tylko co to kogo obchodzi na chrzanowskim valeo?

Operator Cnc

Dostałem wiadomość z działu HR z propozycją pracy. W odpowiedzi dokładnie opisałem swoje doświadczenie oraz umiejętności i spytałem o kwestie finansowe. Oczywiście nie można udzielić takiej informacji, niektóre firmy bardzo wstydzą się tego ile płacą, to już standard na rynku pracy. Poproszono mnie o podzielenie się swoimi oczekiwaniami. Zaproponowałem stawkę, raczej średnią na podobnym stanowisku, a biorąc pod uwagę, że formy wtryskowe to nienajlatwieszy temat to niewygórowaną. Brak odpowiedzi co dobitnie pokazuje brak szacunku rektutera do kandydata. Zupełny brak profesjonalizmu na starcie u mnie przekreśla współpracę taką firmą

Brak

Szatan nie meźczyzna

Predzej uwierzyłbym, że czesc osób wystawila by reszte zakładu w ostatniej chwili przed strajkiem aby podlizac sie szefostwu ,ze oni tacy lojalni i strajk im nie potrzebny niz w to ze caly zaklad by poszedł na strajk,pracowalem w Valeo i wiem ze ludzie tutaj w wiekszości tylko mocni w gebie są.

Nowa porcja świeżakow przyszła

Rysiek

Czy to prawda że teraz nie chcą skracać za porozumieniem stron wypowiedzenia 3 miesięcznego na zadnym stanowisku??

Tom
@Rysiek

Wszystko zależy od kierownika ;)

Kierownik rzONdzi
@Tom

Valeo to chyba jedyna firma jaka istnieje gdzie kierownik ma coś do gadania w temacie wypowiedzenia umowy,bez podpisu kierownika na wypowiedzeniu nie odejdziesz z pracy.Cyrk na kółkach,po takich rzeczach można stwierdzić ,ze normalna firma to raczej nie jest.

Bosman, kandydat na byłego pra
@Kierownik rzONdzi

Skoro ktoś pyta kierownika o wypowiedzenie, a nigdy tego jeszcze nie robił, może świadczyć o tym, że niby chce odejść, ale liczy, że ktoś go zatrzyma dając coś na otarcie łez, bo normalnie i wg przepisów wypowiedzenie ma przyjąć zwierzchnik, czy to kierownik, czy kadrowa, czy nawet sam dyrektor, nie ma to większego znaczenia, ale dla niektórych "świat" kończy się na kierowniku, więc nie ma się co dziwić, lepiej już nie będzie..

lol

Widziałem ogłoszenia pracy w okolicy , praca po 8 godzin od 8-16 bez weekendów za wiekszy hajs niż tu tyrając na 3 zmiany a Wy jeszcze na soboty chodzicie.Nie marnujcie sie tutaj ludzie i szukajcie lepszej roboty.

Miecio z APU

A co, zazdrosny jestes?

Iijdd

A nie chodzi czasem o J.B-G

Tyy

Nie tylko w twoich bo innych też

Bumcia
@Tyy

No prosze kolejny romansik... Dziwi mnie tylko ze nikt nie pisze o tym co sie wyprawia na  BO na przodach. Az w oczy kole jak lider  prowadza sie z logistyczka w kazdym miejscu na hali a nawet po pracy pod garazami.

Tcycyfguugg

To przecież od dawna

Vitek

O kurde! Też bym się posmyrał! Dawajta namiary!

Szit
@Vitek

No chyba już lepszych namiarów się nie da.. rusz mózgiem

Radko
@Szit

Chyba nie kazdy wie kto się pobił na jakiej imprezie czy tam gdzieś! Więc można namiar

Szit
@Radko

Nastepny.. Wystarczy przewinąć do początku wątku.. Przecież tam wszystko pisze..Ty tak na serio ?

NewObe

Co to znaczy BO?

@Bumcia

O widzisz. Jeśli ktoś by chciał coś więcej o tym powiedzieć, a może ktoś ma zdjęcia to ja jestem bardzo, bardzo, bardzo chętny. Powiem więcej, w ramach wdzięczności Jagiełło pójdzie w ruch. jur3kk@interia.pl

Jerzy

Pudło. Osoba, która z nieukrywaną radością napsuje trochę w ich szczęśliwym związku. P.S. Przed pytajnikiem nie daje się spacji. P.S.2. Nie sądziłem, że w przeciągu 24h otrzymam od dwóch osób potwierdzenie tych słów; co prawda póki co mam tylko 1 zdjęcie, ale nazwiska tej szczęśliwiej pary mi wystarczą.

Wow
@Jerzy

Tak jak w języku polskim nie stawia się kropek w skrócie "ps". Ale co tam.. wnioskując po wpisie mamy do czynienia z psycholem.. Dostałeś kosza ?

@Wow

Człowieku, podałem adres mailowy. Masz ochotę to napisz, spotkamy się i Ci się przedstawię z imienia i nazwiska i powiem Ci nawet kim jestem w tej sprawie. A jak dalej chcesz pisać w tym tonie, to daruj sobie, bo na kolejne zaczepki nie będę reagował :* aczkolwiek bardzo Ci dziękuję, że podbijasz wątek :*

Sowa
@Jerzy

Jakie to musi być smutne ,ze ludzie nie maja własnego życia , bo jak sępy żerują na cudzym .Mamy już pudelka -tam można poczytać (w ramach zabicia nudy życiowej ) o bzdurach wyssanych z palca .Pamiętaj ,ze w tym zakładzie ilu ludzi tyle zdań /wersji / opinii / nie tylko na ten …ale na każdy temat .Wszyscy widza nagle to ich nie dotyczy i pierwsi do podpier …oczywiście w ramach pomocy -życzliwość w tym zakładzie jest bardzo rozwinięta :)

@Sowa

Z jedną rzeczą się zgodzę - ludzie są bardzo życzliwi :) Nie wiem, czy to uczciwość czy dziewczyny zaszły sobie za skórę, ale dzięki jednej pracującej osobie wiem już dokładnie to, czego szukałem. W wolnej chwili popracuj nad interpunkcją. I przy okazji chciałem pozdrowić kółko wzajemnej adoracji - wiem, że to czytacie i już szukacie kreta :*

No

Wiadomo ile jeszcze ma trwac ten kryzys z półprzewodnikami?Kiedy powrót na 4 brygady?

Frodo
@No

Do 2025

Stach

Haha...frajerzy nadal pracuja w tym lagrze za grosze. Dzienne plotki a zycie ucieka w paskudnym klimacie wyzysku.

Kornik6633

A jak tam u was wyglada sprawa podwyżek? Bo u nas w Skawine dyrekcja solidnie zamierza sypnąć… 170 zł dla każdego pracownika + jakieś 60 złotych rzekomo z rozmów rocznych… paranoja..

@Kornik6633

Chrzanów na ten moment to 120 zł podwyżki generalnej i 60 zł z oceny rocznej

Gryf
@Kornik6633

120 zł + 60 z oceny rocznej

Były

Miłej pracy Anna W pracujecie z (usunięte przez administratora) bez zasad i uczuć dla której ważna jest praca a nie rodzina czarna Cordoba też nie będzie jeździć wieczność takiej pracownicy

Bosman

Pracuję w Valeo 10 lat, planuję wytrzymać do lata, żeby (usunięte przez administratora) zamrożone na 5 lat akcje odzyskać, bo jakby nie to, dawno by mnie już tam nie było. Ludzie odchodzą na potęgę, a dyrekcja ma to głęboko w du.ie, ciekawe kiedy się obudzą z ręką w nocniku, dosłownie wygląda to tak, jakby celowo to robili, ale po co, nie jeden zachodzi w głowę, śmierdząca sprawa. Już mi nie zależy, dlatego tu "występuje", ostatnio na fejsie wyczytałem, że w Tychach, za zwykłego operatora płacą prawie tyle, co ja mając młodszego setera mam po 10 latach, więc na co tu liczyć, nikt tu w tych wyżej postawionych nic w tej sprawie nie zrobi, bo odgórnie mają związane ręce przez jeszcze wyższe władze, bo liczą się tylko wyniki, a właściwie tylko efekt końcowy tych wyników, bo o przeróżnych machlojach większość w firmie wie, ale nic nie zamierza z tym zrobić, każdy patrzy i myśli tylko na siebie i ile może zarobić, a prawa i przywileje zwykłego śmiertelnika nikogo już nie obchodzą, jak tak dalej pójdzie, to dyrekcja będzie zmuszona zajadać rękawy i zap..rdalać, ale ja już tego nie dożyje, a szkoda????

@Bosman

Podobno mlodszy setter zarabia mniej niz zarabiaja na kasach w biedronce.Jezeli to prawda to sa to jakies jaja.

Bosman

Poprawka, zamiast zajadać, miało być zakasać rękawy, ot częsty błąd słownika :-)

Zainteresowana :)

Cześć a ja mam pytanie do dziewczyn z Valeo Chrzanów :) Szukam fajnego ( przystojnego ) faceta w tej firmie :) Kogo polecacie ? :) Który jest wart Waszego spojrzenia ;) Chciałabym żeby każda mi go zazdrościła ;)

@Zainteresowana :)

Za pózno,juz sie zwolniłem .

Lovelka

Jest taki jeden na zakładzie D.K i nie jedna już z nim była tylko uważaj na niego bo on jest trochę psychiczny.

You
@Lovelka

Nie polecam Dawida kobierskiego on tylko patrzy jak komuś odbić dziewczyne/żonę /narzeczoną. A wszystko po to żeby wygrać zakład z kolegami. To jest frajej mnie już z krzywdził K.N

Zazdrosny/na!
@You

Takie wpisy może pisać tylko ktoś komu podpadł ale moim zdaniem to takie sprawy załatwia się w inny sposób! a nie rujnuje się komuś zycia i opini tylko cioty tak się zachowują które nie radzą sobie w takiej sytuacji i uprzykrzają zycie innym!!!

Historia i Fakty

Znam Valeo od jego początku w 2004 roku. W czasie kiedy zalewano fundamenty - my odbywaliśmy szkolenia zagraniczne w Niemczech, Hiszpanii i Francji. Z powodu wyjazdu za granicę zwolniłem się aby powrócić po 12 latach nieobecności. To co zobaczyłem nie ma nic wspólnego z tym czego byłem uczony w 2004-2006 roku. Również pobyt za granicą nauczył mnie innego podejścia do pracy niż to na jaki byłem narażony przez krótką wizytę w Valeo po latach. Aby odnieść sukces na rynku nie wystarczy posiadać odpowiednią ofertę dopasowaną do klienta. Posiadać firmę innowacyjną i lepszą od konkurencji ofertę. Najważniejszy jest kręgosłup firmy, czyli dobrze wykwalifikowany i zadowolony pracownik. Niestety, patrząc z perspektywy lat firma o tym całkowicie zapomniała. Brak motywacji , stres oraz niemiła atmosfera przekłada się na jakość, ilość i popełniane błędy. Często jest również odpowiedzialna na wzrost wypadków przy pracy. Sytuację panującą w zakładzie można by było naprawić w kilka miesięcy. Lecz nikomu na tym nie zależy liczy się tylko cel i wynik. Naprawdę z dużym smutkiem drugi raz zrezygnowałem z pracy w Valeo. Tylko tym razem z powodu warunków pracy. Pamiętajcie ,że zakład to nie tylko mury i maszyny. To też spora grupa ludzi , którzy podsiadają uczucia i rozum. Zadbajcie o nich a zakład ponownie zakwitnie. Były pracownik P.

duzo wytrzymalem
@Historia i Fakty

Tutaj potrafią zrobić wojne o to ,ze coś centymetr poza zoning wychodzi a prawdziwych problemów jakie dzieją sie w tym zakładzie jakoś nie chcą zobaczyć.Też już pozegnałem ta firme po paru latach,w dodatku w biedronkach lepiej zarabiają na kasie, i nie mówie tutaj ,ze wiecej od operatorów bo to oczywiste.

Były

Anna W powodzenia w pracy

Śmieszni :)

Obserwator

Jak to jest że za liderkę z plazy która robi na tyłach na apu 4 trzeba robić i za nią odwalać robotę.Do tego księżniczka i paniusia a jak kabluje na ludzi.Wyrecza.sie na każdym kroku operatorami a poprosić ja to zapomina se .Liderka jest mega nie ogarnięta i leserka jak diabli

Operatorka
@Obserwator

Bo to prawda a kierownik przymyka.na.to oko

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Chrzanów

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 306.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 33 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Valeo