Opinie o valeo.pl - Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. w Chrzanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Valeo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Valeo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Chrzanów

Brzuchol

Gośka z APU 2 nie chcemy Cię

WIWAT WIWAT VAAALEEE OOO

Scooby
@ValeoFan

Chciałbym Cię spotkać i (usunięte przez administratora) ci w ryj! Ujawnia się proszę

@ValeoFan

Valeofan przestal brac leki....

@Scooby

Możesz mi possać

@ValeoFan

(usunięte przez administratora) na twoje bzdety szkoda odpowiadac....wez pojemnik wazeliny poczlap do szefa bo ewidentnie masz takie sklonosci.

Zaczynaj bu..ku

@ValeoFan

Valeofan lubi lody I napewno zostawia duzo banderowcow z bananem na ustach.

MOJA ukochana CIOTKO

Nie Valefan
@ValeoFan

Blum, dla rozluźnienia sytułacji bez wyrównania... (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora)ale co się dziwić jak cza na roweże jeździć hehe

Franek
@ValeoFan

Widać że renesans umysłowy zakończył się u valefan. Nadszedł czas zatwardzenia umysłu i może tylko powtórzyć znaną sobie formułkę. Może czas na refleksje lub leki na przeczyszczenie. Oczyści to ciało i umysł (lewatywa też nie zaszkodzi). Będzie znów wschodząca gwiazdą na swojej wiosce i obali mit wioskowego (usunięte przez administratora) który prześladowal jego klan przez wiele pokoleń.

Scooby
@Franek

Lepiej bym tego nie ujął..

@Franek

Tępe buraczki z zapadłej wioski ValeoFan was wykręca a wy to łykacie jak pastuszkowie dyrekcja valeo robi z wami to samo inteligencja za zeta totalna żenada dać się tak nakręcić eksperyment wykonany buhaha

pepe42

Witam.Chciałbym się dowiedzieć,czy są aktualnie przyjęcia na produkcję w Chrzanowie.

@pepe42

Pewnie że są.Serdecznie zapraszamy do NASZEJ WSPANIAŁEJ RODZINY VALEO.

????
@pepe42

Jak paniemajusz, to tak ????????????????

????
@pepe42

Soryy.. Raczej jak twoim jedynym słowem które będziesz używał na zakładzie jest nie paniemaju to Cię przyjmą od razu hahaha

Rekomenduje filie Oswiencim...fajne warunki

@ValeoFan

Jak bym mial miec taka rodzine to bym sobie wpakowal widelec w gardlo. Wez sie za robote (usunięte przez administratora)....

@Black

Więc na co czekasz?Śmiało,zrobisz coś dobrego

@ValeoFan

(usunięte przez administratora) zaropiala do pracy w tym (usunięte przez administratora)

GG

Ja w valeo chrzanów jako specjalista IT zarabiam 7,5 tyś netto więc nie mam co narzekać na tą firmę.

BB

Tylko tyle? cienko

Frugo
@GG

Z was tacy specjaliści IT jak z Grodzkiej Kobieta.

Rudy

Specjalista?hahaha!!!!!!

Jurij
@GG

Cienko coś tyle to ja na produkcji zarabiam

@GG

Chcialam zauważyć że osoby pracujace w IT nie sa zatrudnione przez Valeo... Troche Ci ta prowokejszyn nie poszla...

Xenon

Mój znajomy specjalista IT zarabia 10 tyś. Pwiec pfff

Operator Cnc

Dostałem wiadomość z działu HR z propozycją pracy. W odpowiedzi dokładnie opisałem swoje doświadczenie oraz umiejętności i spytałem o kwestie finansowe. Oczywiście nie można udzielić takiej informacji, niektóre firmy bardzo wstydzą się tego ile płacą, to już standard na rynku pracy. Poproszono mnie o podzielenie się swoimi oczekiwaniami. Zaproponowałem stawkę, raczej średnią na podobnym stanowisku, a biorąc pod uwagę, że formy wtryskowe to nienajlatwieszy temat to niewygórowaną. Brak odpowiedzi co dobitnie pokazuje brak szacunku rektutera do kandydata. Zupełny brak profesjonalizmu na starcie u mnie przekreśla współpracę taką firmą

Brak

Novyyyy

Witam, mozecie napisac jak wyglada praca w Valeo? Na jakie zmiany sie pracuje, jaki social i ogolnie zarobki? Pozdrawiam

@Novyyyy

Najlepszy zakład w południowej Polsce.Pełen socjal,przyjazna atmosfera.Będzie Pan zadowolony

Bellavet
@ValeoFan

Przestań hejtować . Valeo to (usunięte przez administratora), poniżający Polaków przy wypłatach i przywilejach. Za to Ukraińcom dajacy wieksze przywileje. Wyłata, dodatek za rozłąkę opłata za mieszanie.

Tik
@Bellavet

Polacy !!! Obudźcie się !!! Kto ma pracować z i na ukraińców niech stanie i nie robi. Albo przynajmniej na l4 niech idzie

@Bellavet

To co tu jeszcze robisz

@ValeoFan

Tak ...szczegulnie w dniu wyplaty. A ValeFan to juz chyba dorobil sie choroby wenerycznej lub przestal brac lekarstwa.

@Black

Czym mnie zaraziłeś KOCHANIE!!!!!?????

X
@Tik

Wyplenic tą up.a.inską zarazę !!!!!

Rylzg

Pracowałem, nie polecam.. Nie ma pieniędzy. Zapraszam na kopalnie o wiele lepsze pieniądze

RUCHY KLUCHY LENIWE

@ValeoFan

Praca w valeo daje wolnosc. Wybierz siano kolo palcow u stopy.... i fru do pracy za 2000. Napewno dorobisz sie garba u wyzyskiwacza.

Pisz po polsku ukraincu

Agnieszka

Brygada D liderki tam co robia na tylach zenada banda nierobow wyreczaja sie innymi tragedia a smierdzi od nich masakra a ich nowy skoczek nie wyrabia sie tesz sie operatorami wyrecza kto to widzia

KamiL

Brak komponentów, jak są to złej jakości jak złej jakości to ludzie źli bo się starają na tzn. produkt główny... inżynierowie nie myślą A jak już prsemyślą idzie wszystko na ludzi. Tak się zamiata

@KamiL

Widzę tylko jedno wyjście SOLIDARNOŚĆ!!!!! W KUPIE SIŁA!!!!!

Roman
@ValeoFan

Za 200 zl....ochlapy dla (usunięte przez administratora) Ciekawe czy w krajach zachodnich placa jest syfem jak w valeo. A warunki jak w Buchenwaldzie...

@Roman

Nie (usunięte przez administratora) na valeo bo znowu będziecie krowy paść

Witam beda wogule jakies podwyżki ? Czy dalej bedzie taka cisza ??

@Gość

Będą 200zł netto od marca

Black

Dawno odeszlem z tego syfu....mam teraz lepiej. Te (usunięte przez administratora) bede pamietal dlugo. Tyfus trzeba zostawic dla frajerow I nieszczesnikow.

On

Dzieuchy powinny na rano takie mini urwać, aby było widać jak się w biurze schylają ;)

samanta

samanta dawno w leginsach cie nie bylo w pracy stesknilem sie za twoja (usunięte przez administratora) :* :*

Ona......
@samanta

O jaka samante ci chodziło?

Uoo
@Ona......

Ciebie słoneczko, rodo obowiązuje

on......
@Uoo

jest juz awans na jakosciowke to nie trzeba tylkiem swiecic

Jm
@on......

Zajmij się swoim bo chyba masz straszny ból (usunięte przez administratora) z tego powodu

uuu
@Jm

ciebie przy awansowaniu bolalo mocno?

hfd
@Ona......

jestes wolna?? zaprosilbym na kawe w wolny dzien:)

Sw
@uuu

Akurat ona zasłużyła. Ktoś tu jej zazdrości. Zżera go

uuu
@Sw

no raczej ze zasluzyla, o tym mowa od poczatku. samcia wiecej w leginsach

Rozumie jak ukrajinic mord e wydziera na dtarszego lidera. Sam bym wydarł i po kierownika zadzwonil. Pilnuj swoich

Aga

Produkcja wytryskiem ohhh mam nadzieje że bedzie szła pełną produkcją, będzie więcej co się oczekuje

Robert

Kogoś zabolała prawda i wiadomość usunięto. CIĘŻKO SIĘ POGODZIĆ Z PRAWDĄ ????????

Jm

W takim razie masz złe informacje

olo
@Jm

Ciągle powtarzam mało, mało ciągle mało

FiNE

Ciągle widzę tylko jak narzekacie na związki. A co mogą związki zrobić jak w nich jest tak mało ludzi? Jaki pracodawca będzie poważnie traktował takie związki z garstką pracowników? Nie cierpię tak tępych ludzi którzy tego nie pojmują i szydzą i wystawiają złą opinię związkom nawet nie będąc ich członkiem. Cieszcie się matoły że w ogóle je macie bo bez nich było by jeszcze gorzej ale wiedzę że wasz intelekt nie sięga tak wysoko. Pozdrawiam i zachęcam do zapisywania się w biurze związkowym, wejście jest na samym końcu dużej stołówki trudno nie jest trafić

AAA
@FiNE

Dawniej do związków należało bardzo dużo ludzi a jakiś spektakularnych podwyżek nie wywalczyli i dlatego zrezygnowali z przynależności do Solidarności.Tylko związek/zarząd nie pobierający pieniędzy od Valeo może się postawić i coś więcej wywalczyć.W Skawinie od niedawna mają WZZ Sierpień 80 zobaczymy co tam zdziałają.

@FiNE

Takim tekstem napewno zachęcasz do wstąpienia w związki. I wykazujesz dużym intelektem... Właśnie dlatego jest tak jak jest. Ten kto widzi co się dzieje i nie daje sobą pomiatać- ucieka. A kto nie ma własnego zdania lub ma niskie poczucie wartości odreagowuje na innych mało inteligentnymi tekstami i wylewaniem żółci.

Brygada RR
@AAA

Oprucz WZZ Sierpień80 w Skawinie powstał związek zawodowy pracowników valeo w Polsce złożony z samych kierowników robią wszystko żeby nikt nie zapisywały się do Sierpień80. A kto to wszystko formuje przewodniczący z valeo czechowice dziedzice. A po co a no poto żeby utrudnić Sierpniowi 80 walkę o co kolwiek. Opowiadają do pracowników że tam gdzie pojawia się Sierpień80 to zamykają zakład i zakładają związek zawodowy kierowników żeby się nic nie zmieniło. Człowiek który im w tym pomaga wypacza istotę związku zawodowego dziwicie się że ludzie nie chcą zapisywać się do związku jak miel do czynienia z taki związkiem który im nie pomagał tyko szkodził. Ja się nie dziwię.

Biały Miś
@AAA

Kolejne zwiazki w zakladzie to nigdy nie jest dobre rozwiazanie. Np przy takich negocjacjach placowych wszystkie zwiazki musza podpisac zgode o podwyzke - i tu wchodzi "zwiazek kret kierownikow" i nie ma bata zeby sie wszyscy zgodzili tylko i wylacznie po to zeby zbojkotowac negocjacje i sklocic zaloge. Stare polskie przyslowie mowi "gdzie kucharek szesc tam nie ma co jesc".

AAA
@Biały Miś

Nie chodziło mi o następny związek zawodowy w zakładzie tylko o zamianę solidarności na wzz sierpień 80.

@AAA

Brednie jakies... Poziom nalezacych do zwiazkow pracownikow nigdy nie byl wiekszy.

Koala
@FiNE

Zgadzam się z Tobą w 100% wszyscy oczekują od związków że wywalczą podwyżkę a tak plują jadem w ich kierunku! Jak tacy mądrzy to powinni sami walczyć a podwyżki tylko dla członków Solidarności ???????? A tak poważnie to również zachęcam do zapisywania się im więcej nas będzie tym lepiej!!!

Wolf gang
@FiNE

Związki są w tym zakładziePolki i nierozumieju.. Aż żal na to patrzeć przerwy tulenia to jest praca czy jakieś randki 8h.

Pablo
@FiNE

Za mało ludzi w związkach weź się gościu opanuj związki jedna wielka sciema chodzi tylko o kase żeby wydoic z pracowników a potem sie bawić za związkowe . co takiego niby zrobią te związki ? Dlaczego jeszcze przed powstaniem związków był już prezes . członkowie związków powini go wybrać.

Ona
@Marta

Czy ktoa z was pracuje na zakladzie w trzebini?

Masz rację popieram w 100%

Frania

Ten zaklad to gulag dla frajerow i niewolnikow.

@Frania

To wypad miernoty

ValeoFan

Dzisiaj nocka,już nie mogę się doczekać.KOCHANE VALEO!!!!!!!!!!!!!!♥♥♥

Darek
@ValeoFan

Nie zapomni pojemnika z wazelina...w tym kolchozie to mozna tylko plakac. W dzien wyplaty to lzy same leca.

@Darek

Piszesz głupoty leniu a co do kasy to jaka praca taka płaca

Lol
@ValeoFan

Nie ważne co robisz masz mieć zapłacone tyle żeby moc za to przeżyć !

@Lol

Pewnie że nie ważne co ale jak i ile to się nazywa wydajność.Za siedzenie mają ci płacić żebyś "przeżył"?

Lol
@ValeoFan

O jakim siedzeniu ty mówisz każdy ma jakieś obowiązki to jest zakład pracy .

@Lol

Widzę to każdego dnia hahaha

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Chrzanów

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 307.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 34 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Valeo