Opinie o valeo.pl - Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. w Chrzanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Valeo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Valeo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Chrzanów

agnieszka mała apu4

Przelewy dzis były dramat na całej linii dno na produkcji ludzie zalamanii

LOLO
@agnieszka mała apu4

No dobrze że się ma ...

Ewka

Kiedy wkoncu ktoś zacznie działać z tą temperatura na hali? Jest kwiecień a niema czym oddychać a co będzie w sierpniu?

Bunia
@Ewka

W sierpniu będzie sauna darmowa jak co roku więc nie narzekaj haha

hahahaha
@Ewka

Ostatnio temperatura na hali 35 stopni, w wakacje bedzie co najmniej 45 , ważne ,ze klima jest a nikt jej nie używa.Ważne aby ludziom z biura było chłodno.

"biurowy"
@hahahaha

Zapraszam do niektórych biur produkcyjnych i wykonajcie te obowiązki które my musimy wykonać w stresie, pod presją czasu, nadgodziny za które nikt nam nie zapłaci w dzień roboczy (jeśli chcemy dorobić, można pójść tylko raz w miesiącu na nadgodziny - od kwietnia wstrzymane nadgodziny), praca po 8 i pół godziny dziennie, klimatyzacja w biurze nie działa, myślicie że dlaczego tyle inżynierów się zwalnia i jest rotacja kadry taka a nie inna? Uważacie, że "biurowi" mają lepiej a nie macie pojęcia ile pracy muszą wykonać w ciągu dnia. Często bywa tak, że ta niby przerwa dodatkowa 30 minut przez którą musimy siedzieć w pracy dłużej, nie jest możliwa ze względu na natłok obowiązków. Gwarantuje że bardzo szybko zmienilibyście zdanie na temat pracy w biurze i czym prędzej wolelibyście wrócić na produkcję. Zapamiętajcie takie słowa "wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma".

Xenon
@"biurowy"

We wszystkich biurach jest klima. Jak się wejdzie z hali do byle jakiego biura to jest extra chłodno więc nie masz co narzekać. Tak wy i stres ile razy się widzi siedzicie sobie kawka ciasteczka przy biurku śmichy cichy ludzie wyluzowani. Taki macie stres że kilka razy widziało się ja np na kompie sobie ogladacie głupoty np. Kubki czy fb wieś gdzie ten stres. Najlepiej jak przychodzicie do pracy na 8 czty tam na 7 i zaraz odrazu kawka na dużej stołówce potem zaraz śniadanko i jak z hali operatorzy idą na śniadanie o 10 lub 10:30 to was jest tam mnóstwo no i jeszcze około 12 przerwa obiadową prawie godzinę trwająca weź więc nie pisz głupot. A najwięcej macie do powiedzenia jak podchodzą niektórzy biurowi do operatora i się czepiają a czemu to tak a nie tak a czemu to leży tu a nie tu...... To ci napisze bo operator wszystko ma tam gdzie mu wygodniej po coś sięgnąć a wy macie o tym blade pojęcie. A żeby w tych barkach dowalilo jak nam na hali w te upały....

gagagag
@"biurowy"

Nie dość ,że mają chłodno to jeszcze zajmują ogólny parking swoimi samochodami a ludzie zwykli robole na popołudniówki o 13 sa na zakładzie a i tak parkują na górce bo parking przez krawaciarzy zajęty a ich pusty stoi ,paranoja.

Biurowy
@gagagag

Który parking stoi pusty? Był parking z tyłu ale został zlikwidowany na czas rozbudowy. Klimatyzacji w biurze nie ma już od lat. W lecie temperatury są po 25 - 30 stopni. Jasne, że wchodząc z hali, gdzie jest dwukrotnie cieplej odnosisz wrażenie, że biura są klimatyzowane ale one po prostu nie nagrzewają się od maszyn tak mocno jak hala.

gagagaga
@Biurowy

Ostatnio jak byłem na stołówce przed 9:00 to widziałem mase wolnych miejsc na prakingu dla biur . a stały tam samochody to znaczy ,ze ten zamknięty nie jest ,ale tak to jest jak sie woli parkować na ogólnym bo bliżej do drzwi.

Biurowy
@gagagaga

A, mówisz o tym parkingu, który widać ze stołówki. Sam chciałbym tam parkować, żeby nie musieć się przeciskać przy wyjeździe z parkingu, no ale to miejsca dla wybranych, każdy ma przypisane swoje. Były puste bo pewnie zaczęli wcześniej majówkę.

gagaga
@Biurowy

Mylisz sie , nie o takie ,,ostatnio'' mi chodziło , to było z miesiąc czy dwa miesiace temu.

Ten jedyny
@Xenon

Jaka przerwa o 10:30? Ja ostatnio chodziłem o 12:20!

Off
@Xenon

Trza się było uczyć to byś siedział w biurze i nic nie robił..

TxR
@Off

hehe albo mieć znajomości

Czy w firmie Valeo można sobie dorobić pracą w same weekendy? Przez jakąś firmę to można załatwić?

arbuz
@Gość

Z tego co mi wiadomo to nie. Czasami zdaża się że jest więcej pracy i chcą nadrobić produkcję to ściągają pracowników- ale nie wiem jakimi to się rządzi prawami.

Zosia

Znowu ipreza byla w sobote lepiej te kase przeznaczyc na pracownikow niz na Norbiego. Lepiej by to wyszlo a tu znowu mordy valeowskie ochlane

Operator Cnc

Dostałem wiadomość z działu HR z propozycją pracy. W odpowiedzi dokładnie opisałem swoje doświadczenie oraz umiejętności i spytałem o kwestie finansowe. Oczywiście nie można udzielić takiej informacji, niektóre firmy bardzo wstydzą się tego ile płacą, to już standard na rynku pracy. Poproszono mnie o podzielenie się swoimi oczekiwaniami. Zaproponowałem stawkę, raczej średnią na podobnym stanowisku, a biorąc pod uwagę, że formy wtryskowe to nienajlatwieszy temat to niewygórowaną. Brak odpowiedzi co dobitnie pokazuje brak szacunku rektutera do kandydata. Zupełny brak profesjonalizmu na starcie u mnie przekreśla współpracę taką firmą

Brak

Piotrrrr
@Lizon

Znamy się ??

Zosia

Kiedy warunki szkodliwe zaczna placic za oglądanie tych tempych liderek

Zażenowany
@Zosia

Warunki jak warunki, ale kierowników nam nożami ciachają ????

Czesio
@Zosia

Ja ję mogę całymi dnami oglądać :D

@Zażenowany

A co się dzieje z kierownikami? Co chwile ogłoszenie że szukają kierownika zmian.

Franek

Ten zaklad to tragedia(usunięte przez administratora)

Msły

I panie chętne i czas się znajdzie jak ruszysz głową tylko miejsca dobrego musisz poszukać, Valeo słynie z takich atrakcji

Bobo
@Msły

W szczególności nie które liderki z brygady C każdy chyba wie o kogo chodzi nawet nie trzeba mówić wystarczy się przyjrzeć

U

Nie przydzieli mnie ??? Ni cóż aż taki zły nie jestem!!!! Podoba mi się jak piszecie i można to wykorzystać

Spoko gość

Drodzy pracownicy tak do dwóch rzeczy macie rację zarobki i temperatura lecz co do pracy to rzygać mi się chce jak to wszystko słucham pracuje w tym zakładzie i owszem znam panie TL blond i czarna. Praca spoko kierownicy nie wszyscy lecz są wyjątki np: Woznicki on jest od montażow na przodkach pomógł mi kilka razy chodź jestem w innym dziale szacun i nawet współpracuje z tymi dwoma masakra. Bo mój Sv masakra nic nie ogarnia. Jeszcze wracając do rozwalania lamp sami puszczamy (usunięte przez administratora) a potem płaczemy czemu to ja mam dostać nagrane czy upomnienie że puściłem 10 lamp.jak chcemy iść palić to nikt nam nie zabrania więc pomyślcie co piszecie

ola

xyz

Tom

(usunięte przez administratora) na kółkach. Kiedyś faktycznie stawiali na jakość, a ludzi wywalali za każdą bzdurę. Teraz łatwiej wylecieć w kosmos niż z Valeo. Jak mają wymagać przestrzegania jakichś standardów od ukraińców skoro nie mają nawet instrukcji w swoich językach? Nie mówiąc już o instrukcjach BHP, które też są tylko w języku polskim. Ciekawi mnie zdanie PIPu na ten temat.

wkurzony

Nie dadzą Ci pogrzmocić , bo jak masz chwile wolnego to do nowej roboty bierą , ehh szkoda gadać.

;)

Jeju to tylko dupska... coś wam się dzieje ludzie

eeee

a w języku polskim można prosić?

Tito

Panie LIDERKI czarna i blond brygada D przody.... Więcej ruchu...... Pani blondyna umie tylko dreć m... ę na ludzi..... CO CHWILĘ PALARNIA....

Zdzisio
@Tito

Brygada RR!(usunięte przez administratora)

Darek
@Tito

(usunięte przez administratora)jeszcze tam robia...

Temperatura na hali to nawet 40 stopni. Klimatyzacja - tak, podobno jest, ale się jej nie włącza, bo szkoda pieniędzy. Do tego kurz, brud, ciągły hałas i w tych warunkach ludzie muszą uwijać się jak mrówki. Non stop ktoś mdleje z gorąca, ale wolą wzywać karetki do ludzi, niż włączyć klimatyzację. Włącza się ją tylko w biurach, a motłoch niech pada na.... twarz. Ostatnio przy temperaturze dużo ponad 30 stopni na całej hali, stołówce nie było kropli wody do picia - wiem, bo szukałem. Za pracę w takich warunkach, na 3 zmiany (nock, popołudnia i ranki), pensja to niecałe 2200 zł. Podsumowanie: karygodne (usunięte przez administratora)!

Xxx
@Tomek

Sami jesteście sobie winni tzn wy pracownicy obsługujący maszyny, gdyby kilka, klika naście osób stanęło przy maszynach zbuntowało i nie robiło nic bo jest za wysoka temperatura, tylko stać nie ugięci pomimo kierowników dyrektorów to zaraz by się klima załączyła itd.

Janusz
@Tomek

Uciekac.... niech kapo z krzywymi nogami pracuje. Nie wiem czy ten lazenga tam jeszcze jest?

Zdzisio
@Tomek

Słuchaj Tomeczku, bo chyba czegoś nie wiesz, to ja CI to kolego piękny wszystko wytłumaczę: (usunięte przez administratora), z definicji,to taka sprawa, że robisz coś, co musisz, bo jesteś czyjąś włanością i Pan nad Tobą z batem stoi i masz podskoczyć jak on Ci kazuje. A pacz: przecież Ty jesteś wolnym człowiekiem! Wcale nie musisz tam łazić! 2200 PLN = 450 Euro... :/ Przecież to jak w kraju trzeciego świata. Jak Ty możesz za to przeżyć przez miesiąc?

jadzia

nawet na miotłe zakład nie stac jedna na cały pas ha ha ha

poco
@jadzia

Ile ta miotla kosztuje?Kup,tyle chyba możesz zrobić?????????????????

@poco

raczej nie poco zaklad jest smieszny nawet na dlugopisy ich niestac jak jestes z a nimi to sie nie wypowiadaj

Asia
@jadzia

Z ta miotla to sa jaja codzienne:D do nas z innych linii przychodza pozyczac..

Sonia

A związki są tylko od podwyżek? Chyba też od tego by ludzie pracowali w godnych warunkach. Ta temperatura to szok zakład ma pieniądze na rozbudowę a na włączenie klimatyzacji już nie. Oby po was się tak pot lał(usunięte przez administratora)

Grzegorz

Ten zaklad to wyzysk... za marne grosze. Nie pracuje juz tam bo od syfu trzeba uciekac.

Ciekawski

I gdzie uciekłeś?

janusz
@Ciekawski

Pewnie na kase do biedry ... :)

@Grzegorz

operatorzy dostaja po (usunięte przez administratora) ostro bo np seterzy czy zmieniacze maja spoko

Janusz
@Grzegorz

Tez ucieklem i jestem zadowolony. Ten zaklad mial sens kiedy na rynku nie bylo pracy. Teraz ten zaklad stal sie dinozaurem i praca tam to jak niewolnictwo.

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Chrzanów

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 306.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 33 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Valeo