Valeo

Opinie o Valeo

Filtruj opinie po kryteriach:

tyły:-)
 Opinia

Haha to kadra w tym apu już chyba nie ma odbytu bo już pewnie dawno wylizany:-P a ta Magda niczego sobie sam bym ją schrupał jak reksio boczek ale nie chciałbym mieć takiej żony. Dużo słyszałem co tam się wyprawia. To ciekawe że są przyjęcia na kierowników i wymagania to przedewszystkim wyższe wykształcenie a tam takie zera awansują i podobno nawet mówią że ta pani ma zostać menagerem. Ciekawi mnie jak długo musiała na to pracować...pewnie dużo ustami robiła :-):-P

pracownik obozu
 Opinia

Praca nie jest zbyt ciężka ale szacunek ludzi z góry do pracowników żaden. W tym zakładzie gnębią psychicznie zwłaszcza na przodach:-)(APU 6) tam jak nie będziesz liza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] panią kierowniczką to jesteś dla nich nikim. One same włażą w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] menagerowi Markowi S. zwłaszcza ta chuda czarna Magda myślicie że za co dostaje awans za skończone liceum i zero znajomości języka? No chyba że mówimy o francuskim ;-) tam tylko obsadzają na stanowiskach swoich ludzi a jak im ktoś nie pasuje to poprostu się go pozbywają. A ta Magda to wredna s..a. Szkoda że dyrektor nie widzi tego co tam się dzieje jakie przekrety ta ekipa robi ale to tylko widzą zwykli operatorzy niestety. Porażka

Maciek
 Opinia

Za marna pracę marna kasa. W adecco dostaniesz grosze 1400 zł. Jak przetrwasz to pod Valeo zaczną się.podwyżki. Czyli po okresie do 18 miesięcy

dora
 Opinia

to jakie zarobki na produkcji na rekę przez pośrednika?

Maciek
 Opinia

Mi się dobrze pracuje. Mam blisko, są wszystkie składki, stołówka, szatnie z Prysznicem czy wygodny parking. Kasa troszkę mała ale ja jestem po liceum więc nie mogę dużo wymagać.

dora
 Opinia

ile zarabia się pzez addeco na rękę, ile trwa okres zanim przejdzie się pod firmę?

olek
 Opinia

jaki jest adres mailowy bezpośrednio do kadr valeo?

Basia Włochy
 Opinia

Cześć wszystkim kochani w tym roku lato ciepłe ciekawa jestem jak radzicie sobie podczas upałów ? proszę o opinie na temat pracy

Opinia

Valeo to jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracowałem tam 7 lat i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] em ten syf za śmieszna kase! a wymaganie jak z kosmosu!

gość
@anonim 21.07.2015 20:01

Uważajcie na swioch mężów bo w Valeo w Chrzanowie jest pewna pani która umawia się z cudzymi mężami. Najlepiej nic o sobie nie opowiadać a zwłaszcza o sprawach rodzinnych.

anonim_z_APU4
@gość 15.10.2015 14:30

Czy ktoś w końcu powie która to pani - chętnie poznam

propozycja
 Opinia

Cześć. Mam propozycje objęcia stanowiska SV i mam pytanie czy z tą fałszywością ludzi jest tak u was naprawdę? Pytam ponieważ jestem normalnym facetem z jajem lubiącym wyjść czasem z brygadą na piwo (nie piszę ze swoją brygadą, bo swoje to mogę mieć majtki w szafie :))gdzie będę mógł się pośmiać pogadać zupełnie zapominając o pracy i szczerze powiem patrzę na tą propozycję przez pryzmat ludi ponieważ spędzić wspólnie kilka godzin już po pracy z osobami które tylko czekają aż powiem coś głupiego żeby tylko na mnie donieść mija się zupełnie z celem. Moim zdaniem żeby tworzyć fajną pakę w pracy trzeba też umieć wyjść po pracy. I jeszcze zapytam czy przyjęte u was normy i standardy tj. 5S czy WCM naprawdę funkcjonują czy może 5S jest tylko na rozmowie o prace a WCM to kawałek certyfikatu który nijak ma się z prawdą? Gorąco pozdrawiam.

zdrapka

No bo jak komuś się nie chce pracować to i na katar weźmie L4 no ale co zrobić

ziom
 Opinia

rotacja jest bo ludzie na katar biora l4... glownie patrza na to jak dlugo ktos byl na chorobowym podczas pracy pod adecco jezeli przekroczysz 9 dni to juz raczej nie ma co liczyc na umowe z valeo.

marta

asdf
 Opinia

a co filip bylem tempy i nie zdales?

filip
 Opinia

po jakim okresie mozna powtarzac testy do valeo chrzanow? dzieki za odpowiedz

ennn
 Opinia

A jak wygląda praca na magazynie ???

Romuś
 Opinia

Jola ( kierownik na magazynie )ty wredna C I P O ! żeby [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zdechła tyle ludzi się wycierpiało przez Ciebie!

raf
 Opinia

pracuje tam jako podwykonawca jedniej z firm ludzie którzy wychodzą na papierosa żalą się na małe zarobki i duży wyzysk pracuje przy rozbudowie drugiej hali a inspektorzy nadzoru budowlanego + bhp są strasznie wredni patrzą tylko kogoś udupić

adam
 Opinia

To mozna czy nie mozna zdawac raz jeszcze?

Magda
 Opinia

witam mama do was takie pytanie odnosnie testow i rekrutacji do Valeo Chrzanów jezeli niezdalam raz testow to moge podejsc po jakims czasie do nich raz jeszcze?Dziekuje za odpowiedzi

ktoś
@Magda 17.02.2015 08:51

[Magda] A których testów nie zdałaś? 1 czy czy tych na akademii

Magda
@ktoś 20.02.2015 16:07

Witaj wiem ze niebyly trudne te testy nr 1 ale coz stalo sie..Pozdrawiam

Lena
 Opinia

Raczej nie licz na to że zatrudni cię Valeo..zatrudnia tylko i wyłącznie Adecco!!!po roku czasu pracy być może przejdziesz pod Valeo ale jak dotrwasz i wytrzymasz rok pracy!!zatrudnia tylko Adecco niestety..!!przez to jest większe że tak powiem zamieszanie..przed przyjęciem do pracy przechodzisz tzw-trening i parę dni szkoleń..na szkoleniach jest bardzo głupia i zapyziała baba w czarnych włosach,blondynka już lepsza!!powodzenia!!

pracuś
 Opinia

na zatrudnienie przez valeo nie ma szans, każdy musi przejść przez adecco i po maksymalnym okresie trzech umów o pracę mogą zatrudnić dopiero w valeo. taka jest kolej na produkcji, biurowców przyjmują do valeo

Opinia

Na produkcję dostać się jest bardzo, praca jest tak do D U P Y, że jest duża rotacja ;) ciągle potrzeba ludzi, poza tym zakład jest rozbudowywany i w przyszłym roku potrzeba będzie kilkuset osób ;)

ewa
 Opinia

Witam, niedawno przeprowadzilam się w okolice trzebinii i szukam pracy. Czy ktoś mógłby powiedzieć jak dostać się do pracy na produkcję? Pozdrawiam

Lena
 Opinia

Właśnie jestem po rekrutacji przez Addeco i jestem totalnie rozczarowana na pracy bardzo mi zależało,starałam się parę miesięcy a jak w końcu doszło do szkoleń BHP to były po prostu jedne wielkie kpiny..prze szkolenia robiłam notatki,starałam się,słuchałam,współpracowałam z prowadzącym a jak przyszła gówniara z umowami wszystkie lebry co przespali szkolenia i mieli wyjebane dostali umowy nawet na trzy miesiące,a ja dostałam świadectwo pracy za jeden dzień i jeden wielki kop w dupę..nie chcę wiedzieć co się dzieje w środku jak przyjmują takich lebrów..jedne wielkie kolesiostwo,podejrzewam że co po niektórzy dali w łapę żeby dostać umowy..ja nie dałam nic i nic też nie dostałam(umowy)a to że jestem pracowita i chcę się wykazać to nikogo to nie interesuję-ludzie nie zatrudniajcie się tam!jeden wielki wyzyski,kpiny,wykorzystywanie,dno...

Agnieszka
@Lena 07.09.2014 18:04

Cześć ja właśnie idę na testy w poniedziałek a jak przejdę to na to śmieszne szkolenie 6 godzinne.Ale chciałam się tak mniej więcej spytać Ciebie co na tych testach jest i na tym szkoleniu? Pozdrawiam

pracownik valeo
 Opinia

Na początek jakieś ~1700zł brutto + dodatek za 4brygady i premia (max 250zł?)

pracownik valeo
 Opinia

Ludzi potrzebują cały czas - rotacja. Praca na linii jest po prostu do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w koło to samo.

opinia szczera
 Opinia

Ogólnie jest dobrze ,robilem tam prawie rok ale mnie zwolnili , teraz zapierdzielam znacznie gorzej za mniejsze pieniadze i wracam myślami z utesknieniem do tej pracy , praca nie cieżka ,tylko monotonna i cały czas w jednym miejscu ;przeważnie , najlepiej maja w utrzymaniu ruchu ,goście normalnie śpią w swojej kanciapie na nockach a jak coś sie zepsuje w maszynie i dzwoni sie do nich to oburzeni okropnie i najlepiej ,że by sam sobie człowiek naprawił ,przynajmniej w valeo w chrzanowie takie rzeczy maja miejsce , seterzy i zmieniacze też mają bardzo dobrze ,panuje ogólna zasada kto najmniej sie narobi to najwiecej zarobi a kto najwiecej ten najmniej , patrz: SuperVajzor ,UR ,seterzy a zarobki wzór .Zwykli operatorzy przeważnie nie mają źle ,zależy gdzie się trafi i do jakiego kierownika . Teraz minusy; ludzie są denerwujący każdy każdego obgaduje z każdym . Możliwości awansu za moich czasów - zerowe , kolesiostwo i wszystko po dobrej znajomości . Ważne jest to ,że dzwonek i nic cie nie interesuje, do domu ,i to ,że punkt 10 dzień miesiaca kasa na kącie i to ku zaskoczeniu zawsze pozytwnie .Praca dla ludzi zwykłych , dla tych z ambicjami nie polecał bym.

baba
@opinia szczera 30.05.2014 19:16

uwierz ze to prawda w magazynie na mayslowicach jest to samo ale dyrektor maciek to toleruje [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] toleruje nie tylko cpanie .pijanych operatorow wozkow,ale i liderow ktorzy groza,ublizaja,wyzywaja pracownikow,i dobrze wie ze tez biora amfe.pala trawe cala szatnia wali paleniem ,cykr jak ma ktos z krawaciarzy wpasc , czy kierownik hejmo to wielkie sprzatanie ,paranoja!!

tencowie
 Opinia

na nockach wszyscy biorą amfetaminę. w ubikacjach po podłodze walają się zwinięte papierki do wciągania. nawet w damskich.

zdrapka30
@tencowie 04.04.2014 09:13

Akurat ja jakos nigdy w damskich nie widzialam papierkow po amfetaminie , i z kad wiesz ze wszyscy czyli ty też ? nawet tzn ze bywasz w damskich toaletach jesli jestes facet ? ciekawe co ty tam szukasz :P

Rob
 Opinia

Witam Szukam pracy jako Ustawiacz maszyn wtryskowych, czy ktoś może podpowiedzieć ile mógłby dostać za h w VLS, mam 5 lat doświadczenia

TakNie

Zostaw opinię o Valeo - Chrzanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Valeo

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.