Opinie o Multimedia Polska S.A. w Kalisz Al. Waszyngtona 1

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Multimedia Polska S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Multimedia Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multimedia Polska S.A. w Kalisz Al. Waszyngtona 1

Nie nazywaj proszę firmy MM firmą "krzak", bo chyba nie wiesz, co oznacza to słowo. Pomogę Ci: Firma krzak jest to taka firma, która istnieje na rynku po to tylko, żeby jak najszybciej dużo zarobić na naiwności ludzi i szybko się zamyka (znika), by za chwilę pojawić się w innym miejscu z inną nazwą. Takie firmy nie mają zazwyczaj swojego biura oraz nr telefonu kontaktowego. Pisząc to o firmie Multimedia po pierwsze: zaprzecza to temu, że firma istnieje już ponad 25 lat na polskim rynku, jest w większości dużych miast w Polsce, ma rozbudowany system biur, oraz 3 call center, oferuje klientom usługi, z których Ci korzytają od lat. Nazwa firmy jest rozpoznawalna. A jeśli chodzi o pracowników, to pensje wypłaca na czas. Nazywając ją "firmą krzakiem" pomyliłeś pojęcia...zdarza się.

Matisek

Mam do was pytanie jak wygląda praca na stanowisku Specjalista ds. Wsparcia Technicznego? W jakich godzinach się pracuje oraz jak wyglądają zarobki?

xxx

Ja ze swojej strony nie polecam w Łodzi PH na umowę o dzieło a zanim ją dostaniesz to hoho... Ale każdy zrobi jak zechce...

jędrek

O prosze, to poszukują przedstawicieli handlowych do multimedia Polska, może w takim razie i ja bym spróbował zaaplikować. Powiedzcie proszę jak tu z warunkami, mnie szczególnie interesuje baza klientów, czy trzeba mieć własną, tworzyć nową, czy dostaje się w miarę świeżą i aktualną? Chętnie też przeczytałbym o narzędziach pracy. Pozdrawiam.

Brałeś udział w rekrutacji do Multimedia Polska S.A.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
kobieta

zenujaca obsługa ,wprowadzaja ludzi w blłąd .Wiele osob ma problem z tymi multimediami wiecej konkurencji i tyle.

Mieszkancy nr 2 przy ul.Babina w Kaliszu

Czy konsultant jest tylko do odczytywania informacji od "technika"w przypadku awarii...?I nastepna sprawa czy technik jest tylko od przesowania terminu wykonania naprawy...?Bo od piatku 02.01.2015 okolo poludnia nie ma sygnalu i nic w tym temcie sie nie dzieje i nikt tego nie naprawia...!!!? Zmienia sie tylko cyklicznie informacja o terminie usuniecia usterki....no ale w Polsce wszystko jest mozliwe,a moze to przez strajk lekarzy...?

Rysiek

Witam. Nie polecam z całego serca! Ludzie są zastraszani (wiele dziewczyn z płaczem odchodzi, bo przełożeni ze sprzedażówki cisną ...), a jeśli nie zwiększysz rachunku klientowi, to nawet jak coś sprzedasz nic nie dostaniesz :) No i zwalniają za byle co. Przerwa w pracy praktycznie nie istnieje. Normalny (usunięte przez administratora)! A, właśnie. To co piszą o karierze, to możecie między bajki włożyć. Tu jest taka rotacja że, mogą Cię wywalić za przekroczenie przerwy o 2 minuty. Tak to wygląda w MM PL. ŻĄL! Jeśli ktoś wytrzyma w tej firmie dłużej niż kilka miesięcy to sam może sobie medal przyczepić. Kijem zdalnie sterowanym nie tykać tej firmy!

konkurencja

Witam, zapraszam do współpracy z firma Novum SA z tego co Państwo piszecie najgorzej jest z zarobkami,w Naszej firmie pieniądze dla ludzi to podstawa,oczywiście nic za darmo trzeba potrafić rozmawiać z ludźmi,umieć przedstawić ofertę,są nagrody elektroniczne dla przedstawicieli i pieniężne to może nie tylko od 2tys ale więcej zarabiać od samego początku Zainteresowanych proszę o CV edyta.slomian@t-novum.pl

telemarketer

Na cc w tej chwili podstawa to 900 zł brutto, ale na początek jest proporcjonalne wyrównanie do najniższej (praca na 3/4 etatu, więc 3/4 od najniższej krajowej) Później jak w grę wchodzą prowizje, to podstawa się zmniejsza, ale same zarobki rosną do mniej więcej 1700-2000. Pod tym względem nie jest najgorzej, mój przełożony akurat też bardzo ok, nie wiem jak u innych. Inna sprawa to ciągłe aneksy, które co chwilę coś zabierają, zabraniają, pretensje, że firma nie zarabia, bo klient nie chce płacić 80 zł za Internet... to żenada, ktoś na górze ma nierówno pod sufitem. Jak chcecie się tam zatrudnić to przede wszystkim odporność na stres i nie dać się wydymać!

Gravi

Proponuję pytać o zarobki na konkretnym stanowisku, bo pytanie, bo możesz zarabiać 1000 zł albo 20 000 zł w zależności, na jakim jesteś stanowisku... Na stanowisku specjalisty zarobisz spokojnie więcej niż średnia w Twoim mieście.

Instalator

Jestem pracownikiem firmy podwykonawczej, która świadczy usługi dla MM Polska i też nie jest dobrze z wynagrodzeniem... Wynagrodzenie nie jest na czas, ale to wina Multimedi a nie naszego szefa... Pozdrawiam i życzę powodzenia

jaonaon

Kalisz - cc - podstawa to 650zł, umowa o pracę, pierwsze dwa miesiące dostałam tylko podstawę ( szkolenia i wdrażanie się w obowiązki). Za trzeci miesiąc miałam już 1200zł na koncie. Czas pracy - 5godzin dziennie. Więc nie jest najgorzej. Pozdrawiam! :)

Mar

Witam! Ja jestem pracownikiem Multimedia Polska w Kaliszu działu przedstawiciel handlowy bardzo polecam , a ta podstawa 450 zł to jest wynagrodzenie zapewnione , ale tylko w czasie szkoleń. Później podstawa jest uzależniona od wyniku . Wynagrodzenie jako Przedstawiciel Handlowy rzeczywiście jeśli się chce może być wysokie.

miśka
@Mar

Podstawa zapewniona...????!!!! chyba sobie kpisz!!!!!!!!! Ja też pracuje w tej firmie i wiem że jak kierownik nie wywalczy dla Ciebie podstawy to jej NIE MASZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hehehe

Sami bogacze w tym Multimedia, jeden 3 tys, drugi 5 tys miesiecznie zarabia...hahaha tylko szkoda że przy pierwszej lepszej próbie zakupu czegoś na raty odprawią was z kwitkiem bo na umowie zlec macie 450 zł ;) Przez takich jak wy ten kraj schodzi na psy bo godzicie sie na wszystko...ja bylem na rozmowie jeden z waszych przydupasow zaproonowal mi umowe zlec, 450 zł podstawy obiecujec wyskokie prowizje wyśmialem go wyszedlem poszukalem jeszcze miesiąc i znalazlem prace na umowe o prace za 3 koła....Powodzenia NIEWOLNICY

kumin

Ja pracuję w Multimediach już 7 lat i oczywiście wszystko zależy od przełożonego, jaki tryb masz pracy . Ale generalnie jest Multisport, pakiet medyczny i premie też się zdarzają, więc myślę, że w obecnych czasach jest na prawdę nieźle.

eqeqe

jako przedstawiciel...koperty, premia ? Dostaniesz baloniki dla klientow to twoja prema, odpusc sobie nie pakuj sie w to (usunięte przez moderatora)

fsfs

450 zł podstawy...wszytsko w temacie

jane

Ja pracuję obecnie w MMP i wszystkim odradzam. brak szkoleń, niekompetentni przełożeni (przynajmniej u mnie). Plany sprzedażowe bardzo wysokie a zainteresowanych klientów coraz mniej co akurat mnie nie dziwi bo firma sama sobie na to zapracowała. Przestrzegam wszystkich potencjalnych klientów by uważali jakiego operatora wybierają bo tekst że najważniejszy jest klient to manipulacja. W tej firmie najważniejsza jest kasa...

Aga

Pracuję w MMP od trzech lat i chyba tak to jest, że najwięcej zależy od twojego bezpośredniego przełożonego. Mi udało się trafić na fajnego człowieka, który rozumie potrzeby zespołu i walczy o jak najlepsze warunki pracy dla nas. Jak ktoś olewa swoich podwładnych to czy to będą Multimedia Polska czy każda inna firma, będzie to po prostu frustrujące.

eragon

przykładam się do opinii Kamci. Cała prawda o pracy w Multimedia. Przełożeni nie są profesjonalistami bo niby gdzie mieli zdobyć doświadczenie jeśli pracują od samego początku w multimedia? (usunięte przez moderatora) mają lepsze bazy klientów wiec robia wyniki, a pozostali sa gnebieni ze nie wyrabiaja limitow. Limity sa nieadekwatne do mozliwosci na bazach czyli za wysokie. Brak motywacji poniwaz przelozeni nie potrafia motywowac. Zbyt malo szkolen, a jesli juz jakies szkolenie zorganizuja to po za godzinami pracy i w dodatku nie placa za to, ze ktos poswiecil swoj czas prywatny, a argumentuja to tym, ze pracownik ma darmowe szkolenie. Amatorszyzna i nic wiecej. Krotko mowiac wiele przepisow kodeksu pracy jest lamanych tylko chyba kadry nie zdaja sobie z tego sprawy.

Zostaw merytoryczną opinię o Multimedia Polska S.A. - Kalisz

• Jak się pracuje w Multimedia Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Multimedia Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Multimedia Polska S.A.
2.3/5 Na podstawie 46 ocen.

Multimedia Polska S.A.