Mat-Corund Sp.j. J. B. T. Zdzińscy

Bielsko-biała

Opinie o Mat-Corund Sp.j. J. B. T. Zdzińscy

inox

praca jak praca ale "firma " dla DESPERATÓW mobbing mobbing i oszustwa pieniądze pod stołem L4 nie płacone

klient

stara panna kierującą firmą - jeśli ktoś to wytrzyma, późnej wstyd się przyznać

ex

Sama praca byłaby może nie najgorsza, gdyby nie...wypłata, oczywiście najniższa krajowa i atmosfera w pracy. Nie polecam nikomu, pani JK szaleje po całości, przypomina przedwojenną nauczycielkę która się tylko potrafi drzeć i walić linijką po łapach. Potrafi zwyzywać pracownika i walić pięścią w stół. Zresztą klienta też opieprzy... Wszyscy po kolei od kurierów poprzez dostawców itp. to dla niej kretyni. Omijać szerokim łukiem, szkoda nerwów i zdrowia.

potencjalny

byłem dzisiaj na rozmowie kwalifikacyjnej : właściciel to gość z kosmosu wymagania jak w cbś-u płaca jak w karitasie (połowa pod stołem zus tylko fikcyjny) zwolnienia L4 nie płatne atmosfera w dziale sprzedaży jak w rodzinie adamsów

O Pani kierownik J.K. mam takie same zdanie jak poprzednicy, niestety mi nasuwają się same niecenzuralne przymiotniki o tej pani. W pracy jesteś odpowiedzialny za wszystko od sprzątania przez pracy biurowe po rozwożenie towaru za najniższa krajową. Radze omijać tak samo szerokim łukiem panią J.K

Gdzie diabeł nie może tam kobietę pośle... i tak się też stało. Jeżeli ktoś wybiera się tam na rozmowę kwalifikacyjną, to bardzo proszę niech zapyta ilu pracowników przewinęło się przez MC Bielsko przez ostatnie lata. Zapewniam, że nie jest to liczba jednocyfrowa. Jednocześnie zaznaczam, że firma zatrudnia TYLKO DWÓCH "wyrobników", no i kobietę-diobła-kierownika. Omijać szerokim łukiem.

?

nie polecam nikomu nawet największemu wrogowi

@? 07.01.2013 20:54
nie polecam nikomu nawet największemu wrogowi

zgadzam się.omijać dużym łukiem.pani kierownik J.K. to diobeł wcielony.strasznie można przy niej zrysować sobie psychikę.

Zostaw opinię o Mat-Corund Sp.j. J. B. T. Zdzińscy - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mat-Corund Sp.j. J. B. T. Zdzińscy