Radio Kraków

Kraków

Opinie o Radio Kraków

mańka

dlaczego nie mozna porównywac @mila? Ktoś ci powie że to właśnie inne radia są słąbe a Radio Kraków wymiata, nie można generalizować :P Ja osobiście słuchałam tego radia i oceniam naprawde całkiem pozytywnie. A szukają do pracy w nim Specjalisty d.s księgowości

pikuś

Nad zarobkami można płakać, są żałosne. Atmosfera, zależy na kogo trafisz. Jak masz dobrego przełożonego to fajnie, niektórzy ludzie są naprawdę bardzo OK. Ogólnie duch socjalizmu się unosi, jak masz możliwość innej pracy to weź inną. RK w ostateczności.

Pik

Czy ktoś wie, jak się pracuje w Radiu Kraków - atmosfera, podejście do pracownika, zarobki?

domestos77

nie mam i nigdy nie miałem dobrego zdania o waszym radiu

Zostaw opinię o Radio Kraków - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Radio Kraków