Opinie o Shell Business Operations w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Shell Business Operations. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Shell Business Operations o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Shell Business Operations w Kraków

Xd

Czy ktoś wie czy po okresie próbnym dostaje się wyższa stawkę?

Pamparapan
@Xd

Nie

Romka

Ile dają na tym stanowisku brutto ? Deal management specialist french speaker ? 10 k?

Lower
@Romka

2500 brutto i panie mam 20 Ukraińców na twoje miejsce!

A$AP
@Romka

Napisze ktoś realną kwotę za Deal Management Specialist German Speaker?

Moniker
@A$AP

Od 4500 do 5500 netto Zależy na jakim gradzie. Grądy na tym stanowisku są przynajmniej swą 7 (niższe) i 6

Jakie sa zarobki project managera w Shellu?

Daniela

Cześć. Chciałam się dowiedzieć jak długo trzeba czekać na odzew po drugim etapie rozmowy w Shell?

Klopsior
@Daniela

Do 2-3 tyg

Ryszard
@Klopsior

Sporo wiesz o rozmowach rekrutacyjnych. Czy są kilkuetapowe i trudne do przejścia?

Daniela
@Ryszard

Ja miałam dwa etapy, cała rozmowa w obydwu przypadkach była po angielsku. Napewno było to stresujące ale patrząc z perspektywy czasu jeśli się dobrze przygotujesz to będzie ok.

Project Manager

Dramat. Pierwsze dwa etapy szybko i sprawnie. Wszystko po angielsku. Pozytywne odpowiedzi już w trakcie rozmowy. Będę umawiać asessment. I tyle pozytywów. Po miesiącu czekania poprosiłam znajomą o zapytanie o mnie. Tego samego dnia tel że umawiać będą za jakieś 2 tygodnie. Po kolejnych 3 tyg. Zmienili status on-line na interviu - łaskawie. Po kolejnych 5 nagle rezygnują bez żadnego kontaktu face to face Tylko zmiana statusu on-line. Wstyd !!!! Brak profesjonalizmu całkowity i całkowite mijanie się z zasadami jakimi ponoć się kierują w biznesie. Szanujemy się nawzajem. Jeśli ktoś zapewnia kilkukrotnie o pozytywnym etapie to niech ma odwagę potem zadzwonić i wytłumaczyć co się stało.

Co wiem o Shell. dlaczego Shell. Doświadczenie związane z wymaganiami. Trudne sytuacje w projektach czym dokładnie się zajmowałam

Magfer

Witajcie, ile realnie mogę zarobić w Shellu jako senior accountant z mocnym niemieckim i 8 lat doświadczenia w korpo? 8-9k brutto jest możliwe?

hejka
@Magfer

tak, na spokojnie mozna tyle dostać :)

Klopsior
@hejka

Nawet 10

Zainteresownaa

Dokładnie: Associate - Manage Hydrocarbon Inventory, jeśli to w czymś pomaga :)

Ilona
@Zainteresownaa

@Zainteresownaa Też chętnie się tego dowiem. Znalazłaś ogłoszenie o pracę na to stanowisko? Czy może już aplikowalaś? Bardzo mnie to ciekawi. Daj koniecznie znać.

@Ilona

Znalazłam i zaaplikowalam, dzisiaj zadzwonił rekruter i przesłał test do wypełnienia, stad pytanie :)

Zainteresownaa

Hej, czy ktoś może coś powiedzieć o dziale finance i stanowisku finance associate? Z góry dzięki :)

pytajnik

Hej Czy jest w ogóle jakaś szansa na pracę tam ze słabym angielskim? Wszystko tam odbywa się po angielsku t.j szkolenia itp? Może są jakieś stanowiska, gdzie nie trzeba znać dobrze angielskiego?

Elo
@pytajnik

Zatrudniając się do pracy przechodzisz szkolenie BHP w języku angielskim (nie ma szkolenia po polsku). Odpowiedz na twoje pytanie: nie.

KSEnia
@pytajnik

Nie ma szans...wszystko jest po angielsku..

Niko
@pytajnik

Dużo jest po angielsku. Wiec powinno być minimum B2, ale spróbuj.

zarobki

Na jakie zarobki może liczyć swieżo upieczony absolwent w Shellu? Jak to wyglą w perspektyiwe np. 3 lat (zarobki) przy jakimś tam minimalnym awansie?

Lilka
@zarobki

Wiem ze jak ja pracowałam 2016/2017 to było 3500 brutto ale niektórzy mieli trochę więcej- Max.4000 brutto. Znajoma rok temu startowała i zaproponowali jej 3500 brutto ale na pewno dużo zależy od działu.

Aaa
@Lilka

Ja przyjęłam się tydzień temu i dostałam 4500 brutto :) do tego co roku są niewielkie podwyżki inflacyjne oraz roczne bonusy

JJ
@Aaa

Na jakim poziomie kształtują się bonusy? Czy to jest określone w umowie procentowo?

shellwoker
@zarobki

Ja dostałem 6000 brutto prosto po studiach, jednak jest to praca z językiem obcym

Stefan
@shellwoker

Mam przez to rozumieć, że osoby znające dobrze język obcy mogą liczyć na dużo lepszą podstawę wynagrodzenia od osób, które nie znają żadnego języka obcego? Daj znać, czy to główne kryterium w trakcie negocjacji przed podjęciem zatrudnienia.

Lilka
@Stefan

Tak za każdy język POZA Angielskim jest dodatek

ZnamyTo
@zarobki

Przy komputerze do 4:00.Firma über alles! Der Turbokapitalismus pur.....

shellworker
@Stefan

@Stefan Tak, są bonusy za języki, ale musisz pracować z tym językiem

nowa

Hej, czy może ktoś coś opowiedzieć o pracy w dziale logistics scheduler??

...

Czy ktoś może się wypowiedziec na temat pracy w dziale Cards Accounting? Jest ogłoszenie na stanowisku w tym dziale i zastanawiam się nad aplikacja. Dzięki

Wiktor
@...

Ogólnie spoko jest sama praca jednak warto negocjować od razu dobrze bo potem bardzo ciężko jest awansować. Z tego powodu też sie zwolniłem stsmtąd.

Seremak

Czy ktoś coś może napisać więcej o pracy w Sourcingu / Procuremencie? Jak wygląda praca w tym dziale? Jakie kategorie są do sourcowania? Jakie zarobki na poziomie Buyer/Senior Buyer?

EptimoNajsPorkoShell
@Seremak

Jedyne co moge powiedziec to ze ludzie się cieszyli ze przeszli do sourcingu bo maja prawdziwy kontakt z buisnessem ad hoc, a nie raz na m-c.

b1

Czy jest szasna na pracę tam z angielskim B1?

emp
@b1

Z mojego doświadczenia wiem, że nie trzeba jakoś specjalnie dobrze mówić po angielsku, aby robotę dostać. Ja na rozmowie dostałem może 2-3 pytania typowo hr, których się można było spodziewać i przygotować odpowiedź. Problem zaczyna się na stanowisku jeśli trzeba zrozumieć coś w tym języku np. na tzw. callu i samemu coś powiedzieć. Może być niekomfortowo.

qwq
@b1

Zależy w jakim dziale, ale B1 to chyba jednak za niski poziom. Onboarding, szkolenia BHP (a potem test ze szkolenia), wszystkie procedury i pisma są po angielsku. Więc sam/a sobie odpowiedz na pytanie czy jest to dla Ciebie do ogarnięcia czy może nie czujesz się na siłach.

Garry
@b1

Nie ma takiej opcji tam trzeba znać przynajmniej B2 ale to i tka w 99% za słabo min. C1 /C2

MMM
@Garry

No, no, no...może od razu F5 ;). Ja mam C1 i obawiam się, że to było dużo za dużo. Żeby nie być gołosłownym można przywołać jedną z moich ulubionych sytuacji nazwania klawiatury "klawiatiur" (zapis fonetyczny) przez osobę na nie najniższym stopniu. Umówmy się - B2 w zupełności wystarczy, B1 - w zależności od pozycji i "ekspozycji" na zagranicznych stakeholderów.

Aggy
@qwq

A ja polecam bo nawet ze słabszym językiem dasz radę bo w koło to samo i się wyszlifuje dany temat

Guness

Witam, czy praca daje perspektywy na dalszy rozwój czy warto się nad nią zastanowić jak nad rozwiązaniem tymczasowym? Co możecie powiedzieć o wynagrodzeniu?

Procedura
@Guness

Nauczysz sie klepać procedurę. Nic cie to nie nauczy a roboty bedziesz miał tyle że nie bedziesz miał czasu szukać innej roboty.

podziękowanie pracownikowi Sta

Dodaj treść twojego wpisu Gorące podziękowania dla pracownika stacji benzynowej Shell w Krakowie przy ul .Bratysławskiej, za bezinteresowną pomoc w kłopocie z uszkodzoną oponą w moim aucie. Mimo że nie miałam narzędzi do zdjęcia koła - a tego wymagała sytuacja - Jego determinacja sprawiła, iż jakimiś dziwnymi sztuczkami udało Mu się to. Po założeniu potem koła zapasowego - tzw. dojazdówka - mogłam podjechać do Wulkanizacji, która sprowadzi mi nową oponę. O przyjęciu "rewanżu" nie było nawet mowy. Zaznaczam że ta skuteczna i bardzo dla mnie ważna pomoc została udzielona bez jakiegokolwiek związku z zakresem pracy stacji. To była zwykła pomoc dobrego człowieka.

Akaka

Zastanwiam się nad rekrutacja do GL na accountanta z rocznym doświadczeniem, jakiego wynagrodzenia można się spodziewać na tym stanowisku?

Zyga
@Akaka

Polecam dwa razy zastanowić się, zanim radość po otrzymaniu lukreatywnej oferty pracy od „światowego” giganta, okaże się najgorszym koszmarem twojego życia. Właśnie kończę przygodę z tym miejscem. Dodam tylko że spotkamy się w sądzie (wspominane tu łamanie kodeksu pracy to norma). Kadra kierownicza to przypadkowi ludzie, nie mający pojęcia o procesie- proces managerzy to lizusy, obciążenie pracą ogromne, ciągła rotacja (cóż się dziwić, każdy kto się na tej pracy pozna, ucieka). Jakieś nieliczne działy w tej firmie mają luz, niestety nie przyszło mi w nich pracować. Nie polecam

Ona
@Zyga

Od kiedy (usunięte przez administratora)przybrałeś imię „zyga”:)? Powodzenia w Warszawie :)

Nadżerka.
@Ona

kolejna menażerka z przerostem formy nad treścią. Istna, nadżerka.

Amelia

Czy jest tu ktoś po rekrutacji lub pracujący na stanowisku account managera w Creative Solutions w Krakowie? Chciałabym aplikować na to stanowisko. Mam 15 letnie doświadczenie w branży, zarządzałam kampaniami reklamowymi dla światowych marek, angielski C1. Do tej pory prowadziłam swoją małą agencję reklamową, spełniam większość kryteriów, jestem samodzielna w tym co robię. Jakie wynagrodzenie powinnam zaproponować? Na co zwrócić uwagę na rozmowie? Jak jest w samej pracy?

Bialas

Na ile może liczyć finance manager ? Dostałem ofertę i nie wiem ile krzyknac

Ret

2400 Brutto i mamy 190 Białorusinów na twoje miejsce

Bialas123
@Bialas

To jak już dostałeś ofertę to raczej z konkretną kwotą ;)

Analiza

15k lekko

SzelEmploji

Czytam te opinie i z częścią mogę się zgodzić jak np. słaba kadra menadzerska, podlizywanie się, mało transparentne warunki awansu, hipokryzja co do głównych zasad firmy, ale... Litości! Jak widzę wpisy o nadgodzinach i ilości pracy to słabo mi się robi. Znam masę osób z najróżniejszych działów i może w przypadku 0.5% zdarzają się jakieś częstsze nadgodziny. Reszta to po prostu niekompetentni ludzie, nie mający pojęcia o pracy i nie znający podstawowej obsługi komputera, przez co ich praca ma właśnie taką wydajność, że całe działy są 'zawalone' robotą. Niestety roszczeniowa postawa pseudo wykształconych, zaslepia im spojrzenie na ich własną miernotę. W mojej ponad 2letniej karierze w shell zdarzyło mi się uczyć wiele mlodych osób po studiach skrótów ctrl+c, ctrl+v... Naprawdę. A jakież było ich zdziwienie! Ogólnie mówiąc nie ma tu szału, ale w porównaniu z innymi korpo jest naprawdę ok.

Skorpio
@SzelEmploji

Niestety nie zgodzę się z tym co napisałeś/ napisałaś. Jak zaznaczyłeś pracujesz w dziale handlowym gdzie tych nadgodzin może być faktycznie znikomy procent. W swojej 6 letniej karierze w tej firmie wiem jednak ze jest kilka działów, gdzie nadgodziny to rzecz oczywista i niemal drugi etat. To że się zatrudnia pracownika na dane stanowisko a potem oczekuje od niego znacznie więcej niż było to przedstawione w procesie rekrutacji to norma w niektórych działach, dlatego ze dany dział ma spora rotacje i nie ma kim pracować. A jesli takie osoby przechodza proces rekrutacji i sa zatrudniane? A potem jest „problem”, to świadczy o tym ze manager miał nóż na gardle biorąc kogo popadnie, bo nie było konkurencji i nikt inny nie chciał tam pracowac. Albo proponował za mała kasę. Rzucaja cię na głęboka wodę i „radź sobie”. Myślę, ze spokojnie niektóre sytuacje można nazwać mobbingiem. Co do umiejętności, w swojej karierze pracowałam z wieloma ewenementami, ludźmi którzy od wielu lat klepali dany scope bezmyślnie, pozornie wykonując swoją prace poprawnie ale zapytani o cokolwiek innego dotyczącego swojej swojej pracy np.”dlaczego tak a nie tak, Jak to działa/ dlaczego by nie usprawnić tego w ten sposób/ albo zwracając uwagę że dane czynności są dublowaniem tego co robiły przed chwilą”, te osoby nie potrafią kompletnie wytłumaczyć korelacji pomiędzy pewnymi procesami a tym jak to działa w żuciu, jak to funkcjonuje. To znaczy ze teoretycznie wiedziały sporo a praktycznie niw wiedziały nic. A co do uczenia podstaw i skrótów na klawiaturze, to wiele podstawowych informacji niekoniecznie chodzi mi o skroty klawiatury przydałoby się przypomnieć niektórym managerom i seniorom. Mówisz, ze musiałeś nowych uczyc podstawowych skrótów typu kopiuj wklej i to jest najważniejsze... no cóż, pozostawię bez komentarza. Może osoby które zatrudniły się w Shell po prostu używały mózgu i myślały ze ich praca będzie rzeczywiście polegamy na analizie i myśleniu , chciały wykonywać swoją prace analizując i myśląc a nie kopiując i wklejając do tysiąca raportów. Znam wiele osób pracujących w Shell które zajmują specjalistyczne stanowiska a w mózgu hula wiatr, ich jedyna umiejętnością jest znajomość obsługi excela. Takie osoby oczywiscie udają prymuski udając fachowców w dodawaniu dwa do dwóch i tym ze im się makro swieci na zielono i PRZESZŁO”. Przeszło jak ich żucie w tej ubogiej mentalnie firmie. Takie osoby martwe za życia, bez zainteresowań, życia prywatnego, tematu do pogadania. Nie powiedziałabym ze w shellu jest lepiej niż w „jakiejkolwiek innej korporacji”.

wsad
@SzelEmploji

W SBO lepiej nie szaleć z umiejętnościami, bo zakres obowiązków szybko się mnoży, kiedy zauważą, że dużo umiesz.

wygibajtus
@SzelEmploji

to w takim razie kto prowadzi rekrutacje i przyjmuje takie osoby? I dlaczego do osob z doswiadczeniem nikt nie dzwoni?

Zeus
@wygibajtus

Może dlatego, że boją się osób z doświadczeniem i ugruntowaną pozycją, które mają już pogląd jak powinna wyglądać praca, szkolenie i organizacja czasu pracy. Takie osoby wiedza czego mogą się spodziewać i nie pozwolą sobie na traktowanie (usunięte przez administratora)

Ania S
@Zeus

Zgadzam się. Miałam wątpliwą przyjemność pracy w tej firmie. Nie wyobrażałam sobie nawet że tak wysoko pozycjonowana, światowa firma jak Shell, może pozwolić sobie na łamanie kodeksu pracy w tak ważnych aspektach, jak te o których przestrzeganiu mówiono podczas onboardingu. Chodzi o mobbing w bardzo wielu aspektach, nadgodziny w ilościach skrajnych, łamiących polski kodeks pracy oraz niejasne zasady ścieżki kariery. Awans w mojej opini nie zależy od umiejętności, a od znajomosci. Po 2 latach pracy nie udało mi się wskoczyć wyżej mimo wzorowo wykonywanej pracy zarówno w mojej opini jak i nieoficjalnej opinii przełożonego. Byłam bardzo zaskoczona atmosferą pracy kiedy zatrudniłam się w shell, jak i atmosferą szeroko pojętego „otoczenia” pracy. W mojej opini panuje atmosfera lęku, obawy, płacz w toaletach, udawane uśmiechy, a dobrze bawią się tylko managerzy... ludzie kipią pod sobą dołki, panuje tzw.”spychologia”.zwolnilam się stosunkowo niedawno więc nie sądzę, by wiele od tego czasu się zmieniło. Taka jest moja subiektywna opinia, jednak widzę, ze nie tylko ja mam takie spostrzeżenia. Pozdrawiam

Shellness
@SzelEmploji

Rozbawiłes mnie do łez swoją wypowiedzią. Po tym że szkolisz studentów wnioskuje ze sam nie jestes na wysokim stanowisku. Na pozycjach analityków i seniorów (powyżej grupy 6) ludzie znaja excela lepiej niz ty obsługe żelazka. A pracy jest od groma. Wiem bo tez tak miałem. Nie polecam.

ABC
@Ania S

Niestety, takie życie. Myślę że trzeba sobie uświadomić jedną rzecz, nie ma takiej rzeczy i niegodziwości której nie zrobiłby "Polski" manager broniący swojego stołka, aż przykro się patrzy na poziom zarządzania, a właściwie rządzenia. Pracowałem chwilę za granicą głównie w Niemczech i UK i to jest inny świat. "Polski" manager ma mentalność niewolnika i poddanego i to samo próbuje przenieść na innych. Z góry przepraszam wszystkich normalnych managerów którzy rzeczywiście dbają o swój zespół.

Analiza
@SzelEmploji

Zapytaj kolegow i koleżanki analityków w R&A dla Holandii :) to przestaniesz tak myśleć.

wygibajtus

Po prostu szkoda gadać... rekrutacja w tej firmie to jakiś żart...kto zatrudnia takich nieogarnietych i niedoświadczonych ludzi na stanowiska rekruterów? Tacy ludzie przepuszczaja dalej takich samych gląbów jak oni sami. Nie, nie jestem wkurzony bo mi sie nie udalo...po prostu sam poziom rozmowy z rekruterka to żenułaaaaaa na całego... pani sie myli, nie czyta do konca tego co jest w cv, raz mowi jedna rzecz, nastepnie kolejna, ktora neguje poprzednia, umawia sie na rozmowe kolejna na konkretny dzien i godzine, po czym nie dzwoni....???? Co to ma znaczyc! Apeluje do firmy- zatrudniajcie kumatych rekruterow, ktorzy maja ludzi za coś a nie za nic i szanuja ich czas....ludzie zrwyaja sie z pracy wczesniej, kombinuja zeby z Wami porozmawiac albo zeby dojechac na rozmowe a wy co? WSTYD!

AR
@wygibajtus

Po poziomie Twojego komentarza, widac na szczęście ze jednak odrzucają "takich głąbow" jak Ty. Ja akurat mam same pozytywne wrazenia po procesie rekrutacji, szybki feedback, konkretna rozmowa rekrutacyjna, uprzejmi managerowie. Widać, nie bez powodu Cię odrzucili

haha
@AR

:D Boze, widzisz i nie grzmisz!

Zostaw merytoryczną opinię o Shell Business Operations - Kraków

• Jak się pracuje w Shell Business Operations?

Zobacz opinie na temat firmy Shell Business Operations tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 214.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Shell Business Operations?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 16 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Shell Business Operations?

Kandydaci do pracy w Shell Business Operations napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Shell Business Operations
2.4/5 Na podstawie 346 ocen.

Shell Business Operations