Opinie o jysk.pl - JYSK Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Jysk Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jysk Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jysk Sp. z o.o. w Gdańsk

kokl

Ile zarabia zastępca kierownika sklepu ? ktoś coś wie? prosze o kwoty brutto

Jeszcze pracujący

Dokładnie zabrali nam premie miesięczną a zostawili tylko kwartalną szczycąc się że będzie 3x większa no ale pod warunkiem ze sklep wyrobi nadwyżkę suma sumaru zaoszczędzą kupę kasy tylko dlaczego kosztem pracowników. Najgorsze jest to że firma zarabia kupę kasy a obcina pensje pracownikom co jest dość nie zrozumiałe. U mnie na sklepie 50% pracowników myśli o zmianie pracy. Obudzą się z wielką ręką w małym nocniku.

@Jeszcze pracujący

jestem (usunięte przez administratora) w plecy o jakies 1500zl. miesieccznie dzieki nowemu sytemowi premiowania, dziekuje i nie pozdrawiam,

Patryk

Sieć sieci nie równa, Ta sieć się porównywuje do standardów europejskich .... śmiechota. Rżną rodaków jak się da jak te szczury na pokładzie aby wykazać się.... kierownik trzęsie się aby go za marne 4000 brutto nie wywalili, regionalny się spina nad wynikami aby więcej, alby lepiej , mobbując zaniżoną etatowo załogę ( zapierdyka się za dwóch) i ciągle jest źle, nic nigdy nie pasuje. Sprzedawaj, sprzedawaj, upychaj - bo premii (kwartalnej) nie dostaniesz. Klient idzie do kasy i czeka na obsługę.... bo ta akurat odkurza czy dokłada poduszki czy kołdry, czasem doradza przy meblach czy materacach. A szefostwo wymaga - klient na pierwszym miejscu - weź się qrvva zreplikuj i odkurzaj, dokładaj poduszki i kołdry, doradź na meblach czy materacach i leć na kasę skasuj, uśmiechnij się i podziękuj za zakup. Wszystkim chętnym pracy w tej firmie życzę miłej lektury i wyboru lepszej ścieżki kariery.

sprzedawca
@Patryk

(usunięte przez administratora) dokladnie. (usunięte przez administratora) za pieciu na tym (usunięte przez administratora) sklepie a pizniej zagrnij (usunięte przez administratora) ze nie ogarniasz. doczytajcie to (usunięte przez administratora) dyrektorzy pijacy kawe i przegladajacy tabelki... z 2-3 osobowa zmiana nic nie osiagniecie

SONDA

klient :tak w temacie świąt-sklepy Jysk dały podobno w tym roku pracownikom wolne w wigilie-jeśli to prawda to szacun dla jysk i wielkie brawa.

ble
@SONDA

niby wszystko ładnie, ale tydzień poprzedzający wigilię sklepy otwarte do 21 i człowiek dzień w dzień ciągnął 12 godzinne zmiany z tabunami klientów.. po prostu super.

Półtorej miesiąca. Odpowiedz po wyslaniu C. V. 3 tyg. Udział w filmikach - odpowiedz po prawie 3 tyg. Zaproszenie na nastepny etap, mam czekac na dwa kolejne maile w ktorych czekają zadania - brak dalszej części to ponad 3 tyg. Pisałam co sie stało dlaczego nie dostałam tych linków, czy coś poszło nie tak nikt nic nie napisal. Smutek i żal, ze tyle czasu musiałam się denerwować. A po prostu mnie olano. :(

Pytania były normalne - takich mniej wiecej się spodziewałam na to stanowisko. Dalej pytają o rezultat odpowiedź - brak jakiejkolwiek informacji po kolejnych 3 tyg. :(

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Ktoś

Witam, jestem byłym pracownikiem JYSK i popieram ludzi którzy się zwolnili z tej firmy. Czysty (usunięte przez administratora) nic więcej, mała załoga, najczęsciej dwójka osób na zmianie w czym jedna na kasie a druga na magazynie.Małe zarobki jak na wykonywaną prace,obowiązków przybywa a zarobki te same.Kierownik daje grafik dzien przed rozpoczęciem nowego miesiąca. Regionalny nic nie pomaga tylko pokazuje paluszkiem co mu sie nie podoba i co ma być jeszcze zrobione. Po prostu nie polecam,praca na początek później trzeba uciekać bo zamęczy się człowiek na śmierć.Pracownicy nie równo trakotwani. Zero przestrzegania warunków pracy i nielegalne delegacje na inne sklepy bo robić nie ma komu.

Edyta

@Bemol Rzeczywiście, to jak wygląda kontakt z kandydatem w trakcie i po zakończeniu procesu rekrutacji może powiedzieć dużo o firmie. Jednak czasem proces ten może się przedłużyć. Czy do tej pory dostałaś odpowiedź zwrotną odnośnie wyniku Twojej rozmowy kwalifikacyjnej?

Bemol

Brak odpowiedzi

Palka123

W jysku trzeba czekac zanim ktospoda produkt jak czekalem na komode to powiedzial mi gosciproduktraz do mnie przyjdzie ale nie przyszedł no to podeszlem do niego i mu powiedzialem co ty panie zapomnialeś? A on powiedzial ze nie zapomniał powiedzial ze musi obsluzyc wszystkich i to jeszcze zrozumiałem ale jak obsłużył wszystkich to se poprostu pił se kawe i se poszlem

Niezorientowany

Czy ktoś moze cos powiedziec na temat pracy w jysk jako obsługa klienta? Chodzi mi o zarobki, obowiązki i ogólną atmosferę pracy. Dziękuje

Inowrocław

A kiedy już przyjdzie czas, pełne po brzegi są kawiarenki. Pod okna ich, pełne gwiazd, gdzieś w zakamarki wielkich miast ciągnie nas. Kawiarenki, na, na, na, kawiarenki na, na, na Małe tak, że zaledwieś wszedł, zniżasz głos aż po szept. Mimochodem, kamien w wodę, wpadnie coś z bardzo wielkich spraw w czarną toń małych kaw. Kawiarenki na, na, na, kawiarenki na, na, na Z cienia w pół i ze światła w pół ty i ja, i nasz stół Za witrażem szklanych marzeń ledwo świat poznajemy już, choć jest tuż. Miejsc wkoło nas coraz mniej, już dymi z okien złotym obłokiem I barman już woła: "Hej ! Już kawiarenka rusza w rejs, wielki rejs" Kawiarenki na, na, na kawiarenki na, na, na Stolik nasz w nieważkości lamp krąży tu, krąży tam. Filiżanki - białe ptaki -lecą wprost w kolorowy dym, płyną w nim, giną w nim. Pan i pani zaszeptani, któż to wie, gdzie naprawdę są, ona z nim i on z nią. Kawiarenki, kawiarenki, porwą gdzieś w siódme niebo aż stolik nasz.

Edyta

@Grzes co jest powodem tego, że po zatrudnieniu w centrali, trzeba przez kilka dni pracować w sklepie? Czy chodzi o bliższe poznanie struktur firmy? Czy informacja o tym była Ci przekazana podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

Hh
@Edyta

Na rozmowie kwalifikacyjnej o tym nic mi nie powiedzieli i tez byłem tym zaskoczony. Szukają taniej siły roboczej.

@Edyta

bo nie mają chętnych do pracy na sklepach haha, zapychają dziury

Maciek

Zgadza się, mobbing i w (usunięte przez administratora) pracownika, rób za wszystkich i nie wypowiadaj swych opinii, bo masz robić jak oni gadają. w każdym sklepie za mało obsady a wymagania jakby ich było co najmniej o połowę za dużo.

Edyta

@Pracownik z central 2 rozumiem, że masz pewne zastrzeżenia co do JYSK i oferowanych przez firmę warunków zatrudnienia. Mógłbyś jednak powiedzieć też coś więcej o samej pracy w centrali? Na wątku brakuje trochę informacji o pracy w niej.

Grzes
@Edyta

Jasne, w jysku po zatrudnieniu w centrali na jakimkolwiek stanowisku każą ci pracować przez 2-3 dni na sklepie. Bez żadnego BHP czy szkolenia. Czyli dostajesz się na księgową i tyrasz na sklepie przy dostawach, dopiero potem na Meteorytowa. Średnio płaca, kiepscy liderzy i kierownictwo. Omijać szerokim łukiem.

Wojtek

a nie chcecie zmienić branży? Podobno sytuacja na rynku pracy w pomorskim się poprawia ostatnio. Tutaj jest więcej o tym http://pomorskie-praca.pl/rynek-pracy/ jakie branże mają największe zapotrzebowanie na pracowników

Bemol

Byłam na rozmowie i do dziś nie dostałam odpowiedzi czy jestem przyjęta czy nie. Wypadało by choć smsa wysłać, że nie przeszłam rekrutacji i tyle. Pierwszy raz z czymś takim spotkałam się. Nawet prywaciarze i małe firmy nie mają problemu by zadzwonić czy emaila wysłać z podziekowaniem za udział w rekrutacji.

Wycior

Gdańsk - Centrala : mobing, mobing, mobing... zapakowane w papierek od cukierków.

Jajo

Również nie polecam pracy w tej firmie. Trzęsienie pupą przed Duńczykami, poniżanie pracowników to norma. Do tego nielegalne kierowanie do prac na sklepach. Szkoda czasu na tą firemkę.

rozczarowana

Hmm… Rzadko wystawiam opinie ale w tym wypadku jestem zobowiązana. Dostałam ofertę pracy w JYSK w Osowie. W dniu w którym ustalałam z panią szczegóły zatrudnienia tj. kiedy mam przyjść do pracy, kiedy zrobić badania lekarskie, druga pani zadzwoniła do mnie i powiedziała ze oferta jest nie aktualna bo ktoś inny przyjdzie na to stanowisko. Na moje pytanie co się stało odpowiedziała ze ona mi się tłumaczyć nie musi. Pracowałam w różnych firmach prywatnych i instytucjach państwowych ale takiego kumoterstwa, chamstwa i braku profesjonalizmu nie widziałam nigdzie. Nie polecam :(

Janek

Czy na rozmowach rekrutacyjnych jesteście informowani, że niezależnie od zajmowanego stanowiska (księgowość, recepcja, koncept) musicie przepracować pare dni na sklepie przy dostawach? Dotyczy każdego z DC czy HO.

sklepy w mniejszych miejscowościach nie mają możliwości wyrobienia norm i o jakiejkolwiek premii kwartalnej możesz zapomnieć. Bardzo dużo obowiązków. Jedyne co fajne to atmosfera. Stawka głodowa, sprzedawca około 1600

Krzysztof

Witam. Mam pytanie ile teraz jest podstawy dla nowego pracownika, oraz ile jest premii kwartalnej. Dziękuje za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Jysk Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Jysk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jysk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jysk Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 126, z czego 7 to opinie pozytywne, 89 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jysk Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jysk Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jysk Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 205 ocen.

Jysk Sp. z o.o.