Opinie o KGHM ZANAM S.A. w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie KGHM ZANAM S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie KGHM ZANAM S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KGHM ZANAM S.A. w Polkowice

Dołowy

Stosowany mobbing przez kierownika mechanicznego oddziału TW ozg Lubin. Z wcześniejszej firmy właśnie za to został zwolniony ;) chyba prosi się drugi raz o zwolnienie . Łysy pajac

który to taki?

cały

w całym zanamie to samo

@Dołowy

Podróżnik Rowerzysta klocek wielki smród.... znam jeszcze jak był sztygarkiem. Tam cały dozur to prosiaki... Na górniczym nic nie kumają zwłaszcza pół kierownika ryżu. POZDRO dla ekipy pracowniczej....

Górnik

Od Zbycha to ty się odczep, wy mechanicy na kmc to darmozjady jesteście akurat, maszynami byście się zajęli a nie tylko narzekanie w kółko. Dobrze, że wam w końcu ucieli nocne grillowania na komorze. Ale dozor mechaniczny to macie beznadziejny, zgodzę się.

Realista

W Pebeka spór zbiorowy i pewnie znowu ludzie wygrają, a w ZANAMKU walczą tzw. ,,związki'' i wywalczą jak co roku wielki(usunięte przez administratora) !!!!!!!!

Sąd pracy
@Realista

Już wiadomo że będzie 3% . Tyle ile zaproponował zarząd.

Były. Zanamowiec

Śmiech czytam czytam i nie wierze w nazwie kghm a zarobki jak w sklepie na dole z dwoma sobotami 2700?:D na produkcji po paru latach 3500nrutto? Seriooo? W Głogowie są dwie duże firmy które. Dla fachowców dają min 5000brutto na start

Czysciciel kluczy
@Były. Zanamowiec

No właśnie dają 5000tyś brutto dla fachowców ja tam fachowcem nie jestem i dlatego wolę zarobić tutaj 4500 netto i mieć spokój

Zanamuj
@Czysciciel kluczy

Chyba jak kleczysz pod stołem 4500netto w zanamie hahahahaah

@Czysciciel kluczy

Chyba na kwartał heh

myszka bez rolki

po premie w tym miesiącu wszyscy mają sie osobiscie zgłosić do siedziby firmy,prezes chce kazdego poznac osobiscie i na podstawie czy jestes ładny-a na buzi tyle dostaniesz premi.Takze jak ktos jest wstrętny jak c (usunięte przez administratora) to nic nie dostanie buhahahaha

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KGHM ZANAM S.A. kandydat na stanowisko Specjalista Technolog ds. Elektrycznych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
wypełniać wnioski !

w poniedziałek każdy we wniosku E-7/14 ma wpisać ile chce dostać nagrody bo prezes nie wie,i wtedy dopiero zostaną środki przeznaczone na te nagrody

@wypełniać wnioski !

Hehe dobre

@wypełniać wnioski !

zamknąć forum bo piszą bajki

Witam. Mam pytanie ile zarobi na początku ile po pol roku-roku jako ślusarz-spawacz pod ziemią lub mechanik maszyn górniczych pod ziemią?

Zadowolony

Na rękę z 2 sobotami z 2700

Władek sorbidrutow

Mało

Fizyczny

Co to za 938.09 zl na wpłynęło? To tam nagrodą prezesa?

Władek sorbidrutow
@Fizyczny

A to twoje odszkodowanie za pęknięte jelito i rozepchane policzki, w sumie się dziwię jak ty jeszcze możesz tymi ustami jeść

Szparka

Kiedy pity dostaniemy kiedy dodatek zjazdowy kiedy będzie normalnie i czemu kierownictwo roztrfania majątek firmy czemu kierownicy pobierają lampy a nie zjeżdżają na dół?i dyrektorzy się nie interesują kontraktami i czemu jeszcze ABW nie wkroczyło do zanamu czemu ludzie z powierzchni dla rozrywki pobierają ciuchy u pewnej pani dla rodziny na handel i czemu nikt ztym nic nie robi

PAN PREZES :-)
@Szparka

Nie wiesz czemu....? To ci powiem, ,,BO NIE MA W PIŹ$$$$$DZIE DŻEMU'' hehe

Fizyczny

Wczoraj wraz z chłopakami z TN byliśmy na spotkaniu z prezesem. Pan "Wielki" mały prezes obiecał nagrodę niby postara się dać jak najwięcej, ale od razu zaznaczył że będzie miało to wpływ na sytuację finansową firmy. To my na to ,a co z podwyzkami. Odpowiedział że są dogadane niby 200 zł brutto dał każdego pracownika... Więc pytamy do kiedy mówi że do 20 lutego mają być aneksy i kasa na koncie...

Kolega
@Fizyczny

Gdzieś wyczytałem że nasz obecny prezes był już gdzieś guru. Nie pamiętam gdzie ale było to związane z gornictwem lub hutnictwem. Najlepsze były komentarze gdzie ludzie pisali że zostawił firmę z długimi i odszedł wraz że swoją odprawą. Boję się że to samo czeka ZANAM . 200 zł brutto ? Co to jest ? Czemu nie możemy godnie zarobić ? Nie mówię tu tylko o pracownikach dolowych ale także o tych co nap... na hali. Nie wiem co to dalej będzie ale jeśli nic się nie zmieni również jak reszta zrezygnuje i pójdę gdzieś indziej . Nie opłaca mi się ryzykować na dole gdzie mogę iść na powierzchnię i pracować za te same pieniądze ale w bezpiecznym miejscu . Wszystkim nam życzę dużej wytrwałości i lepszych zarobków . Pozdrawiam

Gumiś

Dla tych co złożyli wnioski do 31 stycznia wypłaca nagrodę prezesa razem z wypłata 1000 zł brutto. Dobre i to

xxx
@Gumiś

jaki wniosek należy złożyć?

Wagis
@Gumiś

Sam złóż gamoniu wniosek o nagrodę może mózg ci zprezentują. Downa z siebie robisz... Idź lizać rów.a

han czan
@Gumiś

wniosek to ty masz zamiast mózgu

SIEMKA. jeśli faktycznie tyle zarazbiacie ile piszecie to trochę stypa. Ja w Załamie pracuje krócej niż 2 lata i średnio mam 4k na rękę. I się przy tym nie przemeczam. Max 8h i do domu. I tak szukam czegoś innego bo mam większe potrzeby niż wystarcza mi z pensji i trochę inne oczekiwania co do roboty. ELO

Zwr

Dzisiaj o 14 spotkanie z prezesem ,nie damy się (usunięte przez administratora) cały czas .Jak coś będzie wiadomo to damy znać .ZALOGA ZWR

Xxxx
@Zwr

I co wyszło? Spewnoscia nic a raczej na nic nie liczcie c o.

@Zwr

Czyli nic się wam nie udało skoro żadnych wiadomości nie widać :D

Może być problem.

@Boguś

Cala ta firma to jeden wielki problem

Ślusarz. Pol
@Zwr

I co tam po tym spotkaniu wiadomo coś

Mietek
@Boguś

Jaki panie Bogdanie? Bo nie ma pieniędzy to już od kilku lat słyszę!

Agregat
@Ślusarz. Pol

Wiadomo tyle ,ze firma ma wielomilionowe dlugi i straty ,i nie widac szansy na poprawe ,a kwoty ktore prezes przeznaczy na ewentualne podwyzki ,jakies urealnienie wynagrodzen itp. wynosza kilka ,kilkanascie zlotych , kpina i zenada . Pracownicy zanamu sa traktowani jak ostatnie dziady ,tania sila robocza za "miche zupy". Najwyzszy czas podziekowac za wspolprace i jak najszybciej spi....dalac z tego bajzlu.

Krzys

Oj zaczną się masowe zwolnienia jak prezesik siankiem pożądanym nie sypnie. Normalnie jest porazka.myslalem że gozej nie będzie a tu proszę... Firma idzie na dno bo ktoś u góry ma jakieś widzimi sie. On zarobi swoje i zostawi zalam w czarnej (usunięte przez administratora)

H4 elektryk hmg
@Krzys

Ja juz mam inne propozycje pracy . Poswiecilem 8 lat zycia,nerwow. Pewnie uslysze jak ci nie pasuje to sie zwolnij. Takie podejscie do fachowca. Nie szanuja nas. Nowy szef ma nas gdzies a ten nazelowany (usunięte przez administratora) patrzy tylko co (usunięte przez administratora) i jak sie poukladac z firemkami a nas ma w (usunięte przez administratora)

?

gdzie są związki ?

@?

Związki hahaha przekupione. Się o podwyżkę nie da doprosić bo zwolnienia bo długi bo nie ma. W warzywniaku więcej zarabiają a roboty że hoho księgowanie wydawanie papierologia itd . Pracuje 3lata było fajnie do czasu ekipa ludzi w pracy elegancka a teraz brzuch boli jak trzeba tu przyjść i się użerać że wszystkimi. Czekam ino do wiosny i uciekam w końcu gdzieś trzeba zime spędzić. Jeszcze troszkę i wszystko się rozleci a pań prezes sobie pojdzie jak gdyby nic i dalej kokoski będzie zarabiał a pozostali niech męczą się za 2tysie

załamany
@H4 elektryk hmg

no weź nie odchodz no :(

@Prawdziwek

No to kolejny PRAWDZIWEK nam się trafił, a takich niestety jest więcej. "... gdzieś trzeba zime spędzić." No właśnie, wszystko na temat. Dopóki w Firmie będą zatrudniani takie PRAWDZIWKI dopóty uczciwi będą musieli pracować za dwóch... Jeżeli jesteś zainteresowany zatrudnieniem w warzywniaku znam kilka ofert. Pozdrawiam.

@Boguś

Bogus. Z mydłem czy bez mydła? Tak się składa że w pracę wkladam zdrowie i serce robię za 2 lub czasami 3. I za co za zabierana premie za niedocenienie poprzez pracodawcę. Po 3latach ciężkiej pracy do domu przynosze 2tys. Haha śmiech na sali jak na 35latka. Powiedz proszę jak żeś taki mądry przydu..pasek...e jak za coś takiego utrzymać rodzinę 5 os zapłacić opłaty nie mówiąc już o jakiejś wycieczce z dziecmi. więc proszę nie pie.. r.do.l bo wlazisz w czarna dziure i zadowolony. Dostalbys klapsa i byś się schowal pod biureczko. Takie teksty jak się zwolnij jak nie pasuje to nie na miejscu. Tu nie ma przyszłości. A jak chcesz to lec sam do warzywniaka popracować

@Prawdziwek

Zastanawiające. Piszesz, że przynosisz 2 tys. co oznacza około 2750 brutto. Takich stawek w ZANAMIE nie widziałem. Minimalna z jaką się zetknąłem w ostatnim czasie to 3200 + 10% premii daje 3520 brutto . Pracownik z trzyletnim stażem powinien zbliżyć się do około 3500 - 3700. Doliczając premię daje to minimalnie 3850 brutto, czyli 2750 netto. Podsumowując - około 45% Polaków zarabia mniej. Pozdrawiam.

Mks
@Boguś

Minimalna wynosi 2500 brutto na naszym oddziale plus pierwszy miesiąc bez premii także nie opowiadaj bzdur wazelino. Jak nie sypnie podwyższkami to bedziesz na wszystkich oddziałach pracowal bo już są duże braki.

@Boguś

Szkoda że zdjęcia dodać nie mogę a z przyjemnością bym Ci fiszke pokazał. Bys wtedy uwiezyl i inaczej pewnie oceniał pracowników zanamu.Nie gadaj głupot.

Fik
@Boguś

Co ty człowieku (usunięte przez administratora)

wez ty idz na chate już

10% ? hahahahahahaahah

@Boguś

Boguś ja w Zabawie pracuję od 2010 roku jako ślusarz mechanik z uprawnieniami na suwnice z kabiny i wózek widłowy i mam 3300 brutto . Więc twoje teorie zarobkowe trochę z kosmosu są

@Prawdziwek

Nie mógłbyś pokazać ponieważ obowiązuje Cię tajemnica poufności... Nie oceniam Cię, tylko opisuję wszystko przez pryzmat działu, w którym pracuję. Zarobki minimalne przedstawiają się tak jak opisałem. Jeszcze jedna ciekawostka. W ostatnim kwartale 2018 roku miałem okazję współpracować z pracownikami innego wydziału i nasze zarobki, co do zasady, były o 20 % mniejsze od ich zarobków. Stąd moje wątpliwości...

@Boguś

Boguś, nie wiem z jakiego działu pochodzisz i nie wnikam w to ale kilka lat pracuję w tej firmie i widzę jak się wszystko zmienia, niestety na gorsze. Pracownicy którzy dostają najbardziej skomplikowane i ciężkie roboty ponieważ są w stanie i mają wiedzę ją ''ogarnąć'' nie są w ogóle doceniani finansowo jak i mentalnie. Zamiast starać się im jakoś ułatwiać pracę i motywować ich to tylko im się dokłada ale niestety to co jest najsmutniejsze to pracownik samodzielny zarabia niewiele więcej jak pracownik niesamodzielny nad którym trzeba stać i pilnować go a najczęściej poprawiać po nim ponieważ popełnił podstawowe błędy z lenistwa i ''olewatorstwa''. Mówisz że jak się nie podoba to możesz się zwolnic, zgadza się mogę ale skoro ten pracodawca nie chce dać mi zarobić to niech nie blokuje mi przez układy i powiązania możliwości pójścia do firmy gdzie docenią moją wiedzę i umiejętności i uczciwie mi za nią zapłacą i docenią ją.

Dudek
@Boguś

Bogus nie porownoj nas to reszty tylko do zarobkow z brazy czyli czyli przemysl ciezki czy oddzialy gornicze i wtedy napisz na jakim poziomie sa zabki zaanamu 3700 brutto to wtej branzy i grupie kapitalowej niewiele

@Ferdek

To nie są teorie, to są fakty... Twoim zdaniem - ile powinieneś zarabiać biorąc pod uwagę rynek, twoje zaangażowanie, uprawnienia i umiejętności względem kolegów z brygady ?

Odważny
@Boguś

2600 ma mój kolega 2 lata robi, a sam mi flaszkę pokazał.

Cv
@Boguś

A ty ile zarabiasz pajacu

Kubuś
@Boguś

Ty debie jakbym miał pokazać to tylko te cyferki które zainteresują wszystkich a nie swoje dane. Tj premia stawka i na końcu wypłata. Haha śmiech na sali 1860zl

Mirus
@Boguś

Boguś jak tak wszystko wiesz to powiedz co będzie z ta firma, czy szukać innej czy czekac na lepsze czasy ?

@
@Krzys

szkoda czasu na to dno niech zamkną to forum po co pisać bajki

stach
@Ferdek

Ja pracuje 8 lat posiadam takie same uprawnienia i mam 42oo brutto! Jak nie umiałes wywalczyć

Zanamuj

Buahahahaha co to. Jest 2750 na Hucie jaja se robisz facet czy co

@stach

Widocznie dobrze kierownikowi dzide chlipałes

@Cv

Odpowiednia do obowiązków, tzn. tyle na ile umówiłem się z pracodawcą

@Kubuś

Brakuje najważniejszego - druga kolumna - składniki ujemne.

@Odważny

Nie jestem w stanie skojarzyć co ma flaszka do wielkości wynagrodzenia.

@Mirus

Nigdy nie twierdziłem, że wszystko wiem... Co do przyszłości to kluczowy będzie pierwszy, bieżący kwartał. Jeżeli plany zostaną zrealizowane to Firma powinna wyjść z kryzysu... No i kwestia strategii Kombinatu, ale to już zupełnie inna sprawa i nie dotyczy wszystkich wydziałów.

pracownick
@Boguś

Dźwignąć tak duża spółkę z takim zadłużeniem to już może wyłącznie wybitny menadzer ze znajomością branży i to nie w kwartał. Wiec odpowiedz co dalej z firma nasuwa się sama.

Boryna
@?

(usunięte przez administratora) Sami karierowicze

Marian
@Boguś

Przestań pan(usunięte przez administratora)te bzdury! Obiecanki oszukiwanki to wasza taktyka!!!!Pracowałem w tej firmie 8 lat i od zawsze mieli kryzys płacowy i będą mieli bo takie jest założenie właścicieli czyli KGHM. Zanam to tania siła robocza i ci to trochę pracują w branży dawno to zauważyli. Płacić nie chcą,a do tego blokują przejście do KGHM, a to już jest (usunięte przez administratora). A (usunięte przez administratora) wasze układy!!!

Grzyb
@Krzys

Dla pracowników kasy nie ma ale na wyjazdy do Rosji Chile to kasa jest. Dobrze chociaż że kghm spłacił parę baniek długu zanamu. Teraz mają więcej kasy by roztwonic i znów zanam w dług wciągnąć

@Boguś

Boguś mi wystarczy 3 tyś. - 3,5 tyś. na rękę za to co robię jak robię i jakie nabyłem doświadczenie

@stach

Stach no ty to wywalczyłeś podwyżkę ale pod biurkiem kierownika i mistrza. Podwyżki dostajesz za układ, podlizywanie i pod*pier*dała*nie. Znajomy mistrza czy szwagier kierownika zawsze MUSI dostać maksymalną podwyżkę chociaż nie należy się. A tacy co uczciwie pracują nie dostają nic albo jakieś ochłapy no bo przecież dla takich nierobów jak ty musi byś w pierwszej kolejności. Strzelaj dalej z ucha, ciągnij lody pod biurkiem i pamiętaj że karma wraca

@Ferdek

Nie pytam ile Ci wystarczy. Pytam na ile wyceniasz swoją pracę.

@Boguś

Zapytałeś ile powinienem zarabiać to ci napisałe biorąc pod uwagę to ile zarabiają inni i jak wykonują swoją pracę ( z jakim zaangażowaniem, rzetelnością, dyspozycyjnością ). Z resztą temat uważam za zakończony i całą dyskusję za jałową i pustą bo po pierwsze i tak nie mąż wpływu na moje wynagrodzenie, nie masz możliwości zweryfikować i ocenić mojej pracy ( zaangażowania rzetelności itd. ) a po drugie ty i tak masz swoje teorie na temat pracy i atmosfery i wynagrodzenia w zanamie, widzisz wszystko przez różowe okulary. Ja nie będę narzekał i żalił się jak to źle jest w zanamie bo każdy kto tu pracuje to wie i nikt nikogo na siłę nie trzyma. Co jednak nie zmienia faktu że w zanamie nikt o tego szeregowego pracownika co odwala najgorszą czarną robotę nie dba i niestety jest takie podejście dyrektorów, prezesów i całej tej góry że nam się nic nie należy.

olo
@Kimbo

a ty byłes molestowany przez ojca i księdza że takie teksty piszesz? czemu ma tyle nie zarabiać

olo
@Ferdek

Ferdek ty to jednak upośledzony umysłowo!!!

@olo

Olo może i jestem ale w mniejszym stopniu niż ty i nie mam schizofrenii ciulu

@olo

A ciebie matka nie kocha ,a ojciec tylko w nocy ,ze taki madry jestes ?

@olo

A co do tego ,czy nie moze tyle zarabiac ,to oczywiscie ,ze moze ,tylko w zanamie zeby miec taka stawke to trzeba byc niezłą parówą ,takie sa firmowe realia heh

Ola
@Kimbo

A ty masz dwóch starych flecie gięty!!!

Mietek

Ile może zarobić spawacz dolowy na serwisie 7 lat stażu

wąs
@Mietek

pisiąt groszy za godzine

Don kobyla

A ja już prace znalazłem za lepszy hajs niż tu po 3 latach i spadam hehe

okulary mi sie roz jebały
@Don kobyla

no weź nie spadaj :(((

Trol

Kiedy jakiś hajs chłopaki? Trzeba odreagować a gotówka się przyda.

Sasza

ZANAMKU Ja shukayu robotu!

Michalski

Jestem zainteresowany praca w odlewni na stanowisku kierownika, warto składać papiery? Jaka atmosfera? Zarobki?

pr
@Michalski

podpuszczasz na forum po co?

ale

omijaj zanam

Odlew

Około 7k stawka brutto + premia

Były zanamol
@Michalski

250000 rocznie na picie:-) jest fantastycznie ziom!!!!

sztygar górniczy

Bardzo proszę o aktualne informacje nt: - przeciętna pensja sztygara pod ziemią (netto) - wyszczególnione wszystkie dodatki finansowe jakie się dostaje w ciągu roku (netto) Z góry dziękuję za pomoc.

pr
@sztygar górniczy

pytaj kierownika tam gdzie idziesz

Mojrzesz Niebytu
@sztygar górniczy

Stawke bedziesz mial taka jaka sobie wynegocjujesz. I tak Cie oszukaja podsuwajac umowe z nizsza stawka niz umowisz na gebe. O podwyzce zapomnij chyba ze zlozysz wypowiedzenie. Premia z 15% jezeli wykonacie plan Ale z tymi ludzmi co dostaniesz i zlomem zapomnij o premii. Bedziesz sam zasuwal bo doswiadczeni pracownicy juz sie zwolnili albo sa na wypowiedzeniu. Z dodatkow jest barborka napewno okrojona bedzie. Wczasy pod grusza ze 600pln chyba ze znowu cos utna. Premia prezesa jak wyzebramy to bedzie. Bogaty socjal jak pisza w ofercie. Bogaty to tu jest zakres obowiazkow. Wyplaty sa skrupulatnie obcinane.

TT
@pr

Wiecie gdzie zanam ma oddzial gorniczy TT?

Były zanamol
@sztygar górniczy

I tak cię oszukają na kasie,to (usunięte przez administratora) uważaj!

Zostaw merytoryczną opinię o KGHM ZANAM S.A. - Polkowice

• Jak się pracuje w KGHM ZANAM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGHM ZANAM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 568.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGHM ZANAM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 487, z czego 94 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 310 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KGHM ZANAM S.A.