Frisco S.A.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Frisco S.A.

PRAWDZIWEK

Realia pracy we frisco. 8 złoty za dostawę czy masz 2 koszyczki czy 20(z wodą) do klienta .Przecież to tyle samo pracy takie jest podejście pracodawcy. STAWKI BEZ ZMIAN OD" X "LAT wynikające z rozmowy z kierowcami. Chcesz spróbować masz prawko i mocny kręgosłup. PRZYJMA CIĘ Z OTWARTYMI RAMIONAMI.

Qweasd

Firma zatrudnia kazdego. Masz prawo jazdy to super nadajesz sie. Nie dajesz rady to ci pomoga starzy pracownicy pod presja. Lepiej jest byc swierzakiem niz starym pracownikiem. Pensja starego pracownika= pensji swierzaka. Cos jest nie tak chyba? Mlody nie daje rady, stary to zrobi. Nie pracuje tutaj dlugo ale tak to wyglada.

- minus*

Firma nie zasługująca oceną nawet na jedną gwiazdkę oceniając pracę w niej.

Średnia ocena z 254 ocen - 1 gwiazdka na 5 mówi wszystko :-) ale też można tu sporo dopowiedzieć, bo są niestety tylko 3 rodzaje komentarzy - 1. W pełni zasłużona, ale niezwykle ogólnikowa krytyka frisco. 2. Domaganie się - słusznie - konretów i 3. Próby bronienia się przez kierownika (Arka K.), które powiedzieć, ze są żałosne, to nic nie powiedzieć. Ale ciężko się czegokolwiek dobrego spodziewać po człowieku, którego można opisać tylko i wyłącznie używając najgorszych epitetów, jakie mogą przyjść do głowy. Zatem do rzeczy: zarobki to 8 PLN za dostawę, bez względu na to, czy masz wnieść pół tony (to nie jest przenośnia) wody na 5 piętro bez windy, czy dostarczyć dwie kajzerki do apartamentowca obok siedziby firmy. Max na jednej zmianie możesz zrealizować 17 zleceń, czyli 8x17x22 = 2292 PLN BRUTTO to maksymalna kwota Twojego dochodu, przy pracy we wszystkie pracujące dni w miesiącu przy 100-procentowym obłożeniu pracą, czyli teoretycznie 6-15, praktycznie 5-16 (lub, częściej, 14-1), oczywiście na zleceniu (frisco nie uznaje umów o pracę). Można rzecz jasna dorobić, o co kierownik będzię Cię cisnął dzień w dzień, nie tylko w czasie pracy, ale też telefonami po pracy - czyli pracuj w soboty i na dwie zmiany (5-1, słownie: piąta rano - pierwsza w nocy). Niewiarygodne? We frisco to normalka. O tej patologii można by pisać cały dzień, ale mam lepsze rzeczy do roboty :-)

Grzegorz
@anonymous

Szczera prawda , a jak odmówisz dodatkowej pracy to jesteś mało wydajny.Doświadczyłem tego na własnych plecach.

Kierowca
@anonymous

Nie wiem jakie kalkulatora używasz ale 17x8x22 = 2 992 zł i z tego co wiem to jest to stawka netto nie brutto (brutto firma płaci 11zł za dostawe).

@Kierowca

Masz rację, przepraszam, wkradła się literówka, jak łatwo się domyślić;-) chodzi oczywiście o 2 992 PLN

Kilka dni

Nie zapłacili za szkolenie i kilku dniową pracę

Magazynier

Witam. Wypowiem się jako pracownik magazynu. Im dłużej pracujesz tym masz gorzej jesteś traktowany bo wszystko potrafisz.Podwyżek brak .Zero szacunku do starych pracowników .Młodzi pracownicy (Ukraińcy)lepiej traktowani niż ludzie pracujący parę lat .Premii nie ma albo mózgów może są.Roboty coraz więcej a pieniędzy nie ma...... na reklamy są i na wiele pomysłów niepotrzebnych jest...Więc szczerze odradzam ta firmę. Co do kierowców są w tym samym przedziale ,rozmawiając z nimi mają tak samo albo i gorzej bo muszą przewalać kilogramy na 4 piętro bez windy.

Okropny gatunek ziemniaków siatkowych.Całe w sinych plamach,rdzy i okropnym smaku.

jaaaa
@anonymous

Bardzo cenna informacja na temat pracodawcy :)

Misza Grisza

W reklamie Definicja lepszych zakupów A w pracy chukowych warunków pracy i szacunku do pracowników. Delikatnie mówiąc.

Nic na plus

Nic pozytywnego w tej firmie nie znajdziesz. Firma wyzyskuje pracowników i nie docenia ich .Magazyn to pracownicy z Ukrainy pewnie ich w ogóle nie kosztują bo im dopłacają. Z czasem zastąpią kierowców by było po taniościu. Tak sie kreci we Frisco. Nie trać czasu i przede wszystkim zdrowia. POZDRAWIAM

M.

Dbajcie o miejsce pracy ha ha A zwłaszcza o toaletę. Jedna jest dla kierownictwa . A DRUGA DLA 5O CHŁOPA . Warunki dla pracowników tak dba o to szefostwo.

Pracujacy

Sami sobie wystawiacie świadectwo. Dbajcie o miejsce pracy a nie będzie problkemów

Kierowca
@Pracujacy

Od sprzątania powinny być ludzie, dosyć że mamy dźwigać wodę to jeszcze na mopie latać? Oszczędności w czystości w sklepie gdzie jest żywność? Stelaże to jeden wielki (usunięte przez administratora) A nasze ubrania wstyd ze nie mamy w co się przebrać jedynie dostaje się używane znoszone ciuchy po kimś WSTYD!!!

Pit

Zastanawiam się jak muszą opłacać inspekcję pracy i sanepid. W takim nieładzie i brudzie firma funkcjonuje. Gdzie czyściej jest w toi toi niż w toalecie dla kierowców .Mydła nie ma. Dramat

No

Nie Nie Nie Nie nic wiecej.

Dziękujemy za bony Świąteczne "do waszego sklepu" Szkoda że nie można kupić za nie Wina,piwa itp.Bo alkohol z niego jest wykluczony. Pomijając że nie koniecznie jestem zainteresowany zakupami u was. Powinniście jeszcze zaznaczyć na nim jaki artykuł i ile można kupić. A NAJLEPIEJ ZROBIĆ ZAKUPY ZA NAS DLA NAS. porażka .

smutek

Ciesz się że coś masz za moich czasów nawet wesołych świąt nie było

Jedyne co powiedzmy jest dobre to flota samochodów. A Warunki pracy bardzo słabe. Nie polecam.

Nie....

Nie wiem jak praca z biurkiem wygląda ale dostawcy i magazynierzy słabo doceniani.

....hm..

Kierowcy są spoko. Magazynierzy przewaga Ukraińców wiec nie dogadałwm się. Kierownictwo do wymiany . Zastępcy w miarę. A praca.... hm..... noszenia wody i wody i wody .Jesteś młody silny osiołek chyba dasz rade

Pracowałem

Pracowałem. To co się dzieje przy załadunku samochodów to jeszcze takiego bałaganu nie widziałem chaos to delikatnie powiedziane .Pytając kierowców czy przełożony coś robi by było sprawniej powiedziano że nic .Katastrofa toaleta jedna na ponad 30 kierowców na której strach usiąść by czegoś nie złapać ,szatnie w przejsciu nie ma nawet pokoju by spokojnie się przebrać intymnie, ciekawe co na to sanepid .Warunki spartańskie. A klienci piszą super a pracownicy warunki i płaca. Brak słów.Bo jak bym zaczął pisać by administrator usunął. Firma ładna ale z obrazka.

Nie nie

Szukasz pracy.Poszukaj sobie innej NIE WE FRISCO.

HWDF

Nie trać zdrowia i życia prywatnego by godnie zarobić. Nie zwracaj sobie głowy i nie proponuj komuś chyba że to nie lubisz. Podejście pracodawcy do pracowników poniżej kreski.

Nie we Frisco

Praca we Frisco......hmmm... Poszukaj sobie innej.

Zostaw merytoryczną opinię o Frisco S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Frisco S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Frisco S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frisco S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Frisco S.A.?

Kandydaci do pracy w Frisco S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Frisco S.A.