FAMUR

Opinie o FAMUR

placek

Właściciele FAMURU - rodzina [usunięte przez moderatora] właśnie są sadzeni w katowickim sądzie za machloje zwiazane z zakupem ziemi na śląsku. Nie rozumiem jak jedni z najbogatszych ludzi w kraju mający podobno blisko 400mln. $ majątku (samochody, helikoptery, itd.) mogą jeszcze kombinować ażeby się jeszcze bardziej nachapać ? Ludzie gdzie jest granica chciwości ludzkiej ? Wykorzystują pracowników w swojej firmie zatrudniając ludzi przez różnych pośrednikow - nie dają zaorobić ludzią a sami chcą jeszcze więcej chociaż mają tyle że nie wydadzą przez kilka pokoleń.

hajer bayer

Pracowałem w Famurze 15 lat, ale zostałem zwolniony.Na pocieszenie pozostaje mi, że byłem pracownikiem ,który został zwolniony i tak z najmniejszym stażem,gdyż zostali zwolnieni ludzie z 30-letnim staże pracy w FAMURZE!!!!!!!(czyli gdzieś 50 lat życia).Pracodawca (czyt. wł. FAMURU ) ma gdzieś lata pracy,oddania ,poświęcenia temu zakładowi.Poprostu kupił zakład i robi bizne-zwalniając starych pracowników z wyższymi stawkami a ztrudniając nowych z mniejszymi.Gdy pracowałem jeszcze w F...... to ludzie też sami się zwalniali nawet z serwisu (przechodzili do LINDE,HYDAC),gdyż z swoimi umiejatniścimi i wiedzą łatwo znaleźli zatrudnienie w innych zakładach (dotyczy to tez innych pracowników zakładu bez względu na zajmowane stanowisko) Główna przyczyna zwalniania się to oczywiście kasa,co z tego że serwisant \"zarobił\" ale tyrał dwa miesiące w miesiącu (bo w miesiącu przerobił ok.300 godz.)

wojtek 30

Pracownik z agencji 100zł do reki premia produkcyjna. Pracownik zatrudniony w Famurze 300-400zł na rękę - premia produkcyjna. Szkoda pisać.

horse

..W FIRMIE NA PRODUKCJI BRAK TOTALNY JAKIEGO KOLWIEK PLANOWANIA PRODUKCJI. PANUJE CHAOS, CIĄGLE CZEGOŚ BRAKUJE DO PRODUKCJI, CIĄGLE COŚ GINIE, WSZYSTKO SIĘ ZMIENIA O 360 STOPNI W STOSUNKU DO DNIA POPRZEDNIEGO :(

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie FAMUR? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
horse

FIRMA CHWALI SIĘ 40% WZROSTEM SPRZEDAŻY ? A ZACZYNA DZIELIĆ PRACOWNIKÓW NA TYCH "LEPSZYCH" ZATRUDNIONYCH BEZPOŚREDNIO W FAMURZE I TYCH "GORSZYCH" NOWO PRZYJMOWANYCH ZA POŚREDNICTWEM AGNCJI PRACY TYMCZASOWEJ - "AKCJA JOB". PRACOWNICY AGENCJI NIE MAJĄ ŻADNEGO PAKIETU SOCJALNEGO ( BONY, PREMIE NA ŚWIĘTA, DOFINANSOWANIE DO WCZASÓW, KARNETY DO KINA, ITD. - BRAK). PRACOWNICY AGENCJI NA NOWEJ HALI FW FAMURZE ZARABIAJĄ ŚREDNIO 6-7ZŁ NETTO NA GODZINĘ MNIEJ OD PRACOWNIKÓW ZATRUDNIONYCH BEZPOŚRENIO W FAMURZE NA TYM SAMYM STANOWISKU PRACY; TZN. PRACOWNIK Z AGENCJI 9 - 10ZŁ NETTO NA GODZINĘ A PRACOWNIK Z UMOWĄ W FAMURZE 16ZŁ NETTO NA GODZINĘ. FIRMA STAWIA WYSOKIE WYMAGANIA POTENCJALNYM PRACOWNIKOM W ZAMIAN OFERUJĄC PRACĘ PRZEZ "PASOŻYTA" - POŚREDNIKA CO POWODUJE ŻE PRACOWNIK AGENCYJNY ZARABIA PONAD 30% MNIEJ OD PRACOWNIKA ZATRUDNIONEGO BEZPOŚREDNIO W FAMURZE ? W ZWIĄZKU Z CZYM PRACA W FIRMIE DLA NOWO PRZYJĘTYCH PRACOWNIKÓW STAJE SIĘ MAŁO ATRAKCYJNA I CIEKAWA.

Pani Grażyno I. anonimy może pisać każdy, ale mało kto ma odwagę się podpisać.To co mi zarzucasz dzieje się tylko w Twojej głowie.Swoje sprawy rodzinne rozwiązuj w domu, a nie na forum zakładu pracy, w którym kiedyś pracowałaś.Zazdrość o męża nie upoważnia Cię do zniesławiania porządnych ludzi.Jeżeli dalej będziesz mnie niesłusznie oczerniać wejdę na drogę sądową.

jak dla mnie ta firma, to jedna wielka pomyłka.. myślą ze praca u nich to w ogole jakieś wyróżnienie, mało placa, nie interesują sie w ogole pracownikami, kadra tam to jakaś jedna wielka zakompleksiona pomyłka która wyżej .... nie powiem co... naprawde nikomu nie polecam, już wole pracowac w jakiejś małej firmie i być docenianym.. TRAGEDIA!!!!

serwis

To zapraszam do ZZM SA-KOPEX, ta sama[usunięte przez moderatora] co u Was, z miesiaca na miesiac coraz gorzej. Kopalnie dostaja coraz to bardziej fantazyjnie udupione maszyny a serwis musi orac razem z obsluga z kopalni. To wszystko za niedlugo padnie i wykupia nas chinczycy i wtedy bedzie cyrk. Juz w Taianie klepia kombajny, moment i beda w sprzedazy wysylkowej.

Bożena

Witam. Jeżeli ktoś chciałby poważnie zmienić swoje warunki pracy, płacy i życia proponuję pomoc. Jestem pracownikiem Biura ds. Rozwoju Związku i Szkoleń Związkowych. Jeśli masz ochotę porozmawiać o swoich problemach w pracy zadzwoń 0-32 7284107, lub napisz rozwoj@solidarnosckatowice.pl. „ Solidarność „ ma wielu dobrych działaczy, którzy pomagają takim jak Wy, pozdrawiam.

pracowalem na FAMURZE kilka lat, az sam odszedlem do nowej firmy na to samo stanowisko. I powiem tak sa plusy i minusy tej decyzji... Plusy nowej pracy: kasa wieksza o ponad 500 zł, czystsza hala, do szatni schodze ok 20 min przed koncem pracy,

Zostaw merytoryczną opinię o FAMUR - Katowice

• Jak się pracuje w FAMUR?

Zobacz opinie na temat firmy FAMUR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FAMUR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 11 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FAMUR