FAMUR

Opinie o FAMUR

pajac

witam gdzie można uderzyć w Katowicach lu ewentualnie okolice by dobrze zarobić w jakimś zakładzie produkcyjnym - CAD/CAM/CNC/automatyka/programowanie (praca biurowa)

lol

czyli pracujesz w sandviku

mgr

nie unikniesz 15-18 razy do dziury na miesiąc, jebaka jebaka i jeszcze raz jebaka na ręke 4 koła w tym 50 nadgodzin, socjal na famurze?? jest 900zł na rok w tym bony grusza i mikołaj śmiech na sali!! na powierzchni to bedziesz w domu spać

zainteresowany

Dzieki za informacje napewno sie przyda. Nasuwaja mi sie kolejne pytania tzn: 1. Naprawde niezłe pieniadze a czy mozecie mi powiedziedz rząd wielksci czy jest to np 3000 tys brutto czy mniej czy wiecej? 2. Co oprócz podstawy składa sie na wynagrodzenie ? 3. Socjal- czy taki wogole istnieje? 4.Praca wiąże sie ze zjazdami na dół jak rozumiem tzn. jak czesto i/lub mozna tego jakos uniknąć i pracowac tylko na powierzchni?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie FAMUR? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
ss

zainteresowany - 2012-07-06 09:50:31 Dzieki za info kolego ss, a jak jest z awansem? widziałem ogłoszenie ze po pozytywnej weryfikacji i pracy 15 miesiecy mozna zostac np. kierownikiem zespołu, wdrożeniowcem, kierownikiem projektu itp? Czy to jest prawda? Bede wdzieczny za odpowiedź. Pozdrawiam,jeśli jesteś pracowity kumaty i szybko wszystko załapiesz to po 15 miesiącach możesz awansować jak najbardziej ale to jest bardziej teoria, ostatnio są duże zmiany, serwis się rozrasta ma nową wizje, jest dużo szkoleń, a co do kolegi co pisze o zwolnieniach to dużo ludzi tak mówi, ale nie słyszałem żeby ktoś się zwalniał z serwisu, ewentualnie ze względów zdrowotnych odchodzą do pracy na powierzchnie, nie łudź się że praca jest łatwa bo taką nie jest... ciężki kawałek chleba za dobre pieniądze

geniusz

Awans ? Hahahahahahahaha Zobacz na Goldenline ilu ludzi szuka pracy mając etat w Famurze i jak wielu ucieka do lepszych firm ... tak cudnie tu jest :D Zobacz jaka rotacja pracowników - co dwa miechy nowe ogłoszenie, od konstruktora po księgową. To już dużo mówi o firmie ...

ss

od 3000zł do 4500zł netto, w zależności ile zrobisz nadgodzin(średnio od 50 do 100/miesiąc), podstawowa stawka na miesiąc około 2200zł reszta to dodatki za zjazdy nadgodziny itp. praca ciężka na 3 zmiany, męczący system 4-brygadowy(praca w weekendy i święta), jedyny plus to wynagrodzenie...

zainteresowany

Ile moze wyciaganąc serwisant na miesiac? i jak zawarta jest umowa o prace?poprzez Job czy normalnie Famur?

placek

CZŁOWIEKU 400MLN $ (DOLARÓW... !) TO OKOŁO 1400MLN ZŁ TO MAŁO ?

miki

Witam , a ile zarabiją księgowe ?

łubu-dubu

Ajjjj ludzie narzekać bo wam się robić nie chce, albo szybkie kariery wam się marzą.. Widać że wielu z was mało gdzie pracowało, lub wcale bo nie doceniają tego co mają... Fakt, zarobki może szału nie robią, ale napiszcie nazwę firmy gdzie monter na dzień dobry 2000 zł na rękę ??? Glinik ? ciekawe..ludzie z glinika mówią że na Famurze to jest High Life w porównaniu z ich firmą... O a może Fazos ?? Mówicie że na Famurze syf na hali ? ojj to wy jeszcze syfu nie widzieliście... Zdziwieni jesteście że wszyscy pracują po rodzinnych znajomościach ? Jak matka pracuje na magazynie to dlaczego nie może polecić syna ?? jak by były kiepskie zarobki to by go tam nie pchała... Widać wielu z was nie rozumie pojęcia firma pokoleniowa, gdzie pracowali dziadek, ojciec,syn,brat. dlaczego rodzinami sie pracuje na Famurze ? bo skoro firma zatrudnia połowę Piotrowic,Ligoty,Ochojca to jak tam maja nie pracować rodziny ??? Ludzie opanujcie się !!!! Myślicie że jak matka z synem pracuje to co ona mu chodzi wypłatę ustalać ??? Heloooo ? :P Brzmi śmiesznie ? bo jest śmieszne. Pokażcie mi firmę w której nie ma donosicieli, ani ulubieńców szefa, majstra, kierownika ?? ??? i co ? nie ma takiej firmy..OJJ przykro mi bardzo... A co do organizacji systemu pracy ze komuna, ze kamień łupany ?? widać w innych firmach nie pracowaliście... Trzeba potrafić dostrzegać plusy - nie same minusy. Powiem tak : NIE PODOBA SIĘ ??? TO SIĘ ZWOLNIJ - NIKT NIKOGO NA SIŁĘ NIE TRZYMA .

luki

Człowieku z tymi 400 milionami to przegiąłeś. Obejrzyj sobie ranking najbogatszych polaków... na pierwszym miejscu jest Kulczyk , którego majątek szacuje się na 8900 mln złotych.

lolek

PRACOWNICY SERWISU \"4000ZŁ NA RĘKĘ..\" ALE ZA 12-15 GODZ. DZIENNIE Z SOBOTAMI I NIEDZIELAMI - TO RZECZYWIŚCIE SZOK ;)

tomek

Pracuję w Famurze już prawie 6 miesięcy przez pośrednika JOB - agencja pracy. Wynagrodzenie zasadnicze + premia to około 1700zł netto i można jeszcze dorobić w nadgodzinach i w soboty ? więc zarobek raczej marny przy dzisiejszych cenach żywności i innych oplat. Brak jakich kolwiek swiadczeń socjalnych czyli bony, premia swiateczna, premia na wakacje, itd. o tym mozna zapomnieć pracując przez pośrednika. Takie czasy jeden rżnie drugiego z zyskiem.

serwisant

Witam, na stanowisku serwisanta ponad 4000 "na rękę" + bony. I bardzo mocne składki odprowadzane (żadne tam "śmieciowe umowy"). Jeśli chodzi o serwisantów, to nie mogą raczej narzekać. Pracownicy produkcji - 1500 do 2000, a nawet mniej (jak słyszałem). Ja jestem zadowolony.

Skres

wczesniej siedzialem w innych firmach gorniczych tutaj jak porownac to kasa jest calkiem dobra i przede wszystkim wszystko o czasie a i podejscie jest normalne i nie ma ryzyka, ze cie zwolnia bo zaklad upadnie, bo famur radzi sobie calkiem niezle

grewor

praktycznie nie ma tutaj żadnej opinii merytorycznej pokazującej co jest nie tak w firmie, większość osób atakuje pracowników i właściciela... jak się praca komuś nie podoba to na rynku jest wiele firm, gdzie szukają pracowników i tam może poszukać zatrudnienia... sam pracuje od wielu lat i jak mam jakieś "ale" po prostu zgłaszam do kierownictwa...

no name

wojtek 30 - 2012-04-26 20:25:45 Pracownik z agencji 100zł do reki premia produkcyjna. Pracownik zatrudniony w Famurze 300-400zł na rękę - premia produkcyjna. Szkoda pisać.Panie [usunięte przez moderatora] wsty (usunięte przez administratora) ile tak będzie?

rozwój związku

Jak długo będziecie taką sytuację tolerować? To bardzo demotywujące, gdy profity z zysku czerpią wyłącznie prezesi?Trzeba zorganizować się wokół problemu.Wspólnymi siłami jako organizacja zakładowa powalczyć o swoje, lepsze wynagrodzenie, warunki pracy i nie dać się wykorzystywać. Związki Zawodowe są jedyną forma walki z pracodawcą w Polsce. Komisja zakładowa ma osobowość prawna i jest stroną w rozmowach z pracodawcą w pracy jak i w np. w sądzie. Można coś wywalczyć trzeba znaleźć lidera,osobę silną która pociągnie za sobą innych i stworzyć silny związek!!!.i Pokazać im,że na świecie jest jeszcze sprawiedliwość i nie poddać się wyzyskowi!!! Jeżeli ktoś chciałby porozmawiać oto mój telefon:32-7284107,lub email:rozwoj@solidarnosckatowice.pl czekam! i pozdrawiam serdecznie!

Zostaw merytoryczną opinię o FAMUR - Katowice

• Jak się pracuje w FAMUR?

Zobacz opinie na temat firmy FAMUR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FAMUR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 11 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FAMUR