Opinie o Soft Care 24 Stunden Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Soft Care 24 Stunden Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Soft Care 24 Stunden Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Soft Care 24 Stunden Sp. z o.o. w Toruń

Jak wygląda ścieżka awansu w Soft Care 24 Stunden Sp. z o.o.?

Mogę ci powiedzieć na swoim przykładzie: jak zaczynałam pracę to mówiłam takim podstawowym niemieckim. Na opiece się akurat znałam, bo w Pl też pracowałam jako opiekunka. Z czasem nauczyłam się lepiej mówić, przy podopiecznych, czytałam też książki i oglądałam seriale po niemiecku. Zarabiam więcej niż przedtem, a nie oszukujemy się, właśnie po to się wyjeżdża

Marta O.

Przedwczoraj skończyłam kontrakt i zjechałam do Polski. Mam stałą sztelę i będę wracała po raz czwarty do Kolonii. Z samej współpracy jestem bardzo zadowolona - pieniądze ok, kontakt z biurem jest dobry, rodzina bardzo miła, ubezpieczenie i wszystkie dokumenty też w porządku.

zosia
@Marta O.

witam moją koleżankę ze szteli ???? przyznaję - w kilku firmach pracowałam bo to się przecież jeździ na jedno czy dwa zlecenia i szuka się, bo moze gdzie lepsze pieniądze lub coś. a tutaj też jestem któryś raz z kolei na jednej szteli, przedtem raz na innej też z soft care

DONA
@Marta O.

Owszem można mieć wiele firm i rozne krsy nipy nedna firma i rozne krsy nipy po to by oszustwa podatkowe robić i oszukiwac opiekunki przy okazji to wyjdzie jaw i tak i tak jak działaja na rynku takie krzaki sprawdz sobie Sądowy Rejestr Krajowy z Kim praczujesz to oszustwo pieczątki ledwo widać słupy podpisy składaja a potem szukaj wiatru w polu lokal zmienić można i uciekać na tym to polega nie ma w Warszawie żadnej Soft Care pod tym adresem co podają pozdrawiam a w Toruniu to nic się nie dowiesz pa

Serena

Nie pracuję regularnie, bo studiuję. Jestem teraz na trzecim roku i wyjeżdżam w każde wakacje, ferie i święta. Studiuję pielęgniarstwo, więc akurat nabieram wprawy :) a dorobić zawsze się przyda.

shela

piszę w imieniu ciotki, która wróciła dwa tygodnie ze zlecenia. to był jej pierwszy wyjazd, pojechała bez języka do opieki nad starszym panem w Kolonii i jest bardzo zadowolona. wyjechała na 2 miesiące i będzie wracać. trochę się bała przedtem, bo nie miała doświadczenia z agencjami i nigdy w DE nie była w pracy, ale dała radę

@shela

pani ciocia byla bez jezyka? bo ja tesz nie znam, a chetnie bym pojechala zarobic

tak, zupełnie bez języka

wiesia56
@shela

a to do polskiej rodziny? bo ja tez jezyka nieznam

@wiesia56

tak pół na pół. babcia jest polką i wyjechała za młodu do niemiec, jej mąż jest niemcem, dzieci potrafią mówić po polsku, ale pisać już nie umią :-)

wiesia56
@shela

a moge dowiedziec sie cos wiecej?

@wiesia56

to najlepiej już do firmy dzwonic. pani zadzwoni i zapyta o pania Sare

@shela

To jak to jest z tym językiem? Przyjmują z polskim? Albo z włoskim chociaż

@Sylwia

jest z włoskim. kiedyś jechałam od nich do włoskiej rodziny, a jakoś ze trzy tygodnie temu dzwonili z nową pracą u władzy. tylko teraz czasu nie miałam :(

@jadwiga

No niestety teraz z włoskim nie mają. Mają do mnie dzwonić gdyby coś się trafiło. Ale za to jadę na dwa tygodnie na zastępstwo, więc też dobrze

@Sylwia

może następnym razem coś będzie ;) dobrze móisz, dobre i to

@jadwiga

Możesz trzymać kciuki, bo jutro wyjazd

@Sylwia

trzymam, trzymam. dobrze bedzie, zobaczysz

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Soft Care 24 Stunden Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Przedstawiciel Handlowy?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Gaweł

Lubię atmosferę w Soft Care 24 za: Ja pracuje u nich od dłuższego czasu. Mają zlecenia dla MĘŻCZYZN co nie zawsze się zdarza. Mam dobre pieniądze, na czas, ekuz i swoją stałą rodzinę. Busa mi załatwiają. Jestem zadowolony.

koval
@Gaweł

mi tez sie podoba ze maja prace dla facetow. w wielu firmach to tylko mydlenie oczu a tutaj faktycznie sa wyjazdy

Lady in Red

Czasami mam wrażenie, że chodzi tylko o to , żeby się negatywnie wypowiadać, a jak ktoś napisze coś pozytywnego to go hejtują wszyscy ze na pewno jest pracownikiem biura. Nie rozumiecie ludzie, że po prostu ktoś może być zadowolony ze swojej pracy? Ja wiem , że Polacy to marudzi wiecznie marudny, narzekający, niezadowolony. Najlepiej nic nie robić ale żeby dużo zarobić. Jak ktoś chce nie pracować, to niech znajdzie sobie księcia na białym koniu. Np Bliski wschód polecam! Tylko żeby potem nie pisać łzawych książek, wspomnień o złotych klatkach, wykorzystywaniach i że jest się entą żoną z kolei. Niestety życie nie jest bajką i w normalnych warunkach, jak się nie jest uprzywilejowaną osobą , to trzeba pracować. Ja pozdrawiam wszystkie niezależne i pracujące same na siebie Panie!

Minka
@Lady in Red

W sedno :) mnie do pracy namówiła sąsiadka dłużej jeździ i zna tą firmę. Ja miałam problemy finansowe po rozwodzie i potrzebowałam pilnie pieniądze a w Polsce nie miałam pracy

@Minka

Babcia

Też nie tesz analfabetko

@Babcia

XD ma pani racje, teraz mi glupio

wiesia
@gosia

dla mnie to tez ogromny plus nie znam jezyka niemieckiego i nie moglam znalesc pracy a tutaj dostalam dobre oferte

ODKA
@Lady in Red

NO NIETETY POLACY JUZ TACY SA I NIC NIE ZROBISZ. WILE PRACOWAC DLA NIEMCA NIZ TUTAJ PATRZEC JAK NIEKTORZY SIE ZACHOWUJA

agnieszka
@wiesia

fajna sprawa z ta praca bez jezyka. szkoda ze mniej zlecen niz z jezykiem ale i tak dobrze. a tak na steli zawsze mozna sie poduczyc czegos, hihihi

Ewelina
@agnieszka

Proponują zatrudnienie na niemieckich warunkach? Nie mieliście do tej pory żadnego problemu z rozliczeniem? Jakie są wymagania co do znajomości języka? Dzięki za info.

nimfa
@Ewelina

tak, mają niemieckie i polskie warunki. pracowałam jakiś czas na polskich, w sierpniu przeszłam na niemieckie. zdążyłam już nawet do lekarza pójść na to niemieckie. z rozliczeniem nie było problemu

nimfa
@Ewelina

a jeśli chodzi o język to jest rozmowa po niemiecku. ja miałam tutaj dwie. pierwsza jak się zatrudniałam, drugą jak chciałam podwyżkę

rafal

najlepsza firma w jakiej pracowalem

Misiek
@rafal

Potwierdzam ;-)

ola

lubie ta firme ^^ zawsze milo i konkretnie, jestem bardzo zadowolona ze wspolpracy

monika

praca cienszka ale za to dobrze platna

beza

bardzo podoba mi się praca tutaj. sprawdziłam dokładnie wszystko w nfz i zusie bo poprzedni pracodawca był nieuczciwy i się sparzylam. w tej firmie składki są takie, jakie miały byc, kartę ekuz dostalam z opóźnieniem, z tym też dzwoniłam do nfztu, mówili, że maja jakieś opóźnienia :/ ale ubezpieczona jestem, bo pytalam

Bez jezyka

Ja pojechałam bez języka, ale dałam radę, mam translator w telefonie. I też codziennie się uczę, czegoś nowego. To najlepszy sposób. Ale to wszystko zależy od nastawienia. Ja jestem dobrze nastawiona, więc praca łatwiej idzie. A i tak zarabiam więcej niż w Polsce i to dużo...

Delikatessa
@Bez jezyka

Rok temu zaczynałam tak samo jak pani ???? też bez języka i z tłumaczem w telefonie. Trafiłam wtedy do fajnego małżeństwa - oni potrzebowali zajęcia, ja potrzebowałam nauki języka, więc mnie uczyli ???? może ten język nie jest teraz idealny, bo ile to tak naprawdę można się nauczyć jeżdżąc przez rok na zmiany, ale mówię na tyle, że nawet z pielęgniarkami i lekarzem się tu dogaduję w miarę. No a przy okazji od strony finansowej to lepiej też teraz wygląda. Bo tutaj to chyba jak wszędzie - im lepiej się gada, tym więcej się kasy dostaje ????

Gwiazda

Praca jest ok jak to praca ja jestem zadowolona polecam wszystkim Paniom chętnym , żeby też spróbowały :)

Biedronka

ok jest

Helenka

Ja pracuje u nich i jestem zadowolona, moja mama i cioci atez jexdza maja fajne firmy trabsportowe, z obiadem po drodze na parwde super i koordynator jest na miejscu i kaska sie zgadza i maja konatkt na viber, whats up i messenger na prawde jestesmy zadowoleni

Opiekunka

Witam jestesm z nimi na zleceniu praca na taka jaka sie zgodzilam, nic dodac nic ujac mam prace,zarobek, fajna babcie transport mi zalatwiaja i mam z nimi kontakt kiedy potzrebuje zawsze sa pod reka ja polecam i jak ktos chce jechac mnie zmienic w polowie sierpnia prosze o kontakt

Zniesmaczona

Widzę, że chodzi tylko o to żeby innych oczerniać, pozytywne opinie są na szarym końcu, mimo , że są szybciej dodawane. A negatywne mimo , że starsze, są na 1 miejscu. Dotyczy to też widzę, innych firm w tej branży ale i nie tylko. Powiem szczerze, że mam wrażenie, że służy to tylko i wyłącznie do psucia opinii firmie.

Ala

Wyjeżdżam z nimi teraz na święta , bo mają duże premie. Lubię atmosferę w Soft Care 24 za: Dziewczyna która jest moim opiekunem, jest bardzo miła.

@Ala

Ja też tak słyszałam ale jeszcze z tego nie korzystałam jak tylko będa święta na pewno z nimi pojade

ewelina57

wszystko w porzadku

@ewelina57

U mnie też na plus

Tereska

Ja z nimi właśnie wróciłam. Wszystko zgadzała się jak w ofercie. Wypłata na czas. Podoba mi się, że zawsze można do nich zadzwonić, jak coś się dzieje. Są dostępni dla nas opiekunek. Oni załatwiają przejazd i za wszystko płacą. Kierowcy też super. Koordynatorka bardzo miła. Odwiedzała mnie i wspierała. Ja wracam po urlopie do rodziny.

@Tereska

Ja też mam takie same doświadczenia, pozytywne tylko a wiadomo ze to praca z luźdzmi nie robotami, to zawsze może coś pójść nie tak mam wrażenie ze nia które osoby zachwoują się jakby były doskonałe i nigdy nic źle nie robiły

viola

jeździłam z nimi rok temu, byłam na trzech wyjazdach. musiałam przerwać ze względu na zdrowie, ale teraz znowu wracam. oceniam wszystko na plus. wypłata na czas, składki opłacone, pamiętam, że na święta miałam fajne premie. no i w razie jakichkolwiek problemów zawsze miałam wsparcie

Krysia
@viola

Oj tak, premie mają niezłe :-)))

joey
@Krysia

a jak tam wygląda ubezpieczenie?

Mali
@joey

Witaj ubezpieczenia brak bo Zus 8m nie wydaje EKUZ nie ma i nie będzie Soak w Niemczech tam składki muszą odprowadzane być czyli Zus Soak i podatki dochodowe od 1 dnia juz pracy pracowników Firma nie może delegowaac bo nie ma zgody od Zolmatu w którym tam ma obowiązek rejestracji wszystko to oszustwa i tyle brak płacy minimalnej ilości czasu i EKUZ zgody Zolmat na pracę naszą pozdrawiam

Kaska
@viola

Moja mam z nimi jest i ok wszystko kaska jest, kontakt jest z nimi, oferta jak mialo byc jak ktos nie chce pracowac to niech pracuje ale nie wiem po co tyle agres

Elektra
@joey

Ubezpieczenie placa od 3,17 Euro na dzien czyli wychodzi iz za prace za opieke dostaniesz 480 do 500 złotych brutto i od tego odprowadza wam skladki do ZUS jak i na ubezpieczenie .Reszta to diety kochane kobiety .Nie dajcie sie oszukac czytajcie umowe . Za prace niby w polsce placa 40 centow dziennie a czasookres pracy w Polsce w umowie jest 2 tyg na roznoszenie ulotek i propagowanie tej ,,firmy,, pisze z malej i w cudzyslowie bo takich zlodzieji nie mialam a pracuje juz jako opieknka 12 lat !!! Powiedzcie Panie jaka firma odprowadza skladki od 500 zł brutto ? Inne przynajmniej od najnizszej krajowej a ci od 500 zł . Powiedzcie kochane kobiety kto w polsce pracuje za 3,17 Euro na dzien jak stawka najnizsza za godzine wynosi 12 zl za godz !!!! Daleko od tej firemki !!!

wiktoria
@viola

ktoś tu chyba narozrabiał coś na szteli i teraz wymyśla :D mam tu umowę ponad 1,5 roku i nie miałam takich rewelacji nigdy. placa nielegalna? to jakim sposobem dostałam ekuz, a1 i rozliczam się z pitu? śmiechu warte

Dla mnie 5+

Zostaw merytoryczną opinię o Soft Care 24 Stunden Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Soft Care 24 Stunden Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Soft Care 24 Stunden Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Soft Care 24 Stunden Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Soft Care 24 Stunden Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 97 ocen.

Soft Care 24 Stunden Sp. z o.o.