Opinie o Soft Care 24 Stunden Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Soft Care 24 Stunden Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Soft Care 24 Stunden Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Soft Care 24 Stunden Sp. z o.o. w Toruń

Danka

Witam serdecznie wszystkich ja z nimi pracuje już dłuższy czas i pracuje praca z językiem polskim zarabiam dużo więcej niż w Polsce jestem zadowolona

Zdzisia
@Danka

Ja też się pod tym podpisuje

Darek 55

Witam wszystkich serdecznie którzy piszą tutaj swoje posty, analizując na tym portalu opinie o różnych firmach doszedłem do wniosku jednego a mianowicie: W 95% wszystkie negatywne wpisy tutaj zawarte pochodzą od właściciela serwera czyli firmy GOWORK.PL SERWIS PRACY która sama zajmuje się rekrutacją opiekunek i delegowaniem a zamieszczając te negatywne opinie mają na celu podkopać wiarygodność innych firm. Kolejna ciekawa sprawa to wiele podobnych firma z tej branży pisze w internecie i ostrzega przed firmą GOWORK.PL SERWIS PRACY aby złożyć przeciwko firmie GOWORK.PL SERWIS PRACY pozew zbiorowy ponieważ zamieszczają negatywne opinie o konkurencji a potem dzwonią do tych firm o wykreślenie tych opinii negatywnych oczywiście za dużą opłatą. Czyli jest to nic innego jak wyłudzenie , za co będą w swoim czasie pociągnięci do odpowiedzialności karnej. Już nie długo zostanie uruchomiony specjalny serwer na którym firmy takie będą mogły dzielić się informacjami oraz wszystkim tym co jest związane z firmą GOWORK.PL SERWIS PRACY.

jUSTYNA

Jestem zadowolona, pieniądze były szybko na początku miesiąca

@jUSTYNA

Jak widze te wpisy to mnie trzesie kaska jest wszystko w porzadku .Tak kaske placa ale ZUS od 480 zł brutto wiec rencistce obojetne ale temu kto jest przed emerytura nie jest obojetne . Oszystwo w bialy dzien a tak smieciowej umowy jeszcze nie widzialam .3,17 euro dzienne za wykonana prace jako opiekunka ! w Polsce minimalna stawka to 14 zł netto za godzine a ta firemka placi za 24 godz opieki 12 zł dziennie. Opamietajcie sie ludziska z tymi opiniami bo umozliwiacie oszustwo na ogromna skale i jak wam sie cos stanie to zero pomocy bo karte EKUS dostaje juz kazdy na rok wiec zadna laska a skladki emerytalne rentowe i ubezpiezeniowe od 480 zł brutto . Jak najdalej od Torunskich zlodzieji .

@Elektra

Witam Niemcy to naród chory psychicznie chytry do granic nie normalności nierobie Niemcy są a opieka medyczna w Niemczech to tragedia nawet nie chcą wymyć podopieczłych 5 minut i wiosną polka to polka to tamto zrobić nieroby 2 godziny pracująa a 2 w aucie siedzi i kolejne 2 to już w domu siedzą i na 6 godzin pracy to 3 godziny taki nierobem pracuje i patrzy na półkę nie pomagajcie pflegedinst bo to nieroby płacone mają za pracę kobiety kochane w Niemczech a kto Wam pomaga jak babkę same dźwigać musicie powiedzieć trzebajak ja pracuje to mi nie pomagasz szczoto

Karo
@Elektra

Wyjechałam pierwszy raz z tą firmą na majówkę. Poczytałam później opinie i sprawdziłam w zusie później czy wszystko dobrze jest odprowadzone. I wiesz co? Było. Nie wiem, skąd w tobie tyle jadu

Marianna
@Karo

Ja z nimi mam kontakt kilka razy w tygodniu teraz w sobote też dzwonili jak mi wzięli Babcie do szpitala sytuacj a opanaowana i mio weekendu odbierali pisali itd ja jestem zadowolona teraz czekam az babcia wyjdzie i mam platny urlop hahaha

Jasia

Witam jak oceniacie prace z jotejkami w Niemczech agresywny pacjent co haluje non stop jotejki powinno poddawać się eutanazji co nie nadają się do opieki tak jak w Holandii takie osoby nie podlegaja opiece rozumiem człowieka co żyje starszy schorowany ale nie dręczy opiekuna i rodziny to opieka wchodzi w grę ale nie joteje podle co są psychicznie chorzy niby tak ale jak rodzina przyjdzie to czubek kontroluje się psychopatow w Niemczech powinno się poddawać eutanazji

@Jasia

A jakby Pania taka przypadlosc dopadla Pani ,,Jasiu,, to co tez do odstrzału ? To portal opinii o Firmach , a nie rozwarzania przypadlosci chorobowych .

@Elektra

Nikt się chory psychicznie nie rodzi człowiek nabywa palmę z podłości pozdrawiam

@Elektra

To wytlumacz proszę czemu potwór podly człowiek przy rodzinie niemieckiej poprawne nagle zachowanie ma do tego to ma głowę więc wiesz co robi kontroluje się choroba psychiczna jest z podłości są ludzie co mają demencje i nie prześladują opiekunów i co ma to do tego ze jest demencja skoro świadomość każdy ma skoro zna dobro i zło nie musi być złym człowiekiem i opiekunkę od polskich Kure. . Wyzywać i bić proste czubek wie co robi i skoro więc ze Polka to jest to ma świadomość co mówi pozdrawiam pa

@Jasia

Podam Ci przykład a jak czubek zabija dziecko i je zgwałcił to wie co zrobił czy nie ?wie ponieważ byl zły potem najlepiej stymulować choroby psychiczne ze nie poczytalny bzdura a zapytany czy żałuje tego odpowie nie i znowu robi to samo dopóki nie złapią takiego potwora to udaje głupiego raz dwa się przyzna nikt się potworem nie rodzi podlosc się nabywa chce człowiek i taki jest jakim sam chce być dla ludzkości

@Elektra

No przypadłość tez mi popatrz sobie w necie jak babka nuż wbija opiekunce psychopatka zaatakowac potrafiła opiekunkę dobrze ze nuż wbiła za płytko bo zabił by potwór rodzina zapłacilata odszkodowinie a potwora nianczy następna polka koszmar Niemcy powinni ją poddać eutanazji bo mało życia nie odebrała pobce ta psychopatka babka pozdrawiam pa

Elka
@Jasia

Nigdy nie wiadomo co nas spotka, a dobro jak i zło wraca do nas więc ja nikomu źle nie życzę

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Soft Care 24 Stunden Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Przedstawiciel Handlowy?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Olcha

Jestem z Ukrainy i pracuję w Soft Care LEGALNIE. Mam wszystkie dokumenty i jestem zatrudniana na takich samych zasadach jak Polacy. Od ponad siedniu lat mieszkam w Polsce, a od 1,5 roku jeżdżę z tą firmą na opiekę. I jeśli ktoś mówi, że Ukrainki są zatrudniane nielegalnie to albo nie wie co mówi, albo jest zwyczajnie uprzedzony. Wstyd. Na szczęście w większości w Polsce spotykam się z przyjaznym przyjęciem

@Olcha

Legalnie to nawet Polaków nie deleguje ta foremka na jakich warunkach Pani Olcho Pani wyjechała musi być Pani do Zolmatu zglosżona wtedy o legalnie mówimy i tak firma musi panią w Polsce zatrudnić przez parę miesięcy najpierw proszę więc napisać jakim cudem legalnie skoro w Niemczech Zoland o tym decyduje

Olcha
@Mali

Ja jestem zatrudniona w Polsce, nie w Niemczech. Z całym szacunkiem, ale tutaj obowiązuje polskie prawo

MALI
@Olcha

Bzdura w Polsce Jesteś zatrudniona Kobieto tez dwie prace wykonujemy jedna w Kraju a opieka w Niemczech marketing robisz niby i na tej podstawie Zus A1 wydaje Tylko A1 wydana jest bezpodstawnie bo nie robisz marketing cały czas gdy w Polsce Jesteś firma nie ma dochodów w kraju i My opiekunki również dlatego Nfz 8m EKUZ nie wydaje pół roku tu trzeba najpierw zasuwac żeby EKUZ wystawili A1 dają bez EKUZ i A1 cofaja bo nie ma firma dochodów i Ty też nie więc nie mogą delegowac nawet zastepywalności odwołać jedna musi opiekunka rok u rodziny być na Zleceniu i w Zolmat nie rejestrują przedo wyjazzem pracowników pozdrawiam

MALI
@Olcha

Słaby znasz się na prawiele Olcha wiec w Zusie polskim spytaj co to jest ten marketing w kraju naszczęśliwego czyli druga praca obowiązek pracodawcy płaci Ci non stop gdy w kraju Jesteś i odwalasz marketing im za który płacić mają obowiązek rapory wykonane czas pracy godz pracy w Polsce za marketing według płacy minimalnej a nie raz na 3 miesiące i za 0 44 euro cent 15 dn A1 wycofał Zus bo nie mam dochodów firma tez nie wc Polsce EKUZ nie wystawił Nfz bo foremka nie spełnia wymogów to ze A1 pani wystawil Nfz nie znaczy ze EKUZ Pani dostanie W Zusie mi powiedziała inspekcja czyli brak ubezpieczenia i teraz firma musi składki w NIEMCZECH odprowadz8c w Soak mi bo Zus polski umyl ręce pozdrawiam pa

Bożena

Ok.

Zdzisia

Najlepiej jak znajdzie się opiekunka , która zna wszystkie przepisy , prawa itd. Skoro jest Pani Mali, taka mądra wszystko wie. To czemu Pani jeździ jako opiekunka? Powinna Pani prawnikiem zostać:)

Hej , Ja z nimi pracuje od wiosny i moją zmienniczką jest też Ukrainka. Ma A1 i ekuz. Szkoda , że nie znacie prawa. Wiele osób zatrudnia Panie z Ukrainy . Znają dobrze język, zawsze jest po nich czysto i mogą zostać na święta. A to dla mnie ważne. Mają taką samą umowę jak ja i dokumenty. Nie dziwię się , że coraz więcej Pań z Ukrainy zostaje opiekunkami. Są po prostu bardziej pracowite niż niektóre Panie z Polski. Chce im się pracować a nie tylko hejtować. Nie wiem skąd wy macie na to czas i energię.

@Kasia

Bzdura EKUZ pokazała Ci karte? Legalnie mówisz przebywają opiekunki z Ukrainy to powiem Ci Kobieto jaki warunek musi spełniać firma taka musi w swojej agencji w Polsce taka Panie z Ukrainy zatrudnić ma rok czasu i żeby ją delegowac do Niemiec legalnie nie mam nic do Ukrainy potwierdzam jak jest Kasiu i mało wiesz o obowiązku odprowadzania Składek po stronie Niemieckiej obowiązek firm a także rejestracji pracowników w Zolmat która potwiersza legalność naszej pracy same składki w Polsce to nic Zus tu opłacają i tam muszą Oak tzw Zus poczytaj sobie o prawie delegowania pracowników do Niemiec jakie warunki musi firma Soft Care i każda inna spełniać pozdrawiam

@Kasia

Pozatym gdzie firma taka niby w Polsce przez rok zatrudni Kobiety z Ukrainy skoro agencja nie zatrudnia nikogo w Polsce a marketing się nie liczy musi być rok w tej firmie przepracowany i to w Polsce na tej podstawie mogą uzyskać wize i dopiero delegowac pracowników z Ukrainy do Niemiec wiec jeśli wiesz to nie deleguje firma legalnie Ani Polaków a już tym bardziej pracowników z Ukrainy to na tyle warto poczytać na ten temat jakie warunki muszą te pseudo firamki spełniac Kto czyta i pyta ten nie błądzi buziaki pa

@Kasia

A sprawdzilas sobie czy w Zolmat Jesteś zgloszona Ty i ta Pani z UKRAINY nie wjechała byś tam do pracy Ty 8 ta Pani z Ukrainy dlaczego a dlatego bo Zolmat sprawdza czy masz Kobietko umowę zgodną z przepisami prawa pracy czas praczej płacą minimalna ja wiem bo nie ma w umowie i nie zgłaszają ludzi podatek dochodowy czy firma tam Ci odprowadza wiec to Zolmat pozwala Ci tam pracować pozatym nie chce juz mi się pisać sprawdz sobie Zolmat czym jest

Renia

Umowa bez pieczątki i oryginalnego podpisu.Nie zawierała adresu podopiecznej dokąd mnie wysyłali.Powiedziano mi że nie piszą w umowie danych podopiecznych ale spokojnie bo oni z rodziną wszystko ustalili.Dało mi to do myślenia i zajrzałam do opinii....FATALNE.Nie pojechałam z nimi a teraz mnie straszą karą w wysokości 3 tysięcy euro......ŚMIECHU WARTE.Umowa nie jasna i na każdym kroku tylko mowa o karach.Dobrze że z nimi nie pojechałam. Moje sugestie dla Soft Care 24: Umowa powinna być jasna i na temat.Powinna zawierać dane osobowe,adres oraz tel. kontaktowy do osób w Niemczech jeżeli wysyłają do opieki.Kary które zamieszczają w umowach nie mają prawa bytu.Takie śmieciowe zleceniówki są nie prawnie spisywane a jednak jeszcze firmy je niestety stosują licząc na nie wiedzę innych i naiwnych.

Bonimala123
@Renia

Dokładnie .Umowa 10 kartek i nic odnośnie zlecenia gdzie i do kogo się jedzie????? Za to Kary kosmiczne 3 tys . euro. Prawnik zaprzyjaźniony wysyła na e-mail wezwania do zapłaty tak 3 tys e. Terror Mobing. Oszukańcze umowy. Firma ma w …… problemy na miejscu zlecenia. (usunięte przez administratora) Bo jak to inaczej nazwać.

Boni mala
@Renia

Dokladnie. Jedzie człowiek szlak wie gdzie. Na miejscu okazuje się że stan podopiecznego bardzo odbiega od tego który firemka przedstawiła. Miesięczny okres wypowiedzenia to jest żart. Umowa zlecenie. W nosie mają pracowników. Masz siedzieć miesiąc z agresywna psychopatyczna dwmencja.Kłamią pomimo wysłania na e mail rezygnacji z pracy nie przyjmują do wiadomości. Straszą karami i wysyłają pisma przez pocztę kopie z grozbami i karami 3 tyś euro. To jest mobbing horror. Jednego mnie nauczyli by być czujnym i nie wierzyć żadnej firmie.

@Renia

Witaj (usunięte przez administratora)dostałaś karę 3 tys euro mailem Ci wysłali?pozdrawiam

Piguła

Mam inne pytanie, czy mieliście odprowadzane składki na Zus, otrzymaliście karte>KUZ i druk A1?

Olga
@Piguła

Tak, mnie odprowadzili, ale troche dziwne terminy. Wiem, skladki Zus sa placone do 15 dnia nastepnego miesiaca , Wyplacili emerytalne od min. krajowego co do grosza.

@Piguła

Dla mnie naliczali skladki od 500 zl brutto podstawy wymiaru skladek teraz trwa sprawa w ZUS . Na wyplacie tez uszukuja trzeba liczyc . Na reklamacje nie odpowiadaja sa mili jak nic nie chcesz nie pytasz nie żądasz ale jak juz jest problem panie niemile na emaile nie odpowiadaja .Nr do szefa Firmy zastrzezony po prostu cyrk i bezprawie

poziomka34
@Olga

@Olga, bo to tak działa wlasnie. wszedzie masz pozniej ksiegowane. w sensie jak masz wyplate w nastepnym miesiacu tego 10, to w zusie zaczynasz sie wyswietlac po 15. oni maja jakies terminy takie. ale jak dzwonilam do zusu sprawdzic to skladka byla oplacona wczesniej i wczesniej sie liczyla

@Piguła

Mi wyplacili skladki od 500 zl brutto i zlozylam skarge do (usunięte przez administratora) Daleko od tej firemki

Maja
@Elektra

Witam, ja z nimi też wyjeżdżałam kilka razy i jeszcze na początku wszystko było w porządku wypłata zgadzała się z umową składki też dopiero na ostatnim wyjeździe oszukali mnie na składkach podstawa wynosiła jakoś 500 zł natomiast wynagrodzenie zgadzało się, pokrowcu na psy zeszli i już z nimi nie jeżdżę, na forum opiekunek jakaś opiekunka ich opisała że drugą firmę mają w Warszawie i do tego biura tam nie ma numeru telefonu strona niepełna a ponoć na tą firmę w Warszawie umowy wystawiają ( bo soft care24 to wogóle tylko Toruń) a to dopiero kpiny z opiekunek robią.

Anka

Ja z nimi jestem na zleceniu, od 1,5 tygodnia. Wszystko ok. Dostałam dobre zlecenie, premie na święta i na majówkę. Wysłali mi też zaliczkę bo było u mnie krucho. Dzwonili przed wyjazdem, jak byłam w busie, czy wszystko ok i teraz też jestem z nimi cały czas w kontakcie. Koordynator przyjechał tego samego dnia, przywitał mnie, zostawił do siebie numer. Czuje się zaopiekowana. Rodzina też super, nie wtrącają się, podopieczna zgodna z tym co mi mówili przed wyjazdem.

Meggi

Tak, oczywiście. Przy pierwszym wyjazdem trwało to długo, ponieważ moja stara firma nie skróciła dokumentów, ale udało się wszystko załatwić.

Meggi

Współpracuje z tą firmą od 3 lat. Nie mam żadnych problemów. Pieniądze mam na czas. Rodzinę mam teraz stałą. Wcześniej byłam u kilku. Jak miałam problemy zawsze mogłam do firmy zadzwonić, nawet wieczorami czy w weekendy . Transport załatwiają. I jak też mam umowę bez pieczątki, bo podpisuje się teraz umowę przez internet, za pomocą platformy AUTENTI. To jest podpis elektroniczny. Moje sugestie dla Soft Care 24: Zadowolona

Zdziwiona
@Meggi

Chyba Ci się pomyliły firmy. Na pewno piszesz o Soft Care? Nie słyszałam, żeby podpisywali umowy elektronicznie...

@Zdziwiona

A masz umowę z tą firmą? Ja wiem gdzie jestem zatrudniona i jak podpisuje dokumenty.

@Meggi

Kartę EKUZ i druk A1 też?

Piguła

kłamią jak z nut, a telefon do szefa jest tajny Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: traktują opiekunki gorzej jak psa

monkk

wszystko jest ok, jechalam z nimi dwa razy do niemczech. ogulnie praca nie jest latwa, ale przynajmniej kasa sie zgadza

@Zofia L z Torunia a czy jesteś nadal zatrudniona przez Soft Care 24? Możesz napisać, jak wyglądały Twoje doświadczenia z całym procesem rekrutacyjnym do tej pracy? Wiele osób boi się spróbować nowego zatrudnienia, jednak finalnie jest to dla nich bardzo dobry krok. Wszelkie praktyczne wskazówki będą dla nich więc ogromną pomocą.

Blondi56
@Paweł

To poco z tą firmą gowniana wspolpracujecie? Są firmy uczciwe, inne A nie wlazoc w Głowno,potem płacz.

Abc

Miałam okazję pracować w tej firmie i muszę z czystym sumieniem przyznać, że w życiu nie spotkałam się z tak złym traktowaniem człowieka. Nie przestrzegają przepisów kodeksu pracy. Tu nie ma nawet o czym mówić! Siedź przed monitorem 8 godzin i nie patrz nawet w bok. Nie odzywaj się! O przerwie jakiej kolwiek nie ma mowy! Nikomu nie polecam! Rotacja jest tam zdumiewająca!

do abc
@Abc

hahahahha, ja byłąm tam na rozmowie - zero kompetencji jeżeli chodzi o pracowników. A chaos taki, że 5 min się nie da wytrzymać

pytanie

a na jakie stanowisko?

ONA
@Abc

TAK zgadzam się z ta opinią, jestem kolejną osobą oszukana przez te firmę softcare24 z torunia.

sonia123123
@ONA

Tez zostalam przez ta firme oszukana, zwyzywna i postaram sie za to jak mnie potraktowano oglosic to wszedzie gdzie sie da. ...aby moc choc nie wielkiej czesci oszczedzic nerwow . Pracownice ktore tam pracuja dzieki naszej ciezkiej nie raz pracy w opiece traktuja nas jak nie czlowieka tylko smiecia, moze nie wszystkie ale nie trafilam na te inne. OSTRZEGAM

Zofia L z Torunia

Szanowni Państwo na wpisy nie można zwracać uwagi, bardzo często są wpisy nie zgodne z prawdą.Przekonałam się sama o tym, jak można człowieka niszczyć.Pracowałam w Niemczech uczciwie, wszyscy byli zadowoleni,W pewnym momencie zachorowałam, nie dosyć tego ofia L z Toruniae zmuszana byłam do ciężkich prac pomimo mojego złego stanu zdrowia,po przyjeździe otrzymałam bardzo negatywna opinię od rodziny niemieckiej.Jest to bardzo przykre.Tak samo niektórzy krzywdzą Firmy.

ONA
@Zofia L z Torunia

Agencja softcare 24 z Torunia jest nieuczciwa, proszę poczytać opinie o tej firmie też na innym forum,cos jest na rzeczy,gdyby firma działała uczciwie,to nie było by tyle negatywnych opinii na forach o tej firmie.

@ONA

Dokladnie tak jak mowi ONA. Trzeba poczytac na innych forach jak wiele roznych osob pisze negatywnie o tej firmie.

Zyga

Pracowałam w tej firmie i mam same negatywne opinie. Firma nieuczciwa, co innego w umowie a co innego w rzeczywistości. Firma wypłaca po długim czasie i niesolidnie, to znaczy mniejszą stawkę , niż to wynika z umowy. Pracownicy niemili, opryskliwi i nie interesują się w jakich warunkach pracuje opiekunka. Nic nie pokrywa się z ofertą, kłamią rodziny a firma w ogóle nie sprawdza stanu faktycznego warunków i sytuacji rodziny. Podpisuje się umowę do opieki jednego podopiecznego czy podopiecznej a w rzeczywistości jest rodzina do opieki i całodobowych prac domowych i wokół domu, czyli wykonywanie prac ogrodowych, sprzątanie garażu itp. Wniosek jak najdalej od firmy Soft Care24 w Toruniu.

sonia123123
@Zyga

Zgadzam sie w 100%. W szczegolnosci niemili pracownicy. Jedna z pracownic mnie dzis zwyzywala. Sami popelnili blad ktorym nie obarczaja i strasza sadem. Jak najdalej od tej firmy.

@Zyga, czy na pewno takie sytuacje miały miejsce? Pamiętaj, że forum to miejsce publiczne, więc informacje tu zamieszczane powinny być zgodne z prawdą. Rozmawiałaś z pracodawcą o swoich doświadczeniach? Może dałoby się wszystko wyjaśnić?

Zostaw merytoryczną opinię o Soft Care 24 Stunden Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Soft Care 24 Stunden Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Soft Care 24 Stunden Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Soft Care 24 Stunden Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Soft Care 24 Stunden Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 97 ocen.

Soft Care 24 Stunden Sp. z o.o.