Opinie o COMFORT MED + Sp. z o.o. w Przeźmierowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie COMFORT MED + Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w COMFORT MED + Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COMFORT MED + Sp. z o.o. w Przeźmierowo

olek

zgłosilem reklamację mailem na gwarancij na zepsutą matę masującą 18 listopada 2020 r. , po kilku zgłoszeniach telefonicznych , pracownik tej firmy zablokował odbieranie telefonów od nas . Po kolejnych próbach dodzwonienia ale z innego tel udało sie . Przedstawiciel wyznaczył mi dzień dostawy do firmy na 9.12.2020 .zawiozłem , drzwi zamknięte , pukalem do firm sąsiednich , powiedziałem że byłem umowiony na dostawę . i że nie odjadę bez załatwienia sprawy . po pewnym czasie z sąsiedniego biura pani przyęła matę w ramach reklamacij . otrzymałem potwierdzenie , na polecenie firmy . i od tego czasu znowu milczenie ..

@olek

Ta firma to ściema

danuta

Proszę mi odpowiedzieć na moje pytanie co jest z firmą comfort med nie mogę się do nich dodzwonić mam zakupione sprzęty które wymagają reklamacji i do kogo mam teraz się zgłosić by tą reklamację mi przyjęto.Nie po to kupiłam za tak wielkie pieniądze sprzęt by po trzy krotnym użyciu się uszkodził

ewa

Ja próbuję się dodzwonić od maja 2020 i nic, zgłosiłam na policję i czekam

I.K1209
@danuta

Oj kochana wpadłaś !!!! Chcąc coś w tej sprawie wskurać czeka Cię duży problem!!!! Szybciutko do rzecznika!!!

@danuta

Ogłosili upadłość aby klientom nie zwracać kasy za zwrócone, szmelcowane produkty. Pozdrawiam.

@I.K1209

Rzecznik nic nie pomorze, odpowiada COMFORT MED + Sp. z o.o. ze dokumenty są w archiwum poza siedzibą firmy i temat się kończy, rzecznik nic nie może (dostał odpowiedź od COMFORT MED + Sp. z o.o.)

10.02.2021r
@danuta

Mam ten sam problem gwarancję mam do 11.listopada i też nie mogę się dodzwonić . Nadal robią spotkania i naciągają ludzi czy niema prawa aby ukrócić ten proceder.

Ja też mam sprzeto poraz 3-ci do naprawy i nikt nie odbiera telefonu

diago

uczestniczyłem w spotkaniu mielismy mieć gwarantowany telewizor 17 cali obiecaliśmy córce 10 letniej ze dostanie go do swojego pokoju a tu rozczarowanie pani dała nam jakiś perfum bo telewizory się skończyły dodam ze mielismy zaproszenie imienne z gwarantowanym prezentem (usunięte przez administratora)ludzi na produktu które w innych miejscach można kupic dużo dużo taniej masakra ze nikt z tym nie zrobi porządku

Irena
@diago

też dałam się nabrać na telewizor dla wnuczki nie wierzcie w te pokazy to naciąganie co innego mówią a co innego jest

@diago

Ta firma, to jakas ściema ! Na pokazie w Koninie przy zakupie maty masujacej, dostalismy "w prezencie"; gary nierdzewna, odkurzacz, robot kuchenny do gotowania. Z każdym z tych sprzetów były wady i wymiana lub naprawa w ramach gwarancji. Robot kuchenny to juz 3-cia reklamacja i nie ma komu zlecić, bo nikt nie odbiera telefonu.

Umowa na pokaziepl

Jeśli masz problem z odstąpieniem od umowy, lub jesteś straszony przez sprzedawcę skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem 518 668 552.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie COMFORT MED + Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
sonia@

Jednym słowem banda złodziei oszustów i naciągaczy . To tylko w naszym kraju mogą działać tacy złodzieje.bo unas niema sądów które by się tym zajęły, już nie wspomnę o prokuraturze.

ryszard Konin

Chcę zgłosić reklamację ( kolejna 3-cia ) na PRAKTI COOKER , wysłalem maila i opisałem czego ta reklamacja dotyczy. Dzwonię i dzwonię, jest komunikat, że musze poczekac 5 minut, albo jestem 1-wszy w kolejce i ............... połaczenie nie dochodzi do skutku. Przedtem reklamowałem garnki PRESTIGE i odkurzacz HOME. Te sprzety są jakies wybrakowane, bo się psują. Mam przedłuzoną gwarancje i co z tego ???

Alina

W końcu zaczyna zmieniać się obraz pokazów. Do niedawna mierzyłam wszystkich jedna miarą . Teraz wiem , że tak nie można . Nie stać mnie na matę, ale kupiłam pas masujący. Polecam każdemu. Rewelacyjny sprzęt.

@Alina

Pani Alino, Bardzo dziękujemy za przesłaną opinię oraz poświęcenie chwili na zostawienie komentarza. pozdrawiamy serdecznie Zespół Obsługi Klienta COMFORT MED + Sp. z o.o.

Jerzy
@Alina

Znowu ta sama opinia . Jakiś boot? (usunięte przez administratora)

basiunia

Ta firma najzwyczajniej w świecie bezczelnie okrada swoich klientów. Telefonicznie poinformowano mnie, że poddadzą mój sprzęt rehabilitacyjny wyregulowaniu po wpłaceniu 160,00 zł. W zamian dostałam gwarancję na 12 m-cy, bez obiecanej konserwacji sprzętu. Delikatnie mówiąc są zwykłymi oszustami. Nie zamierzam tego zostawić bez zawiadomienia do Prokuratury. Barbara

@basiunia

Jestem za, kazano mi wysłać sprzęt do reklamacji i niestety wróciły, czyli musiałam zapłaciłam dwa razy, w prokuraturze powiedziano, że działa sekretarka, czyli firma chce się kontaktować i nic nie można zrobić

Roman

Od 20 pazdziernika 2020 roku próbuje się dodzwonić !! niestety nie udało mi się !! Podczas pokazu kupiłem odkurzacz za 6900 zł ( naiwny ze mnie Klient) Odkurzacz nie odkurza tylko warczy tak że cały blok słyszy i zamiast wciągać śmieci to je wypluwa !! :) Pisałem kilkanaście email i 0 odpowiedzi. Wysłałem do reklamacji odkurzacz pod wskazany adres na umowie kupna, zapłaciłem 120 zł za transport . Firma nie odebrała odkurzacza i zapłaciłem za zwrot transportu kolejne 120 zł. (usunięte przez administratora)

Nie odbierają telefonów, nie można zgłosić reklamacji, nie polecam współpracy

Dawid

To firma tyle razy była na policję zgłaszana? W jakim celu

@Dawid

Chyba po to aby stróże prawa się pośmiali że mamy nadal naiwne społeczeństwo, które kupuję produkty kiepskiej jakości za wielkie pieniądze w pseudo firmach jak np. COMFORT MED + Sp. z o.o. Pozdrawiam

Ewka

Witam, w lipcu ubiegłego roku kupiłam na pokazie odkurzacz piorący. Niestety po kilku praniach się uszkodził. Jakieś półtora miesiąca temu dodzwoniłam się do Pracownicy, która to odpowiedziała mi, że mają inwentaryzację, i że oddzwoni. Nie oddzwoniła, przykre prawda? Od miesiąca próbuję się dodzwonić do działu technicznego i reklamacji, jak również do wszystkich działów po kolei i niestety, kiedy jestem już pierwsza w kolejce połączenie zostaje zerwane. Napisałam również maila jak i gdzie wysłać uszkodzony odkurzacz, ale bez odpowiedzi. Czy jest jakaś możliwość kontaktu? Czy ktoś z Państwa może mi pomóc. Dziękuję i pozdrawiam.

Mania

Ile kosztuje pas masujący i chef for yu którego nie macie w ofercie

stanislaw

kupiłem odkurzacz piorący nie moge nigdzie dokupić filtra

hedwiga49@o2.pl

Sprawa została załatwiona pozytywnie rzeczy zostną zabrane przes firmę dzbardzo że taka komorka istnieje jak pomoc w takich trudnych sprawach...

Jacek

Ja wraz z żoną dokonałem zakupu i jestem bardzo zadowolony.

Ewa Malka

kupiłam kilka produktów między innymi gary. Miały być na wiele lat, a już po pół roku zaczęła schodzić z nich pomarańczowa farba, złożyłam reklamację przez internet i żadnego odzewu przez trzy tygodnie, telefonicznie nie można się dodzwonić, cały czas słychać męski głos "jesteś pierwsza w kolejce" aż do rozłączenia. jestem oburzona takim traktowaniem. (usunięte przez administratora)

Kupiłam z mężem matę masującą oraz wyciskarkę.Żałuję iż nie wyszliśmy z tego spotkania,mąż owszem masuje się a ja nie mogę przeboleć kwoty i tej wyciskarki.Rozumiem sok ma być gęstszy,ale to co wychodzi to gęsta papka z kawałeczkami warzyw,muszę wszystko pogryźć by przełknąć.Coś okropnego,za tę kwotę miałabym dwie wyciskarki,nie kupujcie bez degustacji

Angelika

Czy może do kadr zatrudniają ?

Joanna

Super obsługa! Tak trzymać!

Zostaw merytoryczną opinię o COMFORT MED + Sp. z o.o. - Przeźmierowo

• Jak się pracuje w COMFORT MED + Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy COMFORT MED + Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COMFORT MED + Sp. z o.o.?

COMFORT MED + Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 101 ocen.

COMFORT MED + Sp. z o.o.