Konsult.Expert

Opinie o Konsult.Expert

Bogusław

Omijajcie szerokim łukiem - wszystkie interesy mikołajczykowe.

Areko
@Bogusław 02.10.2017 13:12

możesz coś wiecej powiedzieć o tej firmie ?

expert
@Bogusław 02.10.2017 13:12

Niestety teraz już wiemy dlaczego.... Nie płaci za zlecenia...

Pedro

Nie rozumiem po co tak narzekacie. Trzeba wyjaśnić w firmie dlaczego są takie sytuacje , o ile są!!

expert
@Pedro 30.12.2018 19:05

Narzekacie? Firma nie płaci, nadal przyjmując zlecenia w imieniu ekspertów. Od kilku miesięcy eksperci pracują za darmo. Część już się wycofała. Firma Konsult Expert nie zatrudnia ekspertów. Pośredniczy w przyjmowaniu płatności. Wystawia faktury wyłącznie za swoją prowizję. Przyjmuje płatności w imieniu ekspertów, jednocześnie im nie płacąc.

Dorota

Od września nie mogę doczekać się ani płatności, ani faktury. Sprawa zgłoszona do Urzędu Skarbowego. Konsult Expert nie wywiązuje się z zobowiązań.

konsult.oszust

(usunięte przez administratora) od czterech miesięcy nie wypłacają psychologom, ale na wakacje w peru z jakąś to ten śmieszny prezes ma...

Expert
Zweryfikowany użytkownik

Firma od kilku miesięcy nie płaci swoim ekspertom twierdząc, że "nie działa cały elektroniczny system płatności na platformie". Nie przeszkadza to jednak w przyjmowaniu płatności od klientów

Anna

@Bogusław Niewiele informacji zawarłeś w swojej opinii na temat firmy Konsult.Expert. Z tego też powodu chciałabym Cię spytać, czemu Twoja opinia jest tak negatywna? Czemu nie zawiera ona żadnych konkretów, szczegółów? Dbamy o to, aby każda opinia była zarówno prawdziwa, jak i merytoryczna, więc chciałabym Cię prosić, abyś napisał więcej o tym, czemu firmy nie polecasz.

Znaczenie atmosfery w miejscu pracy jest coraz większe. Czy podobnie jest w Konsult.Expert? Napisz, co o tym myślisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Dawid

Dobrze, szybko. Terminowo

evv
@Dawid 23.05.2017 13:56

jaka stawka?

nie polecam, oszukują

Zostaw opinię o Konsult.Expert - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konsult.Expert