Konsult.Expert

Konsult.Expert

Opinie o Konsult.Expert

Anna

@Bogusław Niewiele informacji zawarłeś w swojej opinii na temat firmy Konsult.Expert. Z tego też powodu chciałabym Cię spytać, czemu Twoja opinia jest tak negatywna? Czemu nie zawiera ona żadnych konkretów, szczegółów? Dbamy o to, aby każda opinia była zarówno prawdziwa, jak i merytoryczna, więc chciałabym Cię prosić, abyś napisał więcej o tym, czemu firmy nie polecasz.

Znaczenie atmosfery w miejscu pracy jest coraz większe. Czy podobnie jest w Konsult.Expert? Napisz, co o tym myślisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Bogusław

Omijajcie szerokim łukiem - wszystkie interesy mikołajczykowe.

Areko
@Bogusław 02.10.2017 13:12

możesz coś wiecej powiedzieć o tej firmie ?

Dawid

Dobrze, szybko. Terminowo

evv
@Dawid 23.05.2017 13:56

jaka stawka?

nie polecam, oszukują

Zostaw opinię o Konsult.Expert - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konsult.Expert