Apteka od Serca

Opinie o Apteka od Serca

Danusia

Moja ulubiona apteka, dobre ceny, kilka punktów i miłe Panie :) polecam :)

rAVI

Na plus, że w tej aptece rozmawiają z klientem. Jest coś więcej niż "dzień dobry", "proszę" i "do widzenia" ;) tutaj naprawdę chcą szczerze doradzić i czegoś się dowiedzieć. POLECAM

Klumm

rzeczywiście obsługa dobra, a leków mają ogrom, chyba mają duże magazyny, bo rzadko się zdarza żeby czegoś nie mieli, ale jak coś to raz dwa zamawiają

Kasia K

Praca w miłej atmosferze, z wyrozumiałą szefową. Ważne było żeby się nie spóźniać i być miłym dla Klientów, a wtedy wszystko było w porządku

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Apteka od Serca na stanowisko Kierownik Apteki - WOLA i PRAGA PŁD? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

@Kasia K.możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy w tej aptece? Rozumiem, że dobrze ten czas wspominasz. Co warto wiedzieć o tym jak wygląda codzienna praca? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Dodatkowe informacje mogą być pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

GOśka

Mnie najbardziej przekonuje cena :) a tutaj są one zdecydowanie dobre, podobne do tych jakie są w aptekach internetowych

Isssa

W calutkiej Warszawie jest zaledwie kilka aptek (zarówno prywatnych jak i sieciówek), do których warto chodzić. I apteki od serce są właśnie na tej liście.

Kasia K.

Ja, gdyby nie fakt, że znalazłam inną pasję życiową, w której postanowiłam się realizować i działać na własny rachunek to również bym nie zamieniła tej pracy w najbliższej przyszłości na żadną inną. Wszystko było tak jak trzeba. Pozdrawiam serdecznie właścicieli :*

Gonia

Atmosfera między pracownikami przekłada się na ich stosunek do klientów, a w aptekach od serca raczej nigdy nie spotkałam się z niemiłą obsługą :)) a to również o czymś świadczy

Mika

oKEJ, rozumiem, że można pilnować i wymagać, ale czy da się dogadać z przełożonymi?

Parczi
@Mika

Oczywiście, że się da. Tylko trzeba uczciwie pracować i "nie lecieć w kulki" - szefowa to też człowiek i wiele rozumie

Sylvia

Szefostwo zdecydowanie nad nami czuwa, ale kto mając własny biznes tego nie robi? Póki nie jest to wielka sieciówka na całą Polskę i są w stanie tego doglądać to tak będzie, ale dzięki temu jakość ich usług i obsługa klienta są zawsze na wysokim poziomie.

Tamara90

Miałam do czynienia tylko z Grochowską i Olbrachta, bo tam wcześniej mieszkałam i baaardzo ubolewam, że nie ma żadnego oddziału na Białołęce :( bardzo lubiłam do Was chodzić, a teraz rzadko mam okazję, bo mam totalnie nie po drodze ;(

Otylia

Ja pochwalę tę aptekę z perspektywy klienta. Zawsze miła obsługa, duży asortyment, a jeśli czegoś nie ma to są to w stanie sprowadzić tego samego dnia. Polecam

Goja

witam serdecznie, czy ktoś z Was ma doświadczenie w pracy w aptece na Ząbkowskiej? Co możecie powiedzieć? Zastanawiam się czy aplikować czy nie :)

Dżidżi
@Goja

Ja tam pracowałam kilka miesięcy przed przeprowadzką i dobrze wspominam ten okres. Sporo się tam nauczyłam i atmosfera była przyjemna. Spokojnie możesz tam aplikować o ile kogoś szukają, powinnaś być zadowolona

@Kamilaaato ważna informacja, że po stażu jest możliwość podjęcia stałej pracy w firmie. Możesz powiedzieć coś więcej o tym jak wyglądał Twój staż? Czego mogłaś się podczas niego nauczyć?

Szysza

Pracowałam kiedyś w tej aptece i miałam miłe kierownictwo, wynagrodzenie także miałam zawsze na czas, z miłą chęcią bym wróciła do tej pracy.

Kocur

skoro pracuje tyle osób w tylu aptekach to chyba nie jest tak źle? Chyba nikt ich siłą nie trzyma? Przecież Ci co tak narzekają w każdej chwili mogą się zwolnić. Aptek przecież jest dużo. W Polsce jak to w Polsce widzę sami frustraci piszą... zadowoleni zajęci są pracą...

Felisa

Pracuję w Aptece od serca w Radzyminie od kilku miesięcy. Wiadomo, że jak wszędzie, są jakieś słabe strony, ale w mojej aptece jakoś nie wymieniają personelu co 3 miesiące jak tu czytam i nie czekają tabuny nowych ludzi na nasze miejsce. Firma szuka ludzi, bo wciąż jakieś apteki otwiera. W dwóch innych znanych mi aptekach również od dawna jest raczej stały personel. Jest sporo pracy (bo sporo jest pacjentów) ale pensje jakoś to rekompensują:)

Dorota

Pracuje w tej aptece trzy lata. Nigdy nie zdarzyło się nic strasznego. Praca nie zawsze jest sielanką - jak w życiu. Prawda jest taka: "Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma". Każda firma ma swoją politykę. Jeśli komuś to nie odpowiada lub nie daje sobie rady proszę zmienić pracę. Pozdrawiam i zapraszam.

Iga

chodzę tam często po leki (Grochowska) i tylko raz trafiła mi się mało uprzejma Pani, ale albo już tam nie pracuje albo się mijamy, poza tym sami kompetentni pracownicy

Zostaw merytoryczną opinię o Apteka od Serca - Warszawa

• Jak się pracuje w Apteka od Serca?

Zobacz opinie na temat firmy Apteka od Serca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apteka od Serca?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Apteka od Serca