Apteka od Serca

Opinie o Apteka od Serca

eL

ja od niedawna jestem na Olbrachta i póki co (odpukać w niemalowane) jest całkiem sympatycznie, praca idzie sprawnie, atmosfera zgranego zespołu

hm?

a ktoś może się wypowiedzieć o innych placówkach?

Paola

Może traktowanie różni się od konkretnej placówki, ja pracuje na Grochowskiej i sobie chwalę podejście do pracownika i atmosferę.

Kamilaaa

Ja byłam na stażu w Aptece od Serca i jak go skończyłam to od razu mnie zatrudnili. Zarobki mogłyby być lepsze, ale daje rade. Mogę się bez problemu utrzymać za swoja pensje w Warszawie

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Apteka od Serca na stanowisko Kierownik Apteki - WOLA i PRAGA PŁD? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Caroline

zawsze jak wchodzę do tej apteki to jestem zadowolona z obsługi

M.

właściciele są w porządku, podchodzą do każdego indywidualnie i z szacunkiem. Potrafią zauważyć i zrozumieć jak ktoś ma gorszy dzień. Ogólnie pracuje w zawodzie, wiec jestem zadowolona, ale mogłabym trochę więcej zarabiać.

KK
@M.

a długo już tam pracujesz?

M.
@KK

Prawie rok :)

Marix

zawsze trafiam na miłą i POMOCNĄ obsługę, co sprawia, że z chęcią tam wracam. W niektórych aptekach mam wrażenie, że klient jest ciężarem, a tutaj panuje przyjazna atmosfera

Lila

w mojej placówce panuje miła, rodzinna atmosfera, a klienci wiadomo - trafiają się różni, ale z odpowiednim podejściem można się z każdym dogadać

Danuta

Nie jest to wielka apteka w stylu korpo, tylko normalna apteka jak za dawnych czasów. Dla mnie atmosfera jest w porządku, może nie są to same motylki, ale jest profesjonalizm i szacunek

Dominika

a dla mnie liczy się przede wszystkim cena, bo obsługa to tylko dodatek. Niektóre leki mają naprawdę sporo tańsze, a jak to mówią "ziarnko do ziarnka... " :)

@ddddjeśli zniknęły niektóre z komentarzy, oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Dlatego też przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.

dddd

Dlaczego usuwacie opinie ?

FARMA

rozumiem, że za pozytywny komentarz dostałaś jakieś profity :) w tych aptekach tylko tak podchodzi się do sprawy. pracowałam ponad 2 lata, zmieniłam na aptekę gdzie nie pije się kawy i nie patrzy w sufit, jest znacznie większy ruch ale LUDZKI pracodawca i NORMALNA atmosfera.

bo nie pracowałaś w innych miejscach :)

Gośka

Fajni ludzie tam pracują. Chodzę na dyżury a czuję się jak u siebie:) Na stawkę też nie narzekam:) bardzo duża elastyka w stosunku do pacjenta. W końcu to apteka "od serca"

farm

Ja również nie zgadzam się z negatywnymi opiniami o tych aptekach. Pracuję tu już kilka lat - nie widzę powodu do szukania innej pracy. Wreszcie, zamiast patrzeć na rozliczanie sprzedaży, można zająć się fachową obsługa pacjenta. Fakt - pracy jest dużo, ale to tylko dlatego, że pacjenci są zawsze zadowoleni z obsługi i wracają do apteki.

Farmaceutka

Również nie zgadzam sie z negatywną opinią o tej sieci. Fakt, nie każdy sobie tu poradzi jesli brak mu motywacji do pracy i bardziej od pracy z apcjentami woli siedzieć patrzeć w sufit i pić kawę. Ja pracuje tu kilka lat, jestem bardzo zadowolona, firma inwestuje bardzo dużo w szkolenia pracowników, duzo sie nauczyłam. Apteki maja bardzo szeroki asotyment, nie muszę tak jak w poprzedniej pracy zapraszac pacjentów po odbiór leku dnia nastepnego

małafarmaceutka

Trochę się dziwię tym opiniom....Pracuję w tej aptece już dosyć długo - fakt, że jest czasami ciężko bo pacjentów strasznie dużo... ale po swoich doświadczeniach w sieciach uważam, że i tak dobrze trafiłam bo w tej firmie nie jestem katowana codziennymi rozliczeniami sprzedażowymi, można skupić się normalnej fachowej obsłudze-a z tym ostatnio na rynku coraz gorzej.. No i jednak atmosfera pracy jest nieporównywalnie lepsza...

Absolutnie nie zgadzam się z powyższymi opiniami. Pracuję tu kilka lat i jeszcze nigdy nie spotkało mnie nic, co mogłoby spowodować, abym szukała innej pracy.

Tragedia. Poszłam tak na chwilę i nigdy więcej. Chyba coś musi być nie tak, bo od kilku miesięcy widać non stop nowe twarze, albo brak personelu w pełnej obstawie!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Apteka od Serca - Warszawa

• Jak się pracuje w Apteka od Serca?

Zobacz opinie na temat firmy Apteka od Serca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apteka od Serca?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Apteka od Serca