Apteka od Serca

Opinie o Apteka od Serca

Sylveco

Ja jestem bardzo zadowolona z obsługi

Welur

Apteka od serca jest solidna i profesjonalna, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam dobrze. Atmosfera i ludzie tam pracujący są godni pochwały. Tworzą wspaniały zespół pracowników.

Klik

Nie dość, że ekipa jest zgrana i młoda to jeszcze oferują fajny pakiet socjalny i możliwość szkoleń, więc według mnie to dobre miejsce pracy......

Ja bardzo lubię swoją pracę. Mamy zgraną ekipę, a pacjenci jakoś też trafiają się bardzo sympatyczni. Wystarczy okazać im trochę ciepła i zainteresowania, a odpłacają się tym samym. Mam umowę o pracę a wynagrodzenie zawsze wpływa na konto w terminie.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Apteka od Serca na stanowisko Kierownik Apteki - WOLA i PRAGA PŁD? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Helios

Mnie udało się tam zatrudnić mniej więcej zaraz po studiach. Najpierw okres próbny, później stabilna umowa. Apteka ma według mnie perspektywy rozwoju. Jakoś nikt specjalnie nie narzeka. Klienci przychodzą non stop.

Radosław

Pracowałem w firmie ponad rok. Płaca bardzo dobra. Szefostwo sympatyczne, naprawdę idzie się dogadać w wielu kwestiach. Pracodawcę polecam, bo są naprawdę jednym z lepszych na rynku i pewnym. Maja swoje wymagania, standardy, ale jeśli oczekujemy porządku, płacy w terminie to AoS będzie dobrym wyborem. Ja polecam.

Natii

W Aptece od Serca jest OK. Pracuję 4 miesiąc jako Magister Farmacji i jestem bardzo zadowolona. Umowa o pracę, dobre wynagrodzenie + premia, jasne zasady i dobra organizacja pracy. Mamy zgrany zespół i dobrą atmosferę. Polecam.

Na stronie internetowej firmy można znaleźć informację, że pracownicy mogą liczyć na liczne szkolenia oraz możliwości rozwoju. Możecie powiedzieć o tym coś więcej? Jakie możliwości dała Wam praca w Aptece od Serca?

Pracuję w aptece w Warszawie. Praca niełatwa, bo jest dużo pacjentów, przynajmniej w naszej aptece. Biorąc pod uwagę tryb pracy to pensja dobra jak dla technika. Ja jestem zadowolony

Gabrysia

Pracuje od roku. Dobre warunki finansowe dla technika; zajmuję się ekspedycją i obsługą pacjenta. Szefowa bardzo miła i kulturalna. Mogę polecić

Teresa

Serdecznie polecam tą aptekę. Szczególnie oddział na Wrocławskiej. Zawsze miła i uśmiechnięta obsługa, która odpowie na każde pytanie i nie krzywi się jak pacjent nie pamięta dokładnie nazwy leku :) pomaga w rozwikłaniu zagadki :)

Tom

ja mam tam tylko dyżury, ale atmosfera od początku jest przyjemna i łatwo tam się zaaklimatyzować ;)

Ajwen

Praca jak to praca. Wszystkie podstawowe warunku tutaj spełniają, a nawet więcej. Atmosfera jest fajna, dziewczyny zżyte i można dobrze zarobić

kama

większość obsługi jest spoko, chociaż w niektórych aptekach znajdą się jakieś pojedyncze jednostki, które są mniej miłe, ale może to kwestia złego dnia? Nie wiem, nie chce pochopnie oceniać ludzi, ogólnie raczej na apteka raczej na plus :) zawsze dostaję to po co przyszłam

Finka

moja ulubiona apteka, całe szczęście, że mam ją blisko :)

Olana

Podejście do pracownika bardzo dobre, jest szacunek i zainteresowanie naszymi potrzebami, zawsze można się dogadać i ogólnie spokojnie mogę polecić

Irmina

Nie mam podstaw żeby się do czegoś przyczepić. Lubię pracę w tej aptece i zamierzam zostać tu na dłużej.

@Ednarozumiem, że Tobie odpowiada praca w Aptece od Serca. Możesz powiedzieć, co oprócz wymienionej przez Ciebie atmosfery, sprawia, że warto właśnie w tej firmie pracować? Czy oprócz wynagrodzenia można liczyć na dodatkowe benefity, czy też pakiet socjalny?

@Marta

Poczucie stabilizacji i dobra atmosfera również sprawiają, że dobrze się tam pracuje i z chęcią człowiek przychodzi do pracy nie martwiąc się co będzie jutro,

@Marta

Edna

W aptekach jest sporo pracy, to prawda. Ale ja dobrze wiem, że jak się ma dużo zajęć to czas płynie bardzo szybko, a to zaleta. Do tego atmosfera jest przyjemna. Jeśli ktoś się zastanawia czy składać tu cv to ze swojej strony mogę polecić tą firmę.

Justyna

Ostatnio o 11 byłam w aptece żeby kupić leki, okazało się, że muszą zamówić i o 18 już tabletki były do odbioru :) zrobiło to na mnie naprawdę dobre wrażenie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Apteka od Serca - Warszawa

• Jak się pracuje w Apteka od Serca?

Zobacz opinie na temat firmy Apteka od Serca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apteka od Serca?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Apteka od Serca