Brudkowski i Wspólnicy Spółka Jawna

Opinie o Brudkowski i Wspólnicy Spółka Jawna

Joanna

Co takiego dzieje się w Brudkowski i Wspólnicy kancelaria Prawna? Chodzi o wypowiedzi z punktu widzenia pracownika firmy. Proszę również o przestrzeganie zasad regulaminu forum, gdyż jego naruszanie skutkuje usunięciem wpisu https://www.gowork.pl/regulamin

Tedy

Czy jest jakiś powód tej ciszy ?

Elvis

Bo zwyczajnie oszukują.Jeśli jest nakaz nie unikniesz kosztów.

Elvis

Zgadzam się całkowicie .Dodałbym ,ze wprowadzają w błąd ludzi nieznajomych przepisów prawnych -jeśli jest nakaz zapłaty i tak nie uniknie się kosztów komorniczych .Proponują ugodę a po spłacie zadłużenia przychodzi pismo od komornika o zapłatę kosztów postępowania. Pani na infolinii już nie była mila wręcz arogancka, odwraca kota ogonem ,ze niby nikt nie obiecywał uniknięcia kosztów komorniczych które jak wiadomo są nie małe. Zwykli naciągane .Lepiej dogadać się z komornikiem i wpłacać ratami

Asystent prawny

Fantastyczna rozmowa kwalifikacyjna, super atmosfera, uśmiechy na twarzach, ciepło i miło.

m. in. O moje doświadczenie na podobnym stanowisku.

Kuropatwa

Tylko ze pisanie takich rzeczy przez maila jest niezgodne z prawem. To to samo, co by przez telefon podawali takie informacje bez potwierdzenia danych osobowych. Skrzynki mailowe to nie sa scisle chronione dane kont bankowych i nie wolno takich informacji przesylac przez maila.

Ruda

Tez mam teraz do czynienia z nimi. Kompletnie nie kompetentni,nieprzyjemni i z brakiem jakiejkolwiek kultury. Podczas rozmowy jeden z pseudo "prawnikow" ( w koncu tak sie mianuja- kancelaria prawna) rozlaczyl sie stwierdzajac ze nie bedzie wiecej ze mna rozmawiac,mam rozmawiac z kim innym. Pancio sie obrazil, jak przystaje na przedszkolaczka. Ps.: W nawiazaniu do portalu, mysle iz praca polega na wyciagnieciu jak najwiekszej kasy od dluznikow... Im wiecej kasy tym bedzie jakas premia :-) Na tym to polega...

KJ

Ten komentarz o patologicznych dłużnikach to szczyt bezczelności ze strony patologicznych pracowników tej Kancelarii. Droga Kancelario niby prawna, ale od strony praktycznej raczej bezprawna... Oszukaliście mnie, czyli przeciwnika procesowego waszego klienta, który przegrał ze mną v sądzie, bo po waszej poradzie prawnej GCM zawarła umowę cesji mojego nieistniejącego długu. Ponadto nabywca mojego nieistniejącego długu powiedział mi, że w ogóle nie wiedział, że to ja wygrałam w sądzie, a także że był wprowadzony w błąd, że jakoby mam komornika. Chociaż komornika nigdy nie miałam, bo wygrałam z waszym klientem. I nadal ośmielacie się twierdzić, że dłużnicy są patologiczni???!! Proponowałam wam ugodę w postaci niewielkiego zadośćuczynienia dla mnie, ale nie byliście zainteresowani ugodą, czyli rozpoczynam wobec waz zgodnie z moją zapowiedzią dokonaną maiem, postępowanie prawne i dyscyplinarne. Bo mnie się nie oszukuje.

kajtuś

Dostałam smsa o następującej treści: Kancelaria BiW w sprawie Vivus. nr sprawy..... Trwa postępowanie w Pani sprawie. Aby uniknąć egzekucji komorniczej prosimy o tel... Po pierwsze numer mam od miesiąca a po drugie nigdy nie brałam w Vivusie pozyczki wiec co jest grane???

Bronislaw

Całą kasę zgarnia jeden człowiek reszta ochlapy. Możesz liczyć na mniej niż 2k mies. Ponadto ogolny burdel, chaos i mnóstwo roboty bo nie ma nikogo kto by taka ogromną ilość spraw ogarnal. Nie polecam pracy w tej kancelari. Szkoda czasu.

admin

Zgadzam się z opiniami napisanymi wcześniej, dziadostwo, pracownicy bez ogólnej wiedzy. Spłacasz dług, potem dzwonisz do nich i mówią że już sprawa zamknięta. Naliczają nie wiadomo jakie opłaty , wzięte z księżyca a komornik jeszcze przez dwa miesiące prowadzi sprawę i pobiera z konta pieniądze. Następnie dzwonisz do nich 2 , 3 razy dziennie a tam ani be ani me. Sam człowieku musisz walczyć o swoje.

Tytek

Jak wyglądają żarobki w tej firmie? Poszukują specjalisty ds. Windykacji. Godziny pracy 8-16?

kaz

Nie chcą się porozumieć co do spłaty zadłużenia . Kierują sprawę do komornika a potem piszą sms - y o możliwości uniknięcia kosztów postępowania komorniczego, jak?

TO on a nie ja

jak wyżej,prowadzili moją sprawę zadłużenia wobec Firmy Vivus a po wpłacie 980,00 zł na ich konto dostaję sms od komornika z .... że mam do zwrotu 650.zł,dzwoniąc do Vivusa twierdzą że nadal jestem w Firmie jak wyżej,ciekawi mnie to że nie dostałem wyroku Sądowego a następnie Komornik a w Vivusie mam do spłaty 228 zł i dalej prowadzi mnie Firma Windykacyjna jak wyżej,czy to się nazywa że robią bez naszej wiedzy i prawa za naszymi plecami?,Firma Vivus nie ma problemu a ww Firma ma ,Komornik jak Komornik dostał zlecenie i koszta muszą mu się zwrucić

Jak to prowadza prawnicy to niech zainwestuja w szkolenie pracownikow bo wstyd takich pracowniko miec.Duzo by pisac zagadzam sie z opiniami wyzej.

taaa

Pomimo spłat regularnych, sprawę skierowali do komornika... Komornik w szoku, nikt nie wie o chodzi, w systemie brak informacji. Kto inny odbiera telefony, kto inny zajmuje się sprawą, nie ma kontaktu z prowadzącym sprawę. Masakra jednym słowem.

Dianczes

Witam czy ktoś z panstwa mial do czynienia z ta firma? Mam dług wzgledem vivusa oni przejeli ta sprawe od jeszcze innej firmy i dostalam od nich smsa ze przekazali sprawe do sadu, a w meilu napisali ze daja mi ostateczna szanse na splate. Nie wiem co o tym myslec.

logen

bardzo natrętni ludzie...

niespiel2

Powyżej opinie napisane przez patologicznych dlużników jednego z klientów kancelari... Forum ma służyć do wyadawania opinii o warunkach pracy i współpracy dla klientów, a nie osobą, którzy zmarnowali swoje życie i chcą oczernić innych.

raf3b

Ta firma to jakas kpina, banda niekompetentnych pracowników, w tych czasach taka lipa to wstyd!

Radi

Firma krzak , nikt nie odpisuje na maile

Zostaw merytoryczną opinię o Brudkowski i Wspólnicy Spółka Jawna - Warszawa

• Jak się pracuje w Brudkowski i Wspólnicy Spółka Jawna?

Zobacz opinie na temat firmy Brudkowski i Wspólnicy Spółka Jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brudkowski i Wspólnicy Spółka Jawna?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Brudkowski i Wspólnicy Spółka Jawna?

Kandydaci do pracy w Brudkowski i Wspólnicy Spółka Jawna napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Brudkowski i Wspólnicy Spółka Jawna