Opinie o Manekin Firma Handlowo-Gastronomiczna Restauracja w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Manekin Firma Handlowo-Gastronomiczna Restauracja. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Manekin Firma Handlowo-Gastronomiczna Restauracja o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manekin Firma Handlowo-Gastronomiczna Restauracja w Bydgoszcz

Złożyłam zamuwienie po czym przyszła pomyłka( zamawiałam naleśniki z nutella a przyszły z orzechami) i zamiast zrobić nowe zdjęli złe dodatki(były tam resztki orzechów) i dali inne poczułam naprawdę zniesmaczenie bo w takiej restauracji nie powinno do tego dojść

Pracowałam w Manekinie w Toruniu na kuchni bardzo ciężka praca za małe pieniądze atmosfera okropna wciąż kłótnie kucharek i smażących kto pójdzie nowy zaraz ucieka z tąd zresztą sama to zrobiłam i nie polecam tej pracy

Trevi
@Monika

Co ty gadasz, ja pracuję w Manekinie w Toruniu i atmosfera jest (usunięte przez administratora)

Gutek

Jaka jest przyczyna , że nie piszecie ? Coś się dzieje nowego?

"Menadżerowie"

A negatywy pewnie konkurencja !!! :) Bo zazdrości :)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Manekin Firma Handlowo-Gastronomiczna Restauracja? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
F

Hahaha pewnie te pozytywy to zdesperowani menagerowie wypisuja bo nie ma kogo zatrudnic

nanana

Zależy jakiego KUCHARZA , farsz do nalesnikow robi ktos inny, smaży je ktoś inny, zupy robi ktoś inny, ktoś inny je wydaje, salatki, tagliatelle inna kuchnia ... ale wydaje mi się ,ze najlepiej powiedziec kelnerowi co smakowało i on przekaże odpowiedniej osobie :)

Bialystok wita

Witam serdecznie, Czy jest możliwość podziękowania osobiście kucharzowi, rozmowy z nim, czy tylko ewentualnie przez kelnera?

Pani Mario, nie wiem jak w innych manekinach, ale w Gdańsku stanowiska osób przygotowujących posiłki są koło drzwi. Tak więc stojąc w kolejce do stolika można usłyszeć wszystkie rozmowy pracowników :-)

yellow cAB

O którym Manekinie piszesz??

Roma

W tym miejscu się wyraża opinie jak się pracowało w tej firmie, a nie opinie z punktu widzenia gościa !! Ludzie!! nie potraficie czytać ze zrozumieniem, więc jak wasza opinia może być prawdziwa jak jesteście nieogranięci !!

gosc

Jedzenie pyszne, ale z zamówieniem na wynos masakra!!! Nikt nie odbiera telefonu w Poznaniu przy ul. Kwiatowej..obojętnie o której godzinie dzwonię, to zero odzewu. Porażka. Jeśli się nie wyrabiają to niech zatrudnia więcej osób za wyższą stawkę

VIKTOR

KIEDYS TAM BYLO SUPER JESZCZE JAKIS ROK DWA WCZESNIEJ..... DZISIAJ MASAKRA......JESTEM KLIENTEM OD DOSC DAWNA,CHODZE(TZN.CHODZILEM)3 RAZY W TYGODNIU ALE MA NOGA WIECEJ TAM NIE POSTANIE!!!!!ALE OD POCZATKU..... BYLEM Z ŻONA W MANEKINIE KELNERZY FAKT MAJA BARDZO DUZO PRACY,ALE NIE USPRAWIEDLIWIA ICH TO ABY PATRZYLI NA KLIENTOW JAK NA WROGÓW I WYRAZALI SWOJA OPINIE O SWOICH PRZELOZONYCH.PRZECIEZ MY TO WSZYSTKO SLYSZYMY....JAK MOZNA TAK SIE ZACHOWYWAC?????KOLEJNA SYTUACJA....PANI Z KRECENIA NALESNIKOW(NIE WIEM JAK SIE PROFESJONALNIE NAZYWA TO STANOWISKO NADMIENIE TYLKO ZE SLUSZNYCH ROZMIAROW SYLWETKA TAKA TĘGA I DUŻY BIUST) STOI PATRZY SIE NA KOLEJKE KLIENTOW OBOK TEJ PANI STAL JAKIS PAN W KOSZULI (MAM NADZIEJE ZE NIE SZEF....(JA W TEJ KOLEJCE) I SLYSZE .....OOOO GALGANY STOJA W TEJ KOLEJCE.... BYL GWAR WIEC MYSLELI ZE NIKT NIE SLYSZY ALE SLYSZELISMY Z ZONA I NIE TYLKO MY INNY PAN Z CORKA ZA NAMI I JESZCZE JEDNA PARA.PROSZE MI UWIERZYC ZE CZEGOS TAKIEGO NIE PRZEZYLEM NIGDY !!!!POCZULISMY SIE URAZENI STRASZNIE I STWIERDZILISMY ZE NIE WROCIMY TAM NIGDY

Marynia

Nigdy managerem tam nie byłam, ale widziałam co się dzieje, wiec chciałam to opisac. Dużo osob przychodzi i jest dla nich za ciezko, wiec sie zwalniaja... Jest duzo studentow dziennych i tez czesto sie zwalniiaja, ja tez musialam, bo miałam duzo egzaminów i praktykki i nie dawałam rady... A w lokalach gdzie nie ma żdnej podstawy lepiej sie wychodzi po calym dniu niz z podstawą ... nie nie trzeba byc naiwnym, a znac po prostu rynek gastronomiczny!

Mła

Proszę proszę czyżby menager się wypowiadał ? :) Patrząc na ciągłe ogłoszenia na Gumtree itp. można sobie wyobrazić jak wielka jest rotacja pracowników :P Żadnej podstawy?! Na to się nabierają naiwni ludzie bez doświadczenia w gastronomi.

Marynia

Też się wypowiem, bo pracowałam w Manekinie. a osoby ,które wyżej się tak bulwersują chyba nie dostały tej pracy,były tylko a okresie szkoleniowym i wylewają złość tutaj :) Ok, pracujesz od 7zł , ale w restauracjach to normalka. W niektórch w Warszawie masz 6zł, 5 zł, a nawet zadnej podstawy , tylko napiwki!! Robisz sam kawy, ale nie zajmują dużo czasu, chyba, że jest się mało oarnietym :D Pracują na sali jeszcze inni kelnerzy i każdy chętnie pomaga ... Sprzątaczką ;/ no niestety sala się sama nie posprząta... Magazynierem ;/ napoje też same nie wskoczą na półkę :D Jeżeli jesteś narzekaczem i godzina na nogach to już dla Ciebie męczarnia, ta praca nie jest dla Ciebie :D Pozdrawiam osoby, które tam pracują i tworzą super atmosferę. :*

Prażyna

Pracowałam w manekinie w warszawie, super atmosfera. Zarobki b.dobre jak dla młodych ludzi, niestety nie ogarniałam przy tak dużym ruchu, oraz nie moglam zostać godzine/dwie dłużej gdy było to potrzebne, nie dziwie sie ze poleciałam. Podobała mi się troska ekipy, po moim wypadku. Dochodze powoli do siebie, juz mam tylko plaster. Pozdrawiam manekina!

meg

Parcowalam w manekinie w Warszawie, totalna masakra, wszystko trzeba robić samemu, napoje , stroić nalesniki, za mało kelnerów jak na taki przemiał ludzi. Nie masz czasu zjesć ani iść do Wc, na rozmowie slyszysz o pracy po 8 h a w rzeczywistości tyrasz po 13/14 i i tak jeszcze krxywo patrzą jak chcesz wczesniej wyjsć. Ogólna masakra nie polecam. (usunięte przez administratora)

oloo

Warunki pracy fakt nie sa lekkie, ale atmosfera ludzi duzo nadrabia bo jest bardzo dobra a co do haraczu to nie jest 10% tylko 1 % wiem bo tez tam pracowalam. fakt kelnerzy zarabiaja 6 zl na godzine ale maja tyle napiwkow ze wychodza pieniezniej najlepiej ze wszystkich pracownikow. Tam praca kelnera nie meczy tak jak na innych stanowiskach.

Zostaw merytoryczną opinię o Manekin Firma Handlowo-Gastronomiczna Restauracja - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Manekin Firma Handlowo-Gastronomiczna Restauracja?

Zobacz opinie na temat firmy Manekin Firma Handlowo-Gastronomiczna Restauracja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

Manekin Firma Handlowo-Gastronomiczna Restauracja