Opinie o Veolia Energia Warszawa S.A. w Warszawa Puławska 2

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Veolia Energia Warszawa S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Veolia Energia Warszawa S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zaopatrywanie w wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Veolia Energia Warszawa S.A. w Warszawa Puławska 2

Czy w najbliższym czasie będziecie poszukiwać pracowników fizycznych ?

Ok
@Gość

Pracuje w firmie zewnętrznej kładziemy i modernizujemy sieci przeważnie dla veolja północ . Pracownicy z tego rejonu jak tak się patrzy z boku to dobrze żyją że sobą może zarobki nie aż takie wielkie ale przeważnie jak ktoś tam zaczyna to zostaje aż do emerytury to nie może być tam aż tak źle. A w pracy też się nie przemęczają nikt im nad głową nie stoi a te ciezejsze pracę zawsze firmy zewnętrzne robią .

@Gość

Serdecznie zapraszam do śledzenia ogłoszeń rekrutacyjnych na portalu pracuj.pl

@Małgorzata

Dziendobry czy jest możliwość wysłania cv do veolji gdy ogłoszenie wygasło dwa dni wcześniej?

@Marcin

Dzień dobry, proszę o kontakt mailowy: malgorzata.ziemak@veolia.com

Czy pracownicy Veolia Energia Warszawa S.A. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Tak

Veolia sama w sobie Ok nie polecam pracy w spółce veolia CDC ,z powodu braku szacunku dla pracowników ze strony przełożonego,także brak jakichkolwiek szkoleń ,próbują zmuszać do pracy po 8 godzinach, potrafią powiedziec dzień wcześniej ,że jutro musisz przyjść do pracy mowa o sobocie,zamiast z kultury osobistej najpierw grzecznie spytać czy masz jakieś plany na np.w tą sobotę. Kiedy odpowiadasz, że masz sprawy rodzinne i nie możesz tego dnia zostać w pracy- pytają czy zależy Ci na pracy .

Czy Veolia Energia Warszawa S.A. zapewnia kartę multisportu?

Małgorzata

Firma udostępnia kartę Multisport, która dodatkowo jest dofinansowana z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Kowal

Odradzam tą firmę. Nie kieruj się pseudo benefitami. Tylko tzw. swoi mają względny spokój , reszta jest wykorzystywana maksymalnie.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Veolia Energia Warszawa S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Szromin

Nie polecam tej firmy

Klient

Pracują bardzo wolno, mają kilkudniowe, nie obchodzi ich los mieszkańców, nawet z nimi porozumieć się nie można. Żadnych wiadomości i informacji w razie opóźnienia robót, nawet kartki nie wywieszą. Pełna nonszalancja!!!

Czy w Veolia Energia Warszawa S.A. występują paczki/bony świąteczne?

Kowal

Tak . Czasami . Na św. Wielkanocne , Boże narodzenie . Jest to zasilenie kart SODEXO

Stanisław

Szczerze odradzam wszystkim podjęcie pracy w Veoli (SPEC) jako spawacz czy monter sieci ciepłowniczej. Praca o okropnych warunkach, komory ciepłownicze (pod ziemią) w stanie katastrofalnym. Pracujesz w wodzie po kostki, ze szczurami i robalami, w temperaturze 50 stopni, śmierdzi i duszno tak, że nie można oddychać. Rury stare i pordzewiałe, cud że to jeszcze działa. Zero jakiegoś bhp. Behapowca zobaczysz tylko na szkoleniu wstępnym lub okresowym aby podpisać papierek i do roboty. W wykopie taplasz się w błocie, bo nikogo nie obchodzi że woda leci ze starych rur- Ty masz się położyć i spawać bo awarie trzeba usunąć jak najszybciej. I nikt się nie spyta czy możesz zostać po godzinach- potrzebą zakładu jest usunąć awarie i tyle. No i nie zapomnij że masz dyżur w weekend (czytaj: masz siedzieć pod telefonem i w razie awarii szybciutko na zakład, a w zamian dzień do odbioru- zapomnij ze Ci zapłacą coś dodatkowo). Na koniec dodam, iż pracownicy spożywają alkohol w pracy a następnie np. obsługują palnik acetylenowy. Już jeden bus wybuchł i zginęło kilku ludzi.

@Stanisław

Informacje zawarte w powyższej opinii nie są prawdziwe. Dla Veolii Energii Warszawa S.A. bezpieczeństwo zawsze było i jest najwyższym priorytetem. Oprócz szkoleń obligatoryjnych zapewniamy naszym pracownikom szereg dodatkowych szkoleń w zakresie bezpieczeństwa w ramach "Akademii ABS". Szkolenia są związanych np. z pierwszą pomocą przedmedyczną, bezpieczną pracą w biurze czy bezpieczeństwem przy pracach spawalniczych. W firmie mamy kilkunastu trenerów wewnętrznych, którzy poprzez szereg szkoleń i spotkań zwiększają poziom kultury bezpiecznej pracy. Pracodawca wyposaża pracowników w kompletne Środki Ochrony Indywidualnej dostosowane do stanowiska pracy i wykonywanych zadań. Posiadamy specjalny system do rejestracji zdarzeń potencjalnie niebezpiecznych zauważonych przez pracowników. Pomaga nam on w szybkim reagowaniu na niebezpieczne sytuacje i zapobieganiu ich występowania w całej firmie. Corocznie organizujemy "Targi BHP", które są dla naszych pracowników źródłem inspiracji do tworzenia jeszcze bardziej bezpiecznego środowiska pracy. Organizujemy wizyty hierarchiczne bezpieczeństwa, czyli wizyty menedżerów w różnych miejscach pracy, których celem jest rozmowa z pracownikami i kontrola ich miejsc pracy pod względem bezpieczeństwa. W naszej firmie nie tylko Dział BHP jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo pracy ale każdy pracownik. Systematycznie przeprowadzamy audyty w zakresie bezpieczeństwa i możemy pochwalić się ich wysokimi wskaźnikami. Miejsce pracy i jej warunki zależą od stanowiska pracy. Nasz Zakładowy Układ Zbiorowy Pracy reguluje dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz w dni wolne. Przypominam, że kodeks pracy precyzuje tryb rekompensaty za pracę w soboty, przysługuje w zamian inny dzień wolny od pracy udzielony pracownikowi do końca okresu rozliczeniowego. Za pozostałe nadgodziny, które są zawsze rejestrowane, Pracodawca płaci lub oddaje dni wolne. W przypadku chęci uzyskania dodatkowych informacji o pracy w Veolii Energii Warszawa S.A. prosimy o kontakt na maila malgorzata.ziemak@veolia.com.

Stanisław
@Małgorzata

Taa nieprawdziwa, jasne że w biurze pracuje się dobrze, a czy była Pani kiedyś w którejkolwiek z komór? Tam nie ma żadnego BHP, tam nie powinno być dozwolone w ogóle wejście dla człowieka, nie wspomnę już o pracach spawalniczych. Jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości czy podjąć pracę w Veoli na sieci to niech poprosi na rozmowie rekrutacyjnej aby pokazali mu komory, najlepiej na Wilanowie ;) A Panią Małgorzatę zapraszam również na awarię, gdzie pracownicy po kolana w błocie lub po prostu w wodzie spawają- aż prąd kopie po rękach.

Kamil
@Małgorzata

Sa przyjecia na zec na montera? I na ktory zec

@Kamil

Tak, poszukujemy kilku Monterów sieci ciepłowniczej na kilku ZEC-ach.(usunięte przez administratora)

Vici
@Małgorzata

Małgorzata Pan Stanisław ma rację i mówi prawdę. Posiadacie załogę mniejszą niż potrzeba.Liczy się wizerunek firmy niż godność człowieka. HR sam pyta się o prace przy negatywnej opinii jak można za uwarzyć.Pracownicy waszej firmy nie chcą wypowiadać się na temat firmy i atmosfery w niej panującej(podobno zakaz udzielania jakiejkolwiek informacji pod karą grzywny). W firmie zbytnio nie widać młodych osób. Co świadczy o warunkach pracy jakie tam panują.

QQQ
@Małgorzata

No tak nie do końca Pan Stanisław miną się z prawdą. Powiem a raczej napiszę jeden skrót ZUC i wszystko w temacie.

edzio
@Stanisław

a jakie zarobki ?

Czy w firmie Veolia Energia Warszawa S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

Małgorzata

W Veolii Energii Warszawa regularnie organizujemy dla Pracowników szkolenia obligatoryjne i nieobligatoryjne adekwatne do danego stanowiska pracy. W ramach rozwoju kompetencji naszych Pracowników, wykorzystujemy różne formy szkoleń. Z uwagi na na okres pandemii COVID-19, aktualnie realizujemy szkolenia w formie on-line.

RaDo

Firma Veolia (podzielona na małe spółki) działa na minimum zatrudnienia. Atmosfera w środku bywa nieciekawa, sztuczne uśmiechy, pod którymi kryje się "chamska zjebka". Dyrektorzy to proste chłopy, słoma wystaje im z butów. Dobrobyt "poSPECowej" elity z biurowca na Puławskiej kończy się na ich szczeblu - niżej znaczy gorzej. Są tam zaszczuci pracownicy, którzy pracują za dwóch, są tacy co biorą kapustkę za "odprukanie" 8h w obrotowe krzesło. Jedno z pytań na ocenie rocznej, to pytanie "czy przypadkiem nie umieszczasz jakichś opinii w necie o tej firmie", no bo gdybyś umieszczał/umieszczała, to możesz się liczyć z słabą oceną roczną, ewentualnie z koniecznością jej poprawy. Zdarzało się, że trzeba było zestresować pracownika, żeby sobie nie wyobrażał.

LG
@RaDo

Dyrektorzy proste chłopy serio? No to brzmi pozytywnie. A może któryś się wyróżnia. Speca znam Adam L a czy to to samo.....

Wojciech
@LG

Jak oceniasz Veolia Energia Warszawa pod względem poziomu wynagrodzenia? Czy w firmie można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe? Liczę że w najbliższym czasie mi odpowiesz.

@Wojciech

Dzień dobry, stanowiska w Veolii Energii Warszawa są zwartościowane i mają ustalone widełki płacowe dostosowane do rynkowego benchmarku. Oczywiście mamy benefity pozapłacowe. Pozdrawiam Małgorzata Ziemak

Prośba

Prośba o szybsze powiadamiane o przerwach w dostawach wody. Takie wyłączanie dostępu do wody w mieście, w blokach, gdzie mieszkają i starsi i młodsi wymaga przekazania informacji chociaż z 2 dniowym wyprzedzeniem, nie każdy wejdzie na Państwa stronę. Proszę tego przypilnować

Jakie są warunki zatrudnienia w Veolia Energia Warszawa S.A.?

Małgorzata

Dzień dobry, proszę o szczegółowe pytanie co Pana/Panią szczególnie interesuje na adres mailowy: malgorzata.ziemak@veolia.com

Pablo

Czy są jakieś przyjęcia na któryś z Zec'ów na montera?

@Pablo

Dzień dobry, aktualnie poszukujemy Montera sieci ciepłowniczej i Serwisanta.

Jaki dress code obowiązuje w Veolia Energia Warszawa S.A.?

Małgorzata

Dzień dobry, w Veolii Energii Warszawa nie obowiązuje dress code. Strój Pracownika musi być czysty i schludny. W przypadku Pracownika operacyjnego w terenie powinien być zgodny z przepisami BHP. Ubranie robocze powinno w jasny sposób identyfikować firmę.

gosia

Czy firma realizuje projekty na podstawie jednej z metodyk projektowych? Jeżeli tak, to czy mogłabym prosić o informację, która z dostępnych jest stosowana?

Malgorzata
@gosia

Pani Gosiu, mamy własną metodę zarządzania projektami, na podstawie której prowadzimy wspólne projekty w całej Grupie Veolia. Pozdrawiam Małgorzata

gosia
@Malgorzata

Dziękuję za odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie: wysłałam do Veolia aplikację poprzez Pracuj.pl i od 2 miesięcy jest oznaczona jako "rozpatrywana". Jak długo trwa rekrutacja w tej firmie i czy w przypadku odrzucenia oferty, etap "rozpatrywania" jest zamykany? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@gosia

Dzień dobry, proszę o informację na maila : malgorzata.ziemak@veolia.com na jakie stanowisko Pani aplikowała. Sprawdzę i wyjaśnię na jakim etapie jest proces rekrutacyjny. Pozdrawiam Małgorzata

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Veolia Energia Warszawa S.A.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Małgorzata

Dzień dobry, długość etapów i czas trwania procesu zależy od stanowiska, jego specyfiki i poziomu.

Czy niezależnie od decyzji po aplikacji wszyscy kandydaci dostana odpowiedź, np. o odrzuceniu aplikacji (jeśli nie zostaną zaproszeni na spotkanie)?

@Kandydat

Witam, staramy się aby każdy kandydat uczestniczący w procesie rekrutacji, po zakończonym procesie otrzymał informację zwrotną.

Jakub

Na jaki adres mailowy składać do was cv? :) monter sieci instalacji sanitarnych 5 lat w firmie ciepłowniczej praca przy węzłach cieplnych jak i również sieciach :)

Malgorzata
@Jakub

Witam, na pracuj.pl jest aktywne ogłoszenie na stanowisko Montera sieci ciepłowniczej: (usunięte przez administratora) W najbliższym czasie ukaże się również ogłoszenie na Montera instalacji ciepłowniczych. Zapraszam do aplikowania.

Wojciech
@Malgorzata

Widziałem, że obecnie pracodawca szuka także kontrolera finansowego, specjalisty do spraw komunikacji handlowej i specjalisty do spraw finansowych. Napisz, czy rekrutacja jest kilkuetapowa i trudna do przejścia?

@Wojciech

Dzień dobry, zapraszam do aplikowania na stanowiska w Veolii Energii Warszawa ???? Na chwilę obecną nie potrafię powiedzieć czy rekrutacja będzie miała kilka etapów, to zależy od ilości kandydatów, którzy będą spełniać nasze oczekiwania. A czy trudna... na pewno nie ????

@Wojciech

W miejscach znaków zapytania miało być :)

Gabrysia

@Małgorzata a ilu miesięczne są staże ? Można liczyć na półroczny ? Pozdrawiam.

@Gabrysia

Staże najczęściej są 3 miesięczne ale jest możliwość ich przedłużenia do pół roku. Pozdrawiam Małgorzata

Czy Veolia Energia Warszawa S.A. organizuje staże dla studentów?

Małgorzata

Dzień dobry, tak organizujemy staże. Proszę o kontakt mailowy : malgorzata.ziemak@veolia.com Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Veolia Energia Warszawa S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Veolia Energia Warszawa S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Veolia Energia Warszawa S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Veolia Energia Warszawa S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Veolia Energia Warszawa S.A.
2.4/5 Na podstawie 19 ocen.

Veolia Energia Warszawa S.A.