CeMat 70 S.A.

Opinie o CeMat 70 S.A.

Filip

Współpracowałem z CeMat 70 S.A. rok temu, warunki finansowe były dobre, umowa o pracę i poszanowanie pracownika. Polecam

kudłaty

Wiele lat pracowałem w firmie i zawsze szefowie tylko obiecywali podwyżki a w rzeczywistości oscylowali wokół najniższej krajowej (nie mówię o konfidentach) a obecnie sięgają dna (zarobki),dobrze,że doczekałem emerytury.

byly_pracownik

Płaca na poziomie 2000zł netto, bardzo nie kompetentne kierownictwo, ci co najwięcej krzyczą najlepiej są traktowani.

kaczynski

baraki,ohyda szpeca miasto stoleczneWarszawa dawno powinny wejsc BULDOZERY

były pracownik

pracownik fizyczny często poniżany, niskie płace, ludzie sami odchodzą.

Zostaw opinię o CeMat 70 S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CeMat 70 S.A.