Opinie o Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. w Warszawa

Alberto

Duże upolitycznienie, duża rotacja pracowników, nepotyzm. Zadania merytoryczne spoko, (usunięte przez administratora)..brak pomyślenia. Czekamy na zmiany partii rządzącej, to wymieci i swoich wstawi.

Jan

W PAIH trwają zwolnienia grupowe

tymek
@Jan

Jak to??? A dopiero tyle osób nazatrudniali...

Jan
@tymek

I zwalniają jak zrobią swoją robotę. Firma dosłownie szuka murzynów do pracy nie płacąc za nadgodziny tłumacząc ze nikt Ci pracy w godzinach nadliczbowych nie zlecił, a ze się nie wyrabiasz to Twój problem.

Evergreen

Na rozmowie rekrutacyjnej, gdy zapytana o oczekiwane wynagrodzenie, powiedzialam ,,4 tys. netto", a zdanie rozpoczelam od "Biorąc pod uwagę koszty życia w Warszawie", zapadła cisza, a następnie pani rekruterka stwierdziła, że mogę sobie codziennie dojeżdżać z Łodzi do Warszawy...Zapewne ona sama dojeżdża 2 stacje metrem, bo w przeciwnym wypadku miałaby jakiekolwiek mgliste wyobrażenie o tym, co proponuje ... Generalnie szukają wykształcony ch osób do odtworczej administracyjnej pracy za parę groszy. Omijać z daleka .

Karol

Skąd jest nowy prezes?

królowa karolina
@Karol

Z kapelusza

@Karol

Hmm a co chodzi w ogóle? Dlaczego pytasz skąd jest nowy prezes? Rozumiem, że nie jesteś pracownikiem firmy, tak?

Dyrektor Generalny

ASAP

Na jakiej bazie finansowej oparty będzie kontrakt Wy-Generalny podwykonawca Ja/My Podwykonawcy w Anglii w latach 2002 -2012 dla Firm Skanska,Mansell,Carillion etc w różnych częściach Wielkiej Brytanii w odległościach : 200-370 mil od Bedford gdzie miałem siedzibę Z poważaniem mgr inżynier Robert Flont (577390236)

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Wypłacają dodatkowe nagrody w POLSKA AGENCJA INWESTYCJI I HANDLU S.A.?

Józek

Jeśli już to bardzo rzadko przede wszystkim "swoim". Dostajesz gołą pensję, bez premii, bez "13" pensji, bez wysługi lat, PAIH to spółka handlowa Skarbu Państwa, PAIH nie jest klasyczną agencją rządową tak jak np. PARP.... W Grupie PFR PAIH plasuje się na końcu pod względem wysokości zarobków!!!

Kamila
@Józek

@Józek, rozumiem, jednak ja dotąd nie pracowałam w budżetówce, dlatego nie wiem, ile możesz mieć na myśli, pisząc o gołej pensji. Czy np. specjalista ds. zamówień publicznych może w PAIH liczyć na średnią krajową oraz na jakieś premie?

gwazda
@Kamila

zamówienia publiczne- za średnia krajową hmm chyba człowiek nie wie o czym pisze, nie zna swoich wartości za taka trudna i odpowiedzialna pracę.

Anita

Bardzo dobre opinie w internecie, praca również bardzo dobra, polecam

mhm
@Anita

To chyba nasze HRy pisały. Dziś odeszło 10 osób, kolejne złożyły wypowiedzenia. Nie nadążamy organizować pożegnań.

Szymon
@mhm

Wiesz może, dlaczego osoby te zdecydowały się na złożenie wypowiedzenia? To na pewno trudna chwila dla firmy, więc chciałbym poznać powody podjęcia przez te osoby takiej decyzji.

Miśka
@Szymon

Chwila? Że 120 osób, które były w PAIH 4 lata temu ostało się może z 15...

Johnny the Leaver
@Miśka

Niedawna publikacja w Pulsie Biznesu tlumaczy wszystko. Generalnie co nowszy zarzad, tym bardziej arogancki i z gorszymi pomyslami.... jesli cokolwiek maja.. Obecnie zarzad jest tak wazny, ze osobne wejscie maja (czyzby na wypadek sprawnej ucieczki?). Bo zapewne rozliczenie przyjdzie.... Zal, ze w tym kraju tak sie wszystko psuje.

Olek
@Johnny the Leaver

Ale co się takiego psuje bo nie do końca rozumiem? Skoro wszyscy mówią, że to był od DAWNA relikt przeszłości ta firma i nic nie wnosiła do tematu. To może teraz kazana wam zacząć pracować? Tak po prostu?

Mongo-foot
@Anita

Opinii w internecie na temat pracy - bardzo mało (a szkoda) i wcale nie są takie dobre. Praca również nie jest taka dobra, jak mi obiecywali podczas rekturacji (a szkoda).

Jaka jest kultura pracy w POLSKA AGENCJA INWESTYCJI I HANDLU S.A.? Obowiązuje typowy dress code?

Mongo-foot

Kultura pracy jest znacznie gorsza niż w innych państwowych spółkach a dress code istnieje tylko w jakimś prehistorycznym regulaminie, oficjalnie nikt nikomu nie narzuca jak ma się ubierać, po prostu ludzie ubierają się stosownie do zajmowanego stanowiska. Niedawno ukazał się dobry i prawdziwy artykuł w "Rzepie" odnośnie sytuacji w PAIH, polecam wszystkim zainteresowanym pracą tam i przemyślenie decycji. https://www.rp.pl/Handel/308059888-PAIH-pokryje-straty-z-kapitalu-wlasnego.html?s=03

Rekrut

Ja również podzielam zdanie, że firma mało poważna. Chętnie zatrudnia ale za śmieszne pieniądze, w dodatku goła pensja, bez premii, bez rocznej pensji. Życzę powodzenia z takim podejściem. W dodatku po tym ile wisiały ogłoszenia na stronie paih można było sobie wywnioskować, że coś jest nie tak.

JanRODO
@Rekrut

Warto doprecyzować, że to firma bez kultury organizacyjnej i pomysłu na siebie. Relikt lat 90 zostawiony samemu sobie mający wszystko czego w życiu zawodowym należy unikać.

Piotr P

Nie polecam brać poważnie pod uwagę HR tej organizacji. Na koniec miłej rozmowy kwalifikacyjnej otrzymałem dwukrotne słowne zapewnienie,(prosto w oczy, bez mrugnięcia okiem) że zostanę poinformowany o wyniku rekrutacji jakakolwiek by ona nie była, gdyż "szanują czas kandydatów". Guzik prawda po 3 miesiącach bez odzewu, nawet nie są w stanie uderzyć się w pierś po moim mailowym upomnieniu które również jest bez odpowiedzi. Rekrutacje w listopadzie przeprowadzała kobieta która niebawem później dostała awans na kluczowe stanowisko w HR...ręce opadają. Podczas tegorocznej zmiany pracy spotkałem się z takim zachowaniem tylko w PAIH na 7 rekrutacji w dużych organizacjach.

Edyta

@Góral, z tego co widziałam na ich stronie internetowej jest sporo ogłoszeń, więc tak można powiedzieć. Dobrze byłoby tylko gdyby ktoś zechciał odpowiedzieć na moje pytania dotyczące samego zatrudnienia. Może ktoś taki się znajdzie i powie co coś więcej o tej Agencji?

@Edyta

Kiedys duzo osob po praktykach zostawalo... takie bezplatne zaprezentowanie sie i wielu osobom udawalo sie zostac. Papierki to jedno, a umiejetnosci interpersonalne drugie...

Szymon
@Ania

Praktyki nie były płatne? Kto mógł się na nie dostać? Tylko studenci, czy także absolwenci szkół wyższych? Na stronie https://www.paih.gov.pl/praca nie ma obecnie żadnych dostępnych praktyk. Natomiast jest oferta pracy na stanowisko kierownik zagranicznego biura handlowego. Wymagana bardzo dobra znajomość dwóch języków obcych w tym angielskiego. Myślicie, że to interesująca oferta?

@Szymon

Niestety bezpłatne. Kiedyś nawet osoby do 40 przychodziły na praktyki (sic!), potem prawnie ograniczono max wiek do 30 (absolwenci jak najbardziej). Z tego co wiem to jest tam teraz duża reorganizacja i jeszcze większy bałagan... ale darmowe ręce do pracy się przydadzą - wysyłaj CV do kadr, niech już rodziela sami. Za granice wyjechac to zawsze ciekawie, ale bywalo tak, ze ktos jechal i... po 3 miesiacach juz zostal sciagany....

Gabi
@Ania

Nie wiecie, czy jest możliwość pracy zdalnej w PAIH?

@Gabi

zdecydowanie nie; zdarza sie praca poza biurem, ale pracy z domu nie ma.

Miejsce na pierwszy rzut oka wydaje sie bardzo atrakcyjne - i tak faktycznie moze byc. Mozliwosc realizowania roznych projektow w kraju i za granica, spotkania z inwestorami zagranicznymi i krajowymi, kontakty z firmami wspierajacymi, administracja. Minusem jest upolitycznienie - nie zawsze kompetencje odgrywaja role...

Edyta

Jakie plusy możecie wymienić POLSKA AGENCJA INWESTYCJI I HANDLU, które mogą wpływać na zainteresowanie zatrudnieniem w niej? Czy pracodawca ten zapewnia Wam jakiegoś rodzaju benefity? Proszę Was o wypowiedź na ten temat. Każda informacja będzie ważna dla osób, które zastanawiają się nad współpracą z tą firmą.

Góral
@Edyta

a firma zatrudnia bo brak informacji

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.?

Kandydaci do pracy w Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.