Opinie o Wojskowe Zakłady Łączności NR 1 S.A. w Zegrze

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wojskowe Zakłady Łączności NR 1 S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wojskowe Zakłady Łączności NR 1 S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojskowe Zakłady Łączności NR 1 S.A. w Zegrze

Czy przysługujące benefity mogą być jakkolwiek zależne od pełnionej funkcji. kiedyś w jednym wątku spytano o to z którego ramienia ktoś ma zamiar przyjść po dopytaniu o właśnie benefity. o ile to także możliwe to chce poznać ocenę warunków dla Administratora Systemów IT. jest teraz dostępna oferta na to stanowisko, czy brał już może ktoś udział w procesie rekrutacyjnym? Jak przebiega?

Benek Nowy wpis

Witam. Aktualnie widzę że jest ogłoszenia na stanowisko operatora CNC. Operatorzy prosze się wypowiedzieć na temat pracy na tym stanowisku ;)

Administrator Nowy wpis

Wojskowe Zakłady Łączności NR 1 S.A. prowadzi rekrutację na stanowisko Administrator Systemów. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Podziel się swoimi wrażeniami z niej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję innym osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Czy w Wojskowe Zakłady Łączności NR 1 S.A. występują paczki/bony świąteczne?

Tak. Są paczki na święta, zarówno dla pracowników jak i dzieci pracownikow. Jeśli spółka ma dobry wynik finansowych to jest również wyplaca premia świąteczna.

Tylko raz w roku czy na wiosenne święta też coś dają? Są jakieś pozapłacowe benefitu typy wczasy pod gruszą? Pytam bo każdy dodatek jest mile widziany, nie?

Nick Nowy wpis
@Marek

Z czyjego ramienia chcesz przyjsc ?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Wojskowe Zakłady Łączności NR 1 S.A.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalisty ds. umów w Biurze Handlowym? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy nowo zatrudnione osoby w Wojskowe Zakłady Łączności NR 1 S.A. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak. Umowa podpisywana jest najpóźniej w pierwszym dniu pracy.

Dobra

Mam pytanie czy są przyjęcia do pracy na produkcję ,jeśli tak to czy są jakieś wymogi?

Alicja
@Dobra

Witaj, także chętnie się dowiem. Zajrzałam na stronę firmy ale w zakładce z aktualnymi ofertami pracy nic nie znalazłam. Nie wiem więc czy faktycznie nikogo nie potrzebują na tę chwilę czy po prostu nie wstawiają tam ofert na bieżąco. Czy ktoś wie coś na ten temat?

@Alicja

Witaj może zadzwonić po prostu?

@Alicja

Witaj,mam pytanie ,czy dowiedzialas sie może juz czegos na temat pracy ?

@Dobra

Na czym polega praca na produkcji czy to jest montaż elementów i czy przyjmujà kobiety do pracy?

Damian

Pracuje na montażu jestem w związkach także mi nic nie grozi Nic nie robię bo nic nie umiem Gram na zwłokę Pozdrawiam

bez

Ludzie czytajcie ogłoszenia po prostu w nich jest wszystko napisane, czy na danym stanowisku jest potrzebne poświadczenie i jakie, nie ma sensy dzwonić i pytać nie wiadomo o co i po co. po prostu praca pl./ czy inne ustrojstwo i stanowisko i gdzie a potem czytanie jak czegoś nie masz nie wysyłasz .

Ta Firma to jedno wielkie kolesiostwo. Prezes bez pojecia, dyrektor personalny online bez. wiedzy i umiejetnosci a dyrektor finansowy bez wyksztalcenia i kompetencji z awansu spolecznego. Jedyne co umieja to skakac kolo prezesa i udawac ze pracuja. Moze w koncu ktos sie zainteresuje tym towarzystwem.

Arek

Czy tam biorą tylko z doświadczeniem?

Żołnierz

Zacznie się zamordyzm, bo wrocil król po rocznej nieobecności. Czyli jednak nastapi konsolidacja spółek z grupy Łączności. Proszę szanować pracowników Panie nowy prezesie.

Gustaw

Może ktoś mi podpowie czy są aktualnie szanse na pracę?

Faktury za konsumcje zarządu już sprawdzone? Teraz mamy oszczędności bo restauracje zamknięte a jeszcze pół roku temu cyklicznie w tygodniu było faktur na 300 zł na członka zarządu. Audyt sprawdzi czy faktury posiadają pokrycie w notatkach i z kim odbywały się spotkania. Czy osoba która wziela fv z Warszawy i mieszka w Warszawie niebyła z żoną na kolacji.

@przyszly a po co taki certyfikat ?

przyszły

Czy w WZŁ dla każdego pracownika jest wymagane posiadanie certyfikatu bezpieczeństwa?

Halo Halo? Nikt nic nie napisze??

Mirosław

Czy w tej firmie jest tak dobrze, skoro nikt nic nie pisze? A tak serio jestem ciekaw, jak się tam pracuje? Wypowiedzcie się proszę.

Karol

Hej! Jakie są plusy i minusy pracy w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Wojskowe Zakłady Łączności NR 1 S.A. - Zegrze

• Jak się pracuje w Wojskowe Zakłady Łączności NR 1 S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojskowe Zakłady Łączności NR 1 S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojskowe Zakłady Łączności NR 1 S.A.?

Wojskowe Zakłady Łączności NR 1 S.A.
  • 05-130 Zegrze

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Wojskowe Zakłady Łączności NR 1 S.A.