PAIiIZ S.A.

Opinie o PAIiIZ S.A.

tomek
użytkownik zarejestrowany

to chyba zalezy od twojego doswiadczenia, stawki są wszedzie rózne. Podobno można z nimi negocjowac warunki umowy ale juz przy koncowym etapie rekrutacji, wiec jezeli spełniasz ich kryteria to masz szanse.

pensja - uznaniowa. Podobnie podwyżki i premie. Zależy czy masz sprytnego dyrektora. Mało samodzielności i kreatywności. Mozna sie zaczepic na chwile bo fajnie wyglada w cv ale nie wart tracić tam zbyt wiele czasu. Ja niestety zmarnowala/em zbyt wiele.

expaiiiz

doskonałe środowisko dla plotkarzy, kombinatorów, lizusów...poza tym stracony czas, regres totalny! praca ciekawa w teorii, potem okazuje się że 90% działań nikomu nie potrzebne. Wszechobecny marazm i cofka intelektualna.

Ciekawski

Jak ksztaltuja sie zarobki? Jakie jest minimum dla nowego szarego pracownika? Sa jakies dodatki?

Kamuszka

Pracowałam tam i widziałam jak to wygląda. Nie polecam...

Zostaw opinię o PAIiIZ S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PAIiIZ S.A.