Opinie o Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. w Warszawa

Zena

Kumplostwo, bałagan, ciągła rotacja pracowników i ciche przyzwolenie na (usunięte przez administratora), szczerze odradzam, dno.

@Zena

Rotacja z jakiego powodu? Ludzi sami odchodzą czy są co jakiś czas zwolnienia? Jeśli chodzi o to traktowanie to nikt tego nie zgłaszał? Jeśli ludzie to nagłośnią to nie będzie żadnego cichego przyzwolenia, nie?

Natalie

Są benefity w PAIH. Jest opieka w lux med, multi Sport, wczasy pod gruszą, ZFŚS z którego można dostać dofinansowanie np na zakup biletów do kina, teatru, na basen, dofinansowanie do okularów. Z tego co wiem to są też premie i awanse. Więc nie wiem skąd te negatywne opinie że nic nie ma. Pracowałam to wiem :)

@Natalie

Te premie to w jakiej wysokości? Są zależne od wyników to znaczy są uznaniowe? Można ze 300-400 zł dostać więcej?

@Szymon

Premie są wprowadzane zgodnie z ustawą i mają być odblokowane w 2022 r. I mają być uznaniowe. Więc tak naprawdę niewiadomo ile kto dostanie bo nie wiesz czy drugą osobą mówi prawdę. Generalnie atmosfera pracy jest ok, ale poprzez zmiany dyrekcji i zarządu niestety pracownicy odchodzą bo z nimi się wytrzymać nie da. Każdy ma swoje własne wizje i to co inny Dyrektor zaczal ,następny już nie kontynuuje. Firma kuleje pod tym względem. Podwyżki są chyba niewielkie rzędu 100-200 zł netto ale to dopiero po kilku latach pracy. Ja pracując nie dostałam podwyżki pomimo że poprzedni dyrektor obiecywał a następny już odmówił. Tu jest o tyle ciężko że dyrektorzy są w wieku... Młodym więc ktoś kto ma 40 lat rozmawia z dyrektorem wieku 30 lat to niech każdy się zastanowi kto ma rację i większe doświadczenie :)

ojojoj
@Natalie

Bez przesady, młody nie znaczy automatycznie głupi, a stary nie znaczy automatycznie mądry. Z mojego doświadczenia wynika. że bardzo różnie bywa. Doświadczenie doświadczeniu nie równe.

@Natalie

jeżeli to ma być argument, to żaden benefity są wszędzie, opieka lekarska też chodzi jaka atmosfera, jak firma potrafi utrzymać specjalistów, a nie osoby bez kwalifikacji

@Szymon

nie ma żadnych premii jeśli nie jesteś swój

Gosia
@ojojoj

Bardziej chodzi o doświadczenie a nie o głupi/madry. Jeśli jesteś dyrektorem w wieku 27 lat to pytanie co masz za doświadczenie, chyba że w wieku 20 lat byłeś kierownikiem . Śmiech na sali co tu się dzieje.

Gosia
@Natalia

Odpowiedziałaś na komentarz odnośnie benefitow nie atmosfery więc nie wprowadzaj w błąd. Premii nie ma ale benefitow mają dużo. Opieka lekarska lux med za 9 zł miesięcznie to jedyny duży plus

@Natalie

Jak nie wiesz o czym mówisz to lepiej nie opowiadaj bajek, benefity są wszędzie a tutaj sporadycznie, luxmed wielkie mi co wszędzie jest, ale w paihu nie ma szacunku dla ludzi z wiedzą tylko ważne jest kolesiostwo fatalna atmosfera i kolesie na stanowiskach bez kultury z wielkim próżnym ego porażający brakiem wiedzy

@Natalie

premie zawsze dla swoich, nie dla pracowników starających się coś zrobić jak nie jesteś z kliki to nie masz co marzyć o premii

@Gosia

atmosfera wśród pracowników jest coraz gorsza, zmienia się na złą ludzie myślą tylko o odejściu i to robią kiedyś był to zgrany zespół, ale ludzie odchodzą nie widząc dla siebie perspektywy

@były

Przecież pracowałam to wiem co było i z czego korzystałam, więc Ty nie opowiadaj bajek . Jak dla mnie Luxmed za 9zl miesięcznie to jest duży plus, bo w innych firmach (nie mówię o panstwowkach) to albo pobierają więcej kasy albo w ogóle nie ma opieki medycznej. ZFŚS jest , też korzystałam : wczasy pod grusza, zwroty za bilety do kina, teatru, na basen,koncerty.. dofinansowanie do okularów, kasa na święta.. więc jakiś plusy pozapłacowe są. Co do atmosfery pracy to niestety jest słaba, ciągła rotacja pracowników, dyrektorzy traktują pracowników jak ludzi gorszego sortu, zdązaja się osoby które donoszą na innych. Ja nie polecam, chyba że komuś pasuje tyranie za 4k netto przez całe życie i żadnych perspektyw.mam paru znajomych w PAIH którzy również szukają innej pracy.

Jeden z wielu
@były

Rotacja jest coraz większa. Nowi pracownicy odchodzą nie przepracowawszy okresu próbnego. Niekończąca się lista ogłoszeń o pracę na stronie Agencji powinna dawać do myślenia... Atmosfera zależy już konkretnie od zespołu, są departamenty/centra, do których przychodzi się chętnie i takie, które omija się szerokim łukiem...

ana
@były

Nie, benefitów nie ma "wszędzie"

Cath
@Natalie

Jak było tak kolorowo, awanse, dopłaty itd. to dlaczego "pracowałem"?

Iza

A ja myślę wlasnie nad wysłaniem cv... czyli rotacja pracowników jest spora, czesto szukają nowych osób? A firma daje chociaż zarobić?

Stanowczo odradzam!

Nie polecam aplikować a tym bardziej przyjmować oferty pracy od PAIH. Od pierwszegodnia dnia pracy można się poczuć raczej jak w (usunięte przez administratora). Osoba, która mną zarządza może i ma kompetencje i wiedze na dane stanowisko, ale w zakresie zarządzania ludźmi zerowe. Zwolniłem się po kilku tygodniach. Myślałem, że przynajmniej na początku będę zachowywane jakie pozory, ale jeśli nawet na samym początku, po kilku dniach pracy nie można zapytać, otrzymać pomocy w związku z pełnionymi obowiązkami, bo "nie po to cie zatrudniliśmy na samodzielne stanowisko żebyś miał się o coś pytać" jest po prostu śmieszne i świadczy o niedojrzałości emocjonalnej przełożonego i czystej niechęci. Chyba nie tak powinna wyglądać atmosfer w pracy? Reszta pracowników też raczej z przysłowiowym kijem w (usunięte przez administratora) Jak ktoś ma poniżej 35 lat to tym bardziej odradzam No chyba, ze ktoś też jest typem służbisty.

Gabriela
@Stanowczo odradzam!

Chociaż jest przeprowadzone jakieś szkolenie przed rozpoczęciem pracy ? Czy nie bardzo ? I od początku trzeba wszystko faktycznie samodzielnie ?

Hej
@Gabriela

Zależy do jakiego działu trafisz, ale atmosfera jest bardzo słaba, więc nie liczyłbym, że w innych działach są drastyczne różnice. Srednia wieku 35-40 plus, dlatego jeśli jesteś bardzo młoda osoba to raczej się nie odnajdziesz.

@Hej

A czemu ta atmosfera taka słaba?

piss
@Ewa

Bo są same pociotki pisowskie i innej maści pozatrudniane. Bez kompetencji, doświadczenia i pokory a głowy noszą bardzo wysoko. A reszta bez jakichkolwiek powiązań tyra za 3 etaty

@piss

Zgadzam się!!!

He
@piss

Bez przesady. Szybko można wyczuć, kto z kim przestaje, jaki ma stosunek do kogo, kto jest z polecenia, ale są też osoby z poza układów. Mi nie robi różnicy zupełnie, nawet czasem wolę takiego PiS-owca, bo gra w otwarte karty, a ja nie mam interesu żadnego, by komuś robić koło pióra z tego powodu. Robię swoje, znam swoje miejsce. Atmosfera też w sumie mi pasuje, jest kultura i współpraca. A to, że są rotacje i nagłe zwolnienia- to nie moja firma i nic nie poradzę. Mogę tylko dążyć do tego, by Ci, którzy coś robią z sensem byli wskazywani i samemu też wywiązywać się ze swojej roli.

Tomasz
@He

Cześć, a z czego wynikają te nagłe zwolnienia? Chodzi o to, że pracownicy sami się zwalniają czy zostają zwolnieni? Atmosfera powiedziałbym średnia skoro trzeba wyczuć pracownika :D

Maria
@Tomasz

"Nagłe" dla przełożonego i/lub kadr, którym przynosisz wypowiedzenie :-) Na palcach jednej ręki można policzyć pracowników PAIH, którzy n i e rozglądają się za inną pracą.

Warszawianka
@Tomasz

Przepracowałam w PAIH 3 lata, raczej to ludzie odchodzą niż PAIH zwalnia, jeśli robisz swoje możesz spać spokojnie.

@Warszawianka

To ile osób chce odejść tak konkretniej?

Karol
@Ewa

Dajcie już spokój. Duża rotacja w PAIH była, jest i będzie, co nie zmienia faktu, że są ludzie, którzy pracują tam całymi latami. Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz od pracy.

Dyrektor Generalny

ASAP

Na jakiej bazie finansowej oparty będzie kontrakt Wy-Generalny podwykonawca Ja/My Podwykonawcy w Anglii w latach 2002 -2012 dla Firm Skanska,Mansell,Carillion etc w różnych częściach Wielkiej Brytanii w odległościach : 200-370 mil od Bedford gdzie miałem siedzibę Z poważaniem mgr inżynier Robert Flont (577390236)

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Bezpieczeństwo pracy

Pytanie dotyczy warunków pracy: 1. Czy firma umożliwia pracę zdalną / hybrydową dla specjalistów i menadżerów 2. Czy firma dba o szczepienia i zapewnia testy covid osób wchodzących do biura na dyżury? 3.Czy pracuje się na open space?

Bździągwa
@Bezpieczeństwo pracy

1. Tak, ale plan jest na powrót na stałe 2. Nie - nie ma testów, poza tym HR nie informował pracowników, że mieli styczność z osobą chorą na COVID, bo RODO 3. tak, a osób zatrudnionych jest więcej niż miejsc

Teresa
@Bździągwa

A jak Ci się ogólnie pracuje w tej firmie? Jesteś zadowolony z warunków jakie oferują?

Aza
@Teresa

Nie, nie jestem zadowolona!!

@Aza

Czemu nie jesteś? Skoro już zaczęłaś temat to powiedz proszę coś więcej

Obecny pracownik

Z całego serca odradzam tutaj pracę. Kolesiostwo, donosicielstwo, mobbing, niekompetentni dyrektorzy i ich zastępcy. Straszna rotacja. Omijać szerokim łukiem!!!

@Obecny pracownik

Jeśli tak, to czemu nie zgłosisz nigdzie takich rzeczy?

miii
@Ewa

Bo jeśli zgłosisz to zostaniesz zwolniony, a jeśli nie zgłosisz to lepiej samemu się zwolnić i pracować gdzie indziej,

Aza
@miii

Dokładnie!!

@Ewa

Bo nie ma do kogo, ręka rękę myje...

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. prowadzi rekrutacje w miejscowości Warszawa. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

GZ

Pytanie tendencyjne – dlaczego od razu mowa o stracie przy warunkach zatrudnienia?

nie

Pola

Nie warto, nepotyzm , tyle ile wywalczysz na początku może dostaniesz . Z podwyżkami i awansami ciężko , nie jesteś z drużyny Prezesa nie licz na podwyżkę . Firma pretenduje do miana Korpo z żadnym skutkiem. Jedyny sensowny dział to Inwestycje

@Pola

Słabo brzmi, tak jakby nie szło czegokolwiek zarobić. :/ A co w tym dziale według Ciebie jest tak sensownego?

Pola
@Anna

Dział ma b ciekawe projekty , mega profesjonalny zespół na czele z Dyrektorem

Gabriela
@Pola

mozesz cos wiecej napisac o tych projektach ? dlaczego sa ciekawe ?

miii
@Pola

oj, mówisz o TYM dyrektorze, którego wiecznie nie ma? Tak samo jak jego zastępczyni wiecznie na zdalnym? wystarczy popatrzeć ile jest ogłoszeń do tego departamentu... mielą się ludzie i mielą coraz nowe twarze. W ciągu 1 miesiąca tylu nowych osób, że przyzwyczaisz się do jednej nowej a za chwilę tej osoby już nie ma i jest inna... tak samo departament na A....

expracownik

Śmieszna agencyjka. Praca dobra jedynie dla młodych kilka lat po studiach. Wszechobecne w budżetówkach kolesiostwo sprawia, że kadra zarządzająca ma niższe kompetencje niż szeregowy pracownik. Trudno pracować w sytuacji, kiedy każą ci zajmować się głupotami, marnować czas swój i innych, pracować bezproduktywnie, bez wyznaczonego celu, bez logiki, a nawet przekraczać przepisy prawa. Albo przepraszam, cel jest jasny - nie promocja i pomoc polskim firmom, ale przypodobanie się górze czyli ministerstwu i PFR. Ostatnio jest tam totalny chaos. Wydaje się to niemożliwe, ale z kwartału na kwartał ten chaos jest coraz większy i albo nikt nie wie co z tym zrobić, albo nikomu się nie chce. Nie bardzo wiadomo w jakim kierunku idzie ta instytucja. Zaczynam podejrzewać, że ktoś na górze chce ten przybytek po prostu rozwiązać. Czy można się czegoś nauczyć? Pracy w stresie, uginania karku, akceptowania niesprawiedliwości, pracy bez pewności co do jutra, radzenia sobie z chaosem i niekompetentnymi, zadufanymi szefami. Tak jak napisałem- młodzi mogą być zachwyceni delegacjami zagranicznymi i udziałem w imprezach z obecnością premiera. Dla tych, na których nie robi to wrażenia instytucja nie ma w sumie nic do zaoferowania. Bardzo duża rotacja - zarówno z powodu zwolnień jak i rzucania przez pracowników papierami. Dekadę, dwie temu można było się godzić na tak chamskie zachowanie szefów. Dziś pracownik oczekuje trochę więcej od przełożonych. Pod tym względem standardy są tu nawet niższe niż w innych budżetówkach. Zdecydowanie nie polecam, szkoda tracić czas i nerwy. Tu smutny, ale prawdziwy artykuł: https://www.rp.pl/Handel/302119895-PiS-wycofuje-sie-z-rewolty-w-PAIH.html

Temida
@expracownik

Jako były pracownik Agencji, całkowicie zgadzam się z trafnością wypowiedzi ex-kolegi. Chaos, poniżanie, niekompetencja kadry zarządzającej, frustracja middle-managementu... to codzienność pracy w PAIH.

Stary
@expracownik

Dobra praca?! Proszę cię chciałbyś dostać pierwszą pracę w takim miejscu? Nie pisz tak, bo przyjdzie taki studencik i sobie obrzydzi karierę zawodową już na wstępie.. Niech ci wszyscy kolesie z nadania tam sobie pracują. Poza tym jest to budżetówka z dołu łańcucha pokarmowego.

Iksle
@Stary

Czy moglibyście powiedzieć coś więcej na temat rekrutacji? Jak wygląda spotkanie, ile etapów, z kim? Jakiego rodzaju pytania?

Pracowałam tam długo
@expracownik

Pracowałam tam naście lat... Niestety opinie negatywne brzmią baaardzo znajomo. Od 2016 jest to niestety równia pochyła, co zarząd to dramat i wstyd. Żal, bo mogłoby to być świetne miejsce do pracy. Jedyne co się tam nie zmienia, to ciała zmiana, a to że te zmiany nie mają sensu, to już inna sprawa...

Kantyna

Czy firma zapewnia kantynę pracowniczą lub dofinansowanie do obiadów? Jak jest z jakością wyżywienia podczas dyżurów w biurze?

@Kantyna

jak masz swoje jedzenie, to możesz sobie odgrzać w mikrofali i cóż ciesz się, bo jest miejsce

@nik

A prócz mikrofali jest tu cokolwiek? Przynajmniej toster? I jest gdzie zmyć spokojnie naczynia? O czajnik nie pytam, bo musi być

Rozczarowany

Powiem szczerze, że coraz więcej osób się zwalnia.. niestety kadra zarządzająca która została wymieniona w marcu jest jeszcze gorsza... Nie kompetentni ludzie, którzy są tutaj z przypadku. Dzisiaj pracownicy otrzymali premie uznaniowe, oczywiście nie wszyscy. Było to bardzo nie fair w stosunku do ludzi którzy się starają a ani grosza nie dostali. Niestety kadra zarządzająca której więcej nie ma niż jest, oczywiście dostała i to nie małe pieniądze, pytanie za co? Kolesiostwo, nepotyzm. Nie polecam, również się zwalniam.

Ktoś
@Rozczarowany

Miałem okazję przekonać się na własnej skórze- wszystko prawda.

Harvey
@Rozczarowany

wiem co się dzieje wewnątrz firmy

Natalia

nie ma atmosfery, patrzą na ciebie wilkiem tylko chcą wykorzystać, wycisnąć i potraktować jak śmieć, znam ludzi, którzy tam pracowali wiele lat i niczego tam nie osiągnęli tylko stracili wiele lat niestety stało to się od momentu gdy zmieniła siw władza i nazwa firmy

Ktoś
@Natalia

Wyścig szczurów, nic więcej.

Edyta

Witam, chciała bym zapytać osoby doświadczone jak wyglada Casting z małymi dziećmi? I jakie stawki proponują?

Zuzia
@Edyta

Przepraszam ale jaki casting z małymi dziećmi? Przecież to nie agencja reklamowa.

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Kierownik w Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

Perspektywy

Kierownik? Tutaj? Nie ma czegoś takiego jak Kierownik. Są dyrektorzy i zastępcy, którzy są podstawieni przez Ministerstwo. Ludzie są na stanowiskach dyrektorskich a nie maja pojęcia co robią i co mają robić. Omijać szerokim łukiem.

Katarzyna
@Perspektywy

A skąd Ty to wszystko wiesz, jesteś pracownikiem czy jak? Może trzeba coś w końcu zmienić i samemu wyjść z inicjatywą otworzenia takiego stanowiska?

@Katarzyna

a ty kim jesteś, że tak ich bronisz, co jesteś dyrektorem...

Per
@Katarzyna

" czy jesteś pracownikiem czy jak?" No tak siak. Wyjdziesz z inicjatywą to Cię wyśmieją albo usłyszysz "A kim Ty jesteś żeby mówić co tu ma być?"...

Izabela

Nie dostaje się u was premii?

@Izabela

Nie ma żadnych premii sama podstawa

@pracownik

Czyli nie ma żadnych premii, benefitów ani dodatków w Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, tak? Czym w takim razie firma do siebie zachęca kandydatów? A jaka podstawa? Czy firma umożliwia rozwój osobisty, szkolenia?

@Karolina

Niemożliwe... PAIH to jest grupa PFR, mam kolegę ze studiów który pracuje w pfr i bardzo chwali dodatki np opieka w lux med, zwrot za dojazd do pracy (w jego przypadku karta miejska) , kafeteria mybenefit, premie roczne, podwyżki co roku -niewielkie ale nie musi się prosić. Więc jak to jest?? Przecież to ta sama grupa...

@Karolina

jeśli jesteś z układu to możesz liczyć na pomoc, ale jeśli jesteś niezależny, ale specjalista, to szkoda czasu na tę firmę, nic się tam nie osiągnie

@Natalia

nie myl tych dwóch instytucji tu jest mowa o paihu, tu jest (usunięte przez administratora)

Kandydatka

Witam , czy orientuje się ktoś czy w PAIH są "trzynastki" i dodatek za wysługę lat?

@Kandydatka

Nie ma

Luna
@Kandydatka

nie ma trzynastek, wysługi lat czysta i śmieszna pensja

Tia
@Luna

No co Ty dzisiaj były premie ! Pierwszy raz od 100 lat ale uznaniowe....nawet nie chodzi o to ,że w różnych kwotach ale nie wszyscy dostali. I później się dziwią ,że ludzie odchodzą .... Z tego co wiem kolejni pracownicy się zwalniają w styczniu . Omijać z daleka!

witt

Chcialem sie tylko upewnic ze niemaa po co wracac do kraju i tu iwestowac

Bylypracownik

Wszystkim którzy rozważają prace tutaj szczerze odradzam. Możesz się angażować, pracować, wykazywać a i tak nic to nie da jeśli nie jesteś z układu. Pracownicy z wieloletnim stażem są zwalniani z dnia na dzień z absurdalnych powodów. (usunięte przez administratora) Odradzam!!!!

@Bylypracownik

To dość nieprawdopodobne, naprawdę firma by zwolniła dobrego, doświadczonego pracownika? Jakiś poważny powód musiał być, napiszesz coś więcej o tej sytuacji? To pewnie tylko pojedynczy przypadek, ale brzmi niepokojąco.

JAN
@Karolina

trzeba miejsce dla swojego zrobić, tak więc nic nie jest niemożliwe

Agnieszka
@Karolina

Zwalnia aby swoich znajomych zatrudnić. Nie patrzy na wiedzę, doświadczenie i Grażynę pracownika. Co innego mówi się prosto w oczy a co innego za plecami.

Malgosia
@Karolina

Prawdopodobne @Karolina nie ma powodów, jeżeli ktoś się wyróżnia jest zwalniany. Nie może mieć ktoś za dużej wiedzy aby inne osoby czuły się docenione.

@Agnieszka

To niedobrze. Bo to nie świadczy dobrze o firmie. Układy są dobre na chwile, a w perspektywie czasu pracownik bez doświadczenia i kwalifikacji nie przyniesie firmie żadnego zysku. Ale może się mylę.

Mark

Czy mógłby ktoś szczerze napisać jak jest w PAIH? PAIH należy do PFR a czytając na stronie mają wiele dodatków, benefitow... Pracownicy z pfr bardzo sobie chwalą pracę, mają zwroty za dojazdy do pracy czyli np kartę miejską, premie roczne, podwyzki po przepracowanym roku... Więc jak to jest naprawdę? Mógłby ktoś się wypowiedzieć a nie tylko osoby które mają na celu zepsuć opinie ?

Co jaki czas w POLSKA AGENCJA INWESTYCJI I HANDLU S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

Avatar

Jaką podwyżkę ? Widziałem tylko cięcia uposażeń …

@Avatar

Jak długo już pracujesz w PAiIH? Czy możesz napisać coś o atmosferze w pracy? Chodzi mi o relacje na linii pracownik-pracodawca. :) Powiedz w szczególności, jak to jest na początku, czy można liczyć na wsparcie.

JAN

podwyżka a co to takiego, tego słowa w agencji ie znają

Ola

Jak wygląda sytuacja po 3 miesiącach próbnych na umowę zlecenie? Bez problemu umowa o pracę? Pensja zostaje taka sama/wzrasta?

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.?

Kandydaci do pracy w Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.