Opinie o Moto-Profil Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Moto-Profil Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Moto-Profil Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moto-Profil Sp. z o.o. w Chorzów

Box

Szczerze pracowałam tam 6 miesięcy i byłam zmuszona zmienić pracę ponieważ... Od jakiegoś czasu musieliśmy chodzić w maseczkach ale większość ludzi tego nie przestrzega nawet ci którzy powinni to znaczy liderzy i brygadziści jeśli jesteś świeżym pracownikiem patrząc na ciebie przez 8 godzin tak naprawdę a ci którzy pracują dłużej mogą sobie stać w półkach i rozmawiać. Niewystarczająca ilość koszy oraz wózków już nie mówię o skanerach. Kobietom każą pracować i nosić ciężkie rzeczy ponad ich siłę na przykład tarcze hamulcowe lub klocki. Jeśli pytasz się czy możesz wyjść 10 minut wcześniej bo masz autobus lub tramwaj to w większości przypadków usłyszysz że przecież jedzie następne.

Leszek

Chcialem sie zapytac kiedy naprawia kabiny 2 ubikacjach kolo kraty D bo od roku czasu tylko 2 czynne na tyle ludzi ze kolejki kilku osobwe sie robia i wczoraj prawie przez to narobilem w spodnie (to nie zart) no i kiedy naprawia dwa pojemniki na mydla w tej ubikacji po prawej kolo wyjscia co ostatnio zepsuli bo rece brudne nawet niema gdzie umyc i jak tu jesc chlyb brudnymi rekami? komu trzeba zglosic te awarie isc do kierownikia czy gdzie zeby to naprawili bo sie nie znom odpiszcie

fred
@Leszek

Leszek, naprawili możesz iść sie wysrać spokojnie, papier też jest, powodzenia

Julia

Heyah. Te ogłoszenia z językami to tak co jakiś czas die pojawiają? I potem znikają i znów się pojawiają? Włoski praca polecacie?

Mati

(usunięte przez administratora) wciskają kit że na 2 zmiany a robi się tylko na popołudnia.

Kierownik Administracji

Rekrutację oceniam bardzo dobrze. Szybki kontakt telefoniczny po złożeniu CV przez portal zewnętrzny, rozmowa wstępna przez telefon odnośnie posiadanego doświadczenia i oczekiwań. Rozmowe na miejscu odbyłem z Panią z HR, gdyż potencjalnego przełożonemu wypadła ważna sprawa związana z jakąś awarią, za co zostałem przeproszony. Rozmowę polegała na omówieniu swojego doświadczenia, pani rekruterka aktywnie słuchała i dopytywała w co ważniejszych momentach. Omówiliśmy CV, a następnie obowiązki w ogłoszeniu o pracę i próbowaliśmy wzajemnie określić, czy to się wzajemnie pokrywa. Ustaliśmy słabe i mocne strony, przedstawiłem swoje oczekiwania, poinformowano mnie, że wszystko wygląda OK, ale jeżeli trafi się osoba z większym doświadczeniem w pewnych aspektach to wybiorą właśnie ją. Obiecano mi kontakt do końca tygodnia, bo rekrutacja była już na etapie końcowym. Dostałem maila zwrotnego 2 dni później z informacją, że znaleziono kogoś innego. Poproszono też o zgodę na przyszłe rekrutacje, odpowiadające moim umiejętnością. Zgody udzieliłem.

Small talk, wprowadzenie, poczęstunek napojem i część właściwa: - przebieg kariery - umiejętności miękkie - umówienie znanych środowisk pracy (systemów, narzędzi) - pytania o doświadczenie w pracy z zespołem - przedstawienie struktury firmy - omówienie oczekiwań pracodawcy - motywacja do zmiany pracy - omówienie obowiązków na stanowisku - omówienie oczekiwań pracownika

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Chorzów
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
Były pracownik Mikołaj

Nie polecam nikomu tej firmy zarobki ubogie praca nie jest po 8h tylko po 6h tyrasz miesiącami na południe nie ma możliwości przejść na rano . A o warunkach pracy to już nie wspomnę bałagan Wielki skanerów praktycznie brak ,przerwa jedna 15 minutowa . Radzę też uważać na tego śmiesznego typka co uważa się za pseudo brygadzistę -Hybryt jest zazwyczaj na Antresoli temu to się wgl przewróciło mu się w głowie i zwalnia pracowników bez powodu rasistą jest radzę uważać.!

@Były pracownik Mikołaj

Czekaj, czyli to praca na 3/4 etatu, tak? Zostałeś o tym poinformowany wcześniej? Czy pracodawca nagle Cię tak zaskoczył?

Benek

Muzyka jak grala tak gra dalej. Pracowac sie nie da jakby nie mozna bylo po cichu sluchac to rycza te glosniki na pol magazynu gdzie sa osoby odpowiedzialne za porządek zeby cos z tym zrobic towaru nie da sie policzyc jak dudni ci nad uchem a potem sa nadwyzki

Ktoś
@Benek

Dlatego warto sie stamtąd zwolnić i szukać lepszej roboty

MTV
@Benek

Od jutra jedynym słyszalnym dźwiękiem będzie pikanie skanerów

Młoda

Słyszałam, ze laski chodza w szpilkach i mini.. Na zmianie A bodajże

Łucja

Wziąłeś te wpisy na poważne i tłumaczysz, jak dzieciom. Przecież to widać gołym okiem, że chodziło o obsmarowanie jakiejś konkretnej kobiety! Widać, że piszący chcieliby być lubiani przez brygadzistów, a widocznie nie za bardzo z tym :D

Tymon

Czy jest jakiś powód tej ciszy? Firma działa bez zmian?

Oo
@Tymon

Jest tylko gorzej wszystko zabierają.. A stawka stoi w miejscu mimo ustawy o płacy minimalnej... Dostajesz mniej niż minimum a tyrasz ponad siły :(

@Oo

A ile wynosi stawka na ten moment w Moto-Profilu? Mam nadzieję że możesz się ze mną podzielić takimi informacjami, będę wdzięczny!

ola
@Michał

Pod firmę 15,50 brutto pod agencją więcej jeżeli chodzi o osoby poniżej 26 r ż

ktoś

Zdecydowanie nie polecam tej pracy. Codziennie przychodzą nowi ludzie ponieważ codziennie ludzie się zwalniają. Zepsute skanery, skanery się ciągle zawieszają oraz ciągle rozładowuje się bateria a co najgorsze czeka się na skaner z dobre 15 minut. Gdy przychodzisz do pracy 30 minut wcześniej to brygadzista nie wpisze Ci na liście, że jesteś 30 minut wcześniej tylko wpisuje, że zaczynasz pracę o 14 a na koniec dniówki, kiedy chcesz wyjść 10 minut wcześniej bo idziesz na autobus to brygadzista nie napisze Ci, że kończysz o godzinie 22 tylko, że kończysz o 21:50.. ŻENUJĄCE. 30 stopni na dworze i 15 minut przerwy to zdecydowanie za mało aby sobie choć na chwilę odpocząć. Brak szafek dla pracowników, rzeczy trzyma się na szafkach w jadalni do której każdy ma dostęp bądź w szatni na szafkach do której również każdy ma dostęp. Szafkę dostaniesz wtedy kiedy jesteś starym pracownikiem inaczej zapomnij, że dostaniesz. Nie patrz również, że na ogłoszeniu z pracy piszą "gotowość do pracy dwu zmianowej" zapomnij o pracy dwu zmianowej, chyba że wyrobisz normę 250 skanów w ciągu 8h no chyba, (usunięte przez administratora) Skrzynki z narzędziami są bardzo ciężkie więc jeżeli masz problem z kręgosłupem nawet nie próbuj przychodzić tutaj do pracy. Również jest problem gdy chcesz wcześniej wyjść z pracy nawet ochrona robi o to problemy, żeby wyjść z pracy musisz znać nazwisko swojego brygadzisty bo inaczej nie wyjdziesz dramat.. Brygadziści nie mili, potrafią się wydrzeć na pracownika..

no1

Trzeba być wyzbytym szacunku do samego siebie aby pracować w tej firmie. Dział dostaw - osoby, które zasiadły przy komputerze wyżej od zwykłego pracownika, poczuwają się do tego aby móc obrażać innych pracowników i się z nich wyśmiewać - totalnie bez stresu przy innych, niczym się nie przejmują bo przecież wiadomo, że nikt tego nigdzie nie zgłosi. W tej firmie nie ma czegoś takiego jak logicznie wytłumaczony błąd tylko jest darcie się i strzelanie focha, czas w tym magazynie, mentalnie, zatrzymał się jakieś 15 lat temu. Dla młodych ludzi to miejsce jest jak skansen. Skanery zepsute, baterie ciągle się rozładowują (ale jak co to brak normy to twoja wina). Antresola? nawet nie komentuje. Stosunek zarobków do wykonywanych obowiązków? tragedia. Wyjdziecie kawałek poza Chorzów to zarobicie dużo więcej hajsu za lżejszą pracę. Plusem tej pracy są tylko ludzie, jak się trafi w odpowiednie towarzystwo, ale też trzeba uważać bo niektórzy lubią sobie strzelić z ucha pół prawdę. ;)

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Moto-Profil Sp. z o.o.?

Bartek

rekrutacja wyglada tak ze jak skontaktujesz sie z agencja jeszcze tego samego dnia mozesz podpisac umowe na 6 mies za dziadowe pieniadze...sama firma to (usunięte przez administratora) wiec nie radze tam nawet wchodzic

xyz

Pracowałem około 3 miesięcy no i co mogę powiedzieć, nikomu nie polecam pracy na dłużej. Praca sama w sobie jest wręcz odmóżdżająca, strasznie monotonna, a co poniektórzy brygadziści będą stali i zaganiali do roboty jak zwierzęta. O szafce dla pracownika zapomnij, chyba że pracujesz już bardzo długo, ciągle problemy ze skanerami, Na wjazdówkę i móc zaparkować bliżej magazynu to trzeba też sobie zapracować (pozostaje parking przed wjazdem do parku logistycznego, około 10 minut pieszo od magazynu), na wyjściu kontrola wykrywaczem metalu, czyli traktowanie każdego jako potencjalnego złodzieja. Mimo że na magazynie latem może być ciepło i duszno często nie robi się przerw klimatycznych z tego powodu, bo temperaturę mierzy się na zewnątrz.. Co prawda zdarzają się lżejsze dni i w porządku liderzy/brygadziści no i współpracownicy, no ale generalnie nie polecam.

Młody

Radze nie podejmować tam pracy...ogólny bałagan..brak skanerów ...brak koszy ...ciągle nowi ludzie ...15 minut przerwy na nic nie starcza...dojazd fatalny i większość ludzi nie zdaza na autobus ktory jedzie o 21 07 a potem o 22 07 ...radze szukać normalnej pracy ...kasa za 6 45 minut pracy też żenująca ...pozdrawiam były pracownik

Normalna
@Młody

Moto profil to (usunięte przez administratora) przy ciaglej rotacji źle się pracuje ...warunki kiepskie to i ludzi nie ma czym zatrzymać...lepiej nie zaczynać tam pracy ...porażka i dziwię się że ludzie tam wogole pracują

Zaintetesowana
@Młody

Byłam jeden dzień....nikomu nie polecam ....brak skanerów brak wózków brak organizacji ....chyba ktoś naprawdę zdesperowany zostaje tam na dłużej...firma bazuje na tym że pracy jest mało niestety to widać...ludzie pracują po dwa dni i uciekają.Zycze wszystkiego dobrego kierownictwu i dalszego rozwoju

Sandra
@Młody

Cóż mogę napisać?omijać z daleka i tyle !!!!!zasady dziwne jak na XXI wiek...praca na dostawach ciężka części po 15 kg dźwigają kobiety,prosi się o kontrolę PIPu...jedna damska toaleta z dwoma kabinami to katastrofa przy tylu zatrudnionych...mam nadzieję że ktoś zrobi tam porządek w najbliższym czasie

Katarzyna
@Młody

Uciekać jak najszybciej!!!!! Chora firma chore zasady zenujace zarobki ....żal patrzeć na to wszystko ...brak miejsc pracy to jedno a zasady panujace w Moto Profil to kompletna porażka

Były
@Młody

Pragnę jeszcze dodać że w niektórych działach wymagają Certyfikatu COVID, tak przez przypadek jak nie jesteś zaszczepiony to będziesz chodził w masce przez 8h. O tym nie informują przy przyjęciu do pracy.

@Były

Ale to chyba nie tylko w tej jedynej firmie, prawda? W końcu mamy pandemię. Tak czy inaczej - powiedz mi proszę czy Moto-Profil to Twoim zdaniem dobre miejsce do rozwoju? Ile tu dają na start?

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Moto-Profil Sp. z o.o. o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Oo

Do bani łamanie przepisów dotyczący zbyt wysokich temperatur w miejscu pracy... 8 h czasem więcej i jedna przerwa 15 min . To jest straszne podstawą 13:50 i 14:50 brutto więcej za godzinę mają tylko brygad ziści i konfidenci ewentualnie koligacje rodzinne... Premia uznaniowa.. Tyle że jak pan kierownik kim dzon un zechce to zero i dostajesz 2 tysie bez /L4 z sobotą (usunięte przez administratora) warunki.

Maja

Witam,czy z popołudniówki zdąży sie na autobus 74 ,22.07 z pod firmy ?

Hela
@Maja

Nie zdążysz

Mariola
@Maja

Jesli szybko potrafisz biegać , Bądz wyjdziesz z Hali o 21;55 to zdążysz

jolka
@Mariola

a można wyjść te 5 minut wcześniej ?

@jolka

5 min później tak ale wcześniej tylko od wielkiego dzwona

Gabriela

Hej, czytałam sobie o procesie rekrutacji na stronie internetowej Moto-Profilu i chciałabym się Was dopytać - Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w firmie? Czy weryfikowane jest CV i umiejętności kandydata? Czy to bardziej rozmowa o oczekiwaniach dwóch stron? Chodzi mi o magazyn.

@Gabriela

Rozmowa? Zadnej rozmowy nie ma biora kazdego jak z lapanki

@Gabriela

O czym mówisz ????????????musisz (usunięte przez administratora) rok na umowie zleceniu pod agencja pracy a później jak masz szczęście dostajesz 3 MC próbne pod MP po czym 33 MC i tak kończy się twoja kariera w MP bo 5 %zostaje na dłużej... Zawsze będzie inny naiwniak a Ty jesteś po 4 latach tak zajechana jak koń po orce...

Zoom

Powiem krótko magazyn z blachy ... Oddaje ciepło z kilku dni ... W magazynie idzie zdechnąć taki upał a niestety zmiana A... Zero przerwy na rankach... Kodeks pracy ma zapis... Coś o ekstremalnych temperaturach w zamkniętych pomieszczeniach... Coś iż pracodawca POWINIEN skracać czas pracy... Gdy mamy powyżej 8h oraz kiedy ta praca jest fizyczna.... Nie mówię o paniach /w biurze .. Bez strat w wynagrodzeniu... A tymczasem MP zmusza pracowników do zostania dłużej... Jak zmusza??? A tak 14zl brutto za 1h ... Tak można psie pieniądze płacić... Bo uwaga Premia jest całe 700 zł netto... Tyle że jak nie zostaniesz lub krzywo spojrzysz w kamery lub na kogoś... Możesz zapomnieć o części lub całej premii.. Bo co bo to premia uznaniowa... Za L4 też od -200 do -700.... A więc licz na fart że Ci nie zabiorą... Ps rób Akcje a na pewno ich na pasku nie znajdziesz bo ktoś zapomniał że byłeś...

Weronika

Hej, czy jest możliwość zatrudnienia osoby która ma ukończone 16 lat za zgodą rodzica?

Marcelina

Hej, wie ktoś jak nazywał się kierownik Magazynu zmiany A? Kojarzę, że Adam, a nazwisko?

ToOna
@Marcelina

Adam to zmiana B.

Dzień dobry jak wygląda praca na kompletacji zamówień? Czy warto podjąć pracę?

Emilia
@Kandydat

Jakie dokładnie aspekty Cię interesują? Będzie łatwiej odpowiedzieć. Może już przesłałeś swoje CV do Moto-Profilu? Jeśli tak, będę wdzięczna za informacje dotyczące procesu rekrutacyjnego.

Zostaw merytoryczną opinię o Moto-Profil Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Moto-Profil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Moto-Profil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 143.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Moto-Profil Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 123, z czego 9 to opinie pozytywne, 57 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Moto-Profil Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Moto-Profil Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Moto-Profil Sp. z o.o.