Opinie o Moto-Profil Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Moto-Profil Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Moto-Profil Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moto-Profil Sp. z o.o. w Chorzów

jak pisze sie ze pracuje sie tam pomalu jak w obozie pracy to kasuja ten watek widac ze prawdy sie boja

Witam praca w miarę fajna bo skanowanie do ciężkich rzeczy nie należy tyle że się nachodzi ale może być jedynie co tu jest wiele do życzenia to traktowanie pracowników przez przełożonych człowiek się przy nich czuje jak by był jakimś (usunięte przez administratora) a nie pracownikiem chodzą patrzą czy pracujesz nie możesz nawet na chwilę odpocząć bo zaraz sie zjawiają przy tobie i słyszysz pracujemy teraz przy tych upałach to jeszcze gorzej człowiek chodzi zbiera zamówienia potem idzie na antrosole by pomuc żeby szybciej skończyć nawet przerwę ci zabardzo nie chcą zrobić w piątek to brygadzista stał na wyjściu z antrosole i nie pozwolił nikomu zejść dopiero jak się skończy skanować potem dopiero nam pozwolili iść na przerwę tam się człowiek czuje jak w jakimś (usunięte przez administratora) brygadzistów więcej niż pracowników jak by też pomogli to by było jeszcze szybciej ale nie po co oni tylko chodza obserwują i rozkazują i jeszcze więcej mają płacone niż pracownik który naprawdę tam się narobi trza będzie chyba wreszcie to zgłosić do sądu pracy bo naprawdę traktowanie pracowników daje tu dużo do myślenia potem się dziwią że ludzie nie przychodzą do pracy zwalniają się i przechodzą do innych magazynów jak dalej tak będą nas traktować to zaniedlugo sami brygadziści z prezesem będą sobie pracować bo pracownicy ich opuszcza jak można tak traktować pracowników co drugi brygadzista to by musiał sam xapiepszav w taki upał to inaczej by gadał ale ludzie są cierpliwi aż im nerwy puszcza to wtedy się przekonają jak pip się zainteresuje

Wtf

Co to ma być że imple mają dostać 3 koble premii to chyba jakaś kpina!!! A my 1000 bo co jesteśmy gorsi chyba sobie zartujecie. Miało być lepiej a jest gorzej. Imple po regałach stoją, wybrzydzają że na antresolę nie pójdą na dostawy też nie i za to jeszczev3 kafle dostaną!!!!! A my to psy!!!!? Czekam na odpowiedź że strony prezesa albo osoby która to wymyśliła niech uzasadni podział pracownik. 3 tys to ludzie tyle wypłaty nie mają.

@Wtf

Rzeczywiście dosyć niesprawiedliwe. A na jakim stanowisku jesteś? Może to też ma jakieś znaczenie jeśli chodzi o premię? A tak w ogóle to lepszy zawsze tysiąc niż nic

Wtf
@Karolina

Wiem ale jak ktoś pracuje prawie 10 lat!!! Każdy powinien dostać po równo a ten tysiąc niech sobie wsadza. Firma nie dba o pracowników starych tylko nowych a stanowisko nie ma znaczenia i dziwić się że nikt pod firmę nie chce isc

Impel
@Wtf

Mów za siebie zasłużyliśmy na te 3 tys brutto... a co do stania w regale to chyba na odwrót. I szczerze super ze mamy jaka kolwiek premie bo wy macie wczasy zapłacone i 2 tyg wolnego zapłacone a my huja... wkoncu nas docenili chodz trochę.

Ulu
@Impel

Co zasłużyłeś? Prawda jest taka, że jako agencyjny masz znikome szanse na utratę premi. My jako firmowi mamy cięte za wszystko, a robimy więcej od was. Wy o 22 opuszczacie firme, a my musimy robić dalej, bo nie ma końca pracy oczywiście. Prawda jest taka że są na dwóch zmianach inne standardy pracy. Zmiana A jest nastawiona na robotę i jest tam straszna nagonka na normy itp. Na zmianie B jest znów jedno wielkie kolesiostwo i choćby niewiem co tego nie zmieni nikt. Chcą stworzyć korporacje, ale dużo im do tego brakuje. Smieszne odbijanie na przerwe czy do głupiego kibla woła o pomstę do nieba. Ludzie więcej trwa stanie w kolejce do odbicia się niż ta cala przerwa. Kierownictwo firmy też jest mega niekompetentne Chociaż trochę zangazowanie tego grubszego jest na plus, bo widać że meczy tych mat.low brygoli. Brygole to też temat rzeka i na ich temat wypowiem się w odzielnym wpisie, a jest o czym pisać. Zarząd firmy obiecywał jak to ma być u nas pięknie. Panie prezesie zapraszam na magazyn na 2-3 h i zobaczy Pan jak jest. Do biur trafiają co raz to lepsze osoby też opiszę w innym poście pewna osobę i to szczegółowo. Pracuje 10 lat i powiem szczerze, że bylawo różnie, ale teraz to naprawdę jest tylko dramat i trzeba uciekać z MP daleko. Chcecie zrobić Amazona to najpierw zróbcie warunki i standardy jak w wyżej wymieninej firmie, a naprawdę dużo wam brakuje.

@Ulu

A to w jakich godzinach pracuje zmiana A, a w jakich godzinach zmiana B ??

Sprawiedliwa Ocena

Pracuję w firmie dłuższy nieokreślony czas na zmianie B. W firmie panuje dość duży chaos. Składa się na to niekompetencja osób zarządzających (brygadzistów i liderów) oraz znaczna rotacja osób. Moim zdaniem nierówne traktowanie widać na każdym kroku choć nie można wkładać wszystkich do jednego worka. Są brygadziści (choć niestety w mniejszości), którzy naprawdę są zainteresowani pracą i zarządzaniem. Znaczna część z nich bardzo się wywyższa co pokazuje brak kultury, arogancję. Liderzy w firmie w większości - niestety porażka. Wybrani/wybrane częściowo lub całościowo przez znajomości. Osoby te mają dość widoczne kompleksy, które starają się załatać brakiem kultury i manią wyższości. Zamiast dawać dobry przykład, gdy pracy jest dużo i też samemu wziąć się do pracy, pomóc zebrać parę wz-tek, skanować czy pójść na braki wolą stać, rozmawiać o życiu w swoim towarzystwie przez co cała zmiana cierpi i wychodzi później. Upominają ludzi nawet tych, którzy przystaną na chwilę choćby napić się wody, czy zamienić dwa słowa podczas gdy sami notorycznie stoją w regałach. Moim zdaniem to oraz oszczędzanie na pracownikach składa się na większą rotację w firmie. Nowe osoby, przeważnie pracują trochę wolniej co jest zrozumiałe, dopiero się uczą a cała zmiana pracuję dłużej. Kierownik zmiany B. Uważam, że dobra osoba na właściwym miejscu - bardzo duża kultura osobista. Chwała mu za to, lecz opinia o tym co się dzieję w firmie myślę, że może pochodzić od osób - które już dawno niestety powinni zostać zdegradowane. Mimo, że prezesi raczej nie mają czasu na czytanie opinii na forach to mam nadzieję, że moja opinia dojdzie do samej góry.

Kamil
@Sprawiedliwa Ocena

Zapraszam na zmianę A , tu zmiana nie musi dłużej zostawiać bo większość osób przykłada się do pracy . Wtedy można wyjść o 22

nowa
@Sprawiedliwa Ocena

a ktora to zmiana be czym sie zajmuja jestem tam nowa i powiem szczeze przeraza mnie tam ta praca bo faktycznie brygadzisci oraz liderzy panosza sie tam na kazdym kroku nie pomagaja tylko jeszcze wiecej roboty dawaja przez co zawsze spozniam sie na autobus potem musze isc po ciemku na przystanek tramwajowy

@nowa

Jakie zarobki są dla osób z biura?

Ona
@Kamil

Bo taka prawda na zmianie A potrafią się z wszystkim wyrobić bez straszenia ze musisz zostać dłużej

Kierownik Administracji

Rekrutację oceniam bardzo dobrze. Szybki kontakt telefoniczny po złożeniu CV przez portal zewnętrzny, rozmowa wstępna przez telefon odnośnie posiadanego doświadczenia i oczekiwań. Rozmowe na miejscu odbyłem z Panią z HR, gdyż potencjalnego przełożonemu wypadła ważna sprawa związana z jakąś awarią, za co zostałem przeproszony. Rozmowę polegała na omówieniu swojego doświadczenia, pani rekruterka aktywnie słuchała i dopytywała w co ważniejszych momentach. Omówiliśmy CV, a następnie obowiązki w ogłoszeniu o pracę i próbowaliśmy wzajemnie określić, czy to się wzajemnie pokrywa. Ustaliśmy słabe i mocne strony, przedstawiłem swoje oczekiwania, poinformowano mnie, że wszystko wygląda OK, ale jeżeli trafi się osoba z większym doświadczeniem w pewnych aspektach to wybiorą właśnie ją. Obiecano mi kontakt do końca tygodnia, bo rekrutacja była już na etapie końcowym. Dostałem maila zwrotnego 2 dni później z informacją, że znaleziono kogoś innego. Poproszono też o zgodę na przyszłe rekrutacje, odpowiadające moim umiejętnością. Zgody udzieliłem.

Small talk, wprowadzenie, poczęstunek napojem i część właściwa: - przebieg kariery - umiejętności miękkie - umówienie znanych środowisk pracy (systemów, narzędzi) - pytania o doświadczenie w pracy z zespołem - przedstawienie struktury firmy - omówienie oczekiwań pracodawcy - motywacja do zmiany pracy - omówienie obowiązków na stanowisku - omówienie oczekiwań pracownika

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Chorzów
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
logo firmy ELEKTRONIK
Tramwaje Śląskie S.A.
Moto-pol

Cześć, czy pracował ktoś na stanowisku przedstawiciela handlowego? Proszę o opinię. Z góry dziękuję.

It

Jezeli dostaniesz laptopa do pracy to jest spoko, ale jak dostaniesz kompa stacjonarnego to zeby miec jakakolwiek mozliwosc pracy zdalnej to musisz sie laczyc prywatnym sprzetem do sieci firmowej.

Izabela
@It

W sensie, swoim komputerem do ich czy o co chodzi? Niezbyt techniczna jestem najwyraźniej

It
@Izabela

Dostając lapka możesz zabierać go do domu i na nim pracować zdalnie, wystarczy połączyć się z ich wewnętrzną siecią do pracy. Jeżeli dostaniesz komputer stacjonarny to nie dostaniesz dodatkowo laptopa (albo stacjonarka albo laptop). Jeżeli dostaniesz komputer stacjonarny to żeby móc pracować zdalnie musisz użyć własnego prywatnego sprzętu żeby połączyć się za pomocą rdp (co już jest mega niebezpieczeństwem)

Syf

Ogólnie na zakładzie jest jeden wielki chaos. Ludzie są przerzucani z działu na dział, co jest wielkim zdziwieniem dla mnie. W Amazonie pracowałem przez 1.5 roku i tam przez 10 h pracuje sie na jednym dziale, a tu przez 8 h byłem chyba na czterech. Nie polecam tej pracy.

niewidzalny1990

Pracowałem tam 7miesiący w 2015roku Praca fajna ale ludzie z jakim musiałem tam pracować to był jakis koszmar, którzy nie mają za grosz szacunku do drugiego człowieka Na początku było fajnie pracowałem na koszach lub kosze wrzucałem na taśme ale po czasie musiałem wysłuchiwać słowa "że w kryminale byłbym dupiony inaczej orany w dupe" albo ktoś tam był pobity jak sie zapytałem co mu sie stało to mu odpowiedział co ku..rrwa ksiązke piszesz. itp Co ja sie bede rozpisywał ludzie którzy pracują lub pracowali to sami debili i półgłówki.

Jultonte

Witam czy to prawda że Adam nie jest kierownikiem w Świebodzinie jak tak to dlaczego dziękuję za odpowiedź

...
@Jultonte

Na całe szczęście już nie jest kierownikiem. Osobiście go lubię, ale jako kierownik był mega niekompetentny i zakłamany.

@...

W końcu to zauważyli? Czy sam odszedł?

Zdziwiona

Dzisiaj ludzie gadali, że pracownicy z firmy mają mieć za czerwiec, lipiec, sierpień I wrzesień 6000 zł premi. Potwierdzi to ktoś?

@Zdziwiona

Jak już to 1000zł łącznie jak się nie weźmie ani jednego dnia wolnego czy L4. Nie wliczając tutaj urlopu wakacyjnego

Czy jest ktoś z pracowników który pracuje w Moto Profil ale w biurze? Jakie są tam zarobki? Jaka atmosfera panuje? Czy jest jakaś rekrutacja? Kto rekrutuje?

Maria

W biurze pracuje się bardzo dobrze. Jest super atmosfera, rekrutację prowadzi ktoś z hr z kierownikiem. Wejdź na pracuj.pl tam jest sporo ogłoszeń. Co do zarobków to już info raczej na rozmowie.

Zniesmaczony

Jak to jest , że brygadzista który podrywa wszystkie dziewczyny . . . Idzie na biura a jego kochanka zostaje brygadzistka?

Szarańcza
@Zniesmaczony

Ja jestem naprawdę w szoku. Pracuj pl właśnie zostało uruchomine. Dziękuję w imieniu naprawdę starych i oddanych pracowników. Takiego strzała w py.sk jeszcze nigdy w MP nie dostałam. Gratuluję górze wyboru. Daleko tak dalej nie zajedziecie. Pokładałam nadzieję w nowym dyrektorze, ale naprawdę się zawiodłam.

Boldupy
@Szarańcza

Wysłałaś CV, ze się wypowiadasz na jej temat? Wątpię. A jeśli tak to radzę je poprawić i wykreślić z zainteresowań „hejter internetowy”. PS. POWODZENIA W ZNALEZIENIU NOWEJ PRACY!

agnieszka
@Zniesmaczony

Jak to jest, że nic w życiu nie osiągnąłeś i stać cie jedynie na tak infantylny wpis ?

Żal.pl
@Szarańcza

Jak już jesteś na go work zacznij tutaj szukać. życze powodzenia

I
@agnieszka

Poprostu mam honor i zasady.

agnieszka
@I

Twój honor został urażony ? (usunięte przez administratora) A zasady źle wpoili ci rodzice o tym świadczy twój wpis.

patrycja
@Zniesmaczony

typowy ból (usunięte przez administratora) naprawdę :) pamiętaj, nie każdy się do tego nadaje a ty sie po prostu przeliczyłes

Józef

Trudno znaleźć kogoś, kto nie byłby fanem naleśników. Te smakowite placki można podawać na słodko i na słono. Najmłodsi uwielbiają je właśnie w wersji ze słodkimi dodatkami. Możesz je podawać na ciepło i na zimno, z ulubionym dżemem, owocami i cukrem pudrem. Jednak sekretem udanych naleśników zawsze jest doskonałe ciasto. Zacznij od wlania do miski mleka wraz z odrobiną wody gazowanej, która spowoduje, że ciasto będzie bardziej puszyste. Pamiętaj także o jajkach, cukrze wanilinowym WINIARY i soli. Zmiksuj te składniki, a na koniec dodaj przesianą przez sitko mąkę. Kiedy ciasto stanie się gładkie, dodaj odrobinę oleju i jeszcze raz wszystko zmiksuj. Naleśniki najlepiej smażyć na specjalnie przeznaczonej do tego patelni – np. teflonowej o niskich brzegach, choć zwykła także się sprawdzi. Ważne, by zacząć smażenie na rozgrzanej patelni lekko tylko posmarowanej oliwą. Staraj się nalewać na nią tyle ciasta, by wychodziły cienkie placki. Każdy z nich smaż z obu stron. Gotowe naleśniki przekładaj na talerz. Możesz podawać je natychmiast, smarując dżemem i zwijając w rulony, ćwiartki lub w koperty, ale jeśli przygotowałaś większą porcję lub zamierzasz podać naleśniki później, przykryj je talerzem lub folią aluminiową, żeby placki nie wysychały. Udekoruj je cukrem pudrem, lodami albo ulubioną posypką. Pamiętaj, że naleśniki to świetny pomysł nie tylko na deser!

hihi

Tam pracuje jakaś (usunięte przez administratora) Kilka miesięcy w tej firmie i macie skrzywioną psychikę. Plusy tej pracy są takie, że po jej zakończeniu pokochacie każdą inną pracę.

@hihi

Dlaczego niby psychika upada podczas pracy w tej firmie?

Szok
@hihi

Wez nie pisz głupot, kobieta miała poważny problem ze swoim zdrowiem, na całe szczęście została została zwolniona, bo to naprawdę strach pracować z takimi ludźmi.

@Szok

WTF Zwolniona? problem ze zdrowiem? Uważaj na słowa !!!

Izabela
@hihi

A nie, to co tam się w końcu wydarzyło? Nic nie wiadomo z tych waszych wpisów!!

@Izabela

Wszystko co wypisała Szok jest brednią. Ma szczęście, że nie podała z nazwiska, bo za oczernianie i mówienie nieprawdy jest paragraf. Zwolniłam się sama jak skończyła mi się umowa. Nie chciałam pracować dłużej w tym g... Tak na marginesie dla nowych, to radzę nie podpadać "zasłużonym pracownikom" bo Jak widać znajdą się tam osoby, które lubią wystawić innym diagnozy psychiatryczne.

Nowa19

Pracuje dwa tyg, powiem tak ....z początku jest ciężko ,bo dużo do zapamiętania ,ale da się ogarnąć ,a ludzie super ,życzliwi ,pomocni i mili

esek

Po dzisiejszym dniu to juz mnie nic nie zaskoczy w tej firmie ...

@esek

A co się stało?

Agencyjny
@Wanda

Tu nas puszczają o 22 . Za tydzień zaś brygadzisci będą straszyć jak ktoś nie zostanie do 24 .

Czy pracownicy Moto-Profil Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

odpowiedź

Na magazynie jak sobie sami pochytają imprezę integracyjną to tak. Na biurach mają wycieczki od dostawców i tam też tylko pochytani jeżdżą. Na biurach z tego co wiem to każdy dział ma raz w roku integrację za którą płaci firma, ale nie jest to raczej integracja typu paintball, tylko raczej chlanie w jakimś klubie...

jeszcze jak

ależ oczywiscie, zapraszam na atresole

Zawiedziony

Napiszę krótko, jeszcze nigdy nie widziałem takiego (usunięte przez administratora) za tak niskie pieniądze. Za żadne skarby nie podejmujcie pracy w tym obozie.

Juras
@Zawiedziony

Pieniądze do (usunięte przez administratora) nawet odliczają śniadanie które trwa 15 minut albo palisz albo jesz do tego kolejka jak wychodzisz zapalić bo możesz coś wynieść tą firmą to żenada nie szukaj tam roboty (usunięte przez administratora) i nic innego

Felka222

Pracuje tam prawie 2 miesiące, praca sama w sobie nie jest zła, ludzie są spoko, ale mam wrażenie że niektórzy brygadzisci są chamscy. Nastawcie się na początku ze będziecie chodzić tylko na południe, oczywiście zawsze idzie się dogadać, mnie udało się przejść na system 2 zmianowy po kilku dniach pracy:) Z większych minusów to brakuje ciągle skanerów, pustych koszy, jedna 15 min przerwa, przy czym jak pójdziesz palić to na jadalni na wolne miejsce się już nie załapiesz

@Felka222

To trzeba zasłużyć, żeby dostać się na pierwszą zmianę? Ile ci dali na początek, bo chce wysłać CV a tak ciemno nie chce aplikować. Wyciągnie się netto powyżej 3 tysięcy?

Box

Szczerze pracowałam tam 6 miesięcy i byłam zmuszona zmienić pracę ponieważ... Od jakiegoś czasu musieliśmy chodzić w maseczkach ale większość ludzi tego nie przestrzega nawet ci którzy powinni to znaczy liderzy i brygadziści jeśli jesteś świeżym pracownikiem patrząc na ciebie przez 8 godzin tak naprawdę a ci którzy pracują dłużej mogą sobie stać w półkach i rozmawiać. Niewystarczająca ilość koszy oraz wózków już nie mówię o skanerach. Kobietom każą pracować i nosić ciężkie rzeczy ponad ich siłę na przykład tarcze hamulcowe lub klocki. Jeśli pytasz się czy możesz wyjść 10 minut wcześniej bo masz autobus lub tramwaj to w większości przypadków usłyszysz że przecież jedzie następne.

Zostaw merytoryczną opinię o Moto-Profil Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Moto-Profil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Moto-Profil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 142.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Moto-Profil Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 122, z czego 9 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Moto-Profil Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Moto-Profil Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Moto-Profil Sp. z o.o.