Opinie o Moto-Profil Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Moto-Profil Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Moto-Profil Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moto-Profil Sp. z o.o. w Chorzów

Śnieżynka

Moim zdaniem w motoprofil pracują osoby bez szkoły , lub po prostu bez ambicji( ewentualnie osoby które bardzo potrzebują pieniędzy ). Pracy sporo , a stawka śmieszna.Kierownicy i brygadziści w większości ok , kierowniczki i brygadzistki już nie do końca. Działanie skanerów to kompletna porażka . Nie polecam pracy. Na końcu dodam , że pytanie czy można iść do ubikacji moim zdaniem to przesada .

Zuzia

Witam zainteresowanych wytłumaczy mi ktoś dlaczego wszyscy pracownicy ????muszą chodzić na braki a wybranka pana Dawida S. Czyli mowa o pani Natali B. Nie musi czy ta kobieta ma jakieś szczególne fory

Dawid

Tak pani Dorotko :)

@Zuzia

Jeśli mowa o takich osobach to nie tylko pani Natalia B, a pani Natalia Rotko i jej banda jak zwykle cała ekipa (usunięte przez administratora) na brakach a ona wielce Udaje ze sprząta na skanerach

Jak już tak czepiacie się pojedyńczych osób to przypaczcie się na dziewczyny na olejach ,czy na gepartsie , dziewczyny na dostawach bo z tego co widać one tez nie chodzą na braki . Każdy na magazynie ma wyznaczone zadania i je wykonuje . Z tego co zdążyłem zauważyć to słynna pani Natalia B pracuje na gabarycie , na południe skanuje gabaryt lub wpisuje wysoki na weberze . Interesujmy się swoją pracą a co kto robi , najwidoczniej wykonują osoby polecenia brygadzistów

Sprawiedliwy
@Zuzia

Ewidentnie ktoś próbuje odwrócić uwage od swojej osoby. Jak w tej firmie może być dobrze jak sami się strzelacie z ucha na go worku :) Za dużo czasu macie na te plotkowanie, obgadywanie i ocenianie pracy innych. Bardzo dobrze ze robia wkoncu normy z prawdziwego zdarzenia, bo jak będziesz pracowal to zarobisz, a jak będziesz się zajmował pierdolami to tylko zostanie Ci marudzenie na forum jak to jest źle i tragicznie.

Stanik

Jak jestes taka mądra to co robiłaś o 22:07 na placu jak braki rozdawali do 22:10 w piątek?! Na ludzi plujesz a sama w (usunięte przez administratora). To trzeba miec narabane w głowie porządnie żeby od razu po wyjściu z roboty komentarz pisać!! Jak masz problem to się mówi wprost a nie opisuje ludzi na forum. Ale jak się jest zakompleksiona żmija co jadem (usunięte przez administratora) na około jak ty o się tak nie potrafi!!!

Karoń

Zbyt żadkie wizyty dyrektora zarządzającego na magazynie. Ogromna liczba nieprawidłowości zatajana przed osobami decyzyjnymi z biur.

Czapa

Pracuje na magazynie ok. 10 lat i z roku na rok jest naprawdę coraz gorzej... człowiek się łudzi ze cos się zmieni, ze będzie lepiej po tych pięknych przemówieniach ale rezultatów nie widać. Jak ma się czuć stary pracownik który wie jak kiedyś było a jak jest teraz, ino traci motywacje i chęci do pracy. Nowi pracownicy pod firma maja większe stawki niż pracownik który już pracuje kilka dobrych lat. Rozdawanie upominków to na pewno miły gest ale to nie jest to na co pracownicy czekają. Coraz więcej osób się zwalnia bo nie widach tych wielkich zmian. Ludzi jak było tak nie ma, brak możliwości przyjścia do pracy w zamian za dzień wolnego tez nie napawa optymizmem. Praca w sobotę w oryginalnych godzinach 10-18 też nie jest szczytem marzeń pracowników. Czekam na nowy rok i nowy system premii oraz podwyżki jak zapewne większość osób, jak nic się nie poprawi to trzeba będzie szukać nowej roboty bo na razie to przyszłości w tej firmie nie widać.

Kierownik Administracji

Rekrutację oceniam bardzo dobrze. Szybki kontakt telefoniczny po złożeniu CV przez portal zewnętrzny, rozmowa wstępna przez telefon odnośnie posiadanego doświadczenia i oczekiwań. Rozmowe na miejscu odbyłem z Panią z HR, gdyż potencjalnego przełożonemu wypadła ważna sprawa związana z jakąś awarią, za co zostałem przeproszony. Rozmowę polegała na omówieniu swojego doświadczenia, pani rekruterka aktywnie słuchała i dopytywała w co ważniejszych momentach. Omówiliśmy CV, a następnie obowiązki w ogłoszeniu o pracę i próbowaliśmy wzajemnie określić, czy to się wzajemnie pokrywa. Ustaliśmy słabe i mocne strony, przedstawiłem swoje oczekiwania, poinformowano mnie, że wszystko wygląda OK, ale jeżeli trafi się osoba z większym doświadczeniem w pewnych aspektach to wybiorą właśnie ją. Obiecano mi kontakt do końca tygodnia, bo rekrutacja była już na etapie końcowym. Dostałem maila zwrotnego 2 dni później z informacją, że znaleziono kogoś innego. Poproszono też o zgodę na przyszłe rekrutacje, odpowiadające moim umiejętnością. Zgody udzieliłem.

Small talk, wprowadzenie, poczęstunek napojem i część właściwa: - przebieg kariery - umiejętności miękkie - umówienie znanych środowisk pracy (systemów, narzędzi) - pytania o doświadczenie w pracy z zespołem - przedstawienie struktury firmy - omówienie oczekiwań pracodawcy - motywacja do zmiany pracy - omówienie obowiązków na stanowisku - omówienie oczekiwań pracownika

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy KIEROWCA
Tramwaje Śląskie S.A.
logo firmy Pracownicy utrzymania czystości ul. Niedźwiedziniec
Chorzów
BHP Protect System Sp. z o.o.
Luj

Czy ktoś wkoncu nam oficjalnie wytłumaczy na czym polega norma w naszej firmie? Bo jak narazie to jest straszny ciemnogród. Pracuje czasem na dostawach, ale i na rozkładaniu mnie można zobaczyć. Na popołudnie jestem na skanerze to teraz poproszę o swoją normę.

soboti ti ti

no no jesli to sa te wielkie zmiany i gadanie ze bedzie lepiej to szkoda gadac... nawet nie mozna przyjsc za dzien wolny za sobote aby dorobic do tej gigantycznej wyplaty, pomijajac fakt dopierania ludzi na 11'go

@soboti ti ti

w święto będą pracować? Czyli tutaj firma na okrągło działa? :/ ile to płatne będzie i na jakiej zasadzie są dobierani?

Amanda 23

Dobry wieczór mam pytanko dlaczego rzekoma zmiana C stworzona przez kierownika nie odbija kart czasu pracy??? I dlaczego nagminnie są w szatni przed zakończeniem pracy czyżby dlatego iż nie odbijają kart na wyjście!!!!

Bałwanek Olaf
@Amanda 23

A może mają odgórny zakaz odbijania? A może woleliby się odbijać, żeby nikt ich nie ch#jał na godzinach i dodatku nocnym? ;) I niby któż koczuje w szatni, kiedy większość zmiany C pracuje w godzinach 18-2? Oj Amandzia, Amandzia wyjmij kij z pupy, bo zawiść aż kipi :-)

@Bałwanek Olaf

I ten odgórny zakaz faktycznie mają? Góra daje chociaż jakieś rzeczowe wyjaśnienie na to, bo pewne ktoś zapytał już wprost?

Bałwanek Olaf
@Karolina

A i owszem. Nie wolno odbijać się nocnej zmianie. Już następnego dnia są skargi z biur, "dlaczego XY odbił kartę na czytniku i proszę go upomnieć, ze nie wolno" Co zabawniejsze - sam kierownik okazał zdziwienie, dlaczego nocka się nie odbija. O co chodzi? Chyba nikt nie wie...

Fila

Niestety, ale ten okręt tonie:( Możecie wprowadzać taski itp. Gdzie w innych firmach od tego się odchodzi, ale specjalistów nie zastąpicie, żadnym systemem. Zwalniają się starzy pracownicy i tu jest największy problem. Wózkowi doświadczeni, co pracowali 15 lat. Obudźcie się, bo będzie za późno. Norma norma, ale człowiek, człowiekiem.

@Fila

To prawda my jesteśmy tylko ludźmi a nie robotami wymagacie od nas normy ale sprzęt wiele do życzenia ciągle się psujące skanery teraz gdy wprowadzone że za każdym razem jak się zmienia strefę musi cię brygadzista odbić to też śmieszne bo albo nie działają bo się internet zablokuje albo szuka się brygadzistę po całym magazynie by cię odbił i jak tu normę wyrobić śmiechu warte no ale ci co przy tym nie robią tylko siedzą na stołkach to nie rozumieją tego

Akex

Tak prawdę mówiąc każdy na każdego jedzie jakie jest setno tego wszystkiego więc nikt nie umie zająć się praca tylko kopaniem drugiego ale karma wraca i wtedy zaboli najbardziej . A zwłaszcza....

Ogarniety
@Akex

Ludzie zajmują się pracą. Praca sprawnie idzie . Życie jej się odpłaciło za to jak traktowała ludzi. Karma wróciła do dziewczyny z monitoringu . Trafi na zwroty , tam na magazynie jest najwiecej osób z którymi zadarła, nie będzie miała życia . Radzę jej żeby lepiej się zwolniła i zakończyła swoją karierę w MP to już ten czas

Lapospolitas
@Ogarniety

Czy to słynna Doris gruba brzydka i fałszywa ? Która niszczyła ludziom dnie po przez wysyłanie filmów i obserwowanie ludzi non stop to się nadaje do sadu

Marcyś

To dlaczego ta słynna Doris nie przyzna się do tego ze wyżywała się na ludziach i ich prześladowała. Niech stawi czoło tym ludziom i wróci do pracy na magazyn . A nie że wygryzła chłopaków z kap . Bo przecież gruby paszkwin nie może nic robić i dalej siedzieć za biurkiem, raz na jakiś czas wyjsc na magazyn oczywiscie w swoich ciuchach bo to jest księżniczka . Widać szacunek kierownika do pozostałych pracowników ,po takim czymś powinna bez żadnej mowy wrócić na magazyn a nie w dalszym ciągu jest chroniona . Kierownik ma w dalszym ciagu pracowników za nic podejmować taką decyzje . Gratulacje

Impel

A stawiasz?

Kolego trafiłeś z tą opinią. Koleżankę poprostu za bardzo poniosło . Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie . Jak się wczoraj o tym dowiedziałem to az chcialo się wracac tam . Szacunek dla osoby która podjęła tą decyzje Wracając do wsześniejszych opini , większość została brygadzistami dzięki Grzeskowi , Dawid ,chudy ,Patryk i Michał. Kolesiostwo było jest i będzie bo to nie był awans za prace

Ex

Uwierz ze nie bedzie lepiej...Kajzeny,normy,inwigilacj a.Zreszta sami sie przekonaja jak bedzie wygladac to corpo za kilka lat.Wszyscy kumaci juz uciekli a reszta sie pakuje...a kto zostanie bedzie narzekal jeszcze bardziej na zasady sciagane z Amazonow i innych firm.I dalej wszyscy beda udawac ze wszystko dziala perfekcyjnie...a szaraczki beda cierpiec.Zebrania z "fajnym"prezesem ...tak...bedzie lepiej...Ja mam lepiej bo sie zwolnilem i szkoda ze tak pozno.Pozdrawiam

Muzeum
@Ex

Masz rację kumaci ludzie odeszli bo sam nim jestem i też żałuję że tak późno choć już dobre parę lat tam nie pracuje ale szkoda życia i zdrowia tam było psychicznego pozdrawiam i ludzie z którymi pracowałem nie bój cię się zmian nie pożałujecie ......szkoda mi tylko tam tych dobrych niektórych obiadków ???? brygadzistę Michała że dalej w tym gównie siedzi Pozdro

Gargamel

Witam pan chyba dobrze nie przeczytał zadanego pytania w zdaniu chodzi o osoby z rannej zmiany C. Czyli o brak odbijania kart

Zgadzam się z opinia na temat zmiany C

Exel

Corpo nadchodzi.Kto moze ucieka haha.Wkrotce kolejne zebranie o tym o niczym i ze zmiany dla naszego dobra sa dobre hihi.Dziekuje

Niespodzianka

A ja powiem tylko tyle,lata pracy tu wystarczą żeby zobaczyć jaki jest (usunięte przez administratora) w zarządzaniu.A niespodzianką będzie zbiorowe i już zaplanowane grupowe wypowiedzenia.Zapraszamy nowych do pracy.Pozdro

Niespodzianka
@Niespodzianka

Oczywiście mam na myśli grupowe wypowiedzenia ludzi którzy chcą iśc do kadr i się zwolnić :)

Xxxx
@Niespodzianka

Ważne że idziemy do kadr z wypowiedzeniami ekipą a nie w pojedynkę :) Jak tam wy?bo ja już mam robotę nową nagraną.buźka

Davidoff

Witam całe grono zainteresowanych. Chciałabym dodać, że do całej tej układanki brakuje, żeby wszechmocny Jacek W. również został zdegradowany., a wtedy cały magazyn by odżył. Pozdrawiam

Tomi
@Davidoff

Jestem za!!!.Ale to Prezes by się musiał za to wziąść bo układziki

Ex
@Davidoff

Taa...juz odzywa.Jeszcze za Jaca zatesknicie.Ja sie nie zamienilem w ten corpo trybek.Juz mnie tam nie ma a stare czasy dobrze wspominam.Niestety normalni ludzie z ekipy odeszli a nadeszly czasy Hansa i Alanala i innych (...)na ktorych nie ma okreslenia.Motomazon nadchodzi....

Exy

Fajnie ze usuwaja niewygodne wpisy...tak bedzie lepiej jak wszyscy kumaci sie zwolnia.Pseudo amazonik nadchodzi....a nowy prezes poczaruje naiwniakow ze kajzeny i normy to dla ich dobra....

TO JEST TO

Temat brygadzistów na zmianie A, jest wszystkim znana. Prawie kazdy został popchany przez Grzegorza W. Tak jak brygadzista Kamil. Pamietak jak Kamil siedziałw regalu i sie podlizywał Grzegorzowi i sprzedawał newsy z magazynu. A do robotnych ludzi to nie nalezał. Dostał sie do władzy, to juz palma odbiła, zero szacunku do człowieka. Tak sie awansuje w pracy MP.

Kolanko

Zgadzam się całkowicie z ta opinia cała prawda

Monika 20

Witam wszystkich zainteresowanych odnoście wpisu o panie Dawidzie S. Został wyłącznie brygadzista dzięki panu Grzegorzowi W. A nie za mycie podłóg oprócz tego zawsze był i jest leniem ale nikt inny nie obejmuje takich stanowisk jak tylko rzekomi lenie tyle w tej krótkiej i wyczerpującej rozmowie czysta żenada i tyle dobrze ze już tam mnie nie ma pozdrawiam ciekawskich

Czy rotacja pracowników w Moto-Profil Sp. z o.o. na Specjalista Ds. Rekrutacji jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 20 lipca na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Odpowiedź

To przez kierowniczkę tego działu, niestety, pracownicy sami odchodzą.

Zostaw merytoryczną opinię o Moto-Profil Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Moto-Profil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Moto-Profil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 140.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Moto-Profil Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 120, z czego 9 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 55 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Moto-Profil Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Moto-Profil Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Moto-Profil Sp. z o.o.