Opinie o BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa w Jasionka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa w Jasionka

Jasiek

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

Marzena

@Rzeszów Mati, może warto bezpośrednio zapytać w firmie, albo wysłać e-mail z pytaniem? Obecnie wiele firm udziela wyczerpujących informacji jeszcze przed właściwym etapem rekrutacji. Posiadasz solidne doświadczenie w handlu. Może być to dla pracodawcy ważny atut. Branża lotnicza jest bardzo perspektywiczna i jednocześnie ciekawa. Czy zdecydujesz się wysłać swoje CV do firmy BorgWarner?

rzeszowiak
@Marzena

Jaka branża lotnicza???!!!Borg to motoryzacja!Ktoś tu sieje zamęt totalny i wprowadza w błąd...Jak ruscy w wojnie hybrydowej.

rzeszowiak

Witam. Potwierdzam poprzednie opinie o fatalnych przełożonych! Zero pomysłu na wdrożenie do pracy. Poza tym praca mało ambitna. Szkoda czasu na pracę w tej montowni.

Rzeszów Mati
@rzeszowiak

Witam Powiedzcie jak zarobki w dziale zakupów? Starajac się o prace nie mając wogóle styczności z branżą lotniczą posiadam doświadczenie 8-10 lat w branży zakupów i sprzedaży negocjacji cen i sprzedaż - branża związana z budownictwem i hydrauliką. Zakupy i inwestycje na poziomie 30-60 tyś obsługiwaęm... Jak zarobki w dziale zakupów ? ile daja na wstępie ile wołać jak zapytają ile chce zarabiać

Marzena

@lion, Twoja opinia jest bardzo pomocna dla osób, które będą uczestniczyły w rozmowie kwalifikacyjnej do tej firmy. Czy wiesz coś na temat dodatkowych świadczeń socjalnych? Czy firma zapewnia pracownikowi ścieżkę rozwoju i oferuje szkolenia? Aktualnie firma BorgWarner rekrutuje na stanowiska: Specjalista ds. zakupów, Software Engineer, Design Enginner, Junior Application Design Engineer, Warehouse Shift Leader, Metrolog, Inżynier Jakości, a także kilka innych. Może ktoś z Was zastanawia się nad aplikacją?

3 rozmowy kwalifikacyjne

Odnośnie sytuacji z jakimi zamga się firma

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Marzena

@lion, Twoja opinia na pewno będzie przydatna dla niejednego kandydata. Czy wiesz coś na temat aktualnie trwających rekrutacji do firmy BorgWarner? W jaki sposób sprawdzane są kompetencje pracownika na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy firma organizuje staże lub praktyki dla młodych inżynierów?

lion
@Marzena

Jeżeli chodzi o aktualne rekrutacje to na pewno są, trzeba poszukać na stronach z ofertami pracy. Na rozmowie na pewno zostanie sprawdzona znajomość j. ang., a czasami nawet cała rozmowa może się odbyć w j.ang. Ponadto będą pytania dotyczące produktów BW. Tzn. pokażą ci swój produkt i trzeba odpowiedzieć na pytania typu: Co to jest za produkt i do czego służy? Dlaczego ten produkt ma taki element i do czego on służy? Jak wykonał byś taki element? Który z elementów jest najważniejszy? Dlaczego wykonany jest z takiego materiału? itp. Ogólnie jeżeli ma się odpowiednią wiedzą to raczej swobodna rozmowa, raczej w miłej atmosferze. Są zarówno staże jak i praktyki dla studentów, nawet pracuje tam wielu studentów na stanowisku technika, a po skończeniu studiów mają dużą szansę na zmianę stanowiska na inżynier.

bajabongo

Szkoda gadać. Na zewnątrz wszytko wygląda ok ale nie polecam pracy tam najgorszemu wrogowi. Kadra managerska żałosna, typowi przytakiwacze i wazeliniarze , uaktywniają się tylko wtedy gdy dyrektor coś chce. Burdel nad którym nikt nie panuje, miliardowe transfery produkcji z Niemiec ale nie wiem jak to sie uda bo każdy ciągnie w swoją stronę. Gierki personalne tylko po to żeby przypiąć sobie order zasługi są na porządku dziennym. Praca w logistyce jest najgorsza, zresztą w księgowości, zakupach czy stanowiskach inżynieryjnych niewiele lepsza. Wytrzymałem rok i pomimo że zarabiam teraz mniej to jestem szczęśliwszym i spokojniejszym człowiekiem Jedynie co na plus to pakiet socjalny

inzynier
@bajabongo

mozesz cos więcej powiedziec o stanowiskach inzynieryjnych?

lion
@inzynier

bajabongo ma 100% racji. Bardzo słaba współpraca pomiędzy działami. Praca ma być efektowna, a nie efektywna. Ważniejsze jest żeby organizować dużo spotkań i pokazywać jak się jest zarobionym. Jeżeli chodzi o inżyniering, to kierownik inż. procesu świetnie sprawdza się w temacie ściągania gotowych maszyn, technologii i innych zakładów. Jeżeli trzeba opracować nowy proces, kupić inną maszynę/linię niż jest w Niemczech to już go to przerasta. Tak to jest kiedy nie słucha się ludzi którzy mają doświadczenie, a narzuca się swoje dziwaczne pomysły, czego najlepszym przykładem jest polerka, która stoi i nie pracuje już grubo ponad półroku i pomimo wielu przeróbek jeszcze długo nie będzie działać, bo popełniono błąd na początku i już się nie da go naprawić. Podsumowując. Jeżeli jesteś młodym inż. i chcesz nauczyć się zarządzać procesem, podszkolić swój angielski to tak to jest praca w której będziesz miał taką możliwość. Natomiast jeżeli chcesz poznać nowe technologie, rozwinąć się jako inżynier to na pewno nie tutaj - proces produkcji jest bardzo prosty i mało ambitny. Jeżeli już masz doświadczenie i chcesz je tutaj wykorzystać to szkoda twojego czasu, chyba że masz miękki kręgosłup i całkowicie poddasz się woli przełożonego.

XYZ

chciałem podziękować liderowi z TURBO (usunięte przez administratora)przez którego straciłem pracę , jest konfidentem i kłamcą nie umie się przyznać do prawdy kosztem innych ludzi , dzięki (usunięte przez administratora)i pamiętaj karma wraca .

Podpowiedzcie jak się pracuje w firmie? Potrzebują ludzi?

Fiodor
@Zainteresowany

Tak, ale przyjmują przez agencje. Jak dla mnie praca nie jest zła, jeżli chodzi o pracę na produkcji.

Fiodor

Jak za taka prace to i tak są dobre zarobki. Ludzie nie przesadzajcie, no ale nie dogodzi wszystkim.

Robert

Poszukuje osób dojeżdzajacych do borgwarner że strzyzowa lub okolic 668622691

yahel

witam, na jakie zarobki moze liczyc specjalista logistyki w firmie ?

Jason

Witam zostałem zaproszony na rozmowe do Borg Warner na stanowisko operator produkcji na wydział Morse System wie ktos jak wyglada tam praca i jakie zarobki sa??

~Krystek~

W tym zakładzie robi się co raz to gorzej, ludzie przychodzą i zaraz odchodzą , powodem może być natłok pracy i odpowiedzialności nie współgrający z odpowiednim wynagrodzeniem jakim jest średnio 2300-2400 brutto. Co prawda premie miesięczne są, jednakże co raz to nie ma pełnej premii poniewaz któryś z czynników został niespełniony , a nie ma się co dziwić, jak masa tylu nowych pracowników którzy się dopiero szkolą i popełniają błędy. Włodarze zamiast dbać o starych i doświadczonych pracowników wolą zatrudnić nowych którzy będą pracować za grosze, ale co raz to trudniej o takich.

XYZ
@~Krystek~

Zgadzam się z tobą.Kierownictwo ma gdzieś pracowników starych woli zatrudnić nowych za mniejsze pieniądze(a droga do tego nie prowadzi).To trudno zrozumieć że ludzie mało zarabiają więcej już zarabiają w Biedronce.To ludzie się zwalniają w czerwcu zwolniło się 36 osób a w lipcu 20 osób.W pracy to już jest cyrk jedni przychodzą a zaraz odchodzą.I się dziwią potem że reklamacje są.Ogłaszają się w radiu to już firma na psy schodzi.Niedługo nie będzie miał kto robić jak tak dłużej będzie,albo Ukrainców przyjmą albo ludzi z grupą inwalidzką.

~~niezapominajka~~
@XYZ

Ostatnio słyszałam ze kierownik produkcji powiedział komuś , ze w pracy nie liczą się zarobki tylko atmosfera pracy. Super mamy kierownika !!!

Odyniec
@~~niezapominajka~~

To niech wasz kierownik odda wam swoją pensję a wy mu zapwnijcie atmosferę

~~niezapominajka~~
@Odyniec

Też jestem tego zdania. W ogóle jak beszczelnym trzeba być, żeby coś takiego powiedzieć.

JarekJ

Zgadzam się z bajabongo. Praca w tej firmie nie jest rozwojowa. Jesli jesteś ambitny i liczysz na awanse to na pewno nie w tym zakładzie. Z tego zakładu zrobił się już obóz pracy. Jedni przychodzą drudzy odchodza, z tym ze coraz gorzej utrzymać pracownika. Rekordzisci pracują po kilka dni/godzin i odchodzą. To musi w koncu o czymś swiadczyć. Zamiast poszanować pracownika który pracuje juz długi czas w firmie to wolą zatrudniać nowych bo przeciez nowy przyjdzie za nisza kase.

Oliwia

bajabongo - czy możesz cos wiecej napisać o dziale księgowaości / analityków ? Bardzo bym prosiła o odpowiedz na adres : plicholiwia@wp.pl

JarekJ

Witam wszystkim. Zapraszam do udzielania się na temat firmy Borgwarner Rzeszów Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa - Jasionka

• Jak się pracuje w BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa?

Zobacz opinie na temat firmy BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 4 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa?

Kandydaci do pracy w BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa
1.4/5 Na podstawie 137 ocen.
  • 950 B
    36-002 Jasionka