Alfa Izored Sp. z o.o.

Opinie o Alfa Izored Sp. z o.o.

Adonis, piszesz na forum publicznym a do Twoich wypowiedzi mam wiele zastrzeżeń. Pamiętaj, że groźba jakiej się właśnie dopuściłeś na forum jest tak samo przestępstwem jak ta face to face. Nie stosujesz się do regulaminu GoWork. Czy znajdą się tu osoby, które opiszą wszystko na temat pracy w Alfa Izored?

@Sinoda, piszesz, że dzięki pracy w Alfa Izored można sporo osiągnąć. Będziesz tak miły i napiszesz jak wygląda ścieżka kariery w tej firmie? Czy są tutaj nadgodziny, a jeśli tak to czy przewidziane jest za nie jakieś dodatkowe wynagrodzenie?

@Dlaczego ja, sądząc po twoim obecnym wpisie na forum podejrzewam, że poprzedni Twój post był skasowany ze względu na formę wypowiedzi jakiej użyłeś. Obrażasz w swoim komentarzu innych i używasz wulgarnych stwierdzeń. Nic więc dziwnego, ze tego typu komentarze są kasowane - naruszają przede wszystkim regulamin GoWork. Jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat firmy Alfa Izored zrób to proszę, w sposób znacznie milszy do przeczytania i zrozumiały dla innych użytkowników forum.

@Olo, Twoja opinia jest dość lakoniczna, napisz proszę, dlaczego nie polecasz firmy. Co według Ciebie ten pracodawca powinien zmienić? Czy odradzasz zatrudnienie w tym miejscu ze względu na atmosferę, wysokość wynagrodzenia?

Firma Alfa Izored Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko praca. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Wiktor

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie!! Może lepiej zabrac się za dobrą pracę?

Krzywy

na jakiej podstawie tak sądzisz?od ilu lat jesteś pracownikiem tej firmy, na stanowisku i na jakich budowach? Ja ma inne doświadczenie z tym pracodawcą. Oczekuję odpowiedzi

@Krzywy

odezwał się (usunięte przez administratora)

Wojtek

Witam nie mogę się zgodzić z artykułami które zostały napisane przez wielu byłych pracowników pracuję w Belgii na rafinerii i nie. Ma tam takich samowolek kierowniczych jest jeden kierownik projektu i to on zarządza nie ma zmian godzin lub obniżenie wysokości wynagrodzenia jest tak jak się umówiłem co do kasy i z miesiąca na miesiąc są podwyżki nie duże lecz są jak i premie za regularne chodzenie do pracy jestem zadowolony pracuje w Belgii już 5 miesiąc polecam

Byly pracownik
@Wojtek

Opinia dodana przez pracownika firmy, pracownika biurowego, ktory pewnie probuje wybielic sytuacje jaka dzieje sie w tej pseudo firmie.

ARTi

Powiem wam tylko uważajcie , a najlepiej nie mieć do czynienia z tymi ludzmi szefem i jego kierowniczkami bucami wszystko co piszą inni cała prawda

sebson

tylko jaki sens jezeli pip zaczynajac kontrole informuje otym pracodawce.....

stasiu

Witam, czy ktoś pracował lub pracuje w tej firmie i może coś powiedzieć na jej temat?

Colour
@stasiu

Też poszukuję opinii ale nic nie udało mi się znaleźć. Może to właśnie pozytywnie o niej świadczy. Ktoś coś wie?

józef
@Colour

Pracuję w tej firmie od 3 miesięcy i szukam innej pracy ta firma to totalna porażka . (usunięte przez administratora) Nie polecam tej firmy

Waldek
@stasiu

Odradzam stanowczo !

Cesna-8

TAK to prawda pracowałem w tej firmie, nie polecam tej firmy!!!

nowy

dobry czy ktos moze dac pewne informacje na temat tej firmy bo zamierzam sie tam przyjac, a nie chce nie potrzebnych sytuacji typu pracowac miesiac i nie dostac wynagrodzenia...

Seagull

Też mam jechać wkrótce do Antwerpii ale firmy nie znam - pewni tak samo jak wszędzie.

Greg

Daj jakies namiary albo napisz cos wiecej mam wyjazd z tej firmy do Antwerpi wiem ze polska firma to patologia bo kroja pewnie na godzinach i mieszka sie z degeneratami ale moze nie jest tak zle?

Jarek

Witam również poszukuję wiadomości o tej firmie gdyż dostałem ofertę...ktoś coś ???

Zostaw merytoryczną opinię o Alfa Izored Sp. z o.o. - Reda

• Jak się pracuje w Alfa Izored Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alfa Izored Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alfa Izored Sp. z o.o.?

Alfa Izored Sp. z o.o.