Opinie o Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG) w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG) w Tarnów

Veder

Praca bardzo spoko. Gdyby nie studia to chętnie bym tu pracował nawet na stałe bo lubię rozmawiać z ludźmi. Polecam jak najbardziej jeśli ktoś ma zdolności personalne i ma gadane

Obecny pracownik

Może to nie praca marzeń ale w Tarnowie nic lepszego nie ma. Minimalna krajowa jest gwarantowana w tej firmie jak się przepracuje te 160 godzin nikt nikogo nie oszukuje nie kantuje podczas wypłaty itp. W trakcie upałów klimatyzacja działa poprawnie w trakcie zimy ogrzewanie zapewnione także jak ktoś narzeka że naciski są na umowy to w życiu chyba nie pracował poważnie w końcu firma musi się z czegoś utrzymać. Niektórzy narzekają na kierownika ja tam nie widzę żadnych minusów do niego człowiek chodzi pyta jak wyglada sytuacja czy można pomóc żeby lepiej sprzedać pożartuje pośmieje się także jak mówi przysłowie ,,Szanuj Szefa swego mogłeś mieć gorszego''. Co do atmosfery to już kwestia managera jak ją stworzy w swoim zespole ja osobiście nie narzekam pracuje tu już prawie rok i udało mi się poznać bardzo dużo osób i ich opinie najlepsze projekty które tu są to Terminale i Proama, dużo tutaj pozytywnych opinii na temat tego drugiego projektu z ubezpieczeniami bo to prawda. Ludzie którzy tam pracują trafili z innych projektów i są to najlepsze osoby które na to po prostu zapracowały, dużo nie raz słyszałam w kuchni czy gdzieś indziej o najlepszej osobie na tym projekcie ponoć trzyma pozycje lidera przez bardzo długi czas zarabiając bardzo dobrze przy tym także jak widać można w tej firmie dużo osiągnąć tylko trzeba po prostu chcieć każdy ma swój pomysł na sprzedaż i widocznie ta osoba go znalazła. Tak samo na projekcie z Terminalami jest osoba która również trzyma poziom najlepszej osoby i też świetnie zarabia. Dlatego nie narzekajcie a zacznijcie pracować i uczcie się od najlepszych :)

Inna

Pracowałam w tej firmie jakieś 4 miesiące i prawdą jest co niektórzy piszą. Wypłata jest zawsze na czas i nigdy nie było problemów że wypłacili mniej czy źle policzyli godziny. Co do atmosfery ktoś napisał że zależy wszystko na jaki projekt się trafi i to prawda, osoby które zarządzają niektórymi projektami to istny dramat. Pani A. czy Pani K. lub D. to pomyłka w tej firmie na całego brak szacunku ciągłej narzekanie i humorki jak u mały dzieci. Niech te Panie zobaczą jak funkcjonują projekty typu Proama albo terminale tam menadżerowie potrafią szanować swoich pracowników i przede wszystkim zachowują się jak dorosłe osoby.

Jakub

@Never, jeżeli faktycznie byłaś traktowana w taki sposób przez swoich przełożonych, to nie próbowałaś podejmować żadnych kroków, aby to zmienić? Porozmawiać o sytuacji panującej w zespole z pracodawcą, w tym przypadku CCIG?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter Izolacji Termicznej - Blacharz
Izoinstalbud Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Never

Podzielam opinie poniżej! Nie da się opisać tego co się tam dzieje. Miałam okazje pracować na projekcie Tauron. Stanowcze nie dla przyszłych pracowników- tylko nie to. Menadżerki fatalne. 1- cały czas się czepia, krzyczy i myśli ze będą się jej wszyscy bać. Wywiera presję na pracownikach zwrotami k*rwa weź się za robotę itp. Jak taka osoba może pracować w takiej firmie?! Bardzo niski poziom kultury osobistej. 2- jednym słowem „dno” patrząc się na jej zachowanie, oczekuje wyniku nie patrząc na to ze przez pol godziny się siedzi bez rozmowy. Brak wiedzy pokazuje na każdym kroku! Najprościej poprosić kierownika aby nas zjeb*ł bo sobie nie radzą. Ogólnie te dziewczyny nie znają się na pracy. Stanowczo nie polecam!

ODRADZAM! Od kwietnia pracowałam na projekcie Tauron przez parę miesięcy. Totalna klapa. Projekt na którym trzeba wciskać beznadziejną ofertę. Managerowie którzy przyszli do pracy chyba z ulicy. Kierownik lokalizacji który ciągle przeklina i "motywuje" tak że się nic nie chce ludziom. Stawka 13,70 więc szału nie ma... Jak chcesz spędzić gdzieś wakacje i dorobić parę groszy to być może to firma dla Ciebie, ale jak chcesz pracować jak człowiek to szukaj czegoś innego.

Eldorado
@Karolina

Managerowie, którzy przyszli z ulicy~czemu tak uważasz?

Te opinie głównie dotyczą managerów. A co powiecie np. o procesie rekrutacji czy obsłudze kadrowej?

loren
@Zainteresowany

rekrutacja jest taka że to ktoś z HR sie łasi przed Tobą żebyś tylko przyszedł do pracy. nie mają ludzi więc biorą każdego. na olx tylko ich ogłoszenia, żenada że ktoś tego jeszcze nie zablokuje i naiwni sie na to nabierają. NIE POLECAM !! DNO

ania
@Zainteresowany

Pracowałam tam kilka miesięcy i nie była to moja pierwsza praca w cc. Studiując w Krakowie pracowałam w kilku podobnych miejscach. Praca na słuchawkach wszędzie wygląda podobnie i dziala na podobnych zasadach. Na sprzedaży chyba kazda firma będzie oczekiwać wyników. To co mogę napisać to że w Tarnowie faktycznie da się pogodzić pracę z innymi obowiązkami i grafik jest elastyczny. Kadra faktycznie młoda, ale w takich firmach jest tak zawsze. Ogłoszeń dużo bo budują skalę i nic w tym dziwnego. Sam proces rekrutacji wspominam bardzo dobrze. Dziewczyna z hr miła, sympatyczna. Wszystkie informacje otrzymałam. Przyjmują pewnie większość osób bo same wymagania do takiej pracy nie są duże a to czas weryfikuję czy ktoś się nadaje czy nie. Reasumując praca ok, można zarobić hajsy jak się ktoś angażuje, atmosfera też ok.

CCIG
@Zainteresowany

Ilość ogłoszeń w sieci wynika ze wzrostu skali projektów, a co za tym idzie dużego zapotrzebowania na pracowników. W CCIG od konsultantów wymaga się komunikatywności i poprawnej dykcji. Jeżeli ktoś już na rozmowie w oddziale spełnia wymagania to jest zapraszany do współpracy.

@Zainteresowany

Sam proces rekrutacji wspominam bardzo pozytywnie. Dziewczyna z hr sympatyczna, wszystkie informacje przekazała i nawet grzecznie odpowiadała na moje dodatkowe pytania:P Podobnie dziewczyna z sekretariatu - bardzo miła i widać że zna się na tym co robi. W sumie to dziwię się że pracuje w takim call center bo naprawdę z jej wiedzą stać ją na więcej (sam pytałem ją kilka razy o radę i zawsze dobrze mi doradziła, a co więcej z opinii słyszałem że z każdą sprawą można się do niej zgłosić i chętnie pomaga). Muszę również zaznaczyć że jest nie tylko kompetentna, ale też bardzo ładna:) Ogólnie praca w firmie jest ok, ale faktycznie zależy wszystko od projektu, bo jedne są bardziej ambitne a inne już mniej. W każdym bądź razie wszędzie trzeba się starać i wtedy nie ma żadnych problemów z managerami. Myślę, że jeszcze trochę tu popracuję, bo podoba mi się praca w tej firmie.

Przerażony

Nie polecam, szczególnie projektu NC+, nie da się normalnie pracować, mobbing ze strony managera, brak kultury, (usunięte przez administratora) Tak chyba najłatwiej to opisać. Wszystko pod okiem i akceptacją szefa lokalizacji. Ciężko to opisać słowami.

@Przerażony

Mobbing ze strony managera, brak słów jednym słowem jak sobie przewalisz na początku spóźnianie się do pracy, nie wykonywanie swoich obowiązków i myślisz ze będzie cudownie, jeżeli to nie praca dla ciebie nie podejmuj się jej. To jest projekt sprzedażowy czego wymagasz pogłaskania po głowie jak nie trzymasz się zasad. Pracuje tam 9 miesiescy, nigdy nie miałem spiny można przyjść dogadać się . Projekt ciężki jak każda praca jeżeli się nie nadajesz i nie dajesz sb rady odrazu lecą pociski. Jak z twojej strony było zero zaangażowania czego wymagasz, zastanów się co robisz źle i jak się nie nadajesz to po co się męczysz, nikt na siłe zapewniam ze nie trzyma w tej firmie. A manager z Nc+ jest jak narazie najlepszy tauron to tauron lepiej nie mówić. A Nc+ jest najlepszym projektem na tej lokalizacji na jaki można trafić także polecam jak najbardziej właśnie Nc+, i na managera nie można powiedzieć złego słowa. A jak ci nie pasowało wcześniej było się zwolnić o wiele wcześniej niż czekać na cuda.

Konsultant
@Przerażony

Ludzie jak czytam tak beznadziejne komentarze dzieci ktore pracuja to nie wiem czy smiac sie czy plakac.... zgadzam sie z kom. anonymous... najpierw dzieciaku jak idziesz do pracy to naucz sie odpowiedzialnie podchodzic do swoich obowiazkow, pracuje na projekcie nc+ i zeby wyleciec tak jak Ty trzeba mocno sie postarac... a odnosnie menagera i MOBINGU ???? skoncz szkole, dorosnij a potem jak pojdziesz do pracy do sie ku.... dowiesz co to mobing bo wiekszej bzdury nikt nigdy nie wymyslil o Michale, takze ciesz sie ze wczesniej Cie nie wywalili za niewykonywanie obowiazkow. Zycia sie naucz... Oczywiscie jak najbardziej polecam projekt nc+, chodze codziennie z usmiechem na twarzy do pracy, swietni ludzie, baaardzo wyrozumialy menager (oby kazdy byl taki).... projekt nc+ zdecydowanie najlepszy!

J.
@Konsultant

Dokładnie to nie przedszkole. Trzeba dorosnac. Najlepszy projekt nc+. Za żadne skarby nie zmienię tego projektu :-) menager jak najbardziej kulturalny pomocny i przede wszystkim ludzki!!!! Te opinie negatywne są chyba od osób które przyszly na projekt i myslaly że nic nie robiąc zdobędą kokosy i pochwaly tak się nie da. Pracujesz to masz :-)

Pracowałam przez dłuższy okres na Tauronie oraz NC+ i niestety to prawda co piszą niektórzy o zachowaniu czy podejściu managerów do konsultantów. Sama byłam świadkiem różnych sytuacji, natomiast na tych projektach chodziło głównie o wciskanie klientom coś czego i tak większość nie chciała . Pozytywne opinie zawsze słyszałam na temat tego projektu związanego z ubezpieczeniami Proama, ludzie którzy tam pracują ponoć bardzo fajni, zgrani ze sobą a sam manager wyrozumiały w stosunku do swoich pracowników co też nie prowadzi do rotacji bo zawsze na przerwie widziałam tych samych pracowników. Także jeśli ktoś chce pracować w tej firmie to raczej chyba tylko i wyłącznie na tej Proamie.

Po pierwsze zaznaczam nie miałam spiny z menagerami Fajni ludzie spoko atmosfera Menager z hbo spoko gość Menagerzy z tauronu porażka Zwłaszcza Kamil -duże ego Elastyczny grafik:/ nie bardzo Chyba ze robisz wyniki to przymkną Oko Nacisk na wynik non stop Nie liczysz się Ty tylko wynik Zwalnianie z dnia na dzień Premie tylko dla wybranych I przy wynikach Nie ma czegoście takiego jak druga pensja na 1 Sama podstawa a każą się produkować za cukierki ???? Tak tak . Poszanowanie ludzi ... za kilka cukierków Generalnie tyle na początek może być Nigdy na dłużej

Jeśli nie sprzedajesz na odpowiednim poziomie to jaką chcesz premie ? No sorry ale za samo dzwonienie nie ma premii , tak działa każde cc

Rozczarowana

Nie wróciłabym tam za żadne pieniądze. Firma ma pracownika w głębokim poważaniu, chyba że pracuje się tam naprawdę długo i jest się pupilem. Nie wypłacają pełnych wynagrodzeń a kiedy zgłosi się sprawę, można liczyć na ignorowanie i za przeproszeniem, olanie sprawy czy przez oddział Tarnowski czy główną placówkę we Wrocławiu. Moją ogromną rotację, więc kogo by obchodziło że ktoś pracował dla nich za darmo. Co do plusów, super szkoleniowiec który ewidentnie wie o czym mówi i uczy tematów przydających się poza call center, super karda na recepcji czy w HR. Jak to w korpo, jest nacisk na wynik, jednak nie ma co liczyć, że idąc do pracy będzie się siedziało i odpoczywało. Elastyczny grafik, no niby jest, wielu znajomych rozpisywało się tak, aby łączyć prace z zajęciami, jednak jeśli potrzebujesz wyjść wcześniej, możesz liczyć na skrzywa ze strony managerów. Fajną atmosferę tworzą inni konsultanci, można poznać mega ludzi. Osobiście pracowałam na projekcie Tauronu i mówiąc wprost, jest to nagabywanie klienta, wydzwanianie do ludzi po kilkanaście razy i próba wmuszenia w niego umowy. Jako pracownik, trzeba się liczyć z tym, że nie każda odbierająca osoba będzie miła. Podsumowując, jeśli nie przeszkadza Ci długie gadanie, lubisz być niewidzialny, jesteś odporny na stres, lubisz zbijać argumenty, nie masz nic przeciwko temu aby ktoś miał Cię w nosie i masz ochotę popracować za free, śmiało pójdź na rozmowę, ja nie polecam.

Girls

A my coś dodamy na osłodę :) Przewija się tyle ludzi w tej firmie ale co by nie było takich przystojnych facetów to nie myślałyśmy że Tarnów jeszcze ma :) Pracujemy od dłuższego czasu w tej firmie i jest na kim uwiesić oko. Dwa ciasteczka z Tauronu w tym manager i o tych samych imionach aż miło jest popatrzeć :) Oprócz nich pozdrowienia również kierujemy do przystojniaków z końca sali jeden z nich charakterystyczny ciągły uśmiech :) i często widywany w czarnej kurtce z napisem New Balance a drugi blondyn w granatowej kurtce :) Buziaki przesyłamy również na NC+ do pana D który również potrafi poprawić humor ;) Także zamiast szukać wad zacznijcie patrzeć na zalety a jest ich dość dużo :) Pozdrawiamy CCIG

Netty

Pracowałam 4 miesiące i to prawda co tu piszą jeden wielki nacisk na wynik. Natomiast z tego co słyszałam Proama jest głównie tylko dla najlepszych osób i najbardziej doświadczonych co też wiąże się zaliczeniem egzaminów na ten projekt

ZaopiZaopiniowana

Pracowałam w CCIG jednym słowem masakra. Piszą elastyczny grafik jasne nie ma czegoś takiego. Praca w sympatycznym gronie chyba nie mają na myśli kierowników którzy chodzą i dają opierdziele. Nie polecam. Świadczy to też o tym ze maja miliony ofert pracy. Niech zmienia swój system a i ludzie będą.

Quenn

To nie jest praca dla ludzi z ambicjami... Atmosfera w firmie jak w szkole projekty prowadzone w imieniu potężnych korporacji a zarządzane przez osoby które chyba maja problem z dojrzałością... Pracowałam na Tauron sprzedając ofertę z Gazem jeden wielki dramat!!!! Nie będę pisać o managerze bo szkoda czasu natomiast pracując blisko stanowiska projektu Proama widziałam jaka tam panuje świetna rodzinna atmosfera. Manager całkiem spoko w stosunku do swoich ludzi całkowity luz i brak nacisku na osoby tam pracujące. Najlepsza osoba ponoć bardzo dobrze zarabia ale to tylko plotki (co też jest wadą tej firmy) Jeśli ktoś chce tam pracować to raczej chyba na tym projekcie Proama bo inne ponoć takie same

jeszcze tam wrócę!

Premia znikoma, Presja, Słaba stawka,.. Każdy z tych argumentów jest inwalidą. Spędziłem w tej firmie przeszło 6 miesięcy i spędziłbym pewnie jeszcze więcej gdybym miał taką możliwość. Jeśli nie robisz wyniku to logiczne, ze premia jest znikoma. Jasno na każdym projekcie jest przedstawiony system premiowy. Presja? Aplikując do firmy typu call center również chyba logiczne jest to, że firma utrzymuję się tylko wtedy gdy konsultanci sprzedają dany produkt. Jeśli planujesz się zatrudnić i tylko liczyć na przesiedzenie każdego dnia, to nie ma sensu Bo wiadome jest to, że żadnego pracodawcy nie stać na to by utrzymywać osoby, która nic nie robi. Presja jeśli juz jest wywierana to w celach motywacji, bo na dobrą sprawę te osoby, które tu się żalą mogłyby zostać zwolnione od razu. A w tej placówce bywa na tyle dobrze, że jeśli komuś nie idzie na danym projekcie to dają często szansę na innym. Ale trzeba wykazywać się odrobiną chęcią do tej pracy i osiągania minimum wyniku. Nie jest to firma charytatywna :) Stawka jest bardzo dobra, nie wiem czy znajdziesz w Tarnowie pracę na podobnych warunkach z taką stawką, więc nie wiem czego Wy oczekujecie. Można wykończyć się nerwowo? Czytając te komentarze mam wrażenie, że mówimy o innej placówce. Menagerowie są bardzo w porządku z reguły nie robią problemów jeśli chce wyjść się wcześniej, lub jakoś zmienić w ostatniej chwili grafik. Oczywiście jeśli robisz JAKIKOLWIEK wynik. Patrząc na mój projekt i team, bardzo mile wspominam współpracę. Oczywiście trafiały się takie osoby (jakie pewnie piszą te komentarze), które myślały, że mogą lecieć w kulki i będzie to tolerowane przez menagerów. Nie mówię, że ja byłem święty, ale jeszcze raz powtórzę. Jeśli robi się jakikolwiek wynik nie ma problemu z niczym. A jeśli się nic nie robi a w dodatku próbuje lecieć w kulki to nie liczcie na to, że ktoś przyjdzie i poklepie was po plecach. Pozdrawiam!

Konsi

Pracowałam i podzielam uwagę osób tu piszących. Niestety ale presja na wynik to coś co jest ogromną wadą tej firmy i niektórych managerów. Zatrudniając się w tej firmie wylądowałam na projekcie który zapowiadał się inaczej niż owiany ciemną stroną Cal 2 jednakże po czasie zaczęło się wszystko sypać bo jednemu z Managerów woda sodowa do głowy uderzyła albo recepta się skończyła..... Szkoda bo ekipa fajna pieniądze też dobre 11/h pewne jak w banku..... Co do plusów chwalą bardzo projekt ubezpieczeniowy ponoć bardzo fajni ludzie (co zresztą słychać czasami) i inny manager ale trudno się tam dostać.

tarnowianka

Nie polecam. Można się wykończyć nerwowo. Pracują tam ludzie bez doświadczenia, którzy awansujac pomiataja ludźmi, nawet znajomymi. Liczy się efekt, kilka umów na godzinę. Nie zrobisz to manager Tobą pomiata przy innych. Ja nie dałam rady. Nie na moje nerwy. Sam stres. Grafik nie elastyczny minimum 2 soboty i 2 popołudnia. Były przerwy w pracy bo baza się skończyła i musieliśmy iść do domu albo było szkolenie na inny projekt... Jedyny plus to 11 zl z groszami na rękę i czasem premię ale trzeba być dobrym i mieć efekty

Nie polecam masz słabszy tydzień i dostajesz plan naprawczy nie zrobisz to cie nie ma. Za wszystko kary , wygląda ładnie tylko na papierze i przez pierwsze 2 tygodnie jak na ciebie dmuchają potem coraz gorzej.

W dodatku usuwanie negatywnych komentarzy... Haha chyba o czymś to świadczy ? :) prawda w oczy kole. Pozdrawiam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG) - Tarnów

• Jak się pracuje w Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG)?

Zobacz opinie na temat firmy Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 4 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG)?

Kandydaci do pracy w Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG)