Opinie o Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG) w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG) w Tarnów

Cześć, pracowałem na projekcie Tauron który prowadziła Ania i co do współpracy nie mam żadnych zastrzeżeń. Zazwyczaj na jej temat najwięcej do powiedzenia miały osoby które leciały w kulki i nic od siebie nie dawały ;-) Jestem przekonany, że tak samo jest w przypadku niżej wymienionych "opinii" - w cudzysłowie ponieważ to nie ma nic wspólnego z opinia a jedynie z obrzydliwym hejtem osób które nawet w 1% nie są tak zorganizowane, sumienne i rzetelne jak A. Najlepsza atmosfera na projekcie według osób albo osoby która pisze te brednie jest wtedy gdy nic się od pracowników nie wymaga :) Brzydzę się ludźmi którzy z nienawiści mogą napisać coś takiego o drugiej osobie. Karma wraca

@Marcin

Jedyne czym tu można się brzydzić to takim właśnie lizustwem. I nie , nie jest to 1% tylko znacząca wiekszość co takie ma zdanie o tej osobie.

Najlepsze projekty

W tej firmie polecam dostać się jedynie na projekt Generali i Back Office. Reszta projektów to jeden wielki młyn i brak porozumienia ze strony manager-pracownik. Z tych projektów wylatuje się za krzywe spojrzenia. Moja znajoma pracowałam w Generali bardzo sobie chwaliła prace tam i kontakt z klientami oraz współprace z managerami. Ja pracowałam na Back Office, sprawy administracyjne, papierkowe jak ktoś lubi to bardzo też polecam. Managerowie tez bardzo w porządku. Na Tauronie bardzo dużo znajomych pracowało i odradzam tak jak napisałam tamten młyn. Z resztą wystarczy spojrzec na strone na facebooku Spott. Tar. i tam są opinie o managerach oraz o projectach.

Masakra

No niestety ale Pani A.Sz macza palce jako kierownik nie tylko w projekcie Tauronu ale nie daje też żyć ludziom na innych projektach bo we wszystko się wtraca i próbuje narzucic jakieś swoje zasady, gdzie projekt doskonale funkcjonował bez jej inwigilacji.

Lubiany

Ja uważam ze nie powinno tak nigdzie być gdzie 2 zarządzających osób to małżeństwo. Do kogo mam iść?

Odpowiednia
@Lubiany

Są również firmy współpracujące z CCIG. Myślę, że jeśliby się tam zwrócić to firma zastanowi się nad powagą sytuacji. Kontrahenci nie chcą zazwyczaj pracować z firmami, które mają problem z elokwencją i szacunkiem.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Tarnów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej

Moniuszko

O Panie, ta kobieta to największa kotwica w tej firmie. Nie wiem dlaczego jeszcze nadal tam jest, a jej sposób traktowania ludzi jest niedopuszczalny. Trzymam kciuki za pozytywne rozpatrzenia pozwu do Inspekcji Pracy

It is true

Ta firma to porażka

Offline

Tu się już nie da pracować normalnie. Te komentarze zachwalające projekt z ubezpieczeniami to przeszłość. Nacisk na umowy i raz jeszcze nacisk. Praca ma charakter głównie związany z tym aby pracować jak automat najlepiej po 12 godzin bez przerw.

Jak długo czekaliście na odzew z CCIG? Oddzwaniają zawsze?

Nadal czekam

Już ponad rok :) Pomimo chęci do pracy i pozytywnego nastawienia (podobno jedynych warunków przyjęcia).

3 miesiące i z tego co wiem nie zawsze zadzwonią.

Pytanie o infolinię medyczną

Dzień dobry, jak wygląda praca na infolinii medycznej, czy to udzielanie informacji o szczepieniach? Jakie są godziny pracy ? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Shazew

Ja jednak polecam się postarać na Tauronie i później iść na projekt związany z ubezpieczeniami :) Nigdy nie spotkałem się z tym aby ktoś narzekał na pracę w Generali ale ponoć bardzo trudno się tam dostać ze względu na wymagania ale dla mądrego nic trudnego

Petr

Praca w tej firmie to tylko udręka i nic więcej. Dwa lata temu Tauron funkcjonował całkiem inaczej aniżeli obecnie, być może jest to spowodowane zmianą menagerów, którzy zachowują się jak dzieci, a nie dorośli ludzie. Brak jakiegokolwiek wsparcia merytorycznego, chaos informacyjny nie mówiąc już o (usunięte przez administratora) jaki nadal jest na tej lokalizacji. Kultura osobista niektórych przełożonych wygląda na zasadzie ,,nie wiem (usunięte przez administratora)" Myślałem że coś się zmieni na lepsze, a jest jeszcze gorzej i nie zapowiada się aby było inaczej.

Szczery

Ccig w Tarnowie myśli, że można złapać wszystkie sroki za ogon ale niestety poziom organizacji czegokolwiek jest zerowy. (usunięte przez administratora) Głupie jest tez rzucanie miedzy projektami. Człowiek zatrudnia się na jeden a po tygodniu pracy z IO idziesz na sprzedaz, stamtąd na back office, potem na połączenia wychodzące i w efekcie jesteś wszędzie i nigdzie i nawet nie wiesz kto jest twoim managerem bo w sumie żaden się do ciebie na 100% nie przyznaje. Nikt o tym na rozmowie rekrutacyjnej nie mówił albo nie wiedzieli albo nie chcieli powiedzieć. W ogóle rozmowa a rzeczywistośc to dwie różne rzeczy... Jedyny plus to taki że rozmowa telefoniczna i wszystko szybko i sprawnie choć z drugiej strony to pokazuję że biorą wszystkich skoro nawet się nie wysilają na jakiegoś skype czy teams czy hangout Kolejna sprawa to totalny brak miejsca. Nie ma komputerów, myszek, klawiatur, krzesel, słuchawek po prostu wszystkiego. Przychodze na 12 i czekam godzinę aż zwolni się komputer. A gdzie covid w tym wszystkim? Człowiek na człowieku i człowiekiem pogania. Ostatnio sekretarka z hr. mówiły że jest już ponad 400 osób. I dlatego jest też nieporządek, aż szkoda sprzątaczki bo cały czas trzeba sprzątać. Łazienki i kuchnia są momentami obrzydliwe bo nie są to pomieszczenia dla aż tylu osób po prostu. Dlatego tak jak mówię wyżej - zero organizacji zero myślenia. Taka prawda że ludzie tam przychodzą bo jest covid i nie ma gdzie indziej iść do pracy, zwłaszcza osoby które się uczą, bo gastro nadal nie działa.

@Szczery

Z doświadczenia wiem, że jeśli ktoś często zmienia projekty to znaczy, że nie radzi sobie na pierwotnym do którego był szkolony + jakakolwiek praca w kierunku poprawienia jakości Twojej pracy nie przynosi rezultatów. Opisanie tego typu sytuacji świadczy prawdopodobnie o tym, że nie nadajesz się do tej pracy skoro wyleciałaś/wyleciałeś nawet z Backoffice który jest najłatwiejszy... Co do lokalizacji i jej opisu, niestety ale z tym trzeba się zgodzić.

Ile jest zmian w CCIG?

Anonkm

Sam podajesz godziny swojej dyspozycyjności a na tej podstawie jest ustalany grafik. Ilość godzin jest zalezna od projektu, Tauron IO 7-20, Szczepionki 7-23 chyba No i ogólnie zależy od projektu wszysyko

Jakie trzeba wymagania spełnić w tarnowskim ccig

@Anonim

Najlepiej miec status ucznia ale nie jest konieczny jk masz status masz 17 na reke i przedwszystkim chec do pracy ;) ja sobie chwale prace w ccig menagerowie sa super zawsze pomoga gdy taka jest potrzeba grafik jest elastyczny wyplata dzien przed terminem atmosfera super czego chciec wiecej ❤

@Anonim

Niestety bez statusu ucznia/studenta, nie ma co liczyć na pracę. "Chęć do pracy" mam, a firma milczy pomimo takiego zapotrzebowania (ciągłych ogłoszeń na stronach).

Od stycznia 18.30 na rękę jak masz status ucznia

Odpowiedź
@Anonim

To prawda, w CCIG nie ma co liczyć na pracę. W tej firmie otrzymuje się umowę zlecenia.

Alo
@Anonim

Jak dla mnie szkoda składać CV, chcą statusu ucznia/studenta i biorą na umowę zlecenie. Nie wszyscy pewnie wiedzą, ale podczas posiadania statusu studenta firma nie opłaca podatku więc dla nich to czysty zysk. Jak zwykle coś co miało pomóc w zarobieniu pieniędzy młodym jest wykorzystywane przez takie firmy.

Izabela
@Alo

Witam, napisałaś, że firma CCIG preferuje pracowników posiadających status ucznia lub studenta, dlatego pozwolę sobie dopytać o parę kwestii związanych z pracą jako student. Czy pracodawca umożliwia dostosowanie grafiku pod siebie osobom studiującym?

Oj.
@Alo

Nie wiem czy autor komentarza zdaje sobie sprawę, ale kwestia podatku nie jest zależna od statusu studenta czy jego o braku a od wieku pracownika. Zgodnie z ustawą dotyczącą PIT 0 osoby do 26 roku życia nie opłacają podatku niezależnie od tego czy pracują na podstawie umowy o pracę, zlecenie czy też są osobami uczącymi się czy nie.

Arkadiusz

Polecam projekt Tauron Infolinia Obsługowa w CCIG. Profesjonalnie przeprowadzone szkolenie, bardzo dobra atmosfera w firmie, wynagrodzenie wpływa zawsze na czas, bardzo życzliwi i pomocni menadżerowie oraz sukcesorzy. Jeśli komuś tylko się chce wykazywać trochę zaangażowania, to można tu naprawdę dobrze zarobić, a przy tym miło spędzić czas. Pozdrawiam.

...
@Arkadiusz

Tylko żeby chociaż zaprosili na rozmowę. Ciągle czekam. Jestem chętny. Nie mam pracy. Mam nadzieję, że nie skończę pod mostem :)

Dokładnie
@...

Tych ofert pojawia się kilkanaście dziennie na różnych stronach. Wiem bo śledzę i to od wielu miesięcy. Albo jest tak częsty przemiał pracowników. Albo ludzie tak szybko rezygnują. Albo nie ma chętnych. Albo te oferty tak sobie są by po prostu były, a kogo zatrudnią to już inna bajka. W każdym razie, jaki powód by nie był to firma CCIG śmierdzi na kilometr :)

L

Wypłaty 2 razy w miesiącu? Zapomnijcie sobie chociaż piszą tak wszędzie. Każą wam zakładać konta w banku zanim was w ogóle tam zatrudnia... Naprawdę tragedia, robią z nas tania sile robocza, nie polecam....

Kuba
@L

Tania siła robocza za 14.70 zł/h??? I dodatkowo jak masz dużo sukcesów są nagrody, premie itp. To się nazywa tania siła robocza??? Idź na budowę za 7 zł/h na okres wakacyjny to zobaczysz co to tania siła robocza.

Asd
@Kuba

Nie ma takiej budowy na której zarobisz 7zl/h . Nawet wtedy jak tylko stoisz i opierasz się o łopatę . Haha

Ccigzondzi
@L

I co z tego

Lala
@Kuba

Niestety tak, tania sila robocza. Za jeden sukces dostaja 50 zl. Wymagaja od nas jednego na godzine, uwazam ze nie jest to do konca sprawiedliwe

Niki

Sa teraz przyjęcia na Tauron?czy managerzy zł tamtego roku nadal dowodzą na projekcie?

@Niki

Oferty są, z przyjęciami gorzej ;)

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w CCIG?

Warunki

Chcieć pracować, być pozytywnie nastawionym. Poza tym praca na słuchawce wymaga dobrej dykcji i umiejętności szybkiego reagowania na zaistniałe sytuacje :)

@Warunki

Widzę, że pracujesz tam. Są odpowiednie szkolenia produktowe? Przede wszystkim, czy są właściwi ludzie, którzy potrafią przekazać w dobry sposób wiedzę o produktach?

@Warunki

Pomimo chęci i pozytywnego nastawienia, już od kilku miesięcy moje aplikacje są olewane :) Liczę na to, że kiedyś się jednak uda :)

Czy aby napewno?
@Warunki

Od wielu miesięcy śledzę wiele portali z ogłoszeniami o pracę. Na niektórych z nich regularnie (codziennie bądź co drugi/trzeci dzień) pojawiają się oferty z CCIG, na pewnej stronie jest to nawet KILKANAŚCIE ogłoszeń za każdym razem. Można by pomyśleć, że stale jest zapotrzebowanie. Sam z chęcią wysyłam tam swoje CV, jednak bez żadnej odpowiedzi. Teraz więc powstaje pytanie czemu jest taka sytuacja? Czy jednak wymagania są większe niż tylko "chęci i pozytywne nastawienie"? Skąd ciągle przez tyle czasu pojawia się tyle ofert? Czy jest stała rotacja osób? Jeśli jest to z czyjej winy?

Burnat
@Warunki

Witaj. Czy żeby pracować w ccig status ucznia/studenta jest obowiązkowy? Bo na niektórych ogłoszeniach jest o tym informacja a na niektórych nie. Z góry dzięki za odpowiedzi

Pai Ch Wo

Gdy wieją wichry zmian, jedni budują mury, inni budują wiatraki

Pai Chi Wo
@Czy aby napewno?

Od cudzego zdania lepsze jest własne doświadczenie i pamiętaj, że dobre lekarstwo jest gorzkie w ustach, ale skuteczne w chorobie

Co jaki okres czasu w CCIG można ubiegać się o podwyżkę?

Ela wiercipięta

O podwyżkę możesz się ubiegać 30-tego lutego każdego roku

Pracownik K
@Ela wiercipięta

Pracuje w tej firmie już kilka lat, podwyżka standardowo co roku. Co jakiś czas też prowadzą rekrutację na managerów, takie dla pracowników. Fajna opcja, można już po 3 miesiącach pracy zostać wsparciem managera, no i wiadomo, wtedy też kasa większą. A z wsparcia managera też jest możliwy awans na wyższe stanowiska.

Polecam FDP, dzięki tej pracy mogę łączyć karierę piłkarską z super dochodowa praca. Ostatnio nawet wygrałem konkurs i dostanę (usunięte przez administratora)zl premi. Polecam każdemu młodemu piłkarzowi który ma talent jak ja.

Ola

Woooow...ostro...sporo hejtu się wylało i to dość konkretnego ale niestety Kuba sam sobie jesteś winny. Jak ktoś wie o kogo chodzi to niestety te opinie, choć brutalne, są prawdziwe do bólu. (usunięte przez administratora)

cicha woda

Nie no nie powiem ze sie nie usmialam z wpisow wyrzej ale jednak wypowiedzi na takim poziomie niepowinny miec miejsca. Mimo ze w wiekszosci zgadzam sie sie z ich trescia to forma niestety na - :/

Bez jaj
@cicha woda

Hmm.. Co jak co, ale wiadomo, każdy moze mieć swoje zdanie i może je wyrażać, ale wydaje mi się, że gowork nie jest odpowiednim miejscem. Jakub napisał opinie o firmie, a wszystkie odpowiedzi z tego co czytam dotyczą Jakuba. Nie ma sensu pisać tu opinii o tej osobie i niepotrzebnie zaśmiecać stronę. (uwazam że takie zachowanie może świadczyć jedynie o braku kultury i odwagi, ponieważ opinie tu pisane są anonimowo).

Z jajami
@Bez jaj

Zgadzam się z przedmówcą natomiast żeby zrozumieć obie strony chciałbym również zauważyć że taką reakcję mogło wywołać trochę niepoważne podejście Jakuba do opisania swojej osoby na stronie bądź co bądź służącej do opisywania miejsc pracy a nie swoich prywat . Nie usprawiedliwiam tym oczywiście dość ostrych opinii na jego temat jednak jestem w stanie zrozumieć wszystkie strony tego sporu. Nie mniej jednak nie popieram takiej formy rozwiązywania problemów. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG) - Tarnów

• Jak się pracuje w Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG)?

Zobacz opinie na temat firmy Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 4 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG)?

Kandydaci do pracy w Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG)